Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,763 Results
4.6 75×
Watch Price/Availability
FRESHHH 830248
Shower Hose - shower hose, silver, 150cm, PVC
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MADZ162
4.8 79×
Watch Price/Availability
Nutrend Isodrinx TABS, 12 tablets, raspberry
Energy tablets - ; energy values per 100g: 307 kcal; ingredients per 100g: fats 0g, saturated fats 0g, carbohydrates 64,5g, sugars 61,3g, fibre 0g, proteins 0g, salt 8,5g - from 10.81 Kč/tablet
  from  130,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTnut11331
4.9 112×
Watch Price/Availability
Stabilo Trio Thick Coloured Pencils 12pcs
Coloured Pencils - STABILO, triangular form
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAif14120
4.7 92×
Watch Price/Availability
Nutrend Regener, 450 g, fresh apple
Sports Drink – form: powder, energy value: 372 kcal
  289,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTnut11265
4.4 72×
Watch Price/Availability
Elektrobock LM-102
Smoke Detector - battery-powered , acoustic, visual signals, signal volume 85 dB, battery indication, cover material plastic, operating temperature from -10 to 40 °C, standalone unit
  199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ELBOCK021
4.6 233×
Watch Price/Availability
SENCOR SFD 790WH
Food Dehydrator power: 250W, number of drying plates: 5 pc(s), plate diameter: 23cm, control type: manual, temperature regulation,
  1,051,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SENSF790
4.8 270×
Watch Price/Availability
DONAU Rainbow A4 75mm bordeaux
Arch Folder lever mechanism, format A4, spine width 70 mm, cardboard coated with PP foil, washable surface
Amazing Deal 59,- Save 40,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DNU014m
4.8 77×
Watch Price/Availability
Impac Inner Tube 20" AV 47/60-406
Tyre Tube wheel diameter: 20", AV (auto-valve) length: 35mm, weight: 145g
  119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPT3023
Roborock Qrevo Edge 2 Pro - Robot Vacuum Free delivery
Alzaboxes and stores
4.4 13×
Watch Price/Availability
Roborock Qrevo Edge 2 Pro
Robot Vacuum for allergy sufferers, carpets and hard floors, shock sensor, automatic emptying, adjustable to match the flooring, dirt detect mode, cleaning schedule and automatic mop cover cleaning, number of side brushes: 1, can climb over obstacles up to 4 cm, navigation type: LiDAR, cleaning station, colour: white
  30,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROBRV00
5.0 3×
Watch Price/Availability
Seasonic Core GC-650 ATX 3.1
PC Power Supply - 650 W, ATX form factor, 80 PLUS Gold certification, thermal speed control and power switch, 120 mm fan size, 2× EPS/CPU 4+4pin, 2× PCI Express 8-pin / 6+2-pin, 2× Serial ATA 15-pin, 1× Molex HDD 4-pin connectors, dimensions 150 × 86 × 140 mm (W×H×D)
  1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UEcgc3
5.0 2×
Watch Price/Availability
Marshall Heston 60 Black
Sound Bar - 5.1 channel with power of 56W, HDMI, AUX, LAN, Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, ARC, eARC, Dolby Atmos, DTS: X, Spotify, Tidal, control device via iOS or Android
  14,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MRS032b2
3.7 13×
Watch Price/Availability
Roborock H60 Ultra Black
Upright Vacuum Cleaner - animal hair, for all types of floors, charging time: 3,5 h, battery type: Li-ion, battery capacity: 2964 mAh, power input: 630W, operating time: 90 min, hepa and foam, noise level: 75 dB, container capacity: 0,5l, filter, black and silver colour
  8,290,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROBTV437
4.0 15×
Watch Price/Availability
3M 94 Surface Energy Primer, ampoule 1 pc
Mounting Adhesive - universal
  from  76,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TRIlep002
4.6 25×
Watch Price/Availability
LAMAX SoundKid1 pink
Headphones - kids', with microphone, over-ear design, on-ear, closed construction, 3.5 mm Jack, track shuffle, call handling, frequency response 20-20000 Hz, sensitivity 85 dB/mW, impedance 32 Ohm, 40 mm driver, 1.2m cable
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LMA034d
5.0 47×
Watch Price/Availability
LEGO® DUPLO® 10442 Wild Animal Families: Penguins and Lions
LEGO Set for children, suitable from the age of 2 years, theme: Nature and Animals, launched in 2025, 10 pc(s)
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO10442
4.5 45×
Watch Price/Availability
GRIZLY Pears without added sugar 500 g
Dried Fruit - pear, 500 g - 318 Kč/1 kg
  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgriz093
4.8 10×
Watch Price/Availability
GILLETTE Venus ComfortGlide Sugarberry Scent Platinum 1 pcs
Razor - disposable, women's, 5 blades, moisturising strip - 259 Kč/1 pc(s)
  259,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HOL994
4.6 65×
Watch Price/Availability
Philips Series 7000 BHS742/00
Flat Iron - plate material: ceramics, plates: with argan oil, plate width: 25mm, heat-up time: 30 s, temperature range: 120°C - 230°C, temperature control, ionisation and automatic shutdown, no display, cable length: 2m, colour: violet
Cashback up to 4,000,- Cashback up to, presents a chance to get back money based on the conditions of the offer. More info in the article. Nyní můžete nákup vybraných produktů Philips spojit s příjemnou úsporou. V rámci cashbackové akce můžete získat zpět až 4 000 Kč, přičemž konkrétní částka se odvíjí od celkové hodnoty způsobilých produktů zakoupených v rámci jednoho nákupu.1 199 - 1 998 Kč = 200 Kč cashback1 999 - 4 998 Kč = 500 Kč cashback4999 - 9 998 Kč = 1 000 Kč cashback9 999 - 19 998 Kč = 2 000 Kč cashback19 999 Kč a více = 4 000 Kč cashback
  2,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIzhv46
4.9 17×
Watch Price/Availability
VICHY Dercos Energy+ 200 ml
Conditioner gives the following effect: regeneration, best for hair type: for all hair types and fine and thinning - 275 Kč/100 ml
  549,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL7718
5.0 10×
Watch Price/Availability
KORES Grafitos Style Pastel HB, triangular - set of 6
Pencil triangular, for for both left- and right-handed users, multicolour colour, material wood, hardness HB (No, 2), number of pieces ‐ 6 pc(s)
  69,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRS182a
4.8 19×
Watch Price/Availability
BIODERMA Photoderm Pediatrics Lait SPF 50+ 200ml
Sun Lotion with SPF 50, 200 ml volume - 335 Kč/100 ml
  669,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OPA426
4.5 80×
Watch Price/Availability
GRIZLY Student mix 500 g
Nuts - natural almond, cashew, peanuts and hazelnut, 500 g - 298 Kč/1 kg
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgriz027
4.6 24×
Watch Price/Availability
GRIZLY Almond butter with coconut and white chocolate 500 g
Nut Cream - smooth, almond, white chocolate and coconut flavour, 21 g protein per 100 g, 568 kcal per 100 g, gluten-free, palm oil-free, weight 500 g - 494 Kč/1 kg
  247,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgriz020
4.9 38×
Watch Price/Availability
CASTROL GTX RN17 5W-30 1l
Motor Oil 5W-30, synthetic, for 4-stroke engines, ACEA C3, MB 226,52, RN 17, volume: 1l - 209 Kč/1 l
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR342227

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches