Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,567 Results
4.4 114×
Watch Price/Availability
Garden deckchair AMALFI, beige
Garden Lounger - material steel, maximum load 90kg
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TEX101
4.3 60×
Watch Price/Availability
Airbi INDOOR - Room thermometer and hygrometer with clock - black
Digital Thermometer - room thermometer and hygrometer with clock, min and max memory, black
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TFA21008
4.8 74×
Watch Price/Availability
ARIEL Diamond Bright Stain Spray 750 ml
Stain Remover - for stains: oils, grasses and sweat, 750ml - 159 Kč/1 l
Discounted -14 % 119,- 139,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR1854
4.7 20×
Watch Price/Availability
Teddies Bubble Blower 50ml Unicorn
Bubble Maker , suitable for children from 3 years
  from  39,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAnk012945
4.3 117×
Watch Price/Availability
Express Menu Italian tomato soup with rice 600g
MRE - Meal Ready To Eat, soup, energy value per 100 g: 171 kJ, weight 600g - 182 Kč/1 kg
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem018
4.8 56×
Watch Price/Availability
CARE + PROTECT LPL1001B
Laundry Perfume - BLUE WASH 100ml concentrated laundry perfume (BLUE WASH fragrance) - from 7.96 Kč/washing - from 1,990 Kč/1 l
  from  159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CAPRIS14
4.6 20×
Watch Price/Availability
BIODERMA Atoderm Intensive Gel Moussant 500 ml
Shower Gel - for children unisex, suitable for sensitive and dry skin, antibacterial, cleaning, protective and soothing, active ingredients include niacinamide, perfect for: dry skin, fragrance-free and with vitamins, formula: dermo, 500 ml volume for children - 80 Kč/100 ml
  399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE0587
4.5 89×
Watch Price/Availability
SPONTEX Premium dust cover 1 pc
Duster - with static effect
  85,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL037
4.5 138×
Watch Price/Availability
K2 ALUCHROM 120 g - paste for cleaning and polishing metal surfaces
Polishing Paste - for cleaning and polishing all types of chromium, aluminium, silver, gold, bronze or stainless steel and other metals, it is particularly suitable for the maintenance of light-alloy wheels
  from  61,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR2391
5.0 2×
Watch Price/Availability
Carnilove Cat Pouch Gravy rich in Rabbit enriched with Marigold for Kittens 85 g
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 4.5%, grain-free - from 41 Kč/100 g
  from  28,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMK1557
5.0 1×
Watch Price/Availability
BEURER MG 1R
Massage Gun - 4 heads, 3 speeds, battery life of 3 h, weight: 250g
Great price 1,599,- Save 116,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BEUMP705
4.5 2×
Watch Price/Availability
Dyson Supersonic r HD17 ceramic pink/rose gold
Hair Dryer power: 1700W, cold air, temperature regulation and airflow control, number of speeds: 3, number of temperature settings: 4, power cord length: 2,53m, colour: black and pink
  14,990,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DYSFV078
4.5 10×
Watch Price/Availability
LA ROCHE-POSAY Effaclar Duo+M Patch for skin imperfections
Acne Patches - for day and night use, anti-blackheads, control of excess sebum, for all ages - 13.59 Kč/pcs - from 13.59 Kč/1 pc(s)
  299,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL6475
4.7 10×
Watch Price/Availability
Dunlop Fort Clay Court
Tennis Ball - tournament, approved by ITF, ATP Monte Carlo and Rome, Madrid official ball, suitable clay surface, material: rubber and felt, package tube, 4 pc(s) in package
  from  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTdun0253
4.7 17×
Watch Price/Availability
VICHY HOMME Invisible Resist 72H 50 ml
Antiperspirant - for both women and men, roll-on, hypoallergenic, does not stain, 50 ml volume - 718 Kč/100 ml
  359,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEO992
4.5 14×
Watch Price/Availability
AVENE Sun Ultra fluid Invisible SPF 50+ 50ml
Sunscreen with SPF 50, 50 ml volume - 1,078 Kč/100 ml
  539,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OPA500
4.8 74×
Watch Price/Availability
Rohnson R-2834 - 8 l
Hot Air Fryer - digital controls, temperature range from 80 to 200 °C, non-stick surface, display, overheat protection, thermostat, dishwasher safe parts, Wi-Fi, timer, automatic shutdown, temperature regulation, delayed start, automatic programs and food drying, 6 programs, comes with removable container, power consumption 1800 W, 8 l capacity with non-stick coating, 1 frying basket, weight 5.5 kg, dimensions 30.5 × 32 × 38 cm (H×W×D)
  2,598,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: ROHFR677
4.8 86×
Watch Price/Availability
AMIO MINI flat fuse set (set of 10)
Car Fuses - flat, 10 pieces per pack (5, 7,5, 10, 15, 20 and 25 A), mini type - 2.90 Kč/1 pc(s)
  29,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR343679
4.5 26×
Watch Price/Availability
SPONTEX Premium brush in the shape of an iron
Scrubbing Brush universal plastic, practical rubberised handle for comfortable grip, synthetic bristles
  90,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1077
4.7 55×
Watch Price/Availability
Camp Oval Quick Link 8mm zinc plated steel
Carabiner with safety lock, screw-on, safety lock type: With safety lock, longitudinal carrying capacity 50 kN, lateral load capacity 10 kN, clearance 9 mm, material is steel, karabiner weight 76 g, karabiner type O, silver colour
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTcmp098
4.8 12×
Watch Price/Availability
L'ORÉAL PROFESSIONNEL Serie Expert Pro Longer Conditioner 200 ml
Conditioner gives the following effect: volume, gloss, regeneration, nutrition, easy combing, protection and strengthening, best for hair type: long - 220 Kč/100 ml
  439,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL5358
4.9 34×
Watch Price/Availability
REVALID Stimulating Shampoo 200 ml
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, for extra volume, promotes hair growth, anti-hair loss, volume 200 ml, dermo, paraben-free, silicone-free, sulphate-free and with vitamins - 195 Kč/100 ml
  389,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EWOREVK642
5.0 5×
Watch Price/Availability
Enervit Competition Bar (30 g) red fruit
Energy Bar - forest berries flavour, 4.3 g protein, 74 g carbohydrates and 348.47 kcal calories per 100g, weight 30 g - from 1,833 Kč/1 kg
  from  39,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTene006
4.8 278×
Watch Price/Availability
SIDOLUX Universal Soda Power Japanese Cherry 1l
Floor Cleaner - for all washable surfaces and floors with the scent of Japanese cherries - from 60 Kč/1 l
  from  51,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS663

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches