Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,924 Results
5.0 1×
Watch Price/Availability
LEGO® Minecraft® 21596 Mage Attack on the Village
LEGO Set for children, suitable from the age of 9 years, theme: Movies and TV shows and Games, launched in 2026 - new releases, 607 pc(s)
  2,049,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO21596
4.7 6×
Watch Price/Availability
LEGO® City 60484 Cars - Racing Car Game
LEGO Set for children, suitable from the age of 5 years, theme: Cars and Means of transport, launched in 2026 - new releases, 64 pc(s)
  209,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: LO60484
4.3 16×
Watch Price/Availability
Megamáne MEGAsand blue 1 kg
Kinetic Sand - weight 1000 g, blue, suitable for children from 3 years old
  from  169,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls18697
4.1 53×
Watch Price/Availability
OstroVit Creatine monohydrate, 300 g, apple
Creatine monohydrate - micronized, flavoured, powder, total weight 300 g, storage temperature from 15 to 25 °C - 497 Kč/1 kg
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OSTdost114
4.4 8×
Watch Price/Availability
LA ROCHE-POSAY Anthelios spray SPF 50+ 200 ml
Sun Spray -, the sun protection factor will provide your skin with very strong UVB protection - 435 Kč/100 ml
  869,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OPA699
3.0 2×
Watch Price/Availability
Xiaomi LED Desk Lamp 2
LED Light - dimmable, power input 10 W, luminous flux 900 lm, touch control, compatible with Google Home and Xiaomi Home, material: aluminium, metal and plastic, max. height 6,7 cm, width 22,6 cm, IP20
  1,199,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: XI300j7
4.0 4×
Watch Price/Availability
Edgar Powergel+ with caffeine 40 ml lime/lemon
Energy Gel -, 279kcal per 100g - from 1,375 Kč/1 l
  from  42,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTedg50
4.8 63×
Watch Price/Availability
VILEDA Pet microfiber towel grey
Dog Towel made of microfibre that absorbs moisture quickly and dries quickly, washable up to 60°C
  139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UKL1170
4.9 276×
Watch Price/Availability
SAVO Lemon toilet gel 700 ml
Toilet Cleaner - fruit fragrance, chlorinated, disinfectant, descaling, volume 700 ml - 76 Kč/1 l
  53,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CISWC166
4.7 38×
Watch Price/Availability
KORES Gumfix 50 g
Adhesive Rubber universal,, suitable for use on material type: Wood, Plastic and Paper - 1.06 Kč/1 pc(s)
Discounted -10 % 89,- 99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMA1378
4.7 243×
Watch Price/Availability
SENCOR SCP 1503WH-EUE4
Electric Cooker - with power consumption of 1500W, number of plates: 1 pc(s), plate diameter: 18cm, 1 programs, thermostat, protection against overheating and power indicator, size: 28,3cm x 24,7cm x 8,1cm, white colour
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SENVA790
4.6 18×
Watch Price/Availability
VICHY Homme Antiperspirant 50 ml
Antiperspirant - for men, roll-on,, moisturising, does not stain, long-lasting, against odor and for everyday use, 50 ml volume - 738 Kč/100 ml
  369,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE1247
4.9 25×
Watch Price/Availability
HIFLOFILTRO HF204RC
Oil Filter for quads and motorcycles, suitable for following models of ATV ARCTIC CAT, ATV KAWASAKI, ATV SUZUKI, HONDA, ATV YAMAHA, KAWASAKI, MV AGUSTA, SUZUKI, TRIUMPH and YAMAHA
  230,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Moto03532
5.0 1×
Watch Price/Availability
55" TCL 55T8D
Television - SMART, 139cm, 4K Ultra HD, 100 / 120Hz (100Hz), Direct, HDR10, HDR10+, Dolby Vision and HLG, local dimming, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4× HDMI, 1× USB, CI+, WiFi, Bluetooth, DLNA, Chromecast, Miracast, game mode, voice control, Google Assistant, Amazon Alexa, Apple Airplay 2, Google TV, VESA 300×300, 30 W speaker(s), DTS:X, DTS Virtual:X, DTS HD, Dolby Atmos and Dolby Digital Plus, F
+Gift Subscription SledovaniTV for 4 months - registration at www.sledovanitv.cz/tcl with a value of 1,036,-
Discounted -3 % 15,990,- 16,590,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order Code: WK691e5
5.0 2×
Watch Price/Availability
Carnilove Cat Pouch Gravy rich in Rabbit enriched with Marigold for Kittens 85 g
Cat Food Pouch for all breeds with low with normal activity, fat 4.5%, grain-free - from 41 Kč/100 g
  from  28,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMK1557
4.9 12×
Watch Price/Availability
EMOS Two-wire floating lead 3 m, black
Extension Cable
  69,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HM405a91
5.0 2×
Watch Price/Availability
Zyxel GS-105BV5
Switch - 5 port, QoS, desktop
  329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: Zyxel25003
5.0 8×
Watch Price/Availability
Teddies Bouncing coloured circles
Outdoor Game for boys and girls, suitable for children from 3 years
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAls14616
5.0 3×
Watch Price/Availability
VITAGYN C vaginal cream with acidic pH 30 g
Medical Device - adjunctive treatment and prevention of bacterial vaginosis and recurrent urinary tract infections
  349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTaxo0025
4.3 7×
Watch Price/Availability
GymBeam Magnesium Citrate Capsules 120 capsules
Magnesium - magnesium, 105 mg in 1 capsule, magnesium in the form of citrate, gluten and lactose free, suitable for vegans, 120 capsules
  189,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym1617
4.9 31×
Watch Price/Availability
LA ROCHE-POSAY Mela B3 serum 30 ml
Face Serum - suitable for all skin types, contains active substances for rapid and concentrated facial skin care - 3,830 Kč/100 ml
  1,149,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL4976
4.9 22×
Watch Price/Availability
BIODERMA Cicabio Ultra-repairing Soothing Cream SPF50+ 40 ml
Body Cream - for women, moisturising, protective and regenerating, suitable for sensitive, oily, normal, combination, dry and mature skin, fragrance-free, pH neutral and with hyaluronic acid, dermo, 40 ml volume - 948 Kč/100 ml
  379,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE3075
4.2 24×
Watch Price/Availability
VOREL Cover film 4 x 5 m construction reinforced
Plastic Wrap construction, also suitable for renovation, material LDPE, dimensions 4 x 5 m - 5.45 Kč/1 m2
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CMP2826
4.9 67×
Watch Price/Availability
Kolimax, Wooden cutting board 27,5 × 11,5 cm
Cutting Board - wood, rectangular, dimensions 11.5 × 27.5 cm (W×L), thickness 1.6 cm, brown colour
  69,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KLMxkc07

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches