Doručení zdarma Alza PC

Pokémon karty

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Značka
Pokémon company
(173)
Ultrapro
(54)
Druh balíčku
Tin
(32)
Booster
(33)
Pin Box/Collection
(7)
V Box
(9)
Elite Trainer Box
(17)
Série
Scarlet & Violet
(77)
Sword & Shield
(59)
Edice
Scarlet & Violet (SV01)
(11)
Paldea Evolved (SV02)
(10)
Obsidian Flames (SV03)
(8)
Scarlet & Violet 151 (SV3.5)
(7)
Paradox Rift (SV04)
(8)
Typ produktu
Desková hra
(1)
Karetní hra
(169)
Kostky
(1)
Album
(48)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Pokémon karty se staly fenoménem mezi dětmi i dospělými po celém světě. Nejenže nabízí možnost stát se Pokémon trenérem, sběratelem a stratégem, ale také spojují generace skrze společnou zálibu. Chcete vědět, jaké Pokémon kartičky si můžete vybrat, jaké jsou poslední edice, k čemu je trenérská karta nebo třeba co označuje Pokémon TCG? Čtěte dále.

Pokračovat

Pokémon karty – zažij dobrodružství jako nikdy předtím

Ať už jste sběratel, hráč nebo jen někdo, kdo miluje Pokémon karty, máme pro vás něco speciálního a pozoruhodného. Pokaždé, když otevřete balíček, naskytne se vám možnost objevit nové a vzácné Pokémony. A kdo ví? Možná si domů přivezete tu vysněnou vzácnou kartu, po které všichni touží.

Pokémon karta - Pokémon TCG Booster

Pokémon TCG Brilliant Stars

Pokémon TCG

Jak se dělí taková Pokémon karta?

Pokémon karta se dá rozdělit do pěti základních skupin: Pokémoni a jejich evoluce, energetické karty, trenérské Pokémon karty, supporter karty a stadium karty. Pojďme si jednotlivé typy karet přiblížit a povědět si, jak je ve hře využít.

Pokémon karty se dají skládat do vývojových postupek

Pokémon karty jsou v rozmanitém světě Pokémon TCG dostupné v rozličných variantách, které jsou rozděleny do dvou hlavních fází: základní fáze a evoluční fáze. Tyto dvě fáze pak dále zahrnují evoluční stupně, z nichž první a druhý stupně poskytují pokročilejší podoby daného Pokémona. Tímto způsobem Pokémon TCG karty nejen odrážejí různé fáze vývoje těchto oblíbených bytostí, ale také přidávají do hry další dimenzi strategie a plánování.

Energetické Pokémon kartičky poskytují energii k útokům

Energetické karty dávají vašim Pokémonům energii, kterou potřebují, aby mohli využívat své útoky. Některé útoky potřebují specifické druhy energií. Aniž by vám útok nenařizoval ničit připojené energetické karty, neničte je ani po použití útoku. Zůstávají totiž stále připojené u zahraného Pokémona.

Trenérské Pokémon karty slouží k uplatnění speciálního efektu či výhody, která je na nich uvedena. Následně se odhazují do balíčku odhozených karet. Využívají se pro Pokémon Trading Card Game (TCG).

Supporter Pokémon kartičky fungují jako silné eso v rukávu

Supporter karty jsou v Pokémon Trading Card Game klíčovým prvkem, který přináší strategickou hloubku a napětí do každého kola. Podobně jako Trenérské karty, Supporter karty umožňují hráčům vykonat různé akce, ovšem s jedinečným omezením, které ovlivňuje dynamiku hry. Tímto omezením je možnost zahrát pouze jednu Supporter kartu během každého svého tahu, což přidává rozměr plánování a strategie do každého kola.

Stadium Pokémon karta symbolizuje prostředí zápasu

Stadion Pokémon karta hraje v Pokémon TCG důležitý part, reprezentujíc bitevní arénu nebo specifické prostředí, které ovlivňuje průběh soubojů. Co činí tyto karty unikátními, je skutečnost, že zůstávají v hře déle než běžné karty a působí jako stálý prvek, který formuje herní prostředí. Každý stadion zůstává v platnosti, dokud některý z hráčů nezvolí jiný stadion prostřednictvím odpovídající karty.

i

Co označuje Pokémon Trading Card Game?

Pokémon Trading Card Game (Pokémon TCG) je karetní hra, jejíž cílem hry je porazit soupeře pomocí karet Pokémonů, trenérských karet a energetických karet. Hráči si vytvářejí svůj vlastní balíček karet a bojují proti sobě na základě pravidel, která jsou specifická pro Pokémon TCG. Každá Pokémon karta reprezentuje buď samotného Pokémona, trenéra, nebo druh energie. Existují různé typy karet, včetně základních Pokémonů, vývojových Pokémonů, karet taktiky a mnoha dalších.


Pokémon karty pro Pokémon Trading Card Game

Karetní hra Pokémon Trading Card Game (Pokémon TCG).


Pokémon karty – hra a její pravidla

Hrací Pokémon karty jsou ztělesněním strategie a dovednosti, které hráči mohou využít k dosažení vítězství. Každá karta přináší do hry specifická pravidla, ačkoliv několik základních prvků sdílí s jinými sběratelskými hrami. Zde najdete podrobný pohled na to, co očekávat během hry a jak správně postupovat.

Jakou podstatu má hra Pokémon TCG?

Pokémon TCG začíná s hráči, kteří mají svůj vlastní balíček složený z oblíbených Pokémonů. Tyto bytosti využívají energii k provedení útoků, a trenérské karty přidávají strategické prvky do hry. Vyvíjejte své Pokémony, přemýšlejte takticky a snažte se porazit soupeře prostřednictvím efektivních útoků.

Co vše je potřeba, abyste si zahráli Pokémon Trading Card Game?

Pro vstup do světa Pokémon TCG budete potřebovat Pokémon kartičky (třeba základní sadu 60 karet), žetony pro sledování zranění Pokémonů a minci či kostku pro náhodné rozhodování během hry. I když hrací podklad může být užitečný, není to nezbytnost – stačí vám vaše Pokémon kartičky a touha stát se tím nejlepším Pokémon trenérem.

Kdy nastává konec Pokémon Trading Card Game?

Konec Pokémon Trading Card Game přichází, pokud nastane některá z níže popsaných situací:

 • Líznete si vaši poslední kartu odměn.
 • Vyřadíte posledního oponentova Pokémona ve hře (nezávisle na počtu odměn).
 • Váš oponent si nemůže líznout kartu na začátku jeho kola (již nemá žádné karty v balíčku).

Chcete se naučit, jak hrát Pokémon karty? Pravidla, tipy a triky jsme pro vás sepsali do podrobnějšího návodu.

Pokud vám přebývá Pokémon karta, tak ji neváhejte vyměnit za jinou

Když si pořídíte několikátý booster je možné, že se vám objeví duplicitní Pokémon karta. Pro zbavení přebytečných karet existuje výměna Pokémonů. Jde o běžný směnný obchod mezi trenéry, kdy si vyměníte své kartičky, například jednu vzácnou nebo silnou za dvě nebo tři základní Pokémon karty.

Jak získat nové Pokémon karty? Balíček je dobrý začátek

Pokud chcete objevit nové Pokémon karty, balíčky jsou ideální volbou. Karty pro karetní hru Pokémon Trading Card Game lze získat nejen v booster balíčcích, ale také v různých speciálních plechovkách a kolekcích, které nabízejí unikátní kusy pro sběratele.

 • Pokémon boostery a blistery jsou základní formou rozšiřujících balíčků, obsahují obvykle 10-11 karet. Nejdete v nich karty různých vzácností.
 • Pokémon booster boxy a speciální boxy jsou velké krabice obsahující až 36 karet. Mohou obsahovat exkluzivní karty, boostery a sběratelské předměty.
 • Pokémon battle decky jsou předem sestavené balíčky navržené tak, aby byly hratelné "z krabice". Obvykle obsahují vybalancované karty pro protihráče.
 • Pokémon tiny/plechovky obvykle obsahují několik boosterů a speciální promo kartu. Tyto plechovky jsou často zdobeny populárními Pokémony.
 • Pokémon piny/odznáčky a V boxy obsahují několik boosterů, velkou promo kartu, menší promo kartu a často i speciální pin nebo nášivku.
 • Pokémon prémiové kolekce jsou velké sady, které obvykle obsahují několik speciálních promo karet, několik boosterů a další bonusy, jako nášivky.

Pokémon kartička – Blister a booster
Blister a booster

Pokémon kartička – Speciální box
Speciální battle deck box

Pokémon sběratelské karty – Tin
Tin/plechovka

Pokémon sběratelské karty – Prémiová kolekce
Prémiová kolekce

Pokémon karty 100 ks a více jsou specifické pro Pokémon booster boxy a speciální boxy.

Alba uchovávají vaše Pokémon karty v bezpečí

Pokémon alba představují praktický a bezpečný způsob, jak uchovat vaše Pokémon karty. Tato alba jsou pečlivě vyráběna z odolných materiálů, jako je kvalitní umělá kůže nebo PVC, což poskytuje maximální ochranu vašim cenným kartám před nepříznivými vlivy okolního prostředí. Jejich design a konstrukce jsou navrženy s ohledem na zachování karet Pokémon Trading Card Game v optimálním stavu, minimalizující riziko poškození a ohrožení kvality.

Edice, které tě dostanou – Pokémon kartičky a jejich vydání

Pokémon kartičky se rozprostírají v širokém spektru edicí, každá z nich nabízí unikátní mix Pokémonů, trenérských a stadium karet, vytvářející tak pestrý svět sběratelského dobrodružství. Každá edice je jako vlastní kapitola v rozmanité knize Pokémon TCG, nabízející hráčům a sběratelům nové možnosti pro rozšíření své sbírky. Nyní se společně ponořme do jednotlivých edicí a podívejme se na rozmanitost Pokémonů a samotné Pokémon Trading Card Game.

 • Pokémon Crown Zenith je posledním setem z cyklu Sword and Shield. Obsahuje nejoblíbenější karty z let 2020–2022.
 • Pokémon Silver Tempest je dvanáctým setem z cyklu Pokémon TCG Sword and Shield a obsahuje více než 190 karet včetně 15 nových Pokémonů V.
 • Pokémon Lost Origin je jedenáctým setem z cyklu Sword and Shield. Čeká na Vás 14 nových V Pokémonů, jeden VMAX a 6 VSTAR Pokémonů.
 • Pokémon Astral Radiance je desátým setem z cyklu Sword and Shield. Tento set přináší nové Pokémon karty V, VStar, či novou schopnost Radiance.
 • Pokémon TCG edice Pokémon GO je edice karetní hry Pokémon, která vyšla v létě 2022.Tématicky je spojena s online mobilní hrou Pokémon Go.
 • Pokémon Scarlet & Violet umožní vstoupit do deváté generace s první edicí sběratelské karetní hry Pokémon TCG. Přináší více než 190 Pokémon karet.
 • Pokémon Scarlet & Violet 151 obsahuje dle názvu 151 Pokémonů první generace, původních Pokémonů generace Kanto. Jedná se o speciální sadu.
 • Pokémon Paldea Evolved rozšiřuje region Paldea a přidává další nové Pokémony. Nabízí více než 190 nových karet, z toho je více než 15 Pokémonů ex.
 • Pokémon Obsidian Flames se zaměřuje hlavně na Charizarda, oblíbeného ohnivého Pokémona. Obohaťte svoji sbírku o další nové Pokémon karty ex.
 • Pokémon Paradox Rift tato edice karet obsahuje tzv. Paradox Pokémony, tj. budou se v ní vyskytovat Pokémoni z historie, či z budoucnosti.

i

Zajímá vás, kde se vzaly Pokémon karty? Originál najdete v komiksech a seriálech

Baví vás Pokémon karty? Pak je pro vás jako stvořený stejnojmenný animovaný seriál, který vám poví vše o původu Pokémonů a ukáže vám celý jejich svět. Herní kartičky vám toho také poví mnoho a objevíte tak i jiný aspekt Pokémonů.

Merch a více pro zapálené fanoušky Pokémon Trading Card Game

Pokémon Trading Card Game, to nejsou pouze Pokémon kartičky. Merch otevírá bránu do rozsáhlého světa Pokémon univerza, který můžete prozkoumat prostřednictvím široké škály skvostných Pokémon doplňků. Naše nabídka tak nekončí pouze u karet, ale rozšiřuje se na nespočetně dalších předmětů, které umocňují váš vztah k těmto ikonickým tvářím.


Pokémon TCG – Plyšák
Pokémon TCG – Plyšák

Pokémon TCG – Figurka
Pokémon TCG – Figurka

Pokémon TCG – Merch
Pokémon TCG – Merch

Adventní kalendáře Pokémon si s blížícími Vánocemi může dopřát kdokoliv. Objevte každý den novou Pokémon kartu nebo malý dárek.

Pokémon karty – cena a sběratelská hodnota

Pokémon karty – cena balíčku, ve kterém je 10 náhodných karet se pohybuje něco málo přes sto korun. Existují však i dražší boxy s více kartami. Ovšem i v malých balíčcích se objevují vzácné sběratelské karty, kterých je jen pár na celém světě a mohou se vydražit až za stovky tisíc korun.

i

Jak se pozná vzácná Pokémon kartička?

Vzácná Pokémon kartička se pozná podle stáří karty (čím starší, tím vzácnější), vzhledu (karty s jedinečným vzhledem a v excelentním stavu). Nejčastěji se jedná o Pokémon karty GX a EX s krásnými ilustracemi a ultra silnými útoky.

Jak prozkoumat svět Pokémon TCG levněji? Vsaďte na bazar

Pokud si chcete Pokémon TCG a Pokémon karty vyzkoušet za co nejlepší cenu, máme pro vás řešení. Prozkoumejte nabídku rozbalených či zánovních balíčků a doplňků pro Pokémon Trading Card Game, naleznete ji v sekci Bazarové Pokémon kartičky. Pokud vám bazar nevyhovuje a chcete nové zboží za co nejlepší cenu, podívejte se na levné Pokémon karty.

Jaké jsou nejlépe hodnocené Pokémon karty a balíčky?

Nejlépe hodnocené Pokémon karty a balíčky v naší nabídce vás mohou při výběru inspirovat. Své postavení si totiž tyto sety zasloužily u ostatních uživatelů a Pokémon trenérů. V mnoha případech si můžete rovněž přečíst obsáhlé uživatelské recenze dané Pokémon karty či celého balíčku. Pokud tedy toužíte po těch nejkvalitnějších edicích a nejzajímavějších setech, jste na správném místě.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Pokémon karty - Scarlet & Violet: Scarlet & Violet 151 (SV3,5), Elite Trainer Box, 9 balíčků v setu, 10 karet v balíčku, datum vydání: září 2023, v angličtině
1 699,-

2.
Pokémon karty - Sword & Shield: Lost Origin (SWSH11), Booster, 10 karet v balíčku, v angličtině
od 120,-

3.
Pokémon karty - Scarlet & Violet: Temporal Forces (SV05), Booster, 10 karet v balíčku, datum vydání: březen 2024, v angličtině
od 99,-

Další nejprodávanější
227 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,4 13×
Pokémon TCG: SV03 Obsidian Flames - 3 Blister Booster
Pokémon karty - Scarlet & Violet: Obsidian Flames (SV03), Booster, 3 balíčky v setu, 10 karet v balíčku, datum vydání: srpen 2023, v angličtině
Cenová bomba
309,- Ušetříte 70,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls2166
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
5,0
Pokémon TCG: SV4.5 Booster Bundle
Pokémon karty - Scarlet & Violet: Paldean Fates (SV4,5), Booster, 6 balíčků v setu, datum vydání: únor 2024, v angličtině
649,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAkc07409
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,2
Pokémon TCG: Kleavor V Star Premium Collection
Pokémon karty - Premium Collection, 5 balíčků v setu, 10 karet v balíčku, v angličtině
Cenová bomba
659,- Ušetříte 190,-
Skladem 4 ks
Objednací kód: HRAkc00606
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
4,7 13×
Pokémon TCG: SV4.5 Paldean Fates - Elite Trainer Box
Pokémon karty - Scarlet & Violet: Paldean Fates (SV4,5), Elite Trainer Box, 9 balíčků v setu, 10 karet v balíčku, datum vydání: leden 2024, v angličtině
1 099,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls5333
4,7 15×
Pokémon TCG: SV01 Scarlet & Violet 151 - Elite Trainer Box
Pokémon karty - Scarlet & Violet: Scarlet & Violet 151 (SV3,5), Elite Trainer Box, 9 balíčků v setu, 10 karet v balíčku, datum vydání: září 2023, v angličtině
1 699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls2176
4,7 31×
Pokémon TCG: 2022 Ultra Premium Collection Charizard
Pokémon karty - Sword & Shield, Premium Collection, 16 balíčků v setu, v angličtině
2 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAkc03386
5,0
Pokémon TCG: SWSH12.5 Crown Zenith - Premium Figure Collection - Shiny Zamazenta
Pokémon karty - Sword & Shield: Crown Zenith (SWSH12,5), 11 balíčků v setu, 10 karet v balíčku, datum vydání: květen 2023, v angličtině
Cenová bomba
1 399,- Ušetříte 150,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls654b
5,0
Pokémon TCG: Stacking Tins
Pokémon karty - Booster, 3 balíčky v setu, datum vydání: březen 2024, v angličtině
Super cena
359,- Ušetříte 20,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls6122
4,3
Pokémon TCG: SV02 Paldea Evolved - Elite Trainer Box
Pokémon karty - Scarlet & Violet: Paldea Evolved (SV02), Elite Trainer Box, 9 balíčků v setu, 10 karet v balíčku, datum vydání: červen 2023, v angličtině
Cenová bomba
949,- Ušetříte 450,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAkc06787
3,7
Pokémon UP: SV4.5 Paldean Fates A4
Sběratelské album - Pokémon, formát A4, pojme až 252 karet, 14 stran, 18 kapes na stránce, šitá vazba, rozměry 35,4 × 25,6 cm (V׊)
379,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls5810
4,5
Pokémon TCG: SV05 Temporal Forces - Booster
Pokémon karty - Scarlet & Violet: Temporal Forces (SV05), Booster, 10 karet v balíčku, datum vydání: březen 2024, v angličtině
od  99,-
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls5860
4,6
Pokémon TCG: Charizard ex Premium Collection
Pokémon karty - Premium Collection, 6 balíčků v setu, 10 karet v balíčku, datum vydání: říjen 2023, v angličtině
1 069,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls4445
4,8 27×
Pokémon TCG: SV03 Obsidian Flames - Booster
Pokémon karty - Scarlet & Violet: Obsidian Flames (SV03), Booster, 10 karet v balíčku, datum vydání: srpen 2023, v angličtině
od  99,-
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls2164
5,0
Pokémon TCG: SV4.5 Paldean Fates - Mini Tin
Pokémon karty - Scarlet & Violet: Paldean Fates (SV4,5), Tin, 2 balíčky v setu, 10 karet v balíčku, datum vydání: únor 2024, v angličtině
od  249,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAkc07407
4,8 25×
Pokémon TCG: SWSH10 Astral Radiance - 1 Blister Booster
Pokémon karty - Sword & Shield: Astral Radiance (SWSH10), Booster, 10 karet v balíčku, v angličtině
od  99,-
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAkc00322
4,9 21×
Pokémon TCG: Adventní kalendář 2023
Adventní kalendář plný promo karet, boosterů, mincí a dalších překvapení pro fanoušky Pokémonů, obsah balení: 8x foilová karta s exkluzivním nálepkou, 5× Pokémon TCG booster, 7× Pokémon TCG fun pack (3 karty v balení), 2× mince, 2× samolepky, 1× přívěsek Pikachu a Glaceon, přístupový kód pro Pokémon TCG online hru
Super cena
1 059,- Ušetříte 40,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls2689
4,6 13×
Pokémon UP: SWSH12.5 Crown Zenith - A4 album
Sběratelské album - Pokémon, formát A4, pojme až 252 karet, 14 stran, 18 kapes na stránce, rozměry 30 × 24 cm (V׊)
409,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAtb0031
Pokémon TCG: Pokémon GO - Radiant Eevee Premium Collection - Pokémon karty Varianty
4,8 31×
Pokémon TCG: Pokémon GO - Radiant Eevee Premium Collection
Pokémon karty - Sword & Shield: Pokemon GO (SWSH10,5), Premium Collection, 8 balíčků v setu, 10 karet v balíčku, v angličtině
819,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAbz36086
4,5
Pokémon UP: GS Pikachu & Mimikyu - A5 album na 80 karet
Sběratelské album Pokémon UP: GS Pikachu & Mimikyu - A5 album na 80 karet
Cenová bomba
209,- Ušetříte 50,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAkc06827
4,5
Pokémon TCG: SV03 Obsidian Flames - Elite Trainer Box
Pokémon karty - Scarlet & Violet: Obsidian Flames (SV03), Elite Trainer Box, 9 balíčků v setu, 10 karet v balíčku, datum vydání: srpen 2023, v angličtině
1 029,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls2168
5,0 17×
Pokémon TCG: SWSH12 Silver Tempest - 1 Blister Booster
Pokémon karty - Scarlet & Violet: Scarlet & Violet 151 (SV3,5), Booster, 10 karet v balíčku, v angličtině
od  119,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAkc04668
5,0
Pokémon TCG: Infernape V Box
Karetní hra - rok vydání 2022
539,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAkc02930
Pokémon TCG: SV05 Temporal Forces - Elite Trainer Box - Flutter Mane - Pokémon karty Varianty
5,0
Pokémon TCG: SV05 Temporal Forces - Elite Trainer Box - Flutter Mane
Pokémon karty - Scarlet & Violet: Temporal Forces (SV05), Elite Trainer Box, datum vydání: březen 2024, v angličtině
1 149,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls5864b
5,0
Pokémon UP: SV03 Obsidian Flames A4
Sběratelské album - Pokémon, formát A4, pojme až 252 karet, 14 stran, 18 kapes na stránce, šitá vazba, rozměry 35,4 × 25,3 cm (V׊)
349,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HRAls5811

Pokémon karty

Pokémon karty

V kategorii Pokémon karty máme právě teď na Alza.cz celkem 227 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné pokémon karty Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší pokémon karty Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší pokémon karty Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v pokémon karty recenze
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací