Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Edimax ET-912SC3+

Zobrazit katalog
PRODEJ SKONČIL -
0
Edimax ET-912SC3+ - Média konvertor
PRODEJ SKONČIL
Média konvertor 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km
Kód:  NE546i3 Prod. číslo:  ET-912SC3+
Helpdesk Vytisknout
Všechno příslušenství

Nejoblíbenější příslušenství

Kleště STANDARD, krimpovací, pro konektory RJ45

Kleště STANDARD, krimpovací...

239 Kč
Síťový kabel Datacom CAT5E UTP šedý 5m

Síťový kabel Datacom CAT5E UTP...

61 Kč
Síťový kabel Datacom CAT5E UTP šedý 10m

Síťový kabel Datacom CAT5E UTP...

139 Kč
Edimax ET-912SC3+ Prodej skončil

Edimax ET-912SC3+

Kvalitní a spolehlivý konvertor vhodný k výstavbě sítí LAN s pomocí konektorů RJ45 a kroucených UTP kabelů. Příjem je konvertován z 100BaseFX na klasickou síťovou vrstvu 100BaseTX. Konvertor dále nabízí duplexní režim. Rychlost je možnost nastavit ručně nebo automaticky. Port automaticky překříží kabely, pokud je zapotřebí. V případě poklesu napětí ke konvertor vybaven funkcí automatického restartu. Tento model se může pochlubit podporovanou vzdáleností optického vedení 30 km.

Parametry a specifikace:

Podporovaná kabeláž:
Single mode optický kabel
UTP - nestíněný kroucený čtyřpár

Síťové protokoly:
FastEthernet 100BaseFX - SC
FastEthernet 100BaseTX - RJ45

Maximální podporovaná vzdálenost optického vedení:
30 km

Napájení:
Externí DC 5V/ 1,6A

Rozměry:
94 x 71 x 26 mm

Hmotnost:
600 g
Přečíst více
Parametry a specifikace
Šířka
9,4 cm Hotovo!
Výška
7,1 cm Hotovo!
Hloubka
2,6 cm Hotovo!
Hmotnost
600 g Hotovo!

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
Příslušenství pro Edimax ET-912SC3+
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
For shipping to other EU countries visit this page Edimax ET-912SC3+. Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Edimax ET-912SC3+. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Edimax ET-912SC3 +.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB8
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi