SPARK QH-1200CR
4.8 6 ratings
Infrared Heater - heating power 1.2 kW, 2 adjustable heating levels, power consumption 1200 W, for indoor use, wall-mounted, IP code IPX4, material plastic, overheat protection, silver and grey colour, dimensions 15 × 54 × 11 cm (H×W×D), weight 1.45 kg
Buy with code ALZADNY10
629,-
Warranty 24 months Code:  ISKr01
SPARK QH-1200CR 699,- In stock > 5 pcs at the supplier's
Buy
SPARK QH-1200CR
Specifications
Compare
Location
Interior
Design
Wall-mounted
Power consumption
1,200 W
Heating power
1.2 kW
Number of power levels
2
Location
Interior
Design
Wall-mounted
Performance
Power consumption
1,200 W
Heating power
1.2 kW