BOSCH SPV6YMX11E

Zobrazit katalog
BOSCH SPV6YMX11E + doživotní záruka AquaStop
0
Vestavná myčka úzká (45cm), energetická třída B, 10 sad nádobí (program ECO), šuplík na příbory, odložený start, automatické otevírání dveří, ochrana proti přetečení, nastavitelné koše, displej, vodní senzor, aquastop, senzor naplnění, připojení teplé vody, rychlé mytí, promítání informací na podlahu, výměník tepla, zvukový signál ukončení mytí, extra sušení, dotekové ovládání a světelná signalizace fáze mytí, výška 81,5 cm, šířka 44,8 cm, hloubka 55 cm, dvířka nejsou součástí balení
Montáž vestavného spotřebiče 1 699,-
Cena zboží při využití instalace
22 990,- 21 850,-
Prodloužit záruku o 3 roky. Nejvýhodnější varianta. 3 726,-
Pojištění proti rozbití a krádeži na 2 roky 2 339,-
Předpokládaná cena s DPH 22 990,-
Předpokládaná cena bez DPH 19 000,-
Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu Hlídat dostupnost
Přidat do seznamu
Záruka 24 měsíců(IČ 6) Kód:  BOMY184 Prod. číslo:  SPV6YMX11E Informační list Stránky výrobce

BOSCH SPV6YMX11E

Přenechte špinavé nádobí myčce BOSCH SPV6YMX11E

Plně vestavná úzká myčka nádobí BOSCH SPV6YMX11E o šířce 45 cm je ideálním pomocníkem do menší kuchyně či zkrátka tam, kde na myčku o standardní šířce nezbývá prostor. Myčka je nabitá funkcemi a programy. Velkou předností je možnost vzdáleného ovládání díky technologii a stejnojmenné mobilní aplikaci Home Connect. Svou myčku tak můžete ovládat kdykoliv a odkudkoliv, bez ohledu na místo a čas. Myčka BOSCH SPV6YMX11E se postará o důkladné a ekologické usušení mytého nádobí pomocí technologie Perfect Dry. Ta je založena na minerálu zeolit, který pohlcuje vlhkost a přeměňuje ho na teplo. Navíc jej nemusíte nikdy vyměňovat. Myčka BOSCH SPV6YMX11E si poradí i s velice zašpiněným nádobím, a není tak nutné nádobí předem oplachovat. Funkce ExtraClean Zone a IntensiveZone to udělají za vás. Pro ještě snazší užívání si lze pod funkci Oblíbený program navolit nejčastěji používanou kombinaci mycího programu a přídavné funkce. Objevte tyto i další výhody myčky BOSCH SPV6YMX11E.

Klíčové vlastnosti plně vestavné myčky nádobí BOSCH SPV6YMX11E, 45 cm

  • Systém PerfectDry založený na technologii Zeolith: perfektní výsledky sušení s menší spotřebou energie i u obtížně schnoucího nádobí
  • Home Connect: vzdálené propojení s myčkou díky aplikaci v mobilním telefonu
  • Silence on demand: potlačení hluku až na 30 min prostřednictvím aplikace Home Connect
  • Oblíbený program: funkce pro vlastní kombinaci mycího programu a přídavné funkce; spuštění jedním dotykem
  • TimeLight: stav programu a zbývající čas je promítán na podlahu ve vysokém rozlišení

Ovládejte myčku nádobí BOSCH SPV6YMX11E kdykoliv a odkudkoliv

Plně vestavná myčka BOSCH SPV6YMX11E s inteligentním připojením vám usnadní každodenní život. Technologie Home Connect nabízí chytrou podporu a řešení pro hladký chod vaší domácnosti. To vše je snadno dostupné v aplikaci na jakémkoliv chytrém mobilním zařízení. Využijte funkci snadného startu a nechte si doporučit nejvhodnější program pro aktuálně myté nádobí. Stačí jen zadat stupeň znečištění, druh a množství nádobí, které má být umyto. Dobrým pomocníkem je také počítadlo tablet, které vám připomene,  že tablety docházejí a je potřeba obstarat nové. V případě nutnosti servisního zásahu využijte vzdálenou diagnostiku a nechte zkontrolovat myčku BOSCH SPV6YMX11E přes internet. Díky kompatibilitě se zařízením Amazon Alexa můžete myčku ovládat také hlasem. Aplikace vás rovněž informuje, za jak dlouho bude nádobí umyté. 

Efektivní sušení založené na síle přírody

Nádobí umyté v myčce nádobí BOSCH SPV6YMX11E bude vždy nejen perfektně umyté, ale také usušené. Technologie PerfectDry je založena na minerálu Zeolith™, který je uložen ve speciální nádobě uvnitř myčky. Má schopnost pohlcovat vlhkost a přeměňovat ji v teplo, které se využívá pro cyklus sušení. Proces sušení díky tomu spotřebuje malé množství energie a významně snižuje využívání výkonu spotřebiče. Minerál Zeolith™ se po ukončení každého mycího cyklu regeneruje, vydrží po celou dobu životnosti myčky nádobí a není třeba ho nikdy vyměňovat.

Snadné a flexibilní ukládání nádobí

Systém košů VarioFlex Pro nabízí maximálně flexibilní využití prostoru myčky. Koše snadno přizpůsobíte svým potřebám pomocí sklopných trnů a etažérů. Poskytují vysokou stabilitu a bezpečnost pro všechny typy nádobí. Manipulace s nimi je velice snadná a plynulá. Díky systému Rackmatic lze výškově polohovat horní koš až o 5 cm. Myčka tak pojme i vyšší či rozměrnější nádobí jako jsou velké hrnce a pánve. Zcela v horní části myčky se nachází příborová zásuvka, která plně nahrazuje klasický příborový koš, a uvolňuje tak místo ve spodním koši. Kromě příborů do ní můžete vkládat metly, naběračky anebo i šálky na espresso.

Myčka BOSCH SPV6YMX11E má výkonný, úsporný a tichý motor

Plně vestavná myčka nádobí BOSCH SPV6YMX11E  s pohonem EcoSilence Drive poskytuje vysoký výkon mytí a zároveň nízkou hlučnost při pouhých 43 dB. Je vybavena bezkartáčovým motorem. Ten šetří energii, optimálně snižuje hluk vznikající třením a zajišťuje mnohem plynulejší a tišší provoz. Technologie ActiveWater zas pomocí cílené distribuce vody, filtrační technologie a rychlejšímu ohřevu zajišťuje ekologické oplachování a dokonalý výsledek mytí. Užijte si tichou a čistou domácnost s myčkou nádobí BOSCH SPV6YMX11E.


Věděli jste, že…

Myčku nádobí BOSCH SPV6YMX11E lze kontrolovat a ovládat kdykoliv a kdekoliv, ze sedačky v obýváku nebo cestou z práce. A pokud si zrovna chcete na chvilku odpočinout nebo konečně usne dítě, díky funkci “Silence on Demand” lze okamžitě snížit hladinu hluku po dobu 30 minut na naprosté minimum.


Automatické otvírání dveří 

Vykládání nádobí, které není suché nebo je příliš horké, je nepříjemné. S funkcí EfficientDry se po ukončení programu automaticky otevřou dveře myčky. Toto praktické řešení zdokonaluje proces sušení, zabraňuje kondenzaci a šetrně ochlazuje nádobí, které je připraveno rovnou k vyložení bez nutnosti dodatečného utírání.

Důkladné mytí i toho nejznečištěnějšího nádobí

Zaschlé zbytky jídla na nádobí? Myčka BOSCH SPV6YMX11E si s nimi hravě poradí. Před každým mytím můžete zapnout dodatečnou funkci Extra Clean Zone, která cílí na horní koš myčky. Tři rotující trysky oplachují nádobí velmi intenzivně, a to bez použití většího množství čistícího prostředku nebo vyšší teploty. Velmi zašpiněné nádobí tak již nemusíte předem namáčet.

Myčka BOSCH SPV6YMX11E perfektně umyje i špinavé hrnce a pánve

Funkce IntensiveZone, kterou lze zvolit spolu s mnoha programy, zajišťuje vyšší tlak ostřiku a zvyšuje teplotu v dolním koši. Funkce zajišťuje optimální mytí silně zašpiněných hrnců a pánví, zatímco mnohem choulostivější nádobí lze mýt v horním koši.

Plné využití síly mycích prostředků

Díky dávkovacímu asistentovi vypadne mycí tableta přímo do malé záchytné misky vpředu na vrchním koši na nádobí. Cílený proud vody rozpustí tabletu kontrolovaně a rychle. Mycí prostředek se rozdělí stejnoměrně po celém vnitřku myčky, a tak dosáhnete vždy optimálního výsledku mytí.

Oblíbený program jedním dotykem

Zjednodušte si každodenní používání myčky na maximum. Nakombinujte si oblíbený program a uložte si nejpoužívanější kombinaci běžného mycího programu a přídavné funkce. Toto nastavení můžete spustit v aplikaci Home Connect anebo přímo na ovládacím panelu myčky. Můžete zkombinovat například program Eco 50 °C a funkci přídavného sušení Extra Dry. Vše spustíte jedním dotykem.

Doživotní záruka AquaStop a desetiletá záruka proti prorezavění vnitřního pláště myčky

S plně vestavnou myčkou nádobí BOSCH SPV6YMX11E  máte 100% ochranu proti nehodám způsobeným vodou, a to po celou dobu životnosti spotřebiče. AquaStop představuje systém, který se skládá z dvojstěnné přívodní hadice, bezpečnostního ventilu a jímky s plovákovým spínačem. Ochrana proti škodám způsobeným vodou je garantována značkou BOSCH. Navíc máte desetiletou záruku proti prorezavění vnitřního pláště myčky.

vestavny spotrebice

  • U vybraných spotřebičů si můžete při volbě dopravy zaškrtnout možnost "Odvoz starého spotřebiče". Více informací zde

Parametry a specifikace

Porovnat
Funkce
Chytrý Hotovo!
Energetická třída
B Hotovo!
Spotřeba energie (program EKO)
51 kWh/100 c. Hotovo!
Kapacita sad nádobí (program ECO)
10 × Hotovo!
Doba trvání (program ECO)
225 min (3,75 h) Hotovo!

Funkce

Funkce
Chytrý Hotovo!

Energetické parametry myčky 2021

Energetická třída
B Hotovo!
Spotřeba energie (program EKO)
51 kWh/100 c. Hotovo!
Kapacita sad nádobí (program ECO)
10 × Hotovo!
Doba trvání (program ECO)
225 min (3,75 h) Hotovo!
Spotřeba vody na cyklus (program ECO)
8,5 l Hotovo!
Emise hluku šířeného vzduchem
C Hotovo!

Typ

Typ
Úzká (45 cm), Vestavná, Plně integrovaná Hotovo!

Funkce

Funkce
Šuplík na příbory, Odložený start, Automatické otevírání dveří, Ochrana proti přetečení, Nastavitelné koše, Displej, Vodní senzor, AquaStop, Senzor naplnění, Připojení teplé vody, Rychlé mytí, Promítání informací na podlahu, Výměník tepla, Zvukový signál ukončení mytí, Extra sušení, Dotekové ovládání, Světelná signalizace fáze mytí Hotovo!
Vhodné do kuchyně IKEA METOD
Ne Hotovo!

Připojení a kompatibilita

Připojení
Wi-Fi Hotovo!
Kompatibilita
Home Connect Hotovo!
Chytré funkce spotřebiče
Dálkové ovládání, Diagnostika závad, Informace o stavu, Návod v aplikaci, Monitoring spotřeby, Hlasové ovládání Hotovo!

Vlastnosti

Možnost sundání vrchního krytu
Ne, nelze sundat Hotovo!

Barva

Barva
Bílá Hotovo!

Rozměry

Výška
81,5 cm Hotovo!
Šířka
44,8 cm Hotovo!
Hloubka
55 cm Hotovo!

Délka hadice

Délka přívodní hadice
1,9 m Hotovo!
Délka odpadní hadice
1,65 m (1,65 m) Hotovo!

Funkce a výbava

Funkce a výbava
Chytrá Hotovo!
Více parametrů
Poznámka:
  • Od října 2020 můžou vybrané produkty přijít s dvěma energetickými štítky v balení, není to chyba - v roce 2021 nás čeká tzv. přeštítkování. K vybraným produktům tak můžete obdržet nový i starý energetický štítek.Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

Dobrý deň, aký je rozdiel medzi touto umývačkou a BOSCH SPV6ZMX23E? Vďaka

Dobrý den. Proč je mezi 60 cm myčkami energetické tříby "B" tato 45 cm. Máte tuto myčku i v rozměru 60 cm ?

Diskuze a poradna k BOSCH SPV6YMX11E
Příslušenství pro BOSCH SPV6YMX11E Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si BOSCH SPV6YMX11E.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací