Product in stock in the store in Praha 4 - Háje

This page includes all products that are in stock in our store Praha 4 - Háje.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
1,652 Results
4.0 4×
Watch Price/Availability
LUMANTE Boat Caffe Sweets 423 g
Candle - spicy scent, - 109 Kč/100 g
  459,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SVI4277
4.0 3×
Watch Price/Availability
Super Mario Bros. Wonder + Meetup in Bellabel Park - Nintendo Switch 2 Edition
Console Game - Nintendo Switch, Nintendo Switch 2, physical version, genre: action and party
  1,689,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NS2SW049
4.8 30×
Watch Price/Availability
Philips filter kettle AWP2933WHT, 2,6l, Micro X-Clean Softening+ filter, with timer, white
Filter Kettle - total volume: 2,6l, volume of filtered water 1,5l, electronic filter replacement indicator, micro x-clean filter, number of filter cartridges per pack: 1
  449,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AGOmics002
4.6 21×
Watch Price/Availability
JBL Tour One M3 Black
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, full‑size (over-ear), active noise cancellation (ANC), 3.5 mm Jack, Bluetooth 5.3, AAC, LDAC, SBC and LC3 support, Hi-Res audio, track shuffle, call handling, volume control, frequency range 10-40000 Hz, sensitivity 122 dB/mW, impedance 18 Ohm, 40 mm driver size, detachable 1,2 m cable, battery life up to 70 h
  8,729,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JJ94to1
4.8 139×
Watch Price/Availability
Express Menu Dill sauce with eggs 600g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 350 kJ, weight 600g - 265 Kč/1 kg
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem003
4.9 41×
Watch Price/Availability
LEGO® Fortnite® 77075 Peely and Sparkplug and their campsite
LEGO Set for children, suitable from the age of 7 years, theme: Fantasy and Camping, launched in 2025, 250 pc(s)
Discounted -15 % 389,- 459,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO77075
4.8 71×
Watch Price/Availability
TESORI d'ORIENTE White Musk Shower Cream 250 ml
Shower Gel - for women, suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, alcohol-free and paraben-free, 250 ml volume - 34 Kč/100 ml
Amazing Deal 85,- Save 14.90
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE1096
4.8 117×
Watch Price/Availability
COMPASS Yellow warning child SOR
Reflective Vest -, children's, material: Polyester, colour: Yellow
  87,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR285
5.0 1×
Watch Price/Availability
LEGO® Creator 3 in 1 31387 The iconic pirate ship
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Ship and Pirates, launched in 2026 - new releases, 1074 pc(s)
  2,229,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO31387
4.9 75×
Watch Price/Availability
Akinu Vitamin Shampoo for puppies 250 ml
Dog Shampoo - 250ml, for shiny hair, for puppies and for sensitive skin, paraben-free, silicone-free, sulphate-free and with vitamins
  119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPmv0132
4.8 4×
Watch Price/Availability
SENCOR SCP 3414GY
Induction Cooker - with power consumption of 2000W, number of plates: 1 pc(s), 10 programs, protection against overheating, automatic shutdown, non-slip grip , power indicator, child safety lock, LCD display, touch control and temperature settings, size: 38cm x 31cm x 4cm, black colour
  1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SENVA6697
4.8 46×
Watch Price/Availability
b.box Thermo bottle with straw 1l berry smoothie
Thermos - volume 1000 ml, material stainless steel, plastic and silicone, beverage stays cold for 46h
Great price 979,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls11918
4.8 6×
Watch Price/Availability
Star Fox - Nintendo Switch 2
Console Game - Nintendo Switch 2, physical version, genre: action and shooters
  1,269,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NS2SW108
4.7 3×
Watch Price/Availability
Yoshi and the Mysterious Book - Nintendo Switch 2
Console Game - Nintendo Switch 2, physical version, genre: adventure game
  1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NS2SW051
4.7 22×
Watch Price/Availability
JBL Authentics 200
Bluetooth Speaker - active, with power performance of 90W, frequency range from 50 Hz to 20000 Hz, 3,5mm jack, LAN, Bluetooth 5.3, Wi-Fi, AirPlay, voice Assistant, radio, Spotify, control via device with iOS or Android
  7,985,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JJ122ath1
4.8 227×
Watch Price/Availability
Sony SRS-XB100 orange
Bluetooth Speaker - active, with power performance of 5W, frequency range from 20 Hz to 20000 Hz, Bluetooth 5.3, microphone, IP67 protection level, supports AAC and SBC, control via device with iOS or Android, battery life of 16 h
  1,290,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GS476f28s
4.9 275×
Watch Price/Availability
SAVO Ocean toilet gel 700 ml
Toilet Cleaner - fresh fragrance, chlorinated, disinfectant, descaling, volume 700 ml - 76 Kč/1 l
  53,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CISWC167
4.7 31×
Watch Price/Availability
b.box Thermo bottle with straw 690 ml lilac love
Thermos - volume 690 ml, material stainless steel, plastic and silicone, dishwasher safe, double wall, weight 0,41 kg, beverage stays cold for 44h
  899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls14318
4.0 48×
Watch Price/Availability
Niceboy WATCH 4 Carbon black
Smart Watch with control in English language, calling from watch via paired phone (within Bluetooth range), heart rate monitoring, sleep monitoring, pedometer, oximeter, suitable for: running, cycling, yoga, waterproof IP67, case material: plastic
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Ncbw4cb
4.8 206×
Watch Price/Availability
COMPASS orange warning vest EN 20471:2013
Reflective Vest - in-car, unisex, material: Polyester, colour: Orange, fastening: Velcro, size XXL
  93,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR274
4.7 28×
Watch Price/Availability
Huawei FreeBuds 7i black
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, in-ear, active noise cancellation (ANC), closed construction, Bluetooth 5.3, AAC, AVRCP, LDAC and SBC support, track shuffle, call handling, volume control, IP54 rating, frequency range 20-40000 Hz, 11 mm driver size
  2,249,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HU5012a3b
5.0 3×
Watch Price/Availability
Laica Stream Line Filter Jug J9099W1 White + 3 Filters Included
Filter Kettle total capacity 2.3L, filtered water capacity 1.2L, electronic filter replacement indicator, BPA-free, number of filter cartridges included: 3
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LAIFK0006
4.8 26×
Watch Price/Availability
LEGO® City 60464 Racing Cars F1® Williams Racing and Haas F1®
LEGO Set for children, suitable from the age of 4 years, theme: Cars and Formula, launched in 2025, 92 pc(s)
  449,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO60464
4.7 25×
Watch Price/Availability
Electrolux PC91-4MG + 10 let záruka na motor po registraci
Bagless Vacuum Cleaner - 700 W, for all types of floors, noise level: 72 dB, cord length: 9 m, maximum reach: 12m, tube made of metal, width: 30,8 cm, height: 29,6cm, depth: 43,7 cm, grey colour
  3,839,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ELEVB810

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches