Mean Well LRS-100-48
Power Supply switching, direct output, voltage range: 48 - 48 V, maximum power current 2.3 A, maximum power output 100.4 W, surge protection, short circuit protection
Mean Well LRS-100-48 509,- Ordered on request
Buy
Mean Well LRS-100-48
Minimum voltage
48 V
Maximum voltage
48 V
Minimum voltage
48 V
Maximum voltage
48 V
Maximum current
2.3 A
Maximum power
100.4 W
Features
Features
Voltage control
Width
97 mm
Height
129 mm
Depth
30 mm