Our brands - Sport & Outdoor

Naše značky
Was this information useful?
This form is used only for evaluating the information in the description above.
If you have any question about our products, services, transport or any other request, please contact our customer support.
What should be improved? Is anything missing here? Is anything wrong? Share it with us.
710 Results
4.7 55×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mixed nuts with cranberries 1 kg
Nuts - natural almond, cashew, para and hazelnut, 1000 g - 399 Kč/1 kg
Great price 399,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery231
4.3 498×
Watch Price/Availability
Stormred Shaker blue, 700 ml
Shaker - with a volume of 0,7l, colour: blue
Great price 119,-
Buy
In stock > 20 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTgom005
4.8 636×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mixed nuts natural 250g
Nuts - mix, natural almond, cashew and pecan nut, 250 g - 596 Kč/1 kg
Great price 149,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_MX_250B02
4.6 98×
Watch Price/Availability
Stormred Massage Roller Black
Foam Roller dimensions: 33 × 14cm, black colour
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTiron09
4.5 57×
Watch Price/Availability
Bery Jones Roasted unsalted peanuts 1kg
Nuts - roasted and shelled peanuts, 1000 g - 139 Kč/1 kg
Great price 139,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_RN_1000B05
4.9 9×
Watch Price/Availability
Bery Jones Apricot porridge with coconut, gluten-free 500g
Porridge , energy value per 100g: 426 kcal
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_GC_500B07
4.4 6×
Watch Price/Availability
Bery Jones Hazelnut kernels 13/15 natural Italy 500g
Nuts - natural hazelnut, 500 g - 698 Kč/1 kg
Great price 349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_NT_500B11
4.6 62×
Watch Price/Availability
Bery Jones salty mix - peanuts with wasabi and corn 1000 g
Nuts - roasted, salted and smoked peanuts and wasabi, 1000 g - 249 Kč/1 kg
Great price 249,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery202
4.7 56×
Watch Price/Availability
Bery Jones Carmel Almonds peeled USA 500g
Nuts - shelled almond, 500 g - 358 Kč/1 kg
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_NT_500B08
4.3 113×
Watch Price/Availability
Stormred Massage Gun ERGO mint
Massage Gun - 4 heads, 5 speeds, amplitude: 6mm, battery life of 3 h, weight: 580g
Great price 699,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTstorma004
4.1 14×
Watch Price/Availability
Bery Jones Mixed vegetable chips 100g
Healthy Crisps - allergens: groundnuts (peanuts) and peanut products and nuts and nut products (all types of nuts), 373 kcal per 100 g, weight 100 g - 1,290 Kč/1 kg
Great price 129,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_HC_100B02
4.5 7×
Watch Price/Availability
Campgo Dome 3
Tent - ultralight tent for 3 persons, 2 entrances, 2 apses with soffits, water column 5 000 mm (subfloor), 3 000 mm (tropical), tropico with 2 silicone layers, SBS zippers, self-supporting aluminium construction (2 members), metal components, insect nets, mesh pockets with reflective trim and top mesh for stowing items, 2 inner reflective clotheslines, hook, adjustable ventilation opening, Dimensions (90 + 180 + 90) × 220 × 130 cm, bedroom 180 × 220 cm, dimensions when folded 15 × 45 × 15 cm, weight 2,8 kg, repair kit in the package
Buy with code CAMPGOSTANY50 The discount code gives the option of applying a discount on a given product when entering the code in the shopping cart. Lze zakoupit pouze 3 ks 2,500,-
Great price 4,999,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: CAMP_TE_06
4.7 49×
Watch Price/Availability
Bery Jones Black Sesame 1kg
Seeds - sesame, - 199 Kč/1 kg
Great price 199,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery100
4.6 39×
Watch Price/Availability
Siguro Stainless steel mug Elite Brew, 350 ml
Mug - material: stainless steel, 350ml, colour, 1 pc(s) in pack - 349 Kč/1 pc(s)
Great price 349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SGR_CW_TP04B
4.3 26×
Watch Price/Availability
Stormred Balancing Cushion Black
Balance Cushion - diameter: 33cm, maximum load: 200kg, with pump
Great price 319,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STR_PL_CS01
4.3 118×
Watch Price/Availability
Stormred Gymnastics ball 85cm, black
Gym Ball diameter: 85 cm, weight limit: 300 kg, antiburst design, pump included and smooth surface
Great price 349,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STR_EB_AB16
Watch Price/Availability
Campgo MoonTrail + Campgo EasyRest 5 Orange
Sleeping Bag - mummy-style sleeping bag, three-season, microfiber filling, inner thermal collar, drawstring hood, two-way SBS zipper on the left side with anti-jam protection, comfort temperature 7°C, limit temperature 2°C, extreme temperature -14°C, inner pocket, reflective loops for hanging, compression sack included, dimensions 200 × 80cm, packed dimensions 36 × 19cm, weight 1,250g + inflatable sleeping pad, ergonomically tapered shape, thickness 5cm, summer, dimensions 196 × 58cm, weight 550g, packed dimensions 28 × 10cm, multi-stage valve, carrying bag, drawstring, thermal resistance (R-value) 1.6m²K/W
Great price 1,429,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BUNCAMP_SB_07
4.7 35×
Watch Price/Availability
Bery Jones Almond Coconut 250g
Nuts - almonds coated first in coconut, then in white chocolate (40%) and finally in milk chocolate (39%) with a cocoa solids content of at least 30%, a delicious combination of sweetness, crunchiness, and an exotic touch, great as a dessert, with coffee, or just as a snack, the ideal choice for nut and chocolate lovers, practical resealable packaging - 716 Kč/1 kg
Great price 179,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_CN_250B01
4.9 111×
Watch Price/Availability
Stormred Neoprene Kettlebell 10 kg
Kettlebell , weight 10 kg
Great price 899,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTiron42
5.0 54×
Watch Price/Availability
Stormred Neoprene dumbbells 2x2 kg
Dumbell Set , weight: 2kg, weight of the set: 4 kg
Great price 449,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: STR_DB_NEO02
4.3 537×
Watch Price/Availability
Bery Jones Walnuts 500g
Nuts - natural walnut, 500 g - 438 Kč/1 kg
Great price 219,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery030
4.5 34×
Watch Price/Availability
Bery Jones Roasted unshelled peanuts JUMBO 1kg
Nuts - roasted peanuts, 1000 g - 159 Kč/1 kg
Great price 159,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: BJ_NT_1000B07
4.9 67×
Watch Price/Availability
Stormred rubberized dumbbell 15 kg
Dumbell - single-hand, straight, fixed, weight 15kg, total set weight 15 kg, surface material vinyl
Great price 1,499,-
Buy
In stock > 5 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTiron51
4.6 68×
Watch Price/Availability
Bery Jones Roasted almonds - rosemary, chilli and garlic 500g
Nuts - roasted almond, 500 g - 658 Kč/1 kg
Great price 329,-
Buy
In stock > 10 pcs
Order by midnight, get it at the AlzaBox in the morning.
Info
Order Code: SPTbery122