Během svátků 5.7. a 6.7. mají všechny naše pobočky otevřeno.

Získejte doručení ZDARMA na rok pouze za 25 Kč měsíčně! Více informací

AlzaPlus+ AlzaPlus+

Huawei Watch GT 3 46 mm Active Black

Zobrazit katalog
Huawei Watch GT 3 46 mm Active Black
36x
0
Chytré hodinky - pánské s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), materiál pouzdra: nerezová ocel
Varianta
Eternico Elegance Milanese universal Quick Release 22mm černý 349,-
Pojistit prodlouženou záruku na +3 roky. Nejvýhodnější varianta. 1 236,-
Aplikovat ochrannou profi fólii 500,-
Pojištění proti rozbití a krádeži na rok 588,-
Dárkové balení - stříbrné M 175,-
Přidat do seznamu
Záruka 24 měsíců Kód:  HUWGT36a Prod. číslo:  55026956 Stránky výrobce

Zvýhodněné sady

5 338,-
Koupit balíček
5 708,-
Koupit balíček

Huawei Watch GT 3 46 mm Active Black

Prémiové chytré hodinky s velkým množstvím funkcí a elegantním designem

Běžte s dobou a pořiďte si kvalitní, elegantní chytré hodinky,  díky kterým získáte dokonalý přehled o tom, co se děje, a to aniž byste museli vytáhnout váš mobilní telefon z kapsy. Po spárování chytrých hodinek Huawei Watch GT 3 s telefonem přes Bluetooth budete dostávat upozornění na změny v aplikacích, příchozí zprávy a nebo telefonní hovory. Ty nyní můžete i efektivně vyřídit přímo z vašeho zápěstí, protože hodinky Huawei mají vestavěný reproduktor i mikrofon. K ruce tak budete mít i hlasového asistenta TODAY, takže zaznamenání poznámek, nastavení budíky a další činnosti budou mnohem snazší a pohodlnější. Veškeré informace uvidíte bez problémů i na přímém slunce. O to se postará 1,43" AMOLED displej s rozlišením 466 × 466 px. Tyto chytré hodinky dokáží ale mnohem více. Díky baterii, která udrží hodinky v chodu až 14 dní, je budou milovat i aktivní sportovci. Huawei Watch GT 3 v sobě mají totiž více než 100 sportovních režimů a na své si přijdou i plavci, kteří si je mohou vzít do bazénu a zaznamenat svůj výkon. Hodinky jsou voděodolné do 5 ATM. O přesné snímání všech klíčových zdravotních ukazatelů se stará inovovaný modul pro monitoring — TruSeen™ 5.0+. K naprosto přesnému určení polohy slouží podpora satelitních systémů GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Huawei Watch GT 3 Active Black 46 mm

 • Výdrž baterie až 14 dní na jedno nabití
 • Podpora bezdrátového nabíjení, takže můžete využít telefon s reverzním nabíjením nebo kompatibilní powerbanku
 • Chytré hodinky vynikají 1,43" AMOLED displejem (466 × 466 px), který chrání 3D zakřivené sklíčko
 • K dispozici budete mít více než 100 sportovních režimů
 • Odolnost vůči vodě do 5 ATM
 • Vestavěný mikrofon a reproduktor umožní realizovat volání (přes telefon připojený pomocí Bluetooth) a nebo využívat hlasového asistenta TODAY
 • Huawei Watch GT 3 se ovládají přes dotykový displej, funkční tlačítko a praktickou otočnou korunku
 • Outdooroví nadšenci ocení přítomnost vestavěného barometru
 • Zdokonalený modul pro monitoring srdečního tepu TruSeen™ 5.0+ lépe měří tepovou frekvenci, SpO2, míru zátěže a účinněji měří kvalitu a délku spánku
 • K přesnému určení trasy tréninku a vaší polohy pomůže podpora satelitních systémů GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS
 • Hodinky umí vyhodnotit běžecký index, tréninkový stres, tréninkovou zátěž, regenerační tepovou frekvenci i úroveň zotavení.
 • Pomocí Bluetooth můžete hodinky spárovat s dalším sportovním příslušenstvím
 • Huawei Watch GT 3 lze využít pro ovládání přehrávání hudby
 • V HUAWEI AppGallery  na vás čeká velké množství aplikací

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 mají skvostný displej a skvělou výdrž baterie

Užijte si pohled na elegantní 46mm ciferník s 3D zakřiveným sklem pod nímž je bezpečně umístěn 1,43" AMOLED displej s rozlišením 466 × 466 px. Pouhým otočením zápěstí se displej hodinek Huawei Watch GT 3 rozsvítí a vy uvidíte všechny potřebné informace na vašem zápěstí i na přímém slunečním světle. Devizou chytrých hodinek Huawei je mimo jejich zpracování a chytrých funkcí i skvělá baterie a možnost bezdrátového nabíjení. Pokud máte telefon s reverzním nabíjením, můžete se podělit o jeho energii s hodinkami. Na plné nabití vydrží 46mm hodinky Huawei Watch GT 3 až 14 dní.*

*30 minut volání přes Bluetooth každý týden, 30 minut přehrávání hudby každý týden, zapnuté monitorování srdečního tepu, zapnutý systém HUAWEI TruSleep™ pro spánek, 90 minut cvičení každý týden (zapnutá GPS), zapnutá upozornění na zprávy (50 SMS zpráv, 6 hovorů a 3 budíky denně), obrazovka je zapnutá 200krát denně.

Intuitivní ovládání s pomocí otočné korunky

Na rámečku chytrých hodinek Huawei Watch GT vám bude k dispozici otočná korunka. S ní snadno a rychle můžete přibližovat / oddalovat aplikace v menu a rychle se dostat tam, kam potřebujete. I když budete mít mokré ruce, s otočnou korunkou na hodinkách Huawei Watch GT 3 snadno a rychle nastavíte hlasitost i čas aktivace vašeho budíku.

Hodinky ocení všichni nadšení sportovci a dobrodruzi

Elegantní design a prémiové zpracování chytrých hodinek Huawei Watch GT 3 není jen pro parádu. V hodinkách je celé množství technických vychytávek, díky čemuž si na své přijdou sportovci i další jedinci s dobrodružnou povahou. Na displeji hodinek totiž po spárování s vaším mobilním telefonem uvidíte čas východu i západu slunce, zobrazí se fáze měsíce a dokonce se dozvíte informace o změnách přílivu a odlivu v reálném čase. Huawei Watch GT 3 disponují vestavěným výškovým barometrem pro sledování aktuálního tlaku vzduchu. Tuto funkci oceníte převážně při outdoorových aktivitách.

S hodinkami Huawei Watch GT 3 se neztratíte

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 dokáží posoudit úroveň vaší sportovní dovednosti na základě historických běžeckých dat. Poté vám nabídnou pečlivě složený běžecký plán pro každodenní běhání či přípravu na nejbližší závod. Hodinky na základě monitorovacích ukazatelé vyhodnotí běžecký index, tréninkový stres, tréninkovou zátěž, regenerační tepovou frekvenci i úroveň zotavení. Následně dostanete profesionální tréninkové rady, abyste si moli intenzitu i dobu tréninku naplánovat tak, abyste se neustále a co nejlépe zdokonalovali. Huawei Watch GT 3 samozřejmě disponují i navigací a přesným určením polohy a vzdálenosti díky podpoře satelitních systémů GPS, Beidou, GLONASS, Galileo a QZSS. Zajímavou vychytávkou je offline navigace a funkce Route Back. Ta vás navede zpátky, pokud jste cestou ztratili směr. Po ukončení tréninku bude hodinkami zaznamenaná trasa k dispozici v aplikace Huawei Health. Odtamtud ji můžete rychle sdílet a ukázat svým přátelům. 

Hodinky Huawei se pyšní skvělou konektivitou se sportovním příslušenstvím

V chytrých hodinkách na váš čeká více než 100 sportovních režimů, takže si jistě najdete ten, který budete potřebovat. Využít můžete například režimy pro běh, jízdu na kole, turistiku, skákání přes švihadlo, lyžování, trenažér veslování nebo plavání. Právě plavci ocení voděodolnost do 5 ATM, díky čemuž bude plavání v bazénu a měření vašeho výkonu s hodinkami Huawei Watch GT 3 úplně bez problémů. Pomocí Bluetooth připojení lze chytré hodinky snadno propojit s dalším sportovním zařízením nebo aplikacemi. Tedy údaje jako srdeční tep a další lze jednoduše synchronizovat s dalšími zařízeními — běžecké pásy, eliptické trenažéry apod.. Přes aplikaci HUAWEI Health App můžete synchronizovat data s hlavními sportovními aplikacemi třetích stran.

Zlepšený optický senzor s osmi fotodiodami

K zajištění ještě přesnějšího měření mají chytré hodinky Huawei Watch GT 3 vylepšený modul srdečního tepu TruSeen™ 5.0+. Ten nově tvoří osm fotodiod uspořádaných do kruhu se dvěma sadami světelných zdrojů. Vše je zakryto zakřivenou skleněnou čočkou umožňující pohodlné nošení a výrazné snížení vlivu rušení okolním světlem. Algoritmus modulu srdečního tepu hodinek Huawei nyní lépe filtruje hlučné signály, díky čemuž je monitorování srdeční frekvenci i při náročném cvičení mnohem přesnější.

Huawei Watch GT 3 vám zprostředkují komplexní přehled o vašem zdraví

Stačí trocha času a uvidíte komplexní přehled o vašem zdraví a vaší energii. Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 zaznamenají velké množství důležitých metrik. Budete tak znát vaši tepovou frekvenci, hodnotu SpO2 (saturace krve kyslíkem) a nebo míru stresu. V případě vysoké hodnoty stresu vám hodinky Huawei Watch GT doporučí dechové cvičení, které vám pomůže nalézt ztracený klid.

Chytré hodinky Huawei měří délku a kvalitu vašeho spánku

Spánek je jedním z klíčových prvků v našem životě, proto je důležité, abyste věděli, jak dlouho spíte a jak kvalitní spánek doopravdy je. Optický senzor přesně měří váš spánek i jeho jednotlivé fáze. Hodinky Huawei Watch GT 3 vám pomohou s vytvořením ideální spánkové rutiny, abyste se každý den cítili plní energie a maximálně odpočatí.

Vyřiďte telefonní hovory pohodlně ze zápěstí

Někdo vám volá, ale vám se nechce vytahovat telefon z kapsy, protože chcete mít volné ruce? Pokud máte hodinky Huawei spárované s vaším telefonem, můžete s jejich pomocí hovory přijmout a vyřídit. Huawei Watch GT 3 mají integrovaný mikrofon i reproduktor, takže bude komunikaci s ostatními rychlá a pohodlná.

S hodinkami Huawei Watch GT ovládejte přehrávání hudby

Zbavte váš trénink monotónnosti a pusťte si vaši oblíbenou muziku a ovládejte její přehrávání z vašeho zápěstí prostřednictvím chytrých hodinek Huawei Watch GT 3.

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 46 mm Active Black

V hodinkách můžete využívat celou řadu šikovných aplikací

V HUAWEI AppGallery pro hodinky naleznete ohromné množství aplikací, které můžete bez problémů používat. Každý uživatel si jistě přijde na své a zvolí si pro sebe ty nejdůležitější.

Chytré hodinky Huawei Watch GT 3 46 mm Active Black

S Huawei Watch GT 3 lze používat hlasového asistenta

Usnadněte si používání hodinek a telefonu s pomocí hlasového asistenta TODAY. Jeho používání je samozřejmě umožněno i v hodinkách Huawei Watch GT 3. Snadno si nastavíte alarm, začnete hledat váš spárovaný mobil, aktivujete sportovní režimy, nastavíte připomínku do kalendáře a spoustu dalšího.

Parametry a specifikace

Porovnat
Sportovní aktivity
Běh , Cyklistika , Fitness , Chůze , Lyžování , Outdoor , Plavání , Triatlon , Turistika , Veslování Hotovo!
Měření tepu
Přímé/Ze zápěstí Hotovo!
Kompatibilní OS
iOS, Android Hotovo!
Max. výdrž baterie
336 h (14 d) Hotovo!
Určení
Pánské Hotovo!

Určení

Určení
Pánské Hotovo!

Hardware a software

OS hodinek
Vlastní OS výrobce Hotovo!
Kompatibilní OS
iOS, Android Hotovo!
Způsob ovládání
Kombinované Hotovo!
Konektivita
Bluetooth Hotovo!
Verze kompatibilního OS
Android 11.0 , Android 10.0 , Android 9.0 , Android 8.0 , Android 7.0 , Android 6.0 , iOS 15 , iOS 14 , iOS 13 , iOS 12 , iOS 11 , iOS 10 , iOS 9 Hotovo!
Interní uložiště
Ano Hotovo!
Kapacita úložiště
4 GB Hotovo!
Jazyk rozhraní
Angličtina , Čeština , Němčina, Slovenština , Maďarština , Francouzština Hotovo!
Jazyk mobilní aplikace
Angličtina, Čeština, Němčina, Maďarština, Slovenština, Francouzština Hotovo!

Vzhled a displej

Tvar ciferníku
Kulatý Hotovo!
Zobrazení času
Kombinované Hotovo!
Úhlopříčka displeje
1,43" Hotovo!
Materiál pouzdra
Nerezová ocel Hotovo!
Barva pouzdra
Černá Hotovo!
Typ displeje
AMOLED Hotovo!
Velikost pouzdra
46 mm Hotovo!
Hmotnost
42,6 g Hotovo!

Řemínek

Vyměnitelný řemínek
Ano Hotovo!
Typ zapojení
22mm Quick Release Hotovo!
Materiál řemínku
Silikon Hotovo!
Barva řemínku
Černá Hotovo!
Min. obvod zápěstí
14 cm Hotovo!
Max. obvod zápěstí
21 cm Hotovo!

Sportovní funkce

Sportovní aktivity
Běh , Cyklistika , Fitness , Chůze , Lyžování , Outdoor , Plavání , Triatlon , Turistika , Veslování Hotovo!
Funkce měření sportu
Detekce zahájení aktivity, Intervalový trénink, Krokoměr, Rychlost, Tempo, Tepová frekvence, Tepové zóny, Úroveň regenerace těla , Virtuální trenér, Výpočet kalorií, Vzdálenosti, Převýšení Hotovo!

Zdravotní funkce

Zdravotní funkce
Dechová cvičení , Inteligentní buzení , Monitoring spánku , Měření saturace kyslíku v krvi , Měření úrovně stresu , Měření tělesné teploty , Připomenutí pohybu , Sledování menstruačního cyklu , Upozornění na srdeční problémy Hotovo!
Měření tepu
Přímé/Ze zápěstí Hotovo!

Chytré funkce

Hodinkové funkce
Datum , Stopky , Budík , Den v týdnu Hotovo!
Sledování polohy a trasy
Pomocí GPS v hodinkách Hotovo!

Notifikace a telefonování

Telefonování
Z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth) Hotovo!
Zprávy
Přednastavené odpovědi na zprávy Hotovo!

Vodotěsnost a odolnost

Vodotěsnost
50 m (5 ATM) Hotovo!

Součást balení

Součást balení
Dobíjecí kabel Hotovo!

Výdrž baterie

Max. výdrž baterie
336 h (14 d) Hotovo!

Snadný výběr

Jaké hodinky hledáte?
Lifestylové, Zdravotní Hotovo!
Jak vysoké máte nároky na chytré hodinky?
Střední Hotovo!
Jak mají hodinky vypadat?
Sportovně a technicky Hotovo!
Více parametrů
Poznámka:
» Všechny chytré hodinky s GPS
» Všechny sportovní chytré hodinky
» Všechny sportovní chytré hodinky s krokoměrem
» Všechny chytré hodinky s krokoměrem
» Všechny chytré hodinky s oxymetrem
» Všechny chytré hodinky s monitoringem spánku
» Všechny Chytré hodinky s měřením tepu
» Všechny Chytré hodinky v češtině
» Všechny Sporttestery s hrudním pásem
» Všechny pánské chytré hodinky
» Všechny pánské sporttestery
» Všechny chytré outdoorové hodinky s GPS
» Všechny chytré plavecké hodinky
» Všechny chytré hodinky na kolo
» Všechny chytré běžecké hodinky

Na baterii či akumulátor, které mohou být součástí produktu, se vztahuje doba životnosti v délce šesti měsíců, protože se jedná o spotřební materiál.


» Všechny chytré lokátory

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Varianty Huawei Watch GT 3 46 mm Active Black:

Huawei Watch GT 3 46 mm Elite Stainless Steel

Chytré hodinky - pánské s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), materiál pouzdra: nerezová ocel
Koupit
6 489,-
Skladem > 5 ks
 

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

Dobrý den, mohu tyto hodinky spárovat s Xiaomi Mi 11 Lite se kterým je už spárován Huawei Band 6 (aplikace HuaweiHealt), díky za odpověď

dobrý den mám telefon nokia 6 android 9 bude se dát spárovat s hodinkami Huawei Watch GT 3 46 mm Active Black děkuji

Dobrý deň, chcel by som sa spýtať majú tieto hodinky galériu spárovanú cez mobil ako na applewatch ? Ďakujem

Dajú sa hodinky spárovať s bluetooth hrudným pásom ?

Dobrý deň, ktoré bezdrôtové slúchadlá sa dajú spárovať s týmito hodinkami? Len od Huawei alebo aj od iných výrobcov? Ďakujem

Prosím, vychází tyto ELITE z modelu GT3 nebo GT3 PRO ?

dobry den da sa cez hodinky platit? tak ako pri apple watch? dakujem

Dobrý den ,lze propojit s telefonem samsung S21 Plus? Aby byla funkčnost správná?

Dobrý deň, je možné pripojiť k hodinkám hrudný pás Polar? a dá sa použiť ako spúšť fotoaparátu na hodinkách pri telefone Samsung? Ďakujem

Dobrý den, jaký je maximální obvod zápěstí pro tyto hodinky? děkuji

123
Diskuze a poradna k Huawei Watch GT 3 46 mm Active Black
Příslušenství pro Huawei Watch GT 3 46 mm Active Black Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Huawei Watch GT 3 46 mm Active Black. For shipping to other EU countries visit this page Huawei Watch GT 3 46mm Black. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Huawei Watch GT 3 46 mm Active Black. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Huawei Watch GT 3 46 mm Active Black. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Huawei Watch GT 3 46 mm Black.

Splátková kalkulačka zobrazuje výpočet měsíčních splátek s pojištěním. Pojištění je možné změnit nebo úplně zrušit po kliknutí na tlačítko Dokončit objednávku nebo na stránkach Hello bank!.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací