Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,860 Results
4.9 7×
Watch Price/Availability
LEGO® Star Wars™ 75448 Robotic Clone Shock Soldier Suit
LEGO Set for children, suitable from the age of 6 years, theme: Fantasy, Robots, Universe and Figurine, launched in 2026 - new releases, 151 pc(s)
Discounted -8 % 309,- 339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO75448
4.8 5×
Watch Price/Availability
TP-Link NE200-Outdoor 5G router
Modem
  9,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TP25121
4.5 2×
Watch Price/Availability
Patriot Core Series SO-DIMM 24GB DDR5 5600MT/s CL46
RAM - includes 1 × 24GB, DDR5 type, 5600 MHz frequency, CL46-46-46-90, 44800 MB/s throughput, 1.1 V voltage, PC5-44800 module, passive cooling
  7,590,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DPsc24a56
4.1 53×
Watch Price/Availability
OstroVit Creatine monohydrate, 300 g, orange
Creatine monohydrate - micronized, flavoured, powder, total weight 300 g, storage temperature from 15 to 25 °C - 497 Kč/1 kg
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OSTdost118
4.8 23×
Watch Price/Availability
ESPEON Nitril Comfort sized. M, 100 pcs
Medical Gloves - 1.49 Kč/1 pc(s)
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1250
4.6 27×
Watch Price/Availability
SMARTON CE 300 coffee machine
Drip Coffee Maker - electric, power input: 600 W, volume: 1,25l, 10 cups of coffee, filter type: washable,
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MBaaa2491
4.7 75×
Watch Price/Availability
HP 4K0U4NE No. 924 purple
Cartridge for HP OfficeJet Pro 8122e, 8125e and 8132e printers, up to 400 pages
  339,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SB324i4c
4.8 210×
Watch Price/Availability
DUCK Fresh Discs Lime 2×36 ml
Toilet Block - maintains the hygienic cleanliness and freshness of your toilet - 49 Kč/1 pc(s)
  97,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CISWC173
4.6 13×
Watch Price/Availability
Boya BoyaLINK
Microphone - wireless lapel for mobile phones,, capacitor, omnidirectional pickup, frequency: from 20Hz to 20000Hz, sensitivity: -42 dB frequency wireless transmission: 20 Hz up to 20000 Hz
Buy with code 2026ALZAEXTRA10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 2,690,-
  2,989,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BOY01link
4.5 319×
Watch Price/Availability
Logitech G PRO X 2 LIGHTSPEED Gaming Headset, pink
Gaming Headphones - wireless, with microphone, headset, full‑size (over-ear), closed construction, 3,5mm Jack, Bluetooth, radio frequency connection, for PC, PlayStation 4 and PlayStation 5, 7.1 surround sound, frequency range: 20 Hz-20000 Hz, sensitivity: 87,8 dB/mW, impedance: 38 Ohm, converter: 50mm, removable cord length of 1,8m, battery life of up to 50 h
  5,299,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JL289e2a4b3
4.8 20×
Watch Price/Availability
EINHELL Starting Kit Power X-Change 18V (2x 4.0 Ah + 3A charger), 4512112
Charger and Spare Batteries universal applicability for all Power X-Change charging devices
  2,219,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BOFE024
4.6 98×
Watch Price/Availability
SIXTOL Car VAC 1, 90W, 10KPa
Car Vacuum Cleaner carpets, soft surfaces and upholstery, filter, aku
  999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR258022
5.0 1×
Watch Price/Availability
TSS Group CAR3000-24V
Voltage Inverter voltage change from 24 V to 230 V - do commercial vehicle, suitable for connection to car battery and car cigarette lighter, continuous output power 3000 W, peak performance 6000 W, output current 410 mA, modified sine wave, surge protection, overheat protection and USB connector included, dimensions 10.8 × 23 × 42 cm (H×W×D)
  6,111,-
Buy
In stock 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR344309
4.7 56×
Watch Price/Availability
TP-Link Tapo L630, smart, GU10, WiFI, colour
LED Bulb - smart, lamp cap GU10 - lamp cap GU10, power input 3,7 W, 230 V, luminous flux 350 lm, adjustable light temperature (2200-6500 K), diameter of 5 cm, WiFi 2,4 GHz, compatible with Manufacturer app, control via app in both Czech and English, lifespan 15000 h, energy label E, 1 piece in package
  289,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TP22_32
4.7 274×
Watch Price/Availability
Braun Series 7 71-S7200cc + 3 roky záruka po registraci
Razor - planetary, for beard, quick charge, beard density sensor and tilting head, powered by disposable batteries and mains, 50 min operating time, 1 h charging time, requires 1 Li-Ion battery, silver colour, cleaning station included, weight 930 g
Buy with code 2026ALZAEXTRA40 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 4,430,-
  7,383,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BRAHS682
4.7 371×
Watch Price/Availability
GymBeam Multivitamin Vitality complex, 60 tablets
Multivitamin - dietary supplement in tablet form, contains a complex of 5 minerals, 11 vitamins, ginkgo biloba and coenzyme Q10, 60 tablets per pack
  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym339
4.7 74×
Watch Price/Availability
Express Menu Whipped cream biscuit 600g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 572 kJ, weight 600g - 448 Kč/1 kg
  269,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem014
4.7 116×
Watch Price/Availability
Tefal Duetto+ Casserole with Lid 18cm G7194356
Casserole Pot - material: stainless steel, inner surface: stainless steel, diameter: 18cm, volume: 2l, suited for gas, electric, induction and glass-ceramic cookers, suitable for ovens, dishwasher-safe
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TEFKA163
4.9 57×
Watch Price/Availability
VICTORIA TC4
Envelope - white, self-adhesive, format: C4, 90g/m2, 10pc(s) in package, 229mm×324mm (W×D)
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VCT021m
4.7 95×
Watch Price/Availability
Richter Czech RR.732.6x900.CRN
Bike Lock - chain, code lock, length: 900mm, Textile cover
  279,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RICH261
5.0 47×
Watch Price/Availability
Nikon Aculon A30 10x25 black
Binoculars - binocular, 10× zoom, lens diameter: 25mm, dioptric correction, weight: 0.27kg
  2,269,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OI700z5g
4.6 134×
Watch Price/Availability
SENCOR SSM 1100
Sandwich Maker - with power consumption of 460W, plates: Triangular, lock and overheat protection, casing made of plastic
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EAV1072h
4.8 212×
Watch Price/Availability
GILLETTE Blue3 8 pcs
Disposable Shavers number of blades: 3, razor type: disposable, range: Gillette Blue - 24 Kč/pcs
  189,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL075
Google Pixel 11 Pro XL 256GB Canyon - Mobile Phone
Energy efficiency class
Charger not included
Free delivery
Alzaboxes and stores
4.7 27×
Watch Price/Availability
Google Pixel 11 Pro XL 256GB Canyon - výkupní bonus ve výši 5 000 Kč
Mobile Phone 6,73" AMOLED 2992 × 1344, 120Hz, processor Google Tensor G6, RAM 12 GB, internal memory 256 GB, main camera with optical zoom 50 Mpx (f/1,68) + 48 Mpx (f/2,8) + 48 Mpx (f/1,7), selfie camera 42 Mpx, optical (ois) and electronic (eis) stabilization, GPS, NFC, LTE, 5G, USB-C, fingerprint reader in screen, dual SIM, water resistant IP68, unlocked, quick charging 45W, wireless charging 25W, battery 5115 mAh, Android 17
With cashback bonus In return for an older model, the customer will get a discount on the newer model. Vyměňte starý telefon za nový a získejte při nákupu Google Pixel 11 Pro XL výkupní bonus ve výši 5 000 Kč. Pro uplatnění bonusu je možné odprodat jakýkoli telefon. Platí do 31.10.2026. 28,990,-
New arrival 33,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GPX1087b4

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches