Dobrý den, rád bych si koupil solární sadu na zásobování dílny elektřinou. Mám běžné Aku nářadí, vrtačky, pilu... Také bych rád nabíjel svého elektrického čopra, který má baterií 20Ah a pracuje se 60 V a případně bych napájel televizor či jiný spotřebič. Na čoprovi nejezdím denně, takže by odebíral energii jen několik dní v týdnu. Myslíte, že by to tento set zvládl ? Můžete mi doporučit jiný ? Děkuji. S přáním jen toho nejlepšího Jan.


