Product in stock in the store in Praha 4 - Háje

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Háje.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
1,644 Results
5.0 17×
Watch Price/Availability
LEGO® Technic 42218 John Deere 1470H Harvester
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Excavators, Means of transport and Profession, launched in 2026 - new releases, 117 pc(s)
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO42218
4.6 37×
Watch Price/Availability
Samsung Galaxy Buds3 FE grey
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, in-ear, active noise cancellation (ANC), Bluetooth 5.4, A2DP, AAC, AVRCP, HFP, SBC and SSC support, track shuffle, call handling, IP54 rating, 11 mm driver size, battery life up to 30 h
Price with Cashback Cashback presents the option to get back money from your purchase online, usually requires a registration Získejte zpět část peněz při nákupu vybraných produktů Samsung. Akce platí do 30.9.2026 nebo do vyprodání zásob. 2,999,-
  3,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SAAW0010i1
4.0 36×
Watch Price/Availability
Niceboy Beans 4 Black
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, earbuds, closed construction, Bluetooth 5.4, AAC and SBC support, voice assistant, track shuffle, call handling, IPX4 rating, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 105 dB/mW, impedance 35 Ohm, 13 mm driver size, battery life up to 24 h (7 h+17 h)
Buy with code ALZADNY30 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 30% s kódem ALZADNY30. 699,-
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NCB053b1
4.7 242×
Watch Price/Availability
SENCOR SCP 1504BK-EUE4
Electric Cooker - with power consumption of 1500W, number of plates: 1 pc(s), plate diameter: 18cm, 1 programs, thermostat, protection against overheating and power indicator, size: 28,3cm x 24,7cm x 8,1cm, black colour
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SENVA738
4.7 3×
Watch Price/Availability
Epson EcoTank L11050
Inkjet Printer - colour, A3, (ISO) black-and-white print speed of 15 PPM, (ISO) colour print speed of 8 PPM, print resolution: 4800 x 1200 DPI, tank system, USB and Wi-Fi
+2 gifts with a value of 500,-
  10,490,-
Buy
In stock 5 pcs
Order Code: PEetl11050
4.8 75×
Watch Price/Availability
WOODWICK gift set 3× small candle
Candle Set - candles with floral scent - 283 Kč/1 pc(s)
  849,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SVI1467
4.2 9×
Watch Price/Availability
iRobot Roomba 115 Combo + Charging Dock Black
Robot Vacuum for allergy sufferers, animal hair and antibacterial, for all floor types, battery type: Li-ion, operating time: 150 min, noise level: 63 dB, dust container volume: 0,5 l, automatic charging, shock sensor, continue cleaning after recharging, vacuum multiple rooms, stairs detection sensor, preset rooms scheduled for cleaning and cleaning schedule, number of side brushes: 1, can climb over obstacles up to 1,9 cm, navigation type: laser and LiDAR, AC motor, mopping textile and filter, colour: black
  4,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: IRORV718
5.0 34×
Watch Price/Availability
Nintendo Switch 2 Joy-Con 2 Set Light Blue/Light Red
Gamepad - for Nintendo Switch 2, wireless connection, integrated batteries, vibration, analogue stick, gyroscope, accelerometer, c button (GameChat)
  1,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NS2HW103
5.0 36×
Watch Price/Availability
LEGO® Creator 3 in 1 31170 Wild Animals: Pink Flamingo
LEGO Set for children, suitable from the age of 8 years, theme: Nature and Animals, launched in 2025, 288 pc(s)
Discounted -8 % 519,- 569,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO31170
4.9 30×
Watch Price/Availability
TANGIT Uni-Lock, 160 m
Thread Seal Tape helps with sealing threads in drinking water and gas pipes
  339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TANGIT02b
4.3 15×
Watch Price/Availability
Huawei Watch Fit 5 White
Smart Watch with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), NFC payments via Curve Pay, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 50 m (5 ATM) , case material: aluminium
Discounted -8 % 4,499,- 4,899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HUWF5b
3.9 408×
Watch Price/Availability
Alza Screen and Surface Wipes
Cleaning Wipes - wet wipes for cleaning screens and surfaces, 100 pcs - 1.19 Kč/1 pc(s)
Great price 119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ALZOF006
5.0 13×
Watch Price/Availability
Philips OneUp XV1892/02
Floor Cleaner - for Philips OneUp electric mop, simple and precise dosing, gentle on the floor and the environment, suitable for family and pets - 13,725 Kč/1 l
  549,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHICP937
4.6 64×
Watch Price/Availability
BEAUTY OF JOSEON Ginseng Essence Water 150 ml
Face Lotion for cleansing or final cleansing of the face, ideal for skin type: oily, normal, mixed, dry and mature - 233 Kč/100 ml
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL4639
3.9 211×
Watch Price/Availability
ALPINE SleepDeep 2021 - earplugs for sleeping
Earplugs for sleeping - cork, suitable for adults, gel material, attenuates sound up to 27 dB, case in the package, blue and white colour
  449,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY19000
4.6 153×
Watch Price/Availability
Scotch Box Sealing Tape 371 Transparent 50mm x 66m
Duct Tape - office PVC type, tape width of 50mm, roll of 66m - from 0.89 Kč/1 m
  from  50,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ARDN19008
4.8 294×
Watch Price/Availability
Sencor SBG 106BK
Electric Grill desktop and portable, power 2300 W, grill material metal, grill area 47 cm × 31 cm, number of grilling areas 1, weight 3,1 kg, length of power cable 1 m, non-stick surface, drip tray, temperature regulation and thermal fuse
  1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EAV1110d
4.6 30×
Watch Price/Availability
Shelly Gen4 1 Mini, switching module, WiFi
Switching Relay - for lights and appliances, under the switch, WiFi 2.4 GHz, compatible with Android and Windows, support for manufacturer applications, works independently, open system, maximum voltage 240 V, Channel 1, dimensions 34 × 29 mm (W×D)
  559,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Shell25010
4.7 135×
Watch Price/Availability
Kobo Libra Colour Black
E-Book Reader - 7" backlit touchscreen E Ink display, resolution Full HD 1680 × 1264, internal storage 32 GB, WiFi and Bluetooth, no memory card support, connector USB-C, 2050mAh battery, with web browser, IP rating IPX8, custom operating system
  6,069,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KOBOb25
4.7 35×
Watch Price/Availability
Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED Tactile, black - US INTL
Gaming Keyboard - mechanical switch GX Brown, wireless, dynamic backlighting, classic (high-profile) keys, US (International) key layout, bluetooth and lightspeed, black colour, dimensions 3.4 × 35.2 × 15 cm (H×W×D)
Discounted -2 % 3,899,- 3,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MC054m9hi2a
4.9 155×
Watch Price/Availability
SANYTOL Antibacterial Nourishing Liquid Soap Refill 500ml
Liquid Soap - for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleansing, active ingredients include almond milk, paraben-free, almond scent, for men and women, volume 500ml - 22 Kč/100 ml
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYD455
4.4 49×
Watch Price/Availability
Huawei Watch Fit 5 Pro NFC Black
Smart Watch with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), NFC payments via Curve Pay, heart rate monitoring, EKG monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof 50 m (5 ATM) , case material: aluminium
Discounted -10 % 6,499,- 7,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HUWF5pc
4.6 11×
Watch Price/Availability
LEGO® Star Wars™ 75440 AT-AT™
LEGO Set for adults, suitable from the age of 18 years, theme: Fantasy, Movies and TV shows and Mechanics, launched in 2026 - new releases, 525 pc(s)
  1,399,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO75440
4.5 71×
Watch Price/Availability
Logitech PRO X SUPERLIGHT 2 DEX, black
Gaming Mouse - wireless, optical, 32000DPI, 5 buttons, user profiles, lightspeed, black
Discounted -10 % 3,299,- 3,699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MG125f02e1

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches