Pokud objednáte dnes, doručíme vám zítra. Prodejny máme otevřeny i v sobotu a v neděli.

DATACOM LC-SC 09/125 SM 2m duplex

Zobrazit katalog
0
Audio kabel - optický
Cena s DPH
349,-
Cena bez DPH
288,-
Novinka! Nedělní objednávky doručíme již dnes nebo v pondělí (Jak si vyberete :)
Skladem 1 ks
nebo
Koupit zrychleně Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu
Přidat do seznamu
Doporuč a získej 18 Alzáků
Záruka 24 měsíců Kód:  MN410a2 Prod. číslo:  5451
Helpdesk Vytisknout
DATACOM LC-SC 09/125 SM 2m duplex 349,- Skladem 1 ks
Koupit

DATACOM LC-SC 09/125 SM 2m duplex

Optický kabel pro propojení multimediálních zařízení. Oproti metalickým kabelům není ovlivňován elektromagnetickým rušením, způsobujícím chyby v přenosu nebo zkreslení zvuku (u analogového přenosu). Kabely propojí pasivní zařízení s aktivním optickým prvkem.

Parametry a specifikace:

Typ kabelu:
Singlemode

Délka:
2 m
Přečíst více
Parametry a specifikace
Typ
Propojovací kabel
Nahlásit chybu
Hotovo!
Délka kabelu
2 m
Nahlásit chybu
Hotovo!

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky. Fórum DATACOM LC-SC 09/125 SM 2m duplex
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte DATACOM LC-SC-Duplex 09/125 SM 2 m. Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si DATACOM LC-SC 09/125 SM 2m duplex. For shipping to the United Kingdom visit this page DATACOM LC-SC 09/125 SM 2m duplex.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB13