Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

DATACOM LC-ST 62.5/125 MM 2m duplex

Zobrazit katalog
0
Optický kabel - optický
Cena s DPH 319,-
Cena bez DPH 264,-
Není dostupné
Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu Hlídat dostupnost
Přidat do seznamu
Záruka 24 měsíců Kód:  MN412a2 Prod. číslo:  5671
Garantujeme doručení pod stromeček Přidat do seznamu Vánoční dárky Přidat do seznamu Chci od Ježíška
Helpdesk Vytisknout
DATACOM LC-ST 62.5/125 MM 2m duplex 319,- Není dostupné

DATACOM LC-ST 62.5/125 MM 2m duplex


Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.
V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
For shipping to other EU countries visit this page DATACOM LC-ST 62.5 / 125MM 2m duplex. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte DATACOM LC-ST 62.5 / 125 mm 2 m Duplex-. Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si DATACOM LC-ST 62,5 / 125 MM 2m duplex. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte DATACOM LC-ST 62.5 / 125 mm 2 m Duplex-. For shipping to the United Kingdom visit this page DATACOM LC-ST 62.5 / 125MM 2m duplex. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: DATACOM LC-ST 62,5 / 125 mm 2 méter duplex.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB8