Edimax ET-912SC3+

Zobrazit katalog
0
Média konvertor Edimax ET-912SC3+
Zboží můžete do 14 dnů vrátit
Peníze vám vrátíme do 1 dne
Média konvertor 10/100BaseTX na single mode Fiber Optic SC, 30km
Cena s DPH 1 829,-
Cena bez DPH 1 512,-
   Výměna nevhodného dárku Nyní zdarma Možnost vrátit nevhodný dárek do 13. 1. 2017
   Prodloužení záruky + 2 roky 275,- Prodloužit záruku + 2 roky
   Záruka okamžité výměny zboží 183,- Záruka okamžité výměny zboží
   Možnost vrátit zboží do 2 měsíců 91,- Možnost vrátit zboží do 2 měsíců
Na objednávku do 4 pracovních dnů Hlídat dostupnost
Koupit
nebo
Koupit zrychleně Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu
Přidat do seznamu
Doporuč a získej 92 Alzáků
Záruka 24 měsíců Kód:  NE546i3 Prod. číslo:  ET-912SC3+ Stránky výrobce
Garantujeme doručení pod stromeček Přidat do seznamu Vánoční dárky Přidat do seznamu Chci od Ježíška
Helpdesk Vytisknout
Edimax ET-912SC3+ 1 829,- Na objednávku do 4 pracovních dnů
Koupit

Edimax ET-912SC3+

Kvalitní a spolehlivý konvertor vhodný k výstavbě sítí LAN s pomocí konektorů RJ45 a kroucených UTP kabelů. Příjem je konvertován z 100BaseFX na klasickou síťovou vrstvu 100BaseTX. Konvertor dále nabízí duplexní režim. Rychlost je možnost nastavit ručně nebo automaticky. Port automaticky překříží kabely, pokud je zapotřebí. V případě poklesu napětí ke konvertor vybaven funkcí automatického restartu. Tento model se může pochlubit podporovanou vzdáleností optického vedení 30 km.

Parametry a specifikace:

Podporovaná kabeláž:
Single mode optický kabel
UTP - nestíněný kroucený čtyřpár

Síťové protokoly:
FastEthernet 100BaseFX - SC
FastEthernet 100BaseTX - RJ45

Maximální podporovaná vzdálenost optického vedení:
30 km

Napájení:
Externí DC 5V/ 1,6A

Rozměry:
94 x 71 x 26 mm

Hmotnost:
600 g
Přečíst více
Parametry a specifikace
Porovnat
Šířka
94 mm (9,4 cm)
Nahlásit chybu
Hotovo!
Výška
71 mm (7,1 cm)
Nahlásit chybu
Hotovo!
Hloubka
26 mm (2,6 cm)
Nahlásit chybu
Hotovo!
Hmotnost
600 g
Nahlásit chybu
Hotovo!
Poznámka:


Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Fórum Edimax ET-912SC3+
Příslušenství pro Edimax ET-912SC3+
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
Chcete doručiť tovar do Slovensko? Prezrite si Edimax ET-912SC3 +.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB7