Mean Well HDR-100-48
5 1 rating
Power Supply switching, direct output, voltage range: 48 - 48 V, maximum power current 1920 mA, maximum power output 100 W, surge protection, short circuit protection
Mean Well HDR-100-48 979,- Ordered on request
Buy
Mean Well HDR-100-48
Minimum voltage
48 V
Maximum voltage
48 V
Minimum voltage
48 V
Maximum voltage
48 V
Maximum current
1,920 mA
Maximum power
100 W
Width
55 mm
Height
90 mm
Depth
70 mm