Mean Well HDR-100-24
Power Supply switching, direct output, voltage range: 24 - 25.5 V, maximum power current 3.83 A, maximum power output 100 W, surge protection, short circuit protection
Mean Well HDR-100-24 889,- Ordered on request
Buy
Mean Well HDR-100-24
Minimum voltage
24 V
Maximum voltage
25.5 V
Minimum voltage
24 V
Maximum voltage
25.5 V
Maximum current
3.83 A
Maximum power
100 W
Width
90 mm
Height
70 mm
Depth
55 mm