AlzaBoxy Q1 Alza pro firmy

Chytré misky a krmítka

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Určení
Pro psy
(60)
Pro kočky
(65)
Materiál
Plast
(45)
Nerez
(6)
Keramika
(1)
Silikon
(1)
Guma
(1)
Textil
(1)
Objem
120 ml
9000 ml
-
Barva
Bílá
(41)
Černá
(6)
Modrá
(1)
Nerezová
(1)
Šedá
(2)
Tmavě modrá
(1)
Vícebarevná
(1)
Zelená
(1)
Nejnovější objednávky

Chovatelé domácích zvířat stále častěji vyhledávají inteligentní řešení pro krmení a napájení svých miláčků. Chytré misky a krmítka se staly oblíbenými díky jejich inovativním funkcím, které zjednodušují péči o zvířata. Pokračujte ve čtení a dozvíte se, jak vybrat chytré misky a krmítka na míru.

Pokračovat

Kdy využijete chytré misky a krmítka?

V současné době chytré misky a krmítka představují kombinaci moderní technologie a praktických řešení, které usnadňují krmení a napájení vašeho domácího mazlíčka, zatímco zároveň nabízejí kontrolu nad jeho stravovacími návyky. Využijí je zaneprázdnění majitelé zvířat, ti, co chtějí mít dokonalý přehled o krmení, chovatelé více zvířat či nadšenci do nových technologií – patří sem dávkovač krmiva pro psy, kočky i další mazlíčky a také fontány.

 • Dávkovače krmiva regulují množství podávaného krmiva.
 • Pomáhají udržet optimální váhu zvířete.
 • Majitelé nemusí být fyzicky přítomni při každém krmení.
 • Některé chytré misky a krmítka poskytují data a analýzy o stravovacích návycích.
 • Chytré misky a krmítka mohou být dražší než tradiční misky.
 • Mohou se objevit technické problémy ovlivňující fungování.
 • Vyžadují čištění a údržbu, zejména pokud obsahují elektroniku.
 • Pokud dojde energie, mohou přestat fungovat.
 • Některá zvířata mohou mít ke krmítkům nedůvěru.

Automatický dávkovač krmiva pro psy a kočky
Dávkovač 6 l

Dávkovač na granule pro kočky a psy
Dávkovač s kamerou

Dávkovač granulí pro kočky a psy
Designové krmítko

i

Další situace, kdy vám chytré misky a krmítka nesmí chybět

Tito šikovní pomocníci, jakými jsou chytré misky a krmítka, vám nesmí chybět ani v dalších situacích. Jste-li delší čas mimo domov, chcete zajistit svému zvířecímu miláčkovi pravidelné krmení nebo kontrolovat přesné dávkování v případě speciální diety, určitě vám dávkovač granulí pro psy či kočky přijde vhod a usnadní vám péči.

Jak vybrat dávkovač granulí pro kočky a psy?

Chytrý dávkovač granulí pro kočky a psy je jednou z inovací, které nabízejí řadu funkcí zjednodušujících každodenní rutinu krmení a zajišťujících lepší kontrolu nad stravovacími návyky našich zvířecích společníků. Výběr správného zařízení může být náročný vzhledem k široké nabídce na trhu. Ať už hledáte jednoduchý dávkovač krmiva, nebo vyspělé zařízení s integrovanou váhou a analýzou stravovacích návyků, je důležité vědět, na co se zaměřit při výběru.

Automatický dávkovač granulí pro kočky, psy i další zvířata představuje skvělý nástroj pro moderní chovatele domácích zvířat, ale je důležité pečlivě zvážit všechny výhody a nevýhody před jeho pořízením.

Pro koho je dávkovač granulí určen?

Mezi dávkovači krmiva pro různá zvířata existují jisté rozdíly, které jsou určeny potřebami a charakteristikami konkrétních druhů zvířat – chytré misky a krmítka můžou být nepostradatelným pomocníkem pro majitele, kteří chtějí udržet pravidelný režim krmení svých čtyřnohých miláčků. Všechny tyto dávkovače mohou mít různé funkce, které jejich používání ještě ulehčí.

 • Dávkovače krmiva pro psy jsou často větší a robustnější, protože psi mají tendenci jíst větší množství krmiva. Mnoho dávkovačů pro psy má také možnost nahrát zprávu pro psa, což může být signál k jídlu.
 • Dávkovače krmiva pro kočky jsou obvykle menší a mohou mít složitější časování, protože kočky mají tendenci jíst menší porce během dne. Automatické krmítko pro kočky na čip umožňuje dávkovat krmivo podle čipu kočky, což je ideální pro domácnosti s více kočkami.
 • Automatický dávkovač krmiva pro slepice zajistí, že vaše slepice dostávají správné množství krmiva v pravidelných intervalech, což pomáhá udržovat jejich zdraví a produktivitu. Navíc snižuje plýtvání krmivem a šetří čas, což je výhodné pro chovatele se zaneprázdněným rozvrhem.
 • Automatický dávkovač krmiva pro hlodavce, jako jsou myši, jsou pro ně navrženy tak, aby poskytovaly malé množství krmiva pravidelně. Hlodavci totiž jedí malé porce a mají rychlý metabolismus. Dávkovače mají také menší otvory, aby zabránily nadměrnému vypadávání krmiva.

Fontána s filtrací pro domácí zvířata
Fontána s filtrací

Fontána pro psy
Fontána pro psy

dávkovač granulí pro kočky a psy
Dávkovač krmiva s displejem

Dávkovač krmiva pro králíky je vyroben tak, aby byl schopen obsloužit i více zvířat. Hodí se na granule, seno i zrní. Jeho design a nastavitelnost umožňují snadné používání a zajišťují, že každý králík obdrží správné množství.

Z jakých materiálů se dávkovač granulí pro psy, kočky a další zvířata vyrábí?

Chytré misky a krmítka pro domácí mazlíčky se vyrábějí z různých materiálů, přičemž každý má své vlastní výhody. Plastové varianty jsou lehké a ekonomické, ale je důležité hledat ty vyrobené z kvalitního materiálu. Nerezové misky jsou oblíbené pro svou odolnost a snadnou údržbu, zatímco keramické nádoby přinášejí estetickou přitažlivost, ale mohou být křehké. Nejčastěji ale narazíte na kombinaci všech materiálů.

Vybírejte dávkovač granulí pro kočky i psy podle velikosti

Důležité je při výběru zohlednit i to, jak je dávkovač granulí pro kočky a psy velký a jaký má objem. Průměr misek může být v rozmezí 10 až 35 cm a výška od 3,4 až do 41 cm. Při výběru je důležité vzít v úvahu velikost a potřeby zvířete, aby bylo krmivo i voda snadno dostupné. Například dávkovače pro velké psy jsou určeny pro větší plemena psů a jsou větší a mnohem robustnější.

i

Jak velký objem dávkovač granulí pro psy a kočky má?

Objem, jaký má dávkovač krmiva pro psy a kočky, je klíčový při výběru. Objem misek se pohybuje v rozmezí od 240 až do 6 000 ml, což umožňuje vybrat ideální kapacitu dle potřeb konkrétního zvířete. Zatímco menší nádoby jsou ideální pro hlodavce či malá plemena psů a koček, větší objem se hodí pro větší zvířata, více zvířat nebo pro zá2obu na delší dobu.

Jaké další vlastnosti chytré misky a krmítka mají?

Pokud si pořídíte chytré misky a krmítka, můžete si vybrat modely s dalšími šikovnými vlastnostmi a parametry, které vám jejich používání ještě více zpříjemní, případně zprecizní, ať už jde o protiskluzové dno, filtraci pro stále čistou vodu nebo displej s důležitými informacemi. Navíc některé modely nabízejí i možnost dálkového ovládání a monitorování prostřednictvím mobilní aplikace, což vám umožní spravovat krmení vašeho mazlíčka i na dálku.

 • Vyvýšené misky a krmítka jsou pohodlnější pro některá plemena psů, zejména pro větší, protože nevyžadují tak hluboké sklonění hlavy při krmení.
 • Protiskluzové misky a krmítka mají speciální povrch nebo podložku, která zabraňuje jejich pohybu během krmení, což minimalizuje nepořádek.
 • Misky se zásobníkem poskytují větší kapacitu pro krmivo či vodu, což je výhodné pro dlouhodobé krmení nebo pro domácnosti s více zvířaty.
 • Misky s displejem obvykle zobrazují informace o množství krmiva, váze podávaného krmiva nebo jiné užitečné údaje pro majitele zvířat.
 • Misky s integrovanou váhou umožňují majitelům zvířat precizně dávkovat množství krmiva podle doporučených porcí.
 • Misky s filtrací často slouží jako fontány pro kočky a psy, filtrují vodu a udržují ji čerstvou a čistou během celého dne.
 • Dvojmisky nabízí praktické řešení pro současné podávání krmiva a vody, což šetří místo a čas při přípravě jídla.

dávkovač vody pro kočky
Vyvýšený dávkovač vody pro kočky

dávkovač granulí pro kočky a psy s váhou
Dávkovač krmiva s váhou

dávkovač granulí pro kočky Tesla
Dávkovač krmiva s displejem

Sledujte svého mazlíčka na každém kroku, pořiďte automatické krmítko pro kočky s kamerou

Automatické krmítko pro kočky s kamerou představuje revoluční způsob, jak udržet spojení s vaším mazlíčkem i když nejste doma. Toto inovativní zařízení nejenže dávkuje krmivo v nastavených časech, ale díky integrované kameře umožňuje sledovat a interagovat s vaší kočkou prostřednictvím mobilní aplikace. Kamera poskytuje jasný obraz vašeho mazlíčka, což vám umožňuje zkontrolovat jeho pohodu a chování kdykoliv během dne nebo noci.

Buďte v kontaktu kdykoli - dávkovač granulí pro psy vám to dovolí

Některé speciální vlastnosti, které může mít dávkovač granulí pro psy, zahrnují hlasové výzvy nebo možnost nahrání zprávy. Tato funkce přehrává nahrávku hlasu v čase krmení, což může pomoci přilákat psa k jídlu. Další pokročilé modely jsou vybaveny kamerami a nabízejí připojení k mobilní aplikaci. To umožňuje majitelům psů sledovat mazlíčky a ovládat krmení i na dálku, to je obzvláště užitečné pro ty, kteří tráví mnoho času mimo domov.

Psychickou pohodu dokáze dávkovač granulí pro psy zajistit

Další významnou výhodou je, že dávkovač granulí pro psy může poskytnout řešení pro psy, kteří trpí úzkostí z odloučení, protože pravidelné krmení může pomoci udržet pocit normálního denního režimu i když není majitel doma. Právě i integrace kamery do některých modelů poskytuje další úroveň interakce, umožňující majitelům vidět svého mazlíčka a ujistit se o jeho pohodě.

Stále nevíte, co vybrat? Přečtěte si, co říkají na chytré misky a krmítka recenze ostatních zákazníků, pomohou vám najít dávkovač granulí pro kočky i psy, který nejlépe vyhovuje potřebám vašeho mazlíčka.

Hledáte cenově dostupný dávkovač granulí pro kočky? Bazar pomůže

Chcete koupit levnější dávkovač granulí pro kočky? Bazar může být ideálním místem pro hledání. Často zde najdete vrácené zboží za lepší cenu, které stále disponuje zárukou. To znamená, že můžete získat kvalitní dávkovač granulí pro vaši kočku za zlomek původní ceny, aniž byste riskovali nákupem produktu bez jakékoliv ochrany. Při nákupu z bazaru je však důležité důkladně zkontrolovat stav produktu a ujistit se, že všechny funkce fungují správně.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Fontána pro kočky s objemem 2000ml, výška fontány: 19,1cm, průměr: 17,7cm, materiál: plast, bílá barva, protiskluzová, se zásobníkem, chytrá, na vodu
1 859,-

2.
Filtr pro fontánky - pro PETKIT Eversweet 2, Eversweet 2S, Eversweet 3, Eversweet 3 Pro, Eversweet SOLO, Eversweet SOLO 2, Eversweet SOLO SE, k zachycení prachu, chlupů a dalších nečistot, výměna filtru se doporučuje po cca 30 až 60 dnech, 5 kusů v balení
od 435,-

3.
Náhradní filtr (2 ks) pro kočičí fontány pro Tesla Smart Pet Fountain a Tesla Smart Pet Fountain UV
249,-

Další nejprodávanější
68 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,8
iGET HOME Fountain 3,5L
Fontána pro psy s objemem 3500ml, výška fontány: 21cm, materiál: plast, bílá barva, se zásobníkem, na vodu, propojení s telefonem
799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: iGet22_06
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,5 23×
Xiaomi Smart Pet Fountain
Fontána pro kočky s objemem 2000ml, výška fontány: 19,1cm, průměr: 17,7cm, materiál: plast, bílá barva, protiskluzová, se zásobníkem, chytrá, na vodu
1 859,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: XIAmf001
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,5 15×
Xiaomi Smart Pet Food Feeder EU
Dávkovač krmiva pro kočky a malé/střední psy, propojení s aplikací, nastavení harmonogramů, kapacita pro 1,8 kg suchého krmiva
Super cena
2 299,- Ušetříte 140,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: XIAmf003
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
4,7 22×
Tesla Smart Pet Feeder Camera
Dávkovač krmiva pro psy i kočky s aplikací pro iOS a Android, kamery, možnost programování, ovládní přes smartphone a tablet, objem zásobníku 4l krmiva.
3 790,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: Tslpt2103
4,7
iGET HOME Feeder 6L
Dávkovač krmiva , automatický, na suché krmivo, nastavení doby krmení v aplikaci, kapacita 6 l, pro suché krmivo do průměru 12 mm, vlastní záložní zdroj energie, reproduktor a mikrofon
1 199,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: iGet22_07
5,0
Tesla Smart Pet Fountain Filter
Náhradní filtr (2 ks) pro kočičí fontány pro Tesla Smart Pet Fountain a Tesla Smart Pet Fountain UV
249,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: Tslpt2111
5,0
Petoneer Nutri Vision
Dávkovač krmiva - objem 3,7 l, kamera s nočním viděním, mobilní aplikace Petoneer a TUYA, hlasový asistent, napájení do sítě i powerbankou (není součástí balení), protiskluzová podložka, senzor množství krmiva, v balení: dávkovač krmiva, adaptér, USB kabel, manuál
2 199,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CHPmf0517
SYMPLEE AY4L-W chytrý automatický dávkovač krmiva s Wi-Fi pro psy a kočky - Dávkovač krmiva Varianty
4,2 19×
SYMPLEE AY4L-W chytrý automatický dávkovač krmiva s Wi-Fi pro psy a kočky
Dávkovač krmiva automatický dávkovač krmiva pro psy a kočky, Wi-Fi, kapacita 4L, suché krmivo, hlasová nahrávka 10s, duální napájení, adaptér, baterie
1 349,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DKsm02
5,0
iGET HOME Feeder 6LC
Dávkovač krmiva , automatický, na suché krmivo, nastavení doby krmení v aplikaci, kapacita 6 l, pro suché krmivo do průměru 12 mm, vlastní záložní zdroj energie, reproduktor a mikrofon, Full HD kamera
1 699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: iGet22_08
5,0
Petkit Filtry do fontánky 3.0 5 ks
Filtr pro fontánky - pro PETKIT Eversweet 2, Eversweet 2S, Eversweet 3, Eversweet 3 Pro, Eversweet SOLO, Eversweet SOLO 2, Eversweet SOLO SE, k zachycení prachu, chlupů a dalších nečistot, výměna filtru se doporučuje po cca 30 až 60 dnech, 5 kusů v balení
od  435,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CHPmf0709
4,6 11×
PetSafe® Fontánka Drinkwell 360 Nerezová
Fontána pro psy s objemem 3800ml, výška fontány: 18cm, průměr: 35,2cm, materiál: nerez, na vodu
2 589,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: EYEa13
4,3
Tesla Smart Feeder Spin
Dávkovač krmiva - až pro 6 porcí, ovládání ručně pomocí displeje či pomocí aplikace Tesla Smart na dálku, aplikace pro OS iOS i Android, integrovaná ochrana proti skřípnutí zvířete, záložní baterie
Zlevněno -20 %
1 199,- 1 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: Tsl_22_09
SYMPLEE AY4L-K automatický dávkovač krmiva pro psy a kočky - Dávkovač krmiva Varianty
4,2 19×
SYMPLEE AY4L-K automatický dávkovač krmiva pro psy a kočky
Dávkovač krmiva automatický dávkovač krmiva pro psy a kočky, LCD, kapcita 4L, suché krmivo, hlasová nahrávka 10s, duální napájení, adaptér, baterie
1 349,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: DKsm01
4,0 15×
Tesla Smart Pet Feeder
Dávkovač krmiva pro psy i kočky s aplikací pro iOS a Android, možnost programování, ovládní přes smartphone a tablet, objem zásobníku 4l krmiva.
2 690,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: Tslpt2102
4,0
iGET HOME Fountain 3L
Fontána pro psy s objemem 3000ml, výška fontány: 19cm, materiál: plast, bílá barva, se zásobníkem, na vodu
399,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: iGet22_05
5,0
Automatický dávkovač krmiva Bentech A186
Dávkovač krmiva vhodný pro malá i velká plemena psů i pro kočky, kapacita 6 litrů, možnost nastavení melodie nebo nahrání zvuku po 10 sekund, jednoduché nastavení pomocí LCD displeje a tlačítek, velká porce 12-450 g, malá porce 5-195 g, velikost granulí 2 - 14 mm, napájení pomocí USB kabelu s adaptérem, je součástí balení, lze použít i 3 baterie typu D, nejsou součástí balení
1 790,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: Petben001
3,2 19×
Tesla Smart Pet Fountain UV
Fontána pro psy s objemem 2000ml, výška fontány: 17,5cm, průměr: 23cm, materiál: plast, bílá barva, chytrá, na vodu
1 690,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: Tsl_23_02
5,0
M-Pets Altitude Dvojmiska na stojánku 25 × 44 × 16 cm
Miska pro psy - objem 450 ml, materiál nerez, výška 18,5 cm, průměr 19,5 cm, bílá a zelená barva, dvojmisky, na vodu, na krmivo
589,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CHPmf0592
4,5
Eyenimal Dávkovač krmiva pro psy a kočky Pet Feeder
Dávkovač krmiva poskytne vašim mazlíčkům optimální porce krmiva, krmení až 3x denně i bez vaší účasti, tlačítka a LCD displej pro nastavení porcí a času krmení, dávkovač ze zdravotně nezávadného plastu, objem 5kg, pouze pro suché krmivo
1 690,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: EYEa05
5,0
Tesla Smart Cat Toilet Spare Bag 40x
Příslušenství pro kočičí toalety sáčky na odpad do kočičího záchodu Tesla Smart Cat Toilet
Cenová bomba
299,- Ušetříte 30,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: Tsl_22_07
3,6
Petoneer Fresco mini Plus WiFi
Fontána pro kočky s objemem 1900ml, výška fontány: 17,5cm, průměr: 18cm, materiál: plast, bílá barva, protiskluzová, se zásobníkem, chytrá, na vodu, ortopedická, vyvýšená
939,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CHPmf0614
5,0
AQARA Smart Pet Feeder C1
Dávkovač krmiva Dávkovač krmiva pre domáce zvieratá
Zlevněno -6 %
2 229,- 2 379,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: Aqa22_11
5,0
Xiaomi Smart Pet Food Feeder Desiccant Cartridge
Vysoušecí kazeta - pro chytrou misku Xiaomi Smart Pet Food Feeder, zajišťuje čerstvost, zpomaluje oxidaci, upozornění o nutnosti výměny se zobrazí na mobilním telefonu, šedo-bílá barva
339,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: XIAmf004
4,7
iGET HOME Feeder 9LC
Dávkovač krmiva , automatický, na suché krmivo, nastavení doby krmení v aplikaci, kapacita 9 l, pro suché krmivo do průměru 12 mm, vlastní záložní zdroj energie, reproduktor a mikrofon, Full HD kamera
1 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: iGet22_09
TeslaTesla Smart Pet Feeder Camera – nakrmí i pohlídá vašeho mazlíčka Automatický dávkovač krmiva Tesla Smart Pet Feeder Camera nakrmí vašeho psa nebo kočku, i když zrovna nejste doma. A vestavěná kamera mazlíčka spolehlivě pohlídá, uvidíte ho a můžete na něj i mluvit.
 

Již neprodáváme

Chytré misky a krmítka

V kategorii Chytré misky a krmítka máme právě teď na Alza.cz celkem 68 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné chytré misky a krmítka Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší chytré misky a krmítka Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší chytré misky a krmítka Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v chytré misky a krmítka recenze
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací