ucho concept

INDESIT BTW L50300 EU/N

Zobrazit katalog
INDESIT BTW L50300 EU/N + 5 let extra záruka na motor po registraci
7x
0
Pračka s vrchním plněním, energetická třída D, kapacita pračky (program ECO 40-60 °C): 5kg, váž. spotřeba energie: 60 kWh/100 cyklů, váž. spotřeba vody na cyklus: 41l, hlavní funkce: odložený start a LED indikátory, 1000 ot/min při odstřeďování, bílá barva, rozměry: 40 × 90 × 60 cm (Š×V×H), váha: 53 kg
AlzaEco Prací gel Color 3 l (60 praní) 279,-
Prodloužit záruku o 3 roky. Nejvýhodnější varianta. 986,-
Pojištění proti rozbití a krádeži na 2 roky 630,-
Možnost vrátit zboží do 60 dnů 413,-
Přidat do seznamu
Záruka 24 měsíců(IČ 6) Kód:  INDPRO25 Prod. číslo:  859991599350 Informační list Stránky výrobce

Zvýhodněné sady

6 178,-
Koupit balíček
6 178,-
Koupit balíček

INDESIT BTW L50300 EU/N

Přemýšlíte kde a jak rychle i šetrně vyprat vaše oblíbené kousky? Došli jste k závěru, že nejlepším řešením bude pořízení pračky za rozumnou cenu? Potom je INDESIT BTW L50300 EU/N pro vás tou správnou volbou.  Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N spadá do energetické třídy D, pojme až 5 kg prádla a nabídne vám mnoho užitečných programů. využít můžete také praktickou funkci odloženého startu až o 24 hodin. Díky přehlednému digitálnímu displeji je nastavení funkcí naprostá hračka. K dispozici máte 5 rychlých cyklů, které vám ušetří nejen čas, ale také energii. Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N bezesporu přispěje k pohodlnému chodu vaší domácnosti. 


Klíčové vlastnosti vrchem plněné pračky INDESIT BTW L50300 EU/N

 • Kvalitní LED kontrolky
 • Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N spadá do energetické třídy D
 • Odložený start: 1 až 24 h
 • Nastavitelná rychlost odstřeďování
 • Nabízí 5 rychlých programů
 • Účinné odstraňování skvrn v kombinaci se speciálními prostředky
 • Ušetřete čas i energii se speciálním programem na 30 minut
 • Šetrná k životnímu prostředí

Hlavní technologie vrchem plněné pračky INDESIT BTW L50300 EU/N


Speciální funkce Turn & Go pro rychlou péči

Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N je opatřena speciální funkcí Turn & Go, která vám zajistí snadné a pohodlné praní. Již za pouhých 45 minut zvládne vyprat všechno vaše prádlo. Vy si pak můžete užívat chvilky pro sebe a vaši rodinu. 

Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N s kvalitními LED kontrolkami

Díky kvalitním LED kontrolkám máte naprostý přehled o provozu pračky INDESIT BTW L50300 EU/N. Kontrolky vám umožní snadné a intuitivní ovládání. Pohodlně si nastavíte veškeré parametry jako je odstřeďování, odložený start, otáčky a mnoho dalšího. Na displeji uvidíte také aktuální fázi pracího cyklu.

Praktická funkce odložený start až o 24 hodin

Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N vám nabídne možnost odloženého startu až na 24 hodin. Sami si tak můžete přizpůsobit praní podle vašeho času. 

Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N s nastavitelným odstřeďováním

Výhodou pračky INDESIT BTW L50300 EU/N je možnost nastavit si rychlost odstřeďování podle své potřeby. Využít můžete také přednastavené odstřeďování stiskem jediného tlačítka. 

INDESIT BTW L50300 nabídne možnost extra máchání

Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N vás potěší možností zvýšit si účinnost máchání, díky čemuž docílíte, že vaše prádlo bude krásně svěží a čisté bez zbytků pracího prostředku. Tuto funkci oceníte především ti, kteří mají citlivou pokožku. 

Účinné odstraňování skvrn v kombinaci se speciálními prostředky

Každý jsme již určitě zažili situace, kdy naše oblečení dostalo pořádně zabrat. Přesně proto je pračka INDESIT BTW L50300 EU/N vybavena speciální volbou pro intenzivní praní. V kombinaci s odstraňovači skvrn a bělícími prostředky na bázi aktivního kyslíku zvýší účinnost odstraňování skvrn. 

Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N s účinným programem pro odstraňování skvrn

Jak odstranit odolné a zašlé skvrny? Jednoduše. Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N vám nabízí speciální volbu pro předpírku, která se postará o účinné a šetrné odstranění skvrn na vašem prádle. 

Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N šetrná k životnímu prostředí

Nezapomínejme však také na životní prostředí, které je součástí našich životů. Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N spadá do energetické třídy D, takže výrazně šetří energii a čas. Pro ještě větší úsporu při praní, stačí zvolit speciální funkci, která šetří energii tím, že neohřívá vodou používanou k praní. 

INDESIT BTW L50300 využívá 5 rychlých pracích cyklů

Benefitem pračky INDESIT BTW L50300 EU/N jsou rychlé prací cykly, které vám již za necelých 59 minut vyperou vaše prádlo. V nabídce naleznete 5 pracích cyklů, které slouží pro každodenní použití. Stačí si zvolit program pro jednotlivé typy prádla jako je vlna, jemné prádlo, barevné prádlo, bavlna či syntetika. 

INDESIT BTW L50300 má speciální program pro syntetické oděvy

Pokud máte doma oblečení z umělých vláken, moc dobře víte, že je zapotřebí o ně šetrně pečovat. Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N má pro vás připravený speciální program pro syntetiku, který vypere vaše oblečení tak, aby zachoval jejich barvy i kvalitu. 

Pračka s předním plněním INDESIT BTW L50300 vypere i bavlnu

I bavlněné prádlo potřebuje svou speciální péči. Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N je vybavena programem pro praní bavlněného prádla s účinným odstraněním skvrn. 

Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N s EKO programem pro bavlnu

Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N vás potěší velice úsporným programem EKO, který vám ušetří nejen spotřebu energií, ale také vody. 

Speciální program pro praní vlněných oděvů

V nabídce pračky INDESIT BTW L50300 EU/N naleznete unikátní program pro praní vlněných oděvů. Program je vhodný také pro praní oblečení, u kterého naleznete nápis „pouze ruční praní“. V kombinaci se speciálními pracími prostředky dosáhnete perfektních výsledků. 

INDESIT BTW L50300 EU/N zvládne vyprat i ty nejjemnější látky

Pokud máte doma oděvy z jemných látek jako je hedvábí, jemná viskóza či syntetika, vhod vám přijde speciální program pro jemné prádlo, který zvládne vyprat tyto látky již při 30 °C. Abyste docílili nejlepších výsledků, doporučujeme vám prádlo před vložením do útrob pračky INDESIT BTW L50300 obrátit naruby.

Ušetřete čas i energii se speciálním programem na 30 minut

Pokud spěcháte, ale i přesto potřebujete ihned vyprav váš oděv na schůzku, využijte speciální program pro bavlnu 30 °C, s jehož pomocí jej pračka INDESIT BTW L50300 vypere za pouhých 30 minut.

Účinné praní i při nízké teplotě

Součástí pračky INDESIT BTW L50300 EU/N je speciální program pro syntetiku 30 °C, který šetrně a účinně ochrání barvu vašich oděvů. Cyklus je vhodný i pro lehce zašpiněné prádlo vyrobené ze syntetických vláken či směsi bavlny/syntetiky. Díky nízké teplotě zachová program původní barvy. Vaše prádlo tak bude vypadat stále jako nové!

Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N s programem odstředění a vypouštění

Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N má v nabídce speciální program, který slouží pro intenzivní odstředění. Pokud budete potřebovat vyždímat prádlo, jednoduše stiskněte program pro intenzivní odstřeďování a navolte si požadované otáčky. Prádlo tak bude dokonale vyždímáno, díky čemuž jej nebude muset tak dlouho sušit. 

Speciální cyklus pro máchání a odstředění

Pračka INDESIT BTW L50300 EU/N vám nabídne speciální program máchání a odstředění. Tento program využijete v případě, že potřebujete prádlo vymáchat a vyždímat po ručním praní. Jednoduše stiskněte příslušný program. Skvěle funguje také s maximálně naplněnou pračkou. 

 • U vybraných spotřebičů si můžete při volbě dopravy zaškrtnout možnost "Odvoz starého spotřebiče". Více informací zde

Parametry a specifikace

Porovnat
Maximální otáčky při odstřeďování
1 000 ot/min Hotovo!
Typ modelu
Samostatně stojící model Hotovo!
Ocenění
Ne Hotovo!
Energetická třída
D Hotovo!
Vážená spotřeba energie
60 kWh/100 c. Hotovo!

Ocenění

Ocenění
Ne Hotovo!

Energetické parametry pračky 2021

Energetická třída
D Hotovo!
Vážená spotřeba energie
60 kWh/100 c. Hotovo!
Maximální kapacita pračky (program ECO 40-60)
5 kg Hotovo!
Třída účinnosti odstřeďování
C Hotovo!
Doba trvání (program ECO 40-60)
185 min (3,08 h) Hotovo!
Emise hluku šířeného vzduchem
B Hotovo!
Vážená spotřeba vody na cyklus
41 l Hotovo!

Rozměry pračky

Hloubka
60 cm Hotovo!
Šířka
40 cm Hotovo!
Výška
90 cm Hotovo!

Vlastnosti

Plnění
Vrchní plnění Hotovo!
Typ modelu
Samostatně stojící model Hotovo!
Maximální otáčky při odstřeďování
1 000 ot/min Hotovo!

Barva pračky

Barva
Bílá Hotovo!

Hmotnost

Hmotnost
53 kg Hotovo!
Více parametrů
Poznámka:
» Všechny pračky
 • Od října 2020 můžou vybrané produkty přijít s dvěma energetickými štítky v balení, není to chyba - v roce 2021 nás čeká tzv. přeštítkování. K vybraným produktům tak můžete obdržet nový i starý energetický štítek.
 • Produkt byl testován výrobcem, proto je možné, že při přepravě dojde k úniku vody.
» Všechny pračky » Všechny pračky s vrchním plněním
» Všechny pračky na 5 kg prádla
» Všechny pračky
» Všechny standardní pračky
» Všechny pračky

Všechny pračky do 6 kg náplně, pračky s náplní 7-9 kg  a úzké pračky slim


Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

Dobrý den ,chci se zeptat jak je to se zárukou, kde píšete + 5 let na motor. Pračku máme koupenou ale na faktuře není žádná informace ze záruka je navýšena o 5 let .děkuji

Dobry den, ma pracka Indesit tento model pojezdovou paku s kulecky na snadne popojizdeni v koupelne s prackou? Dekuji za odpoved

Dobrý den, koupil jsem od Vás tuto pračku. Pro jistotu se chci zeptat... Zezadu se odmontují dva plechy se čtyřmi šrouby. To je vše? nebo je nějaká fixace i zespod bubnu?? Děkuji za odpověď.

Je soucasti baleni privodni i odtokova hadice?

Dobrý deň, mám v stene zabudovaný rohový ventil pre prívod vody a odtok, ktorý pasuje na starú pračku. Ako zistím, či to bude pasovať aj na novú ? Vopred ďakujem za odpoveď.

Prosím jak dlouhou přívodní šňůru na elektřinu a vodu má tato pračka? Indesit BTW L50300 Velmi děkuji Némethová

Diskuze a poradna k INDESIT BTW L50300 EU/N
Příslušenství pro INDESIT BTW L50300 EU/N Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si INDESIT BTW L50300 EU/N. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: INDESIT BTW L50300 EU/N.

Splátková kalkulačka zobrazuje výpočet měsíčních splátek s pojištěním. Pojištění je možné změnit nebo úplně zrušit po kliknutí na tlačítko Dokončit objednávku nebo na stránkach Hello bank!.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací