Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,883 Results
4.8 22×
Watch Price/Availability
PEMCO 350 5W-30 C3 LL, 5l
Motor Oil 5W-30, synthetic, for 4-stroke engines, longlife, API SN, ACEA C3, VW 504,00 and VW 507,00, BMW Longlife-04, MB 229,51, Porsche C30, volume: 5l - 160 Kč/1 l
  799,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR107170
4.3 11×
Watch Price/Availability
32" STRONG SRT32HG6733C
Television - SMART LED, 81cm, HD Ready , 50 / 60Hz (50Hz), Direct, HDR10, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 2× HDMI, 1× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, Miracast, voice control, Google Assistant, Google TV, VESA 200×200, 16 W speaker(s), Dolby Digital AC3, F
  3,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JT880m04b2
4.7 70×
Watch Price/Availability
TESORI D'ORIENTE White musk 250 ml (35 washes)
Laundry Perfume - floral oriental fragrance with the essence of fine jasmine and notes of white musk, does not contain fabric softeners, suitable for all types of textiles, volume 250 ml - 6.26 Kč/washing - from 876 Kč/1 l
  219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR30524
4.5 34×
Watch Price/Availability
darkFlash B350
PC Case - ATX, mATX (Micro ATX) and mITX (Mini ITX), USB 2.0, USB 3.2 Gen 1, 3.5mm jack (headphones) and 3.5mm jack (microphone), No fans, max. heat sink height: 160mm, max. graphics card length: 345mm, without power supply, side panel made of
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DFLb350
4.6 18×
Watch Price/Availability
LG S90TY
Sound Bar - 5.1.3 channel with power of 570W, active wireless subwoofer, HDMI (1× input, 1× out), optical digital audio (1× input), Bluetooth, USB, 4K Video Pass, ARC, eARC, Dolby Atmos, Spotify, control device via iOS or Android, remote control
  12,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: JLG502d1f
4.7 45×
Watch Price/Availability
ADATA XPG KYBER 750W
PC Power Supply - 750 W, ATX form factor, 80 PLUS Gold certification, 90 % efficiency, thermal speed control and power switch, 120 mm fan size, 2× EPS/CPU 4+4pin, 1× PCI Express 16-pin, 2× PCI Express 8-pin / 6+2-pin, 6× Serial ATA 15-pin, 2× Molex HDD 4-pin connectors, dimensions 150 × 86 × 140 mm (W×H×D)
  1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DUzk07
4.7 54×
Watch Price/Availability
SENCOR SWK 1231BK
Electric Kettle volume: 1.2l, power: 2000W, material: stainless steel, swivel base, type of filter: none, black and silver
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SCRrk59
4.5 18×
Watch Price/Availability
GORENJE GV561C10
Built-in Dishwasher - energy efficiency class C, noise level 44 dB,, AquaStop, end-of-cycle chime, touch control and dry AutoOpen, adjustable dish racks, dimensions 81.5 × 44.8 × 55 cm (H×W×D), front panel on the door not included
  10,690,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: GORMY81
4.4 72×
Watch Price/Availability
VOREL Painting cover film 4 x 5 m
Plastic Wrap construction, also suitable for renovation, dimensions 4 x 5 m - 2.50 Kč/1 m2
  50,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CMP2827
4.9 8×
Watch Price/Availability
Petit Collage Creative briefcase Handbag fox
Sewing for Kids - embroidery kit, to sew the purse, needle, buttons, Velcro and fabric in the package, suitable from 6 years of age
  379,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls3480
4.7 3×
Watch Price/Availability
Epson WorkForce Pro WF-C5890DWF
Inkjet Printer - colour, A4, fax, (ISO) black-and-white print speed of 25 PPM, (ISO) colour print speed of 25 PPM, print resolution: 4800 x 1200 DPI, duplex, DADF scanner, touchscreen, AirPrint, USB, LAN and WLAN
+Gift Internet Security Norton with a value of 499,-
  11,190,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PE020u6a5
4.9 44×
Watch Price/Availability
Inspirace Baťa: Jak být silnější a šťastnější podle životních zásad Tomáše Bati
Kniha
  319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: FKP0380747
4.8 82×
Watch Price/Availability
OXYBAG PASTELINI Four-ring Binder, A4, 2cm, Yellow
Document Folder - folder, up to A4 paper size, Plastic, yellow colour
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PST010a
4.6 96×
Watch Price/Availability
Lifeventure Trek Umbrella black medium
Umbrella A smart travel umbrella made of durable ripstop fabric, with aluminium frame and automatic ejection.
  579,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTlfv002
4.5 122×
Watch Price/Availability
REXONA Men Cobalt Dry solid antiperspirant for men 50 ml
Antiperspirant - for men, stick, bylinná fragrance, protective and refreshing, does not stain, long-lasting, Quick-Drying and for everyday use, 50 ml volume - from 178 Kč/100 ml
  from  76,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEO537
4.7 186×
Watch Price/Availability
BELDRAY metal hangers 8 pcs
Hanger dress, shirt, t-shirt, jacket, suit jacket and coat, material: metal, package contains: 6 pc(s), colour: black
  29,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHSOU0202
4.1 133×
Watch Price/Availability
VALEO Flat Wiper FIRST MULTICONNECTION (650 mm) 1 pc - including a Set of Adapters
Windscreen wiper - flat wiper blades, for windshield
  239,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR277938
4.2 27×
Watch Price/Availability
TP-Link TL-WPA8631PKIT
Powerline - transmission speed of 1300Mb/s, WiFi speed of 1167Mb/s, range of 300 m, plug and play and LED indicator, pass-through socket, 2 pieces in package
  3,899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TpLNk21t6
3.8 263×
Watch Price/Availability
TORO Medication dispenser 7 DAYS, morning/noon/evening
Pill Dispenser - seven-day, is used for reliable and clear arrangement and dosing of drugs and food supplements. It is marked with a symbol showing the time of day (rising sun) - Morning / (sun) - Noon / (moon) - Evening. Parts of the day are colour-coded for better clarity. Each part of the day opens separately. Material - plastic.
  89,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TORDA651
4.5 123×
Watch Price/Availability
SENCOR SCP 3701BK
Induction Cooker - with power consumption of 2000W, number of plates: 1 pc(s), 10 programs, thermostat, protection against overheating, automatic shutdown, non-slip grip , power indicator, child safety lock, automatic dishware detection, timer, LCD display, touch control and temperature settings, size: 36cm x 29,5cm x 4,3cm, black colour
  1,399,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SENVA106
4.8 132×
Watch Price/Availability
METHOD Lavender Universal Cleaner 828 ml
Universal Cleaning Product - universal usage,
  129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS564
4.4 82×
Watch Price/Availability
Extrifit Fatall Fat Burner 130 capsules
Fat burner - complex, natural, 130 tablet(s) - 5.38 Kč/pcs
  699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTsupl0715
4.7 33×
Watch Price/Availability
VICTORIA nonmagnetic black 60x90cm
Board with black chalk surface, for writing with chalk, wooden frame, packaging contents: mounting kit, dimensions: 60cm×90cm (H×W), 60cm×90cm (H×W)
  from  396,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: VCT013g
4.9 33×
Watch Price/Availability
Sennheiser HD 25
Headphones - over-ear design, on-ear, passive noise reduction, closed construction, 3.5 mm Jack, 6.3 mm Jack, frequency response 16-22000 Hz, sensitivity 120 dB/mW, impedance 70 Ohm, 1.5m detachable cable
  3,219,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JM123e

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches