Product in stock in the store in Praha 4 - Háje

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Háje.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
1,644 Results
3.9 45×
Watch Price/Availability
Niceboy Pins 4 White
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, in-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 6.0, AAC and SBC support, voice assistant, track shuffle, call handling, IPX4 rating, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 105 dB/mW, impedance 32 Ohm, 10 mm driver size, battery life up to 28 h (6 h+22 h)
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NCB053a3
4.9 24×
Watch Price/Availability
Vilgain Double Trouble Protein Bar 55 g Blueberry cheesecake
Protein Bar - 29 g protein per 100 g, manufacturer's energy value per 100 g is 398 kcal, weight 50 g, flavour blueberry and cheesecake - 1,300 Kč/1 kg
  65,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTvil102
4.6 154×
Watch Price/Availability
SENCOR SRM 1890SS
Rice Cooker - functions: steam cooking, volume 1.8 l, features overheat protection, removable container, non-stick interior surface, inspection window, temperature maintenance and automatic shutdown, stainless steel interior surface type, power input 830 W, spoon, measuring cup and steamer included, dimensions 23 × 28 × 32 cm (W×L×H), weight 3.7 kg
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SENSS890
4.3 7×
Watch Price/Availability
iRobot Roomba Plus 515 Combo + AutoWash Dock White
Robot Vacuum for allergy sufferers, animal hair and antibacterial, for all floor types, battery type: Li-ion, operating time: 180 min, noise level: 70 dB, dust container volume: 0,18 l, automatic charging, shock sensor, continue cleaning after recharging, automatic emptying, vacuum multiple rooms, stairs detection sensor, preset rooms scheduled for cleaning, cleaning schedule, czech speaking and automatic mop cover cleaning, number of side brushes: 1, can climb over obstacles up to 2,5 cm, navigation type: laser and LiDAR, AC motor, water container, filter and cleaning station, colour: white
New arrival 11,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: IRORV5715
4.9 7×
Watch Price/Availability
LEGO® Star Wars™ 75448 Robotic Clone Shock Soldier Suit
LEGO Set for children, suitable from the age of 6 years, theme: Fantasy, Robots, Universe and Figurine, launched in 2026 - new releases, 151 pc(s)
Discounted -8 % 309,- 339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO75448
4.8 143×
Watch Price/Availability
b.box Sport drinking bottle 450 ml indigo/pink
Children's Water Bottle recommended age from: 36 months year(s), tritan, 450ml, ergonomic Design, dishwasher-safe and sports
  449,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY22346
4.6 12×
Watch Price/Availability
LEGO® Creator 31384 Wild Animals: colourful Hummingbird
LEGO Set for children, suitable from the age of 8 years, theme: Flowers, Birds and Animals, launched in 2026 - new releases, 312 pc(s)
Discounted -12 % 559,- 639,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO31384
4.8 14×
Watch Price/Availability
LEGO® Star Wars™ 75449 Siege of Mandalore Battle Pack
LEGO Set for children, suitable from the age of 6 years, theme: Fantasy and Universe, launched in 2026 - new releases, 116 pc(s)
Discounted -7 % 389,- 419,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO75449
4.8 143×
Watch Price/Availability
b.box Sport drinking bottle 450 ml chill out
Children's Water Bottle recommended age from: 36 months year(s), tritan, silicone and polypropylene, 450ml, wde neck, school, dishwasher-safe and sports
  449,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls14331
4.2 16×
Watch Price/Availability
Kobo Ellipse 2E
E-Book Reader - 10.3" backlit touchscreen E Ink display, resolution QHD 1872 × 1404, internal storage 32 GB, Bluetooth, no memory card support, connector USB-C, 2400mAh battery and stylus included, custom operating system
Great price 9,489,- Save 510,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KOBOa8
4.6 52×
Watch Price/Availability
JBL Tune 530BT Blue
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, on-ear, passive noise cancellation, closed construction, Bluetooth 6.0, USB-C, track shuffle, call handling, volume control, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 102 dB/mW, impedance 30 Ohm, 33 mm driver size, battery life up to 76 h
Great price 1,419,- Save 71,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JJ092q1a9d06b
4.7 14×
Watch Price/Availability
LEGO® Technic 42219 Monster Jam™ Grave Digger™ Fire and Ice
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Quads and Means of transport, launched in 2026 - new releases, 263 pc(s)
Discounted -12 % 559,- 639,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO42219
5.0 16×
Watch Price/Availability
LEGO® Harry Potter™ 76461 The Rarach of Cornwall
LEGO Set for children, suitable from the age of 8 years, theme: Fantasy, launched in 2026 - new releases, 320 pc(s)
Discounted -10 % 569,- 639,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO76461
4.6 9×
Watch Price/Availability
LEGO® NINJAGO® 71854 Cole's Expedition Robot and Zane the Dragon
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Dragons, Fantasy and Robots, characters: Cole and Ninja, launched in 2026 - new releases, 364 pc(s)
Discounted -6 % 599,- 639,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO71854
3.9 45×
Watch Price/Availability
Niceboy Pins 4 Black
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, in-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 6.0, AAC and SBC support, voice assistant, track shuffle, call handling, IPX4 rating, frequency range 20-20000 Hz, sensitivity 105 dB/mW, impedance 32 Ohm, 10 mm driver size, battery life up to 28 h (6 h+22 h)
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NCB053a1
4.7 74×
Watch Price/Availability
Express Menu Beef Stroganoff 600g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 401 kJ, weight 600g - 432 Kč/1 kg
  259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem013
4.9 56×
Watch Price/Availability
Huawei Watch GT 6 46mm Black
Smart Watch with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), NFC payments via Curve Pay, heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, barometer, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof IP69, case material: stainless steel
  6,289,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HUWGT646b
4.9 275×
Watch Price/Availability
SAVO Turbo limescale toilet gel 700 ml
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorine-free, descaling, volume 700 ml - 76 Kč/1 l
  53,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CISWC168
4.4 16×
Watch Price/Availability
BOSCH Cordless reciprocating saw AdvancedRecip 18 0.603.3B2.402 (without battery)
Reciprocating Saw - battery-powered, battery capacity 2,5 Ah, 3100 RPM (rotations per minute), max. wood cutting depth 100 mm, max. metal cutting depth 20 mm, weight 2.5 kg, battery sold separately
  1,749,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BOCh0321
4.6 120×
Watch Price/Availability
VALEO flat wiper FIRST MULTICONNECTION (400 mm) 1 pc - including a set of adapters
Windscreen wiper - flat wiper blades
  224,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR277931
4.6 265×
Watch Price/Availability
TP-Link Tapo L530E, Smart WiFi bulb colour
LED Bulb - smart, lamp cap E27 - lamp cap E27, power input 8,7 W, 230 V, luminous flux 806 lm, diameter of 6 cm, WiFi 2,4 GHz, compatible with Manufacturer app, control via app in both Czech and English, lifespan 15000 h, energy label F, 1 piece in package
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TpLNk2008
4.6 2,503×
Watch Price/Availability
SENCOR SRM 1500WH
Rice Cooker - functions: steam cooking, volume 1.5 l, features overheat protection, removable container, ergonomic handle, non-stick interior surface, dishwasher-safe inner container , inspection window, temperature maintenance and automatic shutdown, power input 500 W, spoon and measuring cup included, dimensions 24.5 × 30.2 × 26 cm (W×L×H), weight 1.8 kg
  648,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SRM1b
43" Samsung The Frame QE43LS03H - Television
Energy efficiency class
CashBack
Free delivery
Alzaboxes and stores
4.0 1×
Watch Price/Availability
43" Samsung The Frame QE43LS03H + nástěnný držák Slim Fit v balení
Television - SMART QLED, 109cm, 4K Ultra HD, 50 / 60Hz (50Hz), DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 3× HDMI, 2× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, game mode, voice control, Tizen OS, VESA 200×200, 20 W speaker(s), DTS Digital Surround and Dolby Atmos, F
Buy with code 2026ALZAEXTRA20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 20,435,-
  25,544,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: WR173h1
4.5 2×
Watch Price/Availability
LEGO® Minecraft® 21592 Chicken Jockey and Attack in the Desert
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Movies and TV shows and Games, launched in 2026 - new releases, 428 pc(s)
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO21592

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches