Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

AlzaPlus+ Cenové bomby

HISENSE RQ563N4SWF1

Zobrazit katalog
HISENSE RQ563N4SWF1
Americká lednice - čtyřdveřová, energetická třída F, klimatická třída SN, N, ST a T, objem ledničky 294 l, objem mrazáku 160 l, počet polic lednice 4, počet přihrádek mrazáku 6, počet chladicích okruhů 1, černá barva, total No Frost, automatické odmrazování, výdejník vody, zásobník na vodu, displej, nulová zóna, LED osvětlení, indikace otevřených dveří chladničky, super chlazení, super mrazení, Multi-AirFlow, elektronické ovládání teploty, prázdninový režim, metal Cooling, antibakteriální těsnění, rozměry 181 × 79,4 × 70 cm (V׊×H)
ZIELONKA neutralizér pachu do lednice kalíšek čirý 581,-
Pojistit prodlouženou záruku na +3 roky. Nejvýhodnější varianta. 3 534,-
Pojištění proti rozbití a krádeži na 2 roky 2 219,-
Možnost vrátit zboží do 60 dnů 1 525,-
Přidat do seznamu
Záruka 24 měsíců Kód:  HISCHL008 Prod. číslo:  RQ563N4SWF1 Stránky výrobce

Zvýhodněné sady

22 371,-
Koupit balíček

HISENSE RQ563N4SWF1

Americká lednice HISENSE RQ563N4SWF1 s Total No Frost technologií

Hledáte moderně pojatou a zároveň kvalitní americkou chladničku do vaší domácnosti? Pořízením lednice HISENSE RQ563N4SWF1 určitě nešlápnete vedle! Lednice si vás získá svým elegantním designem v nerezovém provedení, které skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru. Chladnička vám nabízí objem 294 litrů a mraznička vás potěší objemem 160 litrů, který je ideální do početnějších rodin. Velkou výhodou je beznámrazová technologie Total No Frost. V případě, že zapomenete zavřít dveře, upozorní vás praktický alarm otevřených dveří. Lednice spadá do energetické třídy F, takže šetří nejen vaší peněženku, ale také energii. Vnitřní prostor lednice HISENSE RQ563N4SWF1 je vybaven kvalitním LED osvětlením a praktickými zásuvkami v podobně Fresh Crisper zóny a zásuvky v mrazící části. Lednice je navíc vybavena My Fresh Choice zónou s možností upravit si teplotu na 3 různé teplotní režimy.


Klíčové vlastnosti americké lednice HISENSE RQ563N4SWF1

 • Elegantní nerezové provedení
 • Beznámrazová technologie Total No Frost
 • Skvěle zapadne do jakéhokoliv interiéru
 • Chladnička nabízí objem 294 litrů a mraznička objem 160 litrů
 • Praktický alarm otevřených dveří
 • Lednice spadá do energetické třídy F
 • Vnitřní prostor lednice HISENSE je vybaven kvalitním LED osvětlením
 • Lednice s praktickou funkcí rychlého chlazení
 • Funkce Holiday
 • Přehledné a intuitivní ovládání
 • Ušetřete spousty místa díky speciální zásuvce v mrazící části
 • Fresh Crisper zóna na ovoce a zeleninu
 • Čtyřdveřový systém pro úsporu energie a času
 • 4litrový zásobník na vodu
 • Praktický zásobník na led
 • Vybavena My Fresh Choice zónou s možností upravit si teplotu na 3 různé teplotní režimy
 • 6 zásuvek v mrazící části
 • Praktická funkce FastFreeze

Beznámrazová technologie Total No Frost

Velkou výhodou americké lednice HISENSE RQ563N4SWF1 je beznámrazová technologie, díky které již nebudete muset myslet na odmrazování. Lednice je totiž vybavena jedním z nejlepších chladících systémů, který je instalovaný přímo v mrazícím oddílu, díky čemuž zabraňuje tvorbě ledu a námrazy. Lednice vám mimo jiné slíbí nízkou spotřebu energie, aniž by to ovlivnilo správný chod lednice HISENSE RQ563N4SWF1. Cirkulace ionizovaného vzduchu zabrání vysychání jídla, které si udrží veškeré vitamíny a minerály prospěšné pro naše tělo. 

Rovnoměrná distribuce vzduchu Multi Ar Flow

Lednice s mrazákem HISENSE RQ563N4SWF1 je opatřena Multi Air Flow inteligentním systémem, který se postará o rovnoměrnou distribuci vzduchu uvnitř lednice. Díky tomu bude v každé polici ideální klima, které udrží vaše potraviny déle čerstvé. 

Nastavte si 3 různé teplotní režimy

Americká lednice HISENSE RQ563N4SWF1 je vybavena My Fresh Choice zónou, která vám umožní upravit si teplotu na 3 různé teplotní režimy. Teplotu můžete nastavit na -5 (měkké zmrazení), -12 (střední zmrazení) a -18 (hluboké zmrazení). Díky tomu tak budete mít jen ty nejlepší podmínky pro vaše potraviny. 

Fresh Crisper zóna pro uchování ovoce a zeleniny

Uvnitř americké lednice HISENSE RQ563N4SWF1 naleznete praktickou Fresh Crisper zónu, která uchová vaše potraviny déle čerstvé. Do tohoto prostoru můžete vkládat ovoce či zeleninu. Veškeré potraviny uložené v této zóně si tak zachovají svou svěžest, aroma a chuť. Zároveň vydrží déle čerstvé.

Lednice HISENSE RQ563N4SWF1 s praktickým dávkovačem vody

Vychutnejte si skvěle vychlazenou vodu přímo z lednice HISENSE RQ563N4SWF1, která je vybavena elegantním dávkovačem, který pojme až 4 litry vody. Vy si tak můžete dát čerstvou vodu kdykoliv budete mít chuť. Zásobník navíc krásně doplňuje vzhled lednice. 

HISENSE RQ563N4SWF1 s funkcí rychlého chlazení po dobu 6 hodin

Právě jste se vrátili z nákupu? Zajisté vám přijde vhod skvělá funkce rychlého chlazení, která okamžitě sníží teplotu chladničky na +2 °C po dobu 6 hodin. Díky tomu si v lednici HISENSE RQ563N4SWF1 udrží nově vložené potraviny čerstvost, barvu a vitamíny, které jsou potřebné pro naše tělo.

Funkce Holiday uchová potraviny čerstvé během vaší dovolené

Pokud se chystáte právě na dovolenou či delší cestu mimo domov, využijte skvělou funkci Holiday, která výrazně šetří energii. Funkce nastaví chladničku na přijatelných 15 °C.

Ušetřete spousty místa v lednici HISENSE RQ563N4SWF1

Uvnitř mrazící části lednice HISENSE RQ563N4SWF1 se nachází zásuvka, do které můžete dát všechny své oblíbené výrobky. Vy tak budete mít naprostý přehled o všem, co v mrazící části právě máte. Do zásuvky se snadno dostanete a pohodlně si můžete vzít cokoliv na co máte právě chuť. 

Užitečný alarm otevřených dveří

Pokud jste špatně zavřeli dveře lednice HISENSE RQ563N4SWF1, upozorní vás zvukový alarm otevřených dveří, který je vybaven inteligentním senzorem. Ten detekuje otevřené dveře. Alarm se spustí i v případě, že máte delší dobu otevřené dveře. Lednice díky tomu šetří spousty energie, která by se zbytečně čerpala při otevřených dveřích. 


Čtyřdveřový systém lednice HISENSE RQ563N4SWF1 pro úsporu energie

Americká lednice HISENSE RQ563N4SWF1 disponuje 4 dveřmi, které vám umožní snadný a rychlý přístup k vaším potravinám. Můžete si tak otevřít jen tu část, kterou zrovna potřebujete. Díky tomu tak nedochází k úniku studeného vzduchu. Tento čtyřdveřový systém lednice HISENSE šetří nejen váš čas, ale také energii. 

6 zásuvek v mrazící části pro přehledné uspořádání

 Mrazící část americké lednice HISENSE RQ563N4SWF1 je rozdělena do 6 zásuvek, tak aby si každá potravina našla své místo. Mrazící část si tak můžete uzpůsobit přesně podle vašich představ.

HISENSE RQ563N4SWF1 s kvalitním LED osvětlením

Abyste měli všechny potraviny vždy pod naprostou kontrolou, je lednice HISENSE RQ563N4SWF1 vybavena kvalitním LED osvětlením. Toto vysoce efektivní osvětlení má navíc třicetkrát delší životnost než běžné žárovky. Mimo jiné také výrazně šetří energii. 

My Fresh Choice – zásuvka s regulací teploty

Lednice Hisense RQ563N4SWF1 disponuje konvertibilní zásuvkou My Fresh Choice, která umožňuje regulovat teploty od +5 °C až po -20 °C. Můžete si tak vybrat, jestli v zásuvce nastavíte teplotu pro maso, sýry nebo zeleninu nebo jestli ji proměníte na mrazící zónu.

Parametry a specifikace

Porovnat
Klimatická třída
SN, N, ST, T Hotovo!
Typ modelu
Samostatně stojící model Hotovo!
Energetická třída
F Hotovo!
Roční spotřeba energie
349 kWh/annum Hotovo!
Objem (chlazený prostor)
294 l Hotovo!

Energetické parametry ledničky/mrazáku 2021

Energetická třída
F Hotovo!
Roční spotřeba energie
349 kWh/annum Hotovo!
Objem (chlazený prostor)
294 l Hotovo!
Objem (prostor pro mražené potraviny)
160 l Hotovo!
Emise hluku šířeného vzduchem
C Hotovo!

Typ

Typ
Americká Hotovo!
Umístění mrazáku
Americká lednice - 4 dvířka Hotovo!
Typ modelu
Samostatně stojící model Hotovo!

Funkce

Funkce
Total No Frost, Automatické odmrazování, Výdejník vody, Zásobník na vodu, Displej, Nulová zóna, LED osvětlení, Indikace otevřených dveří chladničky, Super chlazení, Super mrazení, Multi-AirFlow, Elektronické ovládání teploty, Prázdninový režim, Metal Cooling, Antibakteriální těsnění Hotovo!
Možnost změny otevírání dveří
Ne Hotovo!
Klimatická třída
SN, N, ST, T Hotovo!

Vnitřní uspořádání

Počet přihrádek mrazáku
6ks Hotovo!
Počet polic lednice
4ks Hotovo!
Počet chladicích okruhů
1 × Hotovo!

Barva

Barva
Černá Hotovo!

Rozměry

Výška
181 cm Hotovo!
Šířka
79,4 cm Hotovo!
Hloubka
70 cm Hotovo!

Design

Design
Klasický Hotovo!

Hmotnost

Hmotnost
106 kg Hotovo!

Ocenění

Ocenění
Ne Hotovo!

Rozměry balení

Výška balení
190,1 cm Hotovo!
Šířka balení
86 cm Hotovo!
Hloubka balení
76 cm Hotovo!
Více parametrů
Poznámka:
 • Od října 2020 můžou vybrané produkty přijít s dvěma energetickými štítky v balení, není to chyba - v roce 2021 nás čeká tzv. přeštítkování. K vybraným produktům tak můžete obdržet nový i starý energetický štítek.
» Všechny lednice
» Všechny černé americké lednice
» Všechny černé lednice
» Všechny čtyřdveřové americké lednice
» Všechny americké lednice

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

Dobrý den, žena při úklidu mírně podřela malou část/plochu dveří použitím kuchyňské houbičky. Jedná se o lednici HISENSE RQ563N4SWF1 v černé barvě. Máte radu či tip na odstranění nebo rozleštění poškozeného místa? Děkuji za radu.

Dobrý deň chcem sa opýtať koľko hodín mám nschať stáť chladničku kým ju zapnem,viezli ju poležiačky.Ďakujem

Dobrý deň, keď chcem túto chladničku postaviť vedľa steny, koľko cm musí byť od nej aby sa dali otvárať dvere?

chcem sa spýtať, akú spotrebu má táto chladnička? na officialnej stránke výrobcu uvádzajú 349 (kWh/rok) Odkaz do neznáma

Chcem sa spýtať, na skúsenosti a hodnotenia. Kto ju kúpil ako ju hodnotíte?

Diskuze a poradna k HISENSE RQ563N4SWF1
Příslušenství pro HISENSE RQ563N4SWF1 Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si HISENSE RQ563N4SWF1.

Splátková kalkulačka zobrazuje výpočet měsíčních splátek s pojištěním. Pojištění je možné změnit nebo úplně zrušit po kliknutí na tlačítko Dokončit objednávku nebo na stránkach Hello bank!.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací