Product in stock in the store in Praha 7 - Holešovice

This page includes all products that are in stock in our store Praha 7 - Holešovice.
Save your time and shipping costs. All products from this category can be purchased online and picked up right after in our store. Are you looking for something a bit different or is the branch too far away? Look at all products from category Alza that are in stock in all our branches in Praha.
Select a branch or a city
11,856 Results
4.8 54×
Watch Price/Availability
CENTROPEN water colours 9540 30 mm 12 pcs
Watercolours - 12 colours, includes brush
  49,- 59,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CEN061
4.8 38×
Watch Price/Availability
ZIAJA Pineapple Antiperspirant 60 ml
Antiperspirant - for women, roll-on, fruit fragrance, refreshing, Quick-Drying, 60 ml volume - 110 Kč/100 ml
  66,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSTE2392
4.6 56×
Watch Price/Availability
KORES Power Glue 3 g
Superglue - for plastic, metal, rubber, glass, skin, ceramics and for paper, contents 3 ml
  69,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMA1379
4.9 61×
Watch Price/Availability
SPONTEX Super Max sponge shaped large 3 pcs
Dish Sponge for washing plates, pots and pans, size: 9 × 7 × 4.5 cm - from 13 Kč/1 pc(s)
  from  33,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DOMA1587
4.4 18×
Watch Price/Availability
VICHY Pureté Thermale 3in1 Micellar Water Sensitive Skin 400 ml
Micellar Water -, removes make-up and cleanses - 125 Kč/100 ml
  499,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL494
4.8 41×
Watch Price/Availability
TEREZIA Magnesium + vitamin B6 and lemon balm 30 capsules
Magnesium - magnesium hydroxide, capsules, for adults and children, from 3 years, 30 tablets / capsules
Buy with code ALZADNY20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 20 % s kódem ALZADNY20. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 87,-
  109,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: TERVIT648
4.6 27×
Watch Price/Availability
Gorenje SM701GCB
Sandwich Maker - with power consumption of 700W, plates: Square, lock, casing made of metal
  599,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: GORSE102
4.9 38×
Watch Price/Availability
PRONTO for wooden floors 750 ml
Floor Cleaner on the wooden floor - 181 Kč/1 l
  136,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CIS006
4.5 12×
Watch Price/Availability
Sony LinkBuds Clip, beige
Wireless Headphones - with microphone, True Wireless, ear hooks, passive noise cancellation, open construction, Bluetooth 5.3, A2DP, AAC, AVRCP and SBC support, Ambient sound, voice assistant, Multipoint, track shuffle, call handling, volume control, sony Sound Connect, IPX4 rating, frequency range 20-20000 Hz, 10 mm driver size, battery life up to 37 h (9 h+28 h)
Buy with code 2026ALZAEXTRA10 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. 4,400,-
Discounted -2 % 4,889,- 4,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: RO980e3b
4.3 17×
Watch Price/Availability
Living Things Peach & Blood Orange 330 ml
Drink - gently sparkling probiotic soda from peach and red orange, live functional lemonade, high fibre content, low in calories and sugar, no sweeteners and preservatives, suitable for vegans and vegetarians, naturally gluten-free
Buy with code ALZADNY20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 20 % s kódem ALZADNY20. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 52,-
  from  65,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgrhe049
4.4 64×
Watch Price/Availability
Express Menu Baby carrots with turkey meat 300 g
MRE - Meal Ready To Eat, main course, energy value per 100 g: 239 kJ, weight 300g - 497 Kč/1 kg
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTem159
4.8 27×
Watch Price/Availability
TIERRA VERDE fabric softener with organic lavender essential oil 1 l (33 washes)
Fabric Softener - characteristics: makes ironing easier and preserves fabric softness, floral fragrance, 33 Washes washes, volume of 1000 ml - 4.52 Kč/washing - from 149 Kč/1 l
  149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PPR2863
4.9 19×
Watch Price/Availability
ACI insulating tape PET textile tape 25 mm x 15 m black, for cable harnesses
Electrical Tape Adhesive type: natural rubber, backing material: PET fabric, paint: black, adhesion to steel: 3N/cm, elongation at break: 20%, tensile strength: 37N/cm, temperature resistance: 105°C, thickness: 0.25mm, width: 25mm, overall length:  15m
  50,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: MOTO34007
4.9 94×
Watch Price/Availability
CENTROPEN triangle with line 9501
Ruler triangle with line, length 16 cm, material - plastic, transparent colour
  25,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CEN070
4.7 14×
Watch Price/Availability
AVENE Cicalfate+ Moisturising Renewing Emulsion For sensitive and fragile skin 40 ml
Face Emulsion - Perfectly moisturizes and soothes the skin, ideal for skin irritated by superficial dermatological procedures (laser or tattoo), contains antibacterial complex, 91% of ingredients of natural origin, without perfume - 948 Kč/100 ml
Buy with code ALZADNY15 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 15 % s kódem ALZADNY15. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 322,-
  379,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSPL4013
4.6 59×
Watch Price/Availability
FIXAplast patch coil 2,5 cm × 2 m
Plaster - adhesive bandage
  from  33,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NAPL159
4.8 79×
Watch Price/Availability
BIONE COSMETICS Bio Nettle Hair Lotion XXL 215 ml
Hair Tonic - no-rinse, for hair shine and volume, nourishes, soothes, regenerates, with nettle for hair growth - from 26 Kč/100 ml
  from  44,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL6194
5.0 19×
Watch Price/Availability
BIODERMA Node A Shampoo 400ml
Shampoo - liquid (classic), for all hair types, repair effect, for extra shine, volume 400 ml, dermo, paraben-free, silicone-free and sulphate-free - 112 Kč/100 ml
  449,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: KSVL5325
4.9 24×
Watch Price/Availability
Dilmah Black Tea Maracuja Pomegranate Honeysuckle 20x1,5g
Tea - black, weight 1,5 g - from 46,000 Kč/1 kg
  from  59,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: DILCA204
4.8 71×
Watch Price/Availability
ALPA Pedik Foot Cream with Beeswax 100 ml
Foot Cream - with a volume of 100ml - from 59 Kč/100 ml
  from  50,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: NOH114
4.6 52×
Watch Price/Availability
PIZ BUIN Allergy Sun Sensitive Skin Lotion SPF30 200ml
Sun Lotion with SPF 30, 200 ml volume - 215 Kč/100 ml
  429,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: OPA139
4.6 49×
Watch Price/Availability
Zolux Elastic Ball mix of colours 1 pcs
Cat Toy - sense development, durable, suitable for playing fetch, suitable for training and with feathers
  from  42,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CHPrk1866
4.8 90×
Watch Price/Availability
MAPED colour'Peps Wax 12 Colours
Wax Crayons - for paper, triangular, ergonomic grip, soft lead with a 9mm diameter, 12 colours
  39,-
Buy
In stock > 50 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: HRAif5094
4.0 1×
Watch Price/Availability
Philips Sonicare 9000 HX9212/81 +1 rok prodloužená záruka
Electric Toothbrush - sonic, 62000 movements per minute, 7 modes, timer, pressure sensor, battery indicator and smart function, spare heads: 1 pc(s), with mobile app
Buy with code ALZADNY20 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Získejte slevu 20 % s kódem ALZADNY20. Klikněte a kód se uplatní automaticky. 7,999,-
New arrival 9,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: PHIEK225

Products from category Alza are in stock in these cities and in these branches