CyberPower PR2200ERTXL2U
Uninterruptible Power Supply - rack UPS, backup time at 100% load 3.2 min, backup time at 50% load 11.2 min, actual and apparent performance 2200 W / 2200 VA, line interactive, 2×IEC 320 C19, 6×IEC 320 C13, protection data network RJ-45, USB and RS-232 , LCD display and AVR, dimensions 86.5 × 433 × 500 mm (H×W×D), weight 34.4 kg
Buy with code ALZADNY15
Discounted -11 % 20,990,- 23,790,-
Price Guarantee
Installment calculator 4,9%  interest from 483,- monthly
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
CyberPower PR2200ERTXL2U 23,790,- 20,990,- In stock 1 pcs
Buy
CyberPower PR2200ERTXL2U
Specifications
Actual performance
2,200 W
Apparent performance in VA
2,200
Backup time at 100% load
3.2 min
Backup time at 50% load
11.2 min
Performance
Actual performance
2,200 W
Apparent performance in VA
2,200
Backup time
Backup time at 100% load
3.2 min
Backup time at 50% load
11.2 min
Output type
IEC 320 C13
6
IEC 320 C19
2
Communication and protective interfaces
Protection data network RJ-45, RS-232 , USB
Dimensions
Width
433 mm
Height
86.5 mm
Depth
500 mm