Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

AlzaPlus+ Cenové bomby

Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black

Zobrazit katalog
Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black
13x
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), materiál pouzdra: plast
9 489,- až 10 790,-
Soundpeats S5 1 191,-
Pojistit prodlouženou záruku na +3 roky. Nejvýhodnější varianta. 2 554,-
Aplikovat ochrannou profi fólii 500,-
Pojištění proti rozbití a krádeži na rok 1 193,-
Dárkové balení - stříbrné M 175,-
Doručujeme i o víkendu. Do AlzaBoxů, k vám domů i na prodejny.
10 490,-
bez DPH 8 669,-
Koupit Koupit zrychleně Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu
Garance nejlepší ceny
Přidat do seznamu
Záruka 24 měsíců Kód:  PPinst2s18 Prod. číslo:  010-02627-03 Stránky výrobce

Zvýhodněné sady

11 681,-
Koupit balíček

Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black

Odolné chytré outdoorové hodinky s GPS a taktickými funkcemi

Vydejte se na velká dobrodružství, protože na hodinky se můžete spolehnout. Odolné hodinky jsou navrženy tak, aby odolaly v hloubkách do 100 metrů, odolají vysokým teplotám i nárazům. Pouzdro je vyrobeno z polymeru vyztuženého vlákny a displej oplývá sklem Power Glass™ umožňující solární dobíjení. Z hlediska odolnosti splňují chytré hodinky podmínky vojenského standardu MIL-STD-810. Hodinky Garmin Instinct 2 vynikají výdrží baterie, která se pohybuje na 28 dnech v režimu chytrých hodinek a s využitím solárního dobíjení je můžete nosit takřka bez přestání*. O propojení s vaším telefonem se stará technologie Bluetooth. Po spárování se můžete těšit na příchozí notifikace z vašeho zařízení. Informace uvidíte na přehledném 0,9palcovém displeji s rozlišením 176 × 176 pixelů.

*Solární dobíjení; předpokládá se celodenní nošení se třemi hodinami venku při intenzitě světla 50000 lux

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Garmin Instinct 2, Solar Tactical Black

 • Dobře čitelný monochromatický 0,9palcový displej (176 × 176 px)
 • Hodinky se speciálními taktickými funkcemi pro práci s dvěma typy souřadnic, práci v brýlích s nočním viděním a speciální funkce pro seskok/výsadek
 • Rámeček z vysokopevnostního polymeru
 • Chytré hodinky Garmin Instinct 2 umožní pohodlné bezkontaktní platby skrze Garmin Pay
 • V aplikaci Garmin Connect uvidíte po spárování s telefonem všechny naměřené hodnoty v přehledných grafech
 • Spárování s mobilním telefonem obstarává technologie Bluetooth
 • Zabudované režimy pro přesné měření vaši aktivity během sportů + možnost jejich rozšíření z platformy Connect IQ
 • Hodinky Garmin Instinct 2 jsou vodotěsné do 100 metrů
 • Přesné určení polohy díky GPS, GLONASS a GALILEO
 • Funkce Detekce nehod (možnost manuálního odeslání informace o poloze, nebo automatické odeslání při vybraných outdoorových aktivitách) — vyžaduje spárování s telefonem
 • Praktická funkce kalendáře, stopek a odpočtu
 • Sledování tepu ze zápěstí, pulzní oxymetr
 • Vysoká výdrž na jediné nabití prodloužená solárním panelem v displeji hodinek
 • Kompatibilní s iPhone®, Android™

Hodinky Garmin s vámi budou připraveny vždy jít do akce

Díky podpoře systému Night Vision je podsvícení displeje hodinek Garmin s velice nízkou úrovní, díky čemuž jej dobře uvidíte i v brýlích pro noční vidění a nebudete jím oslňováni. Další vychytávkou je režim Stealth Mode, ve kterém se deaktivuje ukládání a sdílení vaší GPS pozice a vypne se bezdrátová komunikace i možnosti připojení k zachování maximální diskrétnosti. Hodinky Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black umí pracovat se souřadnicemi ve dvou formátech, díky čemuž můžete pracovat jak se zeměpisnými, tak i MGRS souřadnicemi. Funkce Jumpmaster pomáhá při výpočtu bodu výsadku z velkých výšek a usnadňuje vám nasměrování k cíli seskoku podle vojenských postupů. Bezpečností funkce Kill Switch dokáže použitím speciální kombinace kláves vymazat naprosto všechna uživatelská data v paměti hodinek Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black.

Navigátor na vašem zápěstí

V chytrých hodinkách Garmin Instinct 2 se ukrývá vestavěný satelitní přijímač kompatibilní se systémy GPS, GLONASS a GALILEO, díky čemuž získáte přesné informace o vaší aktuální poloze. Pokud se často vydáváte do terénu, určitě oceníte snímače ABC (Altimetr = výškoměr, Barometr a Compass = tříosý kompas) pro usnadnění navigace. Tyto senzory lze nechat zkalibrovat automaticky, nebo se můžete pustit do kalibrace manuální. Pomocí navigační funkce si můžete automaticky nechat vypočítat trasu do cíle nebo si svou vlastní naplánovat v počítači nebo mobilním telefonu. Učinit tak můžete prostřednictvím mapy.cz a deníku Garmin Connect.

Funkce chytrých hodinek Garmin

Přítomnost NFC vám umožní využít s hodinkami Garmin Instinct 2 populárních bezkontaktních plateb prostřednictvím Garmin Pay (pokud je podporováno vaší bankou). Samozřejmostí jsou notifikace na příchozí e-maily nebo další oznámení z aplikací, které jsou nainstalované ve vašem spárovaném chytrém telefonu. Pokud vlastníte telefon se systémem Android, můžete se těšit na rychlé textové nebo hlasové odpovědi na zprávy. Garmin Instinct 2 nabídnou i chytrou bezpečnostní a sledovací funkci, kdy po spárování s telefonem můžete vašim kontaktům nasdílet aktuální polohu manuálně, nebo při vybraných outdoorových aktivitách poslat automaticky vaši polohu pomocí přednastavené detekce nehod.

Garmin Instinct 2 vynikají všestranným sportovním využití

V hodinkách je předinstalováno více než 25 sportovních profilů, funkcí a nastavení pro různé sporty. Těšit se můžete například na běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, posilování, halové lezení, golf, jógu a další.

 • HIIT tréninky — hodinky Garmin disponují sportovním profilem s možností zaznamenávání tréninků HITT, AMRAP, EMOM, Tabaty i vlastních tréninků. Nastavte si požadovaný počet sérií, intervaly pro cvičení a odpočinek i mnoho dalšího. 
 • Měření VO2 Max — tato hodnota je ukazatelem předpokládané výkonnosti. Hodinky dokážou měřit hodnotu VO2 MAX. VO2Max je ukazatelem předpokládané výkonnosti. Stanovení VO2 Max hodnoty zohledňuje i případné výkyvy výkonu způsobené horkým počasím nebo nadmořskou výškou.
 • Denní doporučení tréninků — chytré hodinky Garmin Instinct 2 poskytnou každodenní tréninková doporučení na základě úrovně vaší kondice a aktuální tréninkové zátěže.
 • Regenerační asistent — po jakémkoliv tréninku vždy uvidíte, jak dlouho bude potřeba odpočívat, abyste se mohli pustit do dalšího náročného tréninku. Tato funkce umí zohlednit intenzitu tréninku, úroveň stresu, denní míru vašeho pohybu a kvalitu i délku spánku.
 • Jízda na horském kole — chcete vědět podrobné údaje o jízdě na vašem horském kole? Hodinky Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black dokáží měřit obtížnost (Grit) a plynulost (Flow) vaší jízdy i s počtem skoků, jejich délkou a celou řadou dalších statistik.

Zdravotní funkce hodinek Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black

V hodinkách a mobilní aplikaci můžete sledovat celou řadu důležitých ukazatelů o vaší aktivitě, zdraví a odpočinku. Těšit se můžete například na:

 • Funkce Body Battery — díky této funkce získáte kompletní přehled o tom, jak se dokáže vaše tělo vypořádat se zátěží a určí, zda dostatečně spíte, jestli se přepínáte apod. Hodnota tělesné energie se vyjadřuje na stupnici od 0 do 100.
 • Sledování tepu ze zápěstí — hodinky Garmin po celý den měří váš srdeční tep a upozorní vás, pokud je jeho hodnota příliš nízká, nebo naopak příliš vysoká.
 • Pulzní Oxymetr – zjistěte, jak dokáže vaše tělo vstřebávat kyslík během dne nebo v noci
 • Zatížení organizmu — na základě vyhodnocení proměnlivosti srdečního tepu funkce určí aktuální míru zatížení vašeho organizmu.
 • Věk podle kondice — hodiny používají váš biologický věk, týdenní aktivitu, klidový srdeční tep a hodnotu BMI k určení vašeho věku a zda je vaše tělo mladší nebo starší než ve skutečnosti jste.
 • Sledování spánku — chytré hodinky Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black dokáží rozpoznat fáze lehkého, hlubokého spánku, čas pohybu a fázi REM.
 • Funkce pro ženy — prostřednictvím aplikace Garmin Connect můžete sledovat váš menstruační cyklus nebo průběh těhotenství. Zaznamenávat si můžete vaše příznaky apod.
 • Minuty intenzivní aktivity — získejte informace o tom, kolik aktivity zaznamenáte, v jakou dobu a během jaké aktivity.
 • Sledování pitného režimu — během vašich aktivit je důležité, abyste zůstali dobře hydratovaní. Do chytrých hodinek Garmin Instinct 2 Solar Tactical si můžete nastavit plán hydratace a sledovat průběh plnění. Hodinky následně umí zobrazit i odhadovanou ztrátu potu.

Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black mají rychloupínací pásek QuickRelease

Díky vyměnitelným řemínkům s rychloupínacím mechanismem QuickRelease můžete přizpůsobit vzhled chytrých hodinek Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black svému stylu. Jednoduše vyjměte pásek pomocí posunutí osičky a nasaďte jiný. K dispozici jsou silikonové, kožené nebo kovové řemínky v různých barevných provedeních.

Obchod Connect IQ

Otevřená platforma Connect IQ je určena pro aplikace vývojářů třetích stran, takže zde můžete objevovat a stahovat nové aplikace, které vám pomohou přizpůsobit si chytré hodinky Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black na míru vašim potřebám. K dispozici jsou stylové ciferníky, fitness aplikace, hudební online platformy, praktické nástroje, zábavné hry atd.

Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black povedou váš osobní tréninkový deník v mobilní aplikaci

Po spárování hodinek Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black s mobilní aplikaci Garmin Connect přes Bluetooth rozhraní se zaznamenaná aktivita automaticky přenese do vašeho osobního tréninkového deníku, kde dojde k jejímu komplexnímu vyhodnocení. Jednotlivé hodnoty jsou zobrazeny ve formě přehledných grafů včetně zobrazení tréninkového efektu a doporučené doby regenerace. Aplikace i uživatelské prostředí chytrých hodinek Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black jsou kompletně lokalizovány do češtiny.

Parametry a specifikace

Porovnat
Sportovní aktivity
Běh , Cyklistika , Fitness , Golf , Chůze , Jóga , Lezení , Lyžování , Outdoor , Plavání , Triatlon , Turistika Hotovo!
Měření tepu
Přímé/Ze zápěstí, Hrudním pásem (není součástí) Hotovo!
Kompatibilní OS
iOS, Android Hotovo!
Max. výdrž baterie
672 h (28 d) Hotovo!
Určení
Unisex Hotovo!

Určení

Určení
Unisex Hotovo!

Hardware a software

OS hodinek
Vlastní OS výrobce Hotovo!
Kompatibilní OS
iOS, Android Hotovo!
Způsob ovládání
Ovládání tlačítky Hotovo!
Konektivita
ANT+ , Bluetooth , USB Hotovo!
Verze kompatibilního OS
Android 11.0 , Android 10.0 , Android 9.0 , Android 8.0 , Android 7.0 , iOS 15 , iOS 14 , iOS 13 , iOS 12 , iOS 11 , iOS 10 , iOS 9 Hotovo!
Interní uložiště
Ne Hotovo!
Jazyk rozhraní
Angličtina , Čeština, Němčina , Slovenština, Maďarština, Francouzština Hotovo!
Jazyk mobilní aplikace
Angličtina, Čeština, Němčina, Maďarština, Slovenština, Francouzština Hotovo!

Vzhled a displej

Tvar ciferníku
Kulatý Hotovo!
Zobrazení času
Kombinované Hotovo!
Úhlopříčka displeje
0,9" Hotovo!
Materiál pouzdra
Plast Hotovo!
Barva pouzdra
Černá Hotovo!
Sklíčko
Power Glass Hotovo!
Typ displeje
Transflektivní MIP Hotovo!
Velikost pouzdra
45 mm Hotovo!
Hmotnost
53 g Hotovo!

Řemínek

Vyměnitelný řemínek
Ano Hotovo!
Typ zapojení
22mm Garmin QuickFit Hotovo!
Materiál řemínku
Silikon Hotovo!
Barva řemínku
Černá Hotovo!
Min. obvod zápěstí
135 mm Hotovo!
Max. obvod zápěstí
230 mm Hotovo!

Sportovní funkce

Sportovní aktivity
Běh , Cyklistika , Fitness , Golf , Chůze , Jóga , Lezení , Lyžování , Outdoor , Plavání , Triatlon , Turistika Hotovo!
Funkce měření sportu
Detekce zahájení aktivity, Intervalový trénink, Krokoměr, Podpora aplikace Strava, Rychlost, Tempo, Tepová frekvence, Tepové zóny, Úroveň regenerace těla , Virtuální trenér, Výpočet kalorií, Vystoupaná patra, Vzdálenosti, Záznam trasy, Převýšení Hotovo!
Specializované funkce pro aktivity
Outdoorové funkce, Golfové funkce, Lyžařské funkce, Taktická výbava Hotovo!

Zdravotní funkce

Zdravotní funkce
Dechová cvičení , Pitný režim , Monitoring spánku , Měření saturace kyslíku v krvi , Měření úrovně stresu , Připomenutí pohybu , Sledování menstruačního cyklu , Upozornění na srdeční problémy Hotovo!
Měření tepu
Přímé/Ze zápěstí, Hrudním pásem (není součástí) Hotovo!

Chytré funkce

Typ NFC platby
Garmin Pay Hotovo!
Hodinkové funkce
Budík , Datum , Den v týdnu , Kalendář , Stopky Hotovo!
Sledování polohy a trasy
Pomocí GPS v hodinkách Hotovo!

Notifikace a telefonování

Notifikace z telefonu
Příchozí hovor, Odmítnutí příchozího hovoru, SMS, WhatsApp, Messenger, Sociální sítě, Kalendář, E-mail Hotovo!
Zprávy
Přednastavené odpovědi na zprávy (pouze Android) Hotovo!

Vodotěsnost a odolnost

Vodotěsnost
100 m (10 ATM) Hotovo!
Standard odolnosti
MIL-STD 810G Hotovo!

Součást balení

Součást balení
Dobíjecí kabel Hotovo!

Výdrž baterie

Max. výdrž baterie
672 h (28 d) Hotovo!
Běžná výdrž baterie
48 h Hotovo!

Snadný výběr

Jaké hodinky hledáte?
Lifestylové, Zdravotní Hotovo!
Jak vysoké máte nároky na chytré hodinky?
Nízké Hotovo!
Více parametrů

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Varianty Garmin Instinct 2 Solar:

9 489 Kč - 10 790 Kč

Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black

Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), materiál pouzdra: plast
Koupit
10 490,-
Skladem > 5 ks
 

Garmin Instinct 2 Solar Tidal Blue

Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), materiál pouzdra: plast
Koupit
9 489,-
Skladem 1 ks
 

Garmin Instinct 2 Solar Graphite

Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), materiál pouzdra: plast
Koupit
9 559,-
Skladem > 5 ks
 

Garmin Instinct 2 Solar Tactical Coyote Tan

Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), materiál pouzdra: plast
Koupit
10 490,-
Skladem > 5 ks
 

Garmin Instinct 2 Solar Surf Bells Beach

Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), materiál pouzdra: plast
Koupit
10 790,-
Skladem 2 ks
 

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

Preco je taky vyrazny rozdiel voci cene v nemecku ? https://www.alza.de/garmin-instinct-2-solar-graphite-d6958464.htm?o=1

kto vám píše tie popisy k tovaru? za 1. akokeby to písal maďar (nielen pri týchto hodinkách, ale skoro pri všetkom... napr. "produkt má farbu, ktorá je čierna")a za 2. pri týchto hodinkách máte uvedené úplné bludy. dotykové? 48 hodín výdrž baterky?

Dobrý den, chci se zeptat, zda-li hodinkám nějakým způsobem uškodí pobyt v sauně? Děkuji za odpověď

dobry den nemuzu se dohledat v nejakych recenzich sem videl ze umi funkci grit and flov mnereni skoku plynulost jizdy na kole a podobne ale nemuzu to najit umite mi poradit jak na to dekuji

Dobrý den, popis jsem neprocházel nijak detailně, ale chtěl bych se zeptat zda mají hodinky vibrace, resp. funkci buzení vibracemi. Děkuji!

Zdravím chci se zeptat zda je možné přes Obchod Connect IQ stáhnout do hodinek spotify a přes spotify stáhnout hudbu do hodinek a používat offline bez telefonu. Díky za odpověď

Dobrý den, může mi prosím někdo potvrdit, že hodinky podporují češtinu tak, aby je dokázal využít i člověk bez znalosti angličtiny? Na žádném videu jsem neviděl hodinky přepnuté do češtiny a český návod z internetu má v sobě obrázky jen s anglickým textem.

Dobrý den. Jaká je velikost celého pouzdra hodinek, měřeo stěžejka - stěžejka? (v angličtině lug to lug lengthú. Děkuji za odpoveď.

Dobry den, v popisu produktu mate uvedeno: "Jejich systém obstarává jazyk, jímž je angličtina, němčina a francouzština." .... tzn., že hodinky nepodporují češtinu???

Ak by ste mi mohli poradit, do smart-hodiniek sa vobec nevyznam ale viem, ze tam chcem mat 4 funkcie: 1) platby hodinkami (mimochodom, da sa to aj uplne bez telefonu?) 2) GPS 3) aspon par dnova vydrz na baterku 4) prehravac na BT sluchadla - pri behu aby som nemusel so sebou brat aj telefon a tuto informaciu neviem nikde najst... vedia toto tieto hodinky, alebo nejake ine? Idealne nieco zo spotify stiahnut a potom offline pri behu si prehrat, dakujem

12
Diskuze a poradna k Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black
Příslušenství pro Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black. For shipping to other EU countries visit this page Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Garmin Instinct 2 Solar Tactical Black.

Splátková kalkulačka zobrazuje výpočet měsíčních splátek s pojištěním. Pojištění je možné změnit nebo úplně zrušit po kliknutí na tlačítko Dokončit objednávku nebo na stránkach Hello bank!.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

P-DC1-WEB30
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací