Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,874 Results
5.0 14×
Watch Price/Availability
CASTROL Power 1 Racing 4T 10W-50 1l
Motor Oil 10W-50, synthetic, for 4-stroke engines, API SN, volume: 1l - 249 Kč/1 l
  249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR1028
5.0 1×
Watch Price/Availability
Sonos Play White
Bluetooth Speaker - active, 2.0, Bluetooth 5.3, Wi-Fi, AirPlay, Hi-Res audio, voice Assistant, microphone, IP67 protection level, supports AAC and SBC, Spotify, Apple Music, control via device with iOS or Android, battery life of 23,89 h
  8,790,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SON002w5
5.0 2×
Watch Price/Availability
Denon Home 200 Black
Bluetooth Speaker - active, 2.1 with power performance of 65W, frequency range from 54 Hz to 20000 Hz, AUX, Bluetooth 5.2, Multi-room, AirPlay, multiroom, Two-channel stereo, supports AAC and SBC, Spotify, Tidal, Deezer, control via device with iOS or Android
  8,490,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DEN150d1a1
5.0 2×
Watch Price/Availability
AVENE XeraCalm A. D. Relipidating balm 400 ml
Balm - helps to restore the skin barrier and restore the balance of the microbiome, I-MODULIA⁺, LIPID Complex: B2, soothed skin, without perfume, non-comedogenic, for the most sensitive skin or skin weakened by specific oncological or dermatological treatments, against itching, soothes, replenishes lipids - 207 Kč/100 ml
  829,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE4080
4.4 6×
Watch Price/Availability
K2 GOLD NEORIM 700ml - wheel and tyre cleaner gentle to wheel surfaces
Alu Disc Cleaner - also suitable for tyres, spray volume 700 ml
  139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR122050
Watch Price/Availability
RITUALS The Ritual of Jing Large Gift Set 690 ml
Cosmetic Gift Set contains: Body cream 150 ml, Shower foam 200 ml, Hand and foot mask 70 ml, Stick diffuser 70 ml, Interior perfume 200 ml, Cosmetic bag
Discounted -49 % 1,629,- 3,249,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSDS2748
5.0 3×
Watch Price/Availability
AVENE Sun Spray SPF50 200 ml
Sun Spray -, the sun protection factor will provide your skin with very strong UVB protection - 473 Kč/100 ml
  946,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OPA688
4.7 34×
Watch Price/Availability
WUNDER-BAUM Summer Cotton tree freshener
Car Air Freshener - fresh and neutral, tree to hang, lasts up to 30 days, 1 piece in the package
  29,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MOTO6084
4.5 6×
Watch Price/Availability
Philips TAH6509 black
Wireless Headphones - with microphone, over-ear, full‑size (over-ear), adaptive noise cancellation, closed construction, Bluetooth 5.3, SBC support, track shuffle, call handling, volume control, frequency range 20-40000 Hz, sensitivity 98 dB/mW, impedance 32 Ohm, 40 mm driver size, battery life up to 70 h
  1,989,-
Buy
In stock 2 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JPI902f9
4.4 91×
Watch Price/Availability
Sencor SIRIUS 2 ROSE
Bluetooth Speaker - active, with power performance of 20W, frequency range from 60 Hz to 20000 Hz, Bluetooth 5.0, microphone, IPx7 protection level, battery life of 7 h
  1,099,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: JN400r8
4.9 44×
Watch Price/Availability
GymBeam Folic Acid (Vitamin B9), 90 tablets
Vitamin B - contains folic acid, beneficial for blood formation, helps the proper synthesis of amino acids, supports the functioning of immunity, contributes to the reduction of fatigue, promotes the growth of germ tissues during pregnancy, in a pack of 90 tablets
  66,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgym331
4.7 53×
Watch Price/Availability
ZOPA Foam Corner Protection 4 pcs
Child Safety Lock - serves as for furniture corners, 4 pc(s) in package
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BABY2978
4.8 113×
Watch Price/Availability
DOVE Shea butter and vanilla cream wash tablet 90 g
Bar Soap - suitable for oily, normal, combination, dry and mature skin, cleaning, moisturising and nourishing, for everyday use, includes active ingredients such as shea butter, sweet fragrance, weight 90 g - from 43 Kč/100 g
  from  35,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MYD459
4.9 31×
Watch Price/Availability
CASCHA Fun Blues, Red
Harmonica - diatonic, 10 channels, tuning C, material: plastic
  119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CASCH08h
4.6 18×
Watch Price/Availability
Remigton MB7050 T-Series Hair & Beard Kit
Trimmer - for beards and for hair, fast charging and waterproof, 11 inserts, sharp edge made of titanium, Minimum cutting length: 1,5mm, maximum cutting length: 5mm, 9 cut settings, operates for 300 min, charging time of 240 min, mains (230v) and battery power supply, controls: with the use of buttons
  2,023,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: REMZA101
4.7 219×
Watch Price/Availability
Alpro Barista soy drink 1l
Plant-based Drink - soy - from 79 Kč/1 l
  from  59,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTdan0021
4.3 117×
Watch Price/Availability
Express Menu Lentil soup
MRE - Meal Ready To Eat, soup, energy value per 100 g: 200 kJ, weight 600g - 182 Kč/1 kg
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem016
4.9 522×
Watch Price/Availability
Brit Care Dog Functional Snack Mobility Squid 150 g
Dog Treats for all dogs with normal activity, with Joint Nutrition, grain-free
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KRMrk1930
4.6 15×
Watch Price/Availability
iHealth NEO BP5S smart blood pressure monitor
Pressure Monitor on arm,
  2,906,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: EAIHneo
4.8 54×
Watch Price/Availability
PULIRAPID Bathroom and Kitchen 2-in-1 500ml
Limescale Remover - for limescale and dirt, for everyday use, with fragrance - 198 Kč/1 l
  99,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS260
4.5 107×
Watch Price/Availability
UNI PX-20 2.2-2.8mm white
Marker , round tip, width 2,8 mm, 1 in package
  69,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: UNI001e
4.9 14×
Watch Price/Availability
MOTUL 8100 X-CLEAN 5W40 5L
Motor Oil 5W-40, synthetic, for 4-stroke engines, longlife, RN 0700 and RN 0710, Ford WSS M2C917-A, volume: 5l - 248 Kč/1 l
  1,239,-
Buy
In stock 3 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: AUPR03705
5.0 1×
Watch Price/Availability
Keeeper Bucket with Spout, Grey 10L
Bucket Attractive designIntegrated scale for measuringWith a spout and a grip recess for easy pouringMaterial: plastic (PP)
New arrival 100,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KEEKB018
5.0 1×
Watch Price/Availability
SANYTOL Universal floor cleaner 2 l
Floor Cleaner - 90 Kč/1 l
  179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS2818

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches