AP+ nový vizuál AD den dětí

Americké lednice

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Energetická třída lednice
A
(7)
C
(11)
D
(16)
E
(86)
F
(14)
Typ lednice
Americká lednice - šuplík
(19)
Americká lednice - 2 dvířka
(59)
Americká lednice - 3 dvířka
(3)
Americká lednice - 4 dvířka
(53)
Typ modelu lednice
Samostatně stojící model
(133)
Vestavný model
(1)
Barva lednice
Bílá
(4)
Černá
(42)
Stříbrná
(71)
Šedá
(14)
Žádná
(1)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Americké lednice se pyšní významným užitným objemem, přehledným vnitřním prostorem a perfektní funkční vybaveností. Díky této kombinaci jsou ideálním řešením do větších domácností, ve kterých budou zároveň dominantním designovým prvkem. Oceníte také pokročilé technologie, jako je ovládání pomocí aplikace nebo zónové chlazení, které zvyšují pohodlí při používání. Pokračujte ve čtení a dozvíte se, čím se řídit při výběru a jaké jsou další výhody americké lednice.

Pokračovat

Jaké výhody a nevýhody má americká lednice?

Americká lednice, nazývaná také jako Side-by-Side (bok po boku), je prostorná lednice obvykle i s mrazákem, která se liší zejména počtem dveří – ty můžou být standardně dvoje, nebo dokonce čtvery. Tyto modely nabízejí řadu předností, které uspokojí i náročné uživatele (například dávkovač vody, výrobník ledu nebo vestavěnou vinotéku), naproti tomu mají i některé nevýhody, které byste měli při výběru zvážit. Na co se můžete těšit a na co si dát pozor?

 • Nadstandardní prostor pro potraviny.
 • Designový prvek celé kuchyně.
 • Nespočet funkcí pro usnadnění používání.
 • Přehledné uspořádání vnitřního prostoru.
 • Výrobník ledu a možnost natočení čerstvé vody.
 • Vyšší hlučnost.
 • Vyšší počáteční investice.
 • Vyšší spotřeba energie.
 • Větší rozměry.

Americká lednička má často minibar, který je dostupný i bez otevírání hlavních dveří. Tím nedochází k vyšší spotřebě.

Americká lednička vás ohromí svým designem

Americká lednička patří co do designu k tomu nejlepšímu, s čím se na trhu můžete setkat. Většinou je vyráběna v nerezovém provedení či jiných barvách, které zapadají do všech moderních kuchyní. Každý kousek americké lednice je zpracován do nejmenších detailů, které jsou nejen elegantní, ale také velmi praktické. Její sofistikovaný vzhled doplňují inovativní technologie, jako například integrovaná vinotéka, výdejník vody a ledu atd.

 • Bílé americké lednice mohou připomínat klasické ledničky, které měl v domácnosti každý. Ovšem tento typ má velmi moderní vzhled. Bílá barva ladí s každým interiérem, a navíc skvěle prosvětlí vaši kuchyň, je tedy v každém případě dobrou volbou.
 • Černé americké lednice jsou populární po celém světě. Budou dokonale ladit s černou linkou, ale i například černobílou či šedou. K dispozici se vám naskytne v matně černé nebo s lesklým odstínem, kdy každý typ dodá kuchyni úplně jiný vzhled.
 • Stříbrné americké lednice přinesou do každé kuchyně nádech sofistikovanosti a moderna. Hodí se tradičních i moderních kuchyní a díky své neutrální barvě se snadno kombinují s dalšími barvami i materiály. Nešlápnete tak při této volbě vedle.

i

Častým provedením je nerezová americká lednička, která se bude vyjímat v každé kuchyni. Sáhnout ovšem můžete i po barevné variantě.

Americké vestavné lednice pro jednotný vzhled kuchyně

Americké vestavné lednice jsou vyrobeny tak, aby se umístily do kuchyňské linky. Nebudete si tak muset lámat hlavu s tím, jaký vzhled či barvu lednice vybrat. Tento typ je poslední dobou velmi oblíbený a využívaný. Vestavba americké lednice do linky působí nejenom esteticky, ale také prakticky, protože lednice dokonale splyne s dalšími prvky v kuchyni. To přispívá k jednotnému vzhledu. Díky moderním funkcím pak získáte nejen krásný, ale také vysoce funkční domácí spotřebič.

Základní typy americké lednice

Americké lednice se dělí na několik kategorií, které se liší nejen rozměry, ale také zpracováním a funkcemi. To vám umožňuje vybrat si model, který bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám i prostoru v kuchyni. Každá kategorie nabízí specifické výhody – pro ty, kteří preferují jednoduché a kompaktní řešení až po ty, kdo vyžadují velké prostory pro skladování a ocení širokou paletu moderních technologií. Co vše může americká lednice nabídnout?

Lednice s inteligentními systémy zahrnují i funkce pro udržení optimální vlhkosti a teploty, které zvyšují trvanlivost.

Šetřete – Americké lednice mají různou spotřebu

Americké lednice najdete zařazené do energetických tříd označených písmeny A až F. Třída A představuje nejúspornější modely, naopak třída F označuje lednice s nejvyšší spotřebou. Ta se pohybuje u běžných modelů od zhruba 200 až do 450 kWh za rok. Záleží přitom na velikosti i funkcích každého spotřebiče. Vyšší energetická třída dokáže významně snížit náklady na provoz a přispět k ochraně životního prostředí.

Jakou roli hraje počet dveří americké lednice?

Americké lednice jsou na trhu s různou konfigurací dveří. Pořídit si tak můžete dvoudveřové, třídveřové či čtyřdveřové modely, každý se svými specifickými vlastnostmi, ať už je to šuplík nebo možnost využít prostor a jeho organizaci na maximum. Při výběru také vezměte v potaz to, na jaké straně jsou panty dveří, zda vlevo nebo vpravo. Některé americké lednice dokonce nabízí možnost strany vyměnit.

Americká lednička vyžaduje také údržbu. Příslušenství vám nabídne vodní filtry, pohlcovače prachu či hadříky a utěrky.

Americká lednička disponuje významným užitným objemem

Americká lednička je rozměrově výrazně větší než lednice klasická, čemuž také odpovídá velikost užitného objemu. Informace o užitném objemu a dalších parametrech naleznete na energetickém štítku americké lednice. Při výběru zvažte ještě několik dalších klíčových aspektů, například kapacitu a uspořádání. Dobře zvolený objem i vnitřní uspořádání totiž významně přispějí ke snadnějšímu užívání lednice a efektivitě v kuchyni.

 • Objem chladicího prostoru se pohybuje od zhruba 200 do 600 l a objem mrazáku v rozmezí od cca 70 do 260 l.
 • Věnujte pozornost také vnitřnímu uspořádání polic, které může užitný objem americké ledničky snížit či maximalizovat.
 • Konkrétní potřebný objem závisí na počtu členů domácnosti a běžném množství skladovaných potravin.
 • Optimální kapacita je minimálně 70 l chladicího prostoru a 25 l mrazicího na jednu osobu.

Jak je široká americká lednice? Rozměry jsou při výběru důležité

Jaké by měla mít americká lednice rozměry? Kromě objemu se zaměřte i na výšku, hloubku a šířku, které hrají roli při menších prostorách. Rozměry jsou důležité i při výběru vestavné lednice. Mějte na paměti, že americké lednice jsou poněkud širší než klasické, jejich šířka může být až 121 cm, výška pak od 175 cm do 203 cm. Kromě toho je také potřeba zohlednit hloubku, která se pohybuje od cca 60 do 90 cm. Tento rozměr je klíčový pro to, aby lednice dobře zapadla do kuchyňské linky.

Jaké rozměry má nejužší americká lednice?

Chcete si pořídit americkou lednici, ale nemáte v kuchyni moc místa? Nejužší americká lednice může mít i 65 cm na šířku. Ta sice nebude tak prostorná, ale snadno ji umístíte i do menší kuchyně. V nabídce pak najdete i 70cm americké lednice, které se také řadí mezi ty užší. Tyto kompaktní modely se hodí pro ty, kdo si chtějí užívat výhody americké lednice, aniž by k tomu měli dostatek volného prostoru. I přes tuto úspornost mají tyto americké lednice chytře uspořádaný vnitřní prostor.

i

Kolik kg má americká lednice? Její hmotnost může být až 200 kg a je poměrně rozměrná. Doporučujeme tedy předem promyslet přepravní trasu.

Americká lednice s mrazákem musí splňovat určitá kritéria

Aby americká lednice s mrazákem správně fungovala, doporučujeme myslet také na akumulační dobu, mrazicí výkon a výkon mrazení. Zaměřte se také na umístění mrazáku. Některé chladničky mají mrazák dole, jiné například vlevo či vpravo. Vybrat si můžete i počet dvířek v mrazáku. O čem tyto pojmy vypovídají? Každý z těchto parametrů hraje klíčovou roli v účinnosti a praktičnosti vaší americké lednice při každodenním používání.

 • Výkon mrazení určuje, jak silně je schopen mrazicí box potraviny zamrazit a dosáhnout ideální teploty.
 • Mrazicí výkon udává, kolik kilogramů potravin je lednice schopna zamrazit v průběhu jednoho dne.
 • Akumulační doba se stará o udržení potravin v zamraženém stavu v případě výpadku energie.

Stále si nevíte rady, jaký typ americké lednice zvolit? Pomůže vám náš průvodce a výběr podle značky.

Americká lednice má dva okruhy chlazení

Americká lednice je charakteristická dvěma oddělenými okruhy, které fungují nezávisle na sobě. V případě potřeby je možné vypnout chladicí okruh lednice a nechat zapnutý pouze mrazák a naopak. Tato technologie se vám bude hodit například při odjezdu na dovolenou. Můžete se zde setkat také s parametrem klimatická třída, která udává, pro jaké prostředí se lednice nejvíc hodí, a zaručuje tak optimální výkon v různých podmínkách. Zohledňuje například teplotu a vlhkost prostředí.

i

První lednička: Spojené státy americké poznaly její výhody mnohem dříve

To, jaké výhody nabízí lednička, poznaly jako první Spojené státy americké. Tento spotřebič začali Američané plně využívat již od konce 30. let. V této době jej vlastnila více než polovina domácností. V Evropě se tento trend rozšířil až koncem 70. let. Toto zpoždění bylo způsobeno řadou faktorů včetně pomalejšího hospodářského rozvoje a nižších příjmů obyvatel, což hraje významnou roli při nákupech.

Jaké hlučnosti dosahují americké chladničky?

Americké chladničky jsou ve skutečnosti nepatrně hlučnější než klasické lednice, což souvisí s daleko větším výkonem, který je důležitý k udržení rovnoměrné vnitřní teploty. Míra hluku se pohybuje v rozmezí 36–46 dB, což odpovídá tlumenému hovoru či běžnému šumu v domě. Přestože může být tento hluk pro někoho znatelný, často si rychle zvyknete a nebudete ho považovat za rušivý, a to i vzhledem k výhodám, které americké lednice nabízí.

Pokud zaznamenáte zvýšenou hlučnost, je možné, že se americká lednice někde dotýká stěny nebo nestojí na rovném povrchu.

Jaké funkce a technologie v sobě ukrývá americká lednice?

Americká lednice disponuje řadou funkcí, které mají za úkol snížit spotřebu energie či zabránit výskytu bakterií. Patří sem například displej, který umožňuje sledovat a regulovat teplotu v lednici i mrazáku. Výdejník vody vám dodají vždy studenou a čerstvou vodu a výrobník ledu zajistí, že budete mít led do zásoby na celý den. Téměř standardem je už technologie Nofrost, který zabraňuje tvorbě námrazy a pravidelně spotřebič automaticky odmrazuje za vás.

 • Prázdninový režim se aktivuje při dlouhodobějším nepoužívání americké lednice. Udržuje teplotu na 12 °C.
 • Americká chladnička s vinotékou má vestavěný box, kam lze umístit několik vín a regulovat teplotu zvlášť.
 • Ionizátor omezuje výskyt bakterií a virů. Pomůže tak uchovat potraviny déle čerstvé a neutralizuje pachy.
 • Twin Cooling udržuje pomocí dvou chladicích systémů optimální podmínky v chladicí i mrazicí části.
 • Antibakteriální povrch na vnitřních stěnách americké lednice zabraňuje vzniku bakterií a plísní.
 • Nulová zóna je speciální chladicí prostor, ve kterém můžete snížit teplotu a nastavit vlhkost.
 • Super chlazení a mrazení při vkládání nových potravin prudce sníží teplotu na 2 °C.

Americká lednice Samsung
Výrobník ledu

Americká lednice Gorenje
Displej

Americká lednice Haier
Antibakteriální světlo

Americká lednice LG
Vinotéka

i

Nejlevnější americká lednice ušetří vaše finance

Americká lednice nemusí být vždy drahá záležitost. Nejlevnější americká lednice nemá sice tolik vychytávek, ale její funkčnost je stejná jako u dražších modelů. Navštívit můžete naší sekci Levné americké lednice a vybrat si z naší nabídky. Najdete zde široký výběr modelů, které jsou cenově dostupné, a přesto kvalitní a spolehlivé se všemi výhodami amerických lednic.

Americká lednice se pyšní snadnou údržbou

Vždy je potřeba, aby byla americká lednice co nejčistší. Tak si zajistíte nezávadnost potravin a zabráníte zvyšování spotřeby. Jednou za čas stačí z lednice vytáhnout veškerý obsah, následně vyjmout vnitřní vybavení a společně se zbytkem spotřebiče jej umýt. Nechte vše volně uschnout a vložte zpět do americké lednice. Důkladné čištění nejenže prodlouží životnost americké lednice, ale také ji udrží v optimální kondici a ušetří náklady na provoz.

Chcete ušetřit, ale přesto vás láká americká lednice? Bazar je tím pravým místem, kde naleznete skvosty za skvělé ceny.

Americké lednice Side-by-Side – Jak takový typ vypadá?

Americké lednice Side-by-Side, neboli dvoukřídlé lednice, jsou vybaveny minimálně dvěma dveřmi, které se nacházejí vedle sebe. Některé typy dokonce disponují čtyřmi dveřmi a mohou také obsahovat dávkovač vody či výrobník ledu. Tento typ lednice je velmi prostorný, což se odráží na jeho rozměrech. Tato konfigurace umožňuje efektivní organizaci potravin i snadný přístup k ledničce i mrazáku, proto je ideální pro velké rodiny i tam, kde potřebujete ukládat velké množství potravin.

i

Pokud vás zajímají názory ostatních spokojených zákazníků, přečtěte si, jaké má americká lednice recenze.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
HAIER HCR3818ENMM Skladem > 5 ks
Americká lednice - čtyřdveřová, energetická třída E, objem ledničky 311 l, objem mrazáku 156 l, 3 police, 6 přihrádek v mrazáku, 2 chladicí okruhy, displej, LED osvětlení a nulový náběh dveří , rozměry 181,5 × 83 × 65 cm (V׊×H)
17 190,-

2.
GORENJE NRS9182VX Skladem > 5 ks
Americká lednice - dvoudveřová, energetická třída E, objem ledničky 371 l, objem mrazáku 191 l, 1 chladicí okruh, displej, LED osvětlení, prázdninový režim a indikace otevřených dveří chladničky, rozměry 179 × 91 × 69 cm (V׊×H)
-7 %
19 990,-
18 490,-

3.
SAMSUNG RS68A884CB1/EF Skladem > 5 ks
Americká lednice - dvoudveřová, energetická třída C, objem ledničky 409 l, 4 police, 4 přihrádky v mrazáku, 2 chladicí okruhy, displej, LED osvětlení, antibakteriální těsnění, prázdninový režim a indikace otevřených dveří chladničky, rozměry 178 × 91,2 × 71,6 cm (V׊×H)
39 990,-

Další nejprodávanější
134 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,8 42×
GORENJE NRS9182VX + 15 let záruka na motor PowerDrive po registraci
Americká lednice - dvoudveřová, energetická třída E, objem ledničky 371 l, objem mrazáku 191 l, 1 chladicí okruh, displej, LED osvětlení, prázdninový režim a indikace otevřených dveří chladničky, rozměry 179 × 91 × 69 cm (V׊×H)
Zlevněno -7 %
18 490,- 19 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: GORCHL090
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
SAMSUNG RS68A884CB1/EF - Americká lednice Doprava
zdarma
4,8 17×
SAMSUNG RS68A884CB1/EF + 20 let záruka na kompresor
Americká lednice - dvoudveřová, energetická třída C, objem ledničky 409 l, 4 police, 4 přihrádky v mrazáku, 2 chladicí okruhy, displej, LED osvětlení, antibakteriální těsnění, prázdninový režim a indikace otevřených dveří chladničky, rozměry 178 × 91,2 × 71,6 cm (V׊×H)
Cena s CashBack 34 990,-
39 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: SACHL128
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
HISENSE RQ760N4AFE - Americká lednice Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
HISENSE RQ760N4AFE + Soutěž o lístky na ME ve fotbale
Americká lednice - čtyřdveřová, energetická třída E, objem ledničky 352 l, objem mrazáku 125 l, volitelné, 2 police, 2 přihrádky v mrazáku, 1 chladicí okruh, displej, LED osvětlení, prázdninový režim a indikace otevřených dveří chladničky, rozměry 178,5 × 91,4 × 72,5 cm (V׊×H)
+Dárek Fotbalový míč ADIDAS v hodnotě 999,-
39 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: HISCHL070
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
WHIRLPOOL WQ9I MO1L Jupiter - Americká lednice Doručení na
prodejnu zdarma
4,4
WHIRLPOOL WQ9I MO1L Jupiter + 10 let záruka na kompresor po registraci + dárek po registraci
Americká lednice - čtyřdveřová, energetická třída F, objem ledničky 355 l, objem mrazáku 237 l, 3 police, 6 přihrádek v mrazáku, 3 chladicí okruhy, displej, LED osvětlení, ventilace, prázdninový režim, indikace otevřených dveří chladničky a chytré funkce, rozměry 187,6 × 90,8 × 72,4 cm (V׊×H)
49 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: WHCHL088
4,9
HAIER HCR3818ENMM + 5 let záruka + 20 let záruka na kompresor po registraci
Americká lednice - čtyřdveřová, energetická třída E, objem ledničky 311 l, objem mrazáku 156 l, 3 police, 6 přihrádek v mrazáku, 2 chladicí okruhy, displej, LED osvětlení a nulový náběh dveří , rozměry 181,5 × 83 × 65 cm (V׊×H)
17 190,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: HALED065
5,0
LG GSLV31DSXE + 10 let záruka na kompresor
Americká lednice - dvoudveřová, energetická třída E, objem ledničky 416 l, objem mrazáku 218 l, 4 police, 6 přihrádek v mrazáku, 1 chladicí okruh, rozměry 179 × 91,3 × 74,3 cm (V׊×H)
19 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: LGCHL116
HAIER HSR5918DIMP - Americká lednice Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
HAIER HSR5918DIMP + 5 let záruka po registraci
Americká lednice - dvoudveřová, energetická třída D, objem ledničky 333 l, 4 police, 2 přihrádky v mrazáku, 1 chladicí okruh, displej, LED osvětlení, prázdninový režim, indikace otevřených dveří chladničky a nulový náběh dveří , rozměry 177,5 × 90,8 × 65,9 cm (V׊×H)
Zlevněno -11 %
22 990,- 25 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: HALED050
GORENJE NRS9182VB - Americká lednice Doručení na
prodejnu zdarma
4,7 23×
GORENJE NRS9182VB + 15 let záruka na motor PowerDrive po registraci
Americká lednice - dvoudveřová, energetická třída E, objem ledničky 371 l, objem mrazáku 191 l, 5 polic, 1 chladicí okruh, displej, LED osvětlení, dětský zámek, prázdninový režim a indikace otevřených dveří chladničky, rozměry 179 × 91 × 68 cm (V׊×H)
20 190,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: GORCHL091
SAMSUNG RS68CG883DS9EF - Americká lednice Doprava
zdarma
4,7
SAMSUNG RS68CG883DS9EF + 20 let záruka na kompresor
Americká lednice - dvoudveřová, energetická třída D, objem ledničky 409 l, objem mrazáku 225 l, 4 police, 4 přihrádky v mrazáku, 2 chladicí okruhy, chytré funkce, rozměry 178 × 91,2 × 71,6 cm (V׊×H)
31 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: SACHL162
4,9 10×
GORENJE NRS9182VX1 + 15 let záruka na motor PowerDrive po registraci
Americká lednice - dvoudveřová, energetická třída E, objem ledničky 371 l, objem mrazáku 191 l, 5 polic, 2 přihrádky v mrazáku, displej, LED osvětlení, prázdninový režim a indikace otevřených dveří chladničky, rozměry 179,3 × 91 × 68,7 cm (V׊×H)
19 490,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: GORCHL146
5,0
HISENSE RS711N4WFD + Soutěž o lístky na ME ve fotbale
Americká lednice - dvoudveřová, energetická třída D, objem ledničky 355 l, 3 police, 2 přihrádky v mrazáku, 2 chladicí okruhy, rozměry 178,6 × 91,5 × 67 cm (V׊×H)
+Dárek Fotbalový míč ADIDAS v hodnotě 999,-
17 090,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: HISCHL089
HISENSE RF540N4WIE - Americká lednice Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
HISENSE RF540N4WIE + Soutěž o lístky na ME ve fotbale
Americká lednice - se šuplíkem, energetická třída E, objem ledničky 326 l, objem mrazáku 128 l, volitelné, 2 police, 2 přihrádky v mrazáku, 2 chladicí okruhy, prázdninový režim, rozměry 181,7 × 79,4 × 70,6 cm (V׊×H)
+Dárek Fotbalový míč ADIDAS v hodnotě 999,-
25 190,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: HISCHL095
SAMSUNG RS66A8101S9/EF - Americká lednice Doručení na
prodejnu zdarma
4,0 11×
SAMSUNG RS66A8101S9/EF + 20 let záruka na kompresor
Americká lednice - dvoudveřová, energetická třída E, objem ledničky 409 l, objem mrazáku 243 l, 4 police, 4 přihrádky v mrazáku, displej a LED osvětlení, rozměry 178 × 91,2 × 71,6 cm (V׊×H)
25 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: SACHL091
HISENSE RF815N4SESE - Americká lednice Doručení na
prodejnu zdarma
4,5
HISENSE RF815N4SESE + Soutěž o lístky na ME ve fotbale
Americká lednice - se šuplíkem, energetická třída E, objem ledničky 438 l, objem mrazáku 196 l, volitelné, 2 police, 1 přihrádka v mrazáku, 2 chladicí okruhy, chytré funkce, rozměry 178,5 × 91,4 × 73 cm (V׊×H)
+Dárek Fotbalový míč ADIDAS v hodnotě 999,-
23 790,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: HISCHL099
BOSCH KFN96VPEA Serie 4 - Americká lednice Doprava
zdarma
5,0
BOSCH KFN96VPEA Serie 4
Americká lednice - čtyřdveřová, energetická třída E, objem ledničky 405 l, 3 police, 6 přihrádek v mrazáku, 1 chladicí okruh, displej, LED osvětlení, prázdninový režim, indikace otevřených dveří chladničky a nulový náběh dveří , rozměry 183 × 91 × 73,1 cm (V׊×H)
35 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: BOCHL132
5,0
HOOVER HHCR3818ENPL + 20 let záruka na kompresor po registraci
Americká lednice - čtyřdveřová, energetická třída E, objem ledničky 311 l, objem mrazáku 156 l, 3 police, 6 přihrádek v mrazáku, 1 chladicí okruh, displej, LED osvětlení a nulový náběh dveří , rozměry 181,5 × 83,3 × 65 cm (V׊×H)
17 990,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: HOOVCH021
HISENSE RF793N4SAFE - Americká lednice Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
HISENSE RF793N4SAFE + Soutěž o lístky na ME ve fotbale
Americká lednice - se šuplíkem, energetická třída E, objem ledničky 397 l, objem mrazáku 215 l, volitelné, 2 police, 2 přihrádky v mrazáku, 2 chladicí okruhy, chytré funkce, rozměry 178,5 × 91,2 × 72,5 cm (V׊×H)
+Dárek Fotbalový míč ADIDAS v hodnotě 999,-
36 490,-
Skladem 3 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: HISCHL098
HAIER HSW79F18CIMM - Americká lednice Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
HAIER HSW79F18CIMM + 5 let záruka + 20 let záruka na kompresor po registraci
Americká lednice - dvoudveřová, energetická třída C, objem ledničky 391 l, volitelné, 4 police, 8 přihrádek v mrazáku, 1 chladicí okruh, LED osvětlení, prázdninový režim, nulový náběh dveří a chytré funkce, rozměry 177,5 × 90,5 × 72,6 cm (V׊×H)
Cena s CashBack 31 990,-
34 990,-
Skladem 2 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: HALED068
HISENSE RS650N4AF2 - Americká lednice Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 26×
HISENSE RS650N4AF2 + Soutěž o lístky na ME ve fotbale
Americká lednice - dvoudveřová, energetická třída E, objem ledničky 334 l, objem mrazáku 165 l, 5 polic, 7 přihrádek v mrazáku, 1 chladicí okruh, displej a prázdninový režim, rozměry 179 × 91 × 65 cm (V׊×H)
+Dárek Fotbalový míč ADIDAS v hodnotě 999,-
21 290,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: HISCHL030
GORENJE NRR9185EAXL - Americká lednice Varianty
4,3 16×
GORENJE NRR9185EAXL + 15 let záruka na motor PowerDrive po registraci
Americká lednice - dvoudveřová, energetická třída E, objem ledničky 358 l, objem mrazáku 192 l, panty vpravo, 4 police, 6 přihrádek v mrazáku, displej, LED osvětlení a ventilace, rozměry 178,6 × 91,5 × 67,2 cm (V׊×H)
15 390,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: GORCHL207
5,0
HISENSE RS694N4TIE + Soutěž o lístky na ME ve fotbale
Lednice - dvoudveřová, energetická třída E, objem ledničky 371 l, objem mrazáku 191 l, 5 polic, 2 přihrádky v mrazáku, 1 chladicí okruh, displej, LED osvětlení, vinotéka, antibakteriální těsnění, prázdninový režim, indikace otevřených dveří chladničky a chytré funkce, rozměry 179 × 91 × 68,9 cm (V׊×H)
17 790,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: HISCHL022
4,8 19×
GORENJE NRS8182KX + 15 let záruka na motor PowerDrive po registraci
Americká lednice - dvoudveřová, energetická třída E, objem ledničky 266 l, objem mrazáku 175 l, 4 police, 6 přihrádek v mrazáku, 1 chladicí okruh, displej, LED osvětlení a prázdninový režim, rozměry 177,7 × 83,2 × 62,3 cm (V׊×H)
14 729,-
Skladem 5 ks u dodavatele
Objednací kód: GORCHL132
HAIER HTF-520IP7 - Americká lednice Doručení na
prodejnu zdarma
4,5
HAIER HTF-520IP7 + 5 let záruka po registraci
Americká lednice - čtyřdveřová, energetická třída F, objem ledničky 351 l, objem mrazáku 174 l, 3 police, 4 přihrádky v mrazáku, 1 chladicí okruh, displej, LED osvětlení, antibakteriální těsnění, dětský zámek, prázdninový režim a indikace otevřených dveří chladničky, rozměry 190 × 90,5 × 64,8 cm (V׊×H)
Zlevněno -5 %
31 990,- 33 690,-
Skladem > 5 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: HALED031
HAIER HB20FPAAA - Americká lednice Doručení na
prodejnu zdarma
4,7
HAIER HB20FPAAA + 5 let záruka + 20 let záruka na kompresor po registraci
Americká lednice - se šuplíkem, energetická třída E, objem ledničky 339 l, objem mrazáku 140 l, 3 police, 2 přihrádky v mrazáku, 1 chladicí okruh, displej, LED osvětlení, prázdninový režim a indikace otevřených dveří chladničky, rozměry 200,6 × 70 × 67,5 cm (V׊×H)
24 390,-
Skladem 1 ks
Dovezeme, vyneseme, zapojíme.
Info
Objednací kód: HALED033

Americké lednice

Inovativní TCL lednice a pračky ohromí skvělým výkonem a množstvím praktických funkcí TCL lednice a pračky jsou moderní spotřebiče, které disponují celou řadou praktických funkcí. Inovativní technologie zajišťují naprosto bezproblémový chod spotřebiče. TCL spotřebiče jsou optimální volbou pro ty z vás, kdo hledáte skvělý výkon za rozumnou cenu.
Nové ledničky Bosch s francouzskými dveřmi jsou mimořádně prostorné, pohodlné a udržitelné. Nechybí jim inovativní funkce jako systém MultiAirflow, technologie NoFrost či zóna VitaFresh, navíc disponují extra kapacitou o objemu až 605 litrů.
Candy, Hoover & Haier jsou značky, které si zakládají nejen na kvalitě a inovaci, ale také na vstřícné a odborné péči o své zákazníky. Potřebujete více informací při výběru produktu Candy, Hoover či Haier? Máte dotaz na cenu, parametry či nové technologie?...
Samsung patří mezi přední výrobce nejen domácích spotřebičů, ale také televizí, soundbarů a další elektroniky. Vyniká pokročilými technologiemi a moderním designem, který uspokojí potřeby i nejnáročnějších uživatelů. Nyní, pokud si vybrané spotřebiče Samsung pořídíte,...
Pořiďte si volně stojící chladničku s výhodnou cashbackovou akcí a užijte si horké dny bez starostí o vaše potraviny. Za koupi vybraných modelů lednic Indesit lze získat až 1000 Kč zpět. Přinášíme vám bližší informace k této jedinečné nabídce, kterou můžete využít v...
Více článků Všechny články

Americké lednice

Do chladniček typu side-by-side uskladníte vše potřebné i po velkém nákupu, proto jsou ideálním řešením do početných domácností s prostornou kuchyní. Hlavní výhoda americké lednice spočívá v přehledném a objemném vnitřním prostoru a ve funkční vybavenosti. Dvoudveřová chladnička také zaujme stylovým vzhledem a poskytne snadný přístup ke všem potravinám.

Výbava amerických lednic

Moderní funkce jsou americkým chladničkám vlastní. Častým prvkem je výrobník ledových kostek nebo dávkovač vody. Připravte si v horkých dnech vychlazený nápoj nebo osvěžující ledovou tříšť. Minibar poskytne rychlý přístup bez nutnosti otevírat dveře chladničky. Protizápachový filtr je užitečné příslušenství pro minimalizaci nepříjemných pachů a plynů uvnitř lednice

Elegantní chladničky amerického typu

Oblíbené jsou americké lednice BEKO, americké chladničky LG nebo side-by-side lednice Hotpoint-Ariston. Vyberte si z vkusných černých amerických chladniček nebo širokého sortimentu moderních nerezových amerických lednic.
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné americké lednice Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší americké lednice Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší americké lednice Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v americké lednice recenze
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací