Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Detektivky, thrillery

0

PŘEHRÁT VIDEO

Jak na audioknihy: rady a tipy

Jak na audioknihy: rady a tipy
 
 
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací na stránce.
Pokud máte dotaz, či požadavek, využijte zákaznické podpory.
Chybí Vám něco? Je něco uvedeno špatně?

Nejprodávanější

1.
Artemis Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Napínavá noir kriminálka odehrávající se na Měsíci od autora hitu Marťan. - Andy Weir, čte Tereza Dočkalová
319,-

2.
Dýka s hadem Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 První detektivní případ královského prokurátora Oldřicha z Chlumu - autor Vlastimil Vondruška, čte Jan Hyhlík
299,-

3.
Měsíc nad Soho Ihned ke stažení a poslechu
Audiokniha MP3 - Ještě napínavější a zábavnější fantasy případ Petera Granta, kterého znáte z bestselleru Řeky Londýna. - Ben Aaronovitch, čte Tomáš Kobr
299,-

Další nejprodávanější
314 položek
Značky a parametry
ALBATROS (1)
AlzaMedia (1)
Audioberg (2)
AudioStory (16)
AVIK (3)
CPress (1)
Creatio (1)
Indeart (1)
JanOpatril (1)
Kristian (1)
MladaFronta (1)
Motto (15)
One Hot Book (2)
OneHotBook (98)
Panteon (2)
Paulinky (1)
Plus (7)
Prah (1)
Publixing (13)
Radioservis (37)
Supraphon (7)
Tebenas (6)
Tympanum (77)
Walker&Volf (7)
XYZ (12)
Autor
Vlastimil Vondruška (26)

Vlastimil Vondruška * 9. května 1955, Kladno

PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. je český historik, publicista a autor historických detektivních příběhů. Za literární činnost získal v roce 1987 Cenu literárního fondu, roku 2005 byl oceněn Zlatou stuhu v kategorii Literatura faktu a populárně naučná literatura pro mládež a v letech 2006 a 2007 obdržel také Cenu čtenářů nakladatelství MOBA.

Roku 1979 úspěšně zakončil studium historie a národopisu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a poté se několik let věnoval vědecké práci v Československé akademii věd, kde spolupracoval s Ústavem pro etnografii a folkloristiku. V 80. letech byl ředitelem historické části Národního muzea a od 90. let začal společně se svou ženou podnikat v oblasti výroby kopií historického skla.

Oblibu k psaní získal už v mládí, nyní je autorem více než 50 vědeckých studií, mnoha historických románů pro dospělé a několika populárních a oceňovaných knížek pro děti a mládež. Je také ve spolupráci s Českým rozhlasem, kde pravidelně vystupuje a představuje posluchačům zajímavé události z českých dějin a života lidí ve středověku.

Své čtenáře si v současnosti získal zejména historickou ságou z doby vlády Přemyslovců: Přemyslovská epopej I - Velký král Přemysl I. Otakar, Přemyslovská epopej II - Jednooký král Václav I.,Přemyslovská epopej III - Král rytíř Přemysl II. Otakar a Přemyslovská epopej IV. - Král básník Václav II. Velmi populární jsou také cykly historických detektivek z dávných časů minulých (Hříšní lidé Království českého, 1995), dále napínavé prózy z 16. století (Letopisy královské komory I –VIII, 2006–2013) a od roku 2002 pravidelně vychází čtenářsky poutavý cyklus s královským prokurátorem Oldřichem z Chlumu z doby vlády krále Přemysla Otakara II.

Agatha Christie (16)
Jo Nesbo (14)

Jo Nesbo* 29. března 1960, Oslo

"Jo Nesbo se může stát dalším Munchem nebo Ibsenem... a jestli existuje na světě spravedlnost, bude jednou Harry Hole stejně slavný jako Harry Potter." CNN

Jo Nesbo, král severské krimi, je současný norský spisovatel a hudebník. Za své romány získal řadu literárních ocenění, jeho knihy byly přeloženy do 35 jazyků a vyšly ve 140 zemích.

Narodil se do rodiny knihovnice a vášnivého čtenáře. Od dětství jej kromě fotbalu zajímala také hra na kytaru a rocková hudba. Společně s mladším bratrem založili kapelu Di Derre a dobyli norskou rockovou scénu s rekordním počtem prodaných alb a až 180 odehranými koncerty ročně.

Psaní se začal naplno věnovat až v roce 1997, kdy mu vyšel první detektivní román Netopýr (Flaggermusmannen), v němž poprvé představil postavu velmi osobitého a svérázného kriminalisty Harryho Hola. Kniha okamžitě sklidila obrovský úspěch a její autor za ni obdržel cenu Rivertonprisen za nejlepší literární počin s kriminální tematikou.

Ohlas vzbudily také další knihy ze série s detektivem Harrym Holem - Švábi (Kakerlakkene), Červenka (Rodstrupe), Nemesis (Sorgenfri), Pentagram (Marekors), Spasitel (Frelseren), Sněhulák (Snomannen), Levhart (Panserhjerte), Přízrak (Gjenferd) a Policie (2013).

Mladší čtenáře si získal humornou sérií knih s hlavním hrdinou doktorem Proktorem: Doktor Proktor a prdící prášek (2007). Originálně a vtipně ilustrované příběhy jsou plné humoru, fantazie a bláznivých situací, které zaujaly děti a mládež po celém světě.

Peter May (14)

Peter May

(* 20. 12. 1951, Glasgow, Scotland)

Peter May je skotský spisovatel, oblíbený televizní scénárista a novinář, který momentálně žije i tvoří ve Francii. Když ve dvaceti sedmi letech vydal první román The Reporter (1978), byl požádán, aby jej přepsal do podoby scénáře pro seriál BBC. Od té doby se věnuje televizní tvorbě. Má na kontě více než tisíc položek, včetně seriálů The Standard a Machair. V poslední době obohacuje svět literatury strhujícími krimi romány a thrillery, již jsou populární po celém světě a u kterých trne napětím nejeden čtenář.

Současným světovým bestsellerem je kriminální trilogie Ostrov Lewis. První román z trilogie odehrávající se v Mayově rodném Skotsku nese název Skála (podle originálu The Blackhouse) a vyšel v roce 2009. Po vydání v září 2011 figuroval osm týdnů na britském žebříčku bestsellerů, byl prezentován v prestižním Richard and Judy Book Club, zvítězil v anketě o nejoblíbenější knihu podzimu 2011 a BBC plánuje natočit jeho filmovou verzi.

V září 2012 vyšel druhý díl s názvem Muž z Ostrova Lewis (The Lewis Man) a v lednu 2013 závěrečný díl trilogie
Šachové figurky (The Chessmen). Knihy se neustále drží v žebříčcích a jsou nadšeně přijímány světovým tiskem, recenzní ohlasy plné superlativů vycházejí v nejprestižnějších denících a jejich literárních přílohách.

Dominik Dán (13)
Georges Simenon (12)
Lars Kepler (9)

Lars Kepler

Za uměleckým pseudonymem Lars Kepler se skrývá manželská dvojice známých švédských autorů, Alexandra Coelho Ahndorilová a Alexander Ahndoril. Oba milují napětí a thrillery, proto se rozhodli společně věnovat tomuto žánru a rozvinout jej o nové prvky a zápletky.

Pod pseudonymem sepsali první detektivní román. Jejich identita měla být skryta, aby si je čtenáři nespojovali s předchozí tvorbou. Po obrovském úspěchu první knihy byla dvojice autorů odhalena a nyní pokračuje v tvorbě dalších detektivních příběhů. Manželé v současnosti žijí ve Stockholmu a vychovávají spolu tři dcery.

V roce 2009 byla vydána první kriminální detektivka s názvem Hypnotizér (Hypnotisören), která se ihned stala světovým bestselerem a prodala se do více než třiceti zemí. V této knize byla poprvé představena hlavní postava záhadného švédského vyšetřovatele s finskými předky, Joony Linny.

Příznivci chladné severské krimi ocení i další, dosud vydané knihy, jako je Paganiniho smlouva (Paganinikontraktet), Svědkyně ohně (Eldvittnet) a Písečný muž (Sandmannen). Příběhy se opírají o záhadná tajemství, napínavé kriminální zápletky a nejednoho čtenáře zaujme i nemilosrdné severské prostředí.

Arthur Conan Doyle (8)
Stephen King (8)

(* 21. září 1947, Portland, Maine)

Stephen Edwin King je přední americký spisovatel a jeden z čtenářsky nejvyhledávanějších autorů hororů a temných fantasy příběhů současnosti. Své čtenáře ohromuje už od konce 70. let, na kontě má již přes 40 knižních titulů a neustále si získává nové příznivce. Je držitelem mnoha významných ocenění a na motivy jeho románů byla natočena celá řada kultovních snímků a televizních seriálů.

Na filmových adaptacích se často podíleli známí herci a režiséři, jako například Stanley Kubrick nebo Frank Darabont, kteří dodali Kingovým mrazivě tajemným a dramatickým příběhům ojedinělou atmosférů. Mezi nejúspěšnější filmové snímky lze uvést například Carrie, Osvícení, Vykoupení z věznice Shawshank, Zelená míle a mnoho dalších. Sám Stephen King si vyzkoušel práci režiséra i epizodního herce.

Mimo oblíbenou knižní fantasy sérii Temná věž (The Dark Tower) a knižní bestsellery, jako Prokletí Salemu, Řbitov zviřátek nebo Misery, se velkého úspěchu dočkal také novější titul Doktor spánek (2013, česky 2014), který je přímým pokračováním na román Osvícení.

Henning Mankell (8)

Henning Mankell

* 3. únor 1948, Stockholm

"I když můj otec zemřel dříve, než byl vydán můj první román, věděl jsem, že ve mě věřil, a byl si jistý, že budu mít úspěch jako spisovatel."

Henning Mankell je přední švédský spisovatel a úspěšný autor populárních detektivních románů, divadelních her a příběhů pro děti. Na svém účtu má více než 40 milionů kusů prodaných knih, které byly přeloženy až do 41 různých jazyků. V roce 2008 se stal devátým neprodávanějším autorem na světě.

V roce 1973 debutoval románem Bergsprängaren (Odstřelovač skal) o dělnickém hnutí ve Švédsku. V tomto roce poprvé odcestoval do Mosambiku, kde v současnosti střídavě žije a pracuje jako ředitel divadla Teatro Avenida.

Velký literární průlom pro Henninga Mankella nastal v roce 1990, kdy poprvé vyšel jeho kriminální román Vrazi bez tváře (Mördare utan ansikte) v čele s novým hrdinou, policejním superintendantem Kurtem Wallanderem. Tato kniha získala ocenění Akademie švédských autorů detektivní literatury a ještě téhož roku i cenu Švédské akademie pro kriminální literaturu Skleněný klíč za nejlepší skandinávskou detektivku. Mankell následně pokračoval v sérii úspěšných detektivních příběhů i s hlavní postavou, slavným Kurtem Wallanderem.

Frederick Forsyth (7)
Dan Brown (7)

Dan Brown* 22. června 1964 Exeter, New Hampshire

Dan Brown se narodil roku 1964 v Exeteru ve státě New Hampshire. Vystudoval na tamní univerzitě a několik let se pokoušel uchytit se v Los Angeles jako skladatel. Když neuspěl, vrátil se do rodného města, nějaký čas vyučoval na univerzitě angličtinu, ale záhy ho zlákala profese spisovatele.

V roce 1996 vydal svou prvotinu Digitální pevnost (Digital Fortress) z prostředí tajných služeb. O tři roky později slavil úspěch s románem Andělé a démoni (Angels and Demons), v němž se poprvé objevila postava harvardského profesora Roberta Langdona, a v roce 2001 následovala Anatomie lži (Deception Point).

V roce 2003 se ovšem z autora relativně úspěšných thrillerů stal podle výsledků ankety časopisu Time jeden z nejvlivnějších lidí na světě a z jeho dalšího románu celosvětový fenomén. Šifra mistra Leonarda (The Da Vinci Code, Argo vydalo také v odlišném překladu pod názvem Da Vinciho kód) zaznamenala nevídaný úspěch.

Velmi úspěšný byl i další thriller s hlavním hrdinou  Robertem Langdonem - Ztracený symbol (The Lost Symbol) a Inferno (Inferno).

Jussi Adler-Olsen (7)

Jussi Adler Olsen* 2. srpna 1950, Kodaň


Jussi Adler-Olsen je dánský novinář, redaktor, nakladatel a autor kriminálních příběhů ze severského prostředí. Jeho knihy jsou v současnosti čtenářsky velmi úspěšné a často je spojuje tématika psychických poruch a mezinárodních konspiračních teorií.

Dětství prožil jako syn předního sexuologa a psychiatra v oficiálních rezidencích lékařů v několika psychiatrických léčebnách po celém Dánsku. Tato životní zkušenost silně ovlivnila jeho románovou tvorbu. Autorovo specifické smýšlení, smysl pro humor, nadhled a ironie jsou bezpochyby hlavní příčiny čtenářského úspěchu a světového zájmu.

Knižní prvotina Alfabethuset (Abecední dům, 1997) se ihned stala bestsellerem. Navázal na ni romány Og hun takkede guderne (A děkovala bohům, 2003) a Washingtonský dekret ( 2006, česky 2014). Popularitu si získal také rozsáhlou detektivní ságou o kodaňském policejním oddělení Q v čele s hrdinou Carlem Morckem: Žena v kleci (2011), Zabijáci (2012) Vzkaz v láhvi (2013), aj.

Sir Arthur Conan Doyle (6)
Bernard Minier (5)
Edgar Allan Poe (5)

Edgar Allan Poe

(* 19. ledna 1809, Boston, USA – 7. října 1849, Baltimore, USA)

Edgar Allan Poe byl americký prozaik a básník. Psal fantastické a mystické příběhy a je považován za zakladatele detektivního a hororového žánru. V jeho tvorbě můžeme spatřit i prvky sci-fi.

Po smrti matky a otcově opuštění se tříletého sirotka Edgara ujala rodina Allanů, po kterých přijal jméno. Poe vystudoval literaturu a již během studia měl problémy s alkoholem, dluhy a depresemi. Poe byl nevyrovnaná osobnost, v důsledku čehož se potýkal s problémy v práci. Byl však inteligentní a zdvořilý. Zabýval se také mimo jiné mysticismem, což se projevilo v jeho díle.

Poe je autorem mnoha povídek a básní. Jeho dílo inspirovalo řadu pozdějších autorů, například Arthura Conana Doyla. Autorovým životním dílem a mistrovským kouskem je báseň Havran. Je o samotářském muži, který prožívá muka z horečky a vzpomínek na zemřelou dívku Lenoru. Vydává také hororovou povídku Zánik domu Usherů a svou nejslavnější prózu, Jáma a kyvadlo (audiokniha), o člověku odsouzeném inkvizicí na smrt za kacířství. V knize Zlatý Skarabeus Poe ukazuje, že spousta zdánlivě nevysvětlitelných náhod hraničících až s magií může mít prosté logické a racionální vysvětlení.

Edgar Allan Poe byl 3. října 1849 nalezen opilý na jednom baltimorském chodníku. Okamžitě byl převezen do nemocnice, kde však po 4 dnech zemřel na překrvení mozku. 

V naší nabídce najdete i mnoho audioknih s díly E. A. Poea.

Jeffery Deaver (5)


(* 6. května 1950, USA)

Bývalý novinář, lidový zpěvák a právník, autor třiceti dvou románů, je v současnosti špičkou mezi autory světových bestsellerů. Jeho knihy se prodávají ve 150 zemích světa a byly přeloženy do více než dvaceti pěti jazyků.

Svou první knihu napsal již v 11 letech. Proslavil se však až sérií kriminálních románů s ochrnutým kriminalistou Lincolnem Rhymem. Prvním díl série s názvem Sběratel kostí (The Bone Collector, 1997) zaznamenal obrovský úspěch a stal se předlohou pro stejnojmenný snímek s Angelinou Jolie a Denzelem Washingtonem.

Kromě úspěšných kriminálních sérií a několika povídkových knih s detektivní tématikou je autorem populárních románů, jako Hořící drát (česky 2010), Zahrada bestií (Garden of Beasts, 2004), Příští oběti (česky 2010) a mnohých dalších.

Stieg Larsson (5)


(* 15. srpna 1954, Skelleftea - 9. listopadu 2004, Stockholm)


Stieg Larsson byl švédský novinář, spisovatel a významný odpůrce pravicového extremismu. V roce 2008 se umístil na žebříčku jako druhý nejprodávanější autor beletrie na světě. Jeho tvorba byla oceněna řadou literárních cen.

Za svůj život stihl napsat jen tři detektivní romány, které byly publikovány až po jeho smrti, protože psal jen pro své potěšení a odreagování. Jednotlivé díly trilogie Milénium se ihned staly bestselery. Jsou to Muži, kteří nenávidí ženy (Män som hatar kvinnor, 2005), Dívka, která si hrála s ohněm (Flickan som lekte med elden, 2006) a Dívka, která kopla do vosího hnízda (Luftslottet som sprängdes, 2007).

Kriminální romány se rovněž staly inspirací pro vznik stejnojmenných filmových snímků, které také zaznamenaly divácký úspěch.

Ladislav Fuks (4)
Robert Galbraith (4)

(* 31. července 1965 v Yate)

Pod uměleckým pseudonymem Robert Galbraith se neskrývá nikdo jiný než autorka slavné ságy o Harrym Potterovi, Joanne Rowlingová. Britská spisovatelka je také autorkou novely pro dospělé – Prázdné místo (The Casual Vacancy, 2012).

Série knih o čarodějnickém hrdinovi přinesla Rowlingové nečekaný úspěch. Romány získaly řadu ocenění a prodalo se jich více než 400 milionů kopií. Podle nedělníku The Sunday Times byla Rowlingová v roce 2008 označena jako 12. nejbohatší žena v Británii. V současnosti se věnuje také dobročinné činnosti a aktivně podporuje několik charitativních organizací.

Pod pseudonymem Robert Galbraith vyšel v roce 2013 (česky 2014) napínavý detektivní román Volání Kukačky (The Cuckoo's Calling), který je zároveň prvním dílem plánované krimi série o soukromém detektivovi a válečném veteránovi z Afghánistánu, Cormoranu Strikeovi, jehož si často najímají žárliví zbohatlíci. Hlavní hrdina se tak dostává do světa luxusu, bohatých mužů, krásných žen, kde mu však samotnému mnohdy hrozí smrtelné nebezpečí. Pokračování s anglickým názvem The Silkworm by u nás mělo vyjít v českém překladu v roce 2015.

Caroline Kepnes (4)
Michaela Klevisová (4)
Gillian Flynn (3)
Sophie Hannah (3)
Štěpán Kopřiva (3)

Štěpán Kopřiva

(* 13. 3. 1971, Praha)

Štěpán Kopřiva je český scénárista, režisér a autor komiksových libret, které jsou žánrově na pomezí mezi fantasy, hororem a thrillerem.

Po úspěšném ukončení studií na Střední škole polygrafické v Praze napsal několik drobných próz a románů. Za povídku Dutý plamen obdržel v roce 1996 cenu Karla Čapka. Dále napsal několik filmových scénářů, jako například pro filmy Byl jsem mladistvým intelektuálem, Choking Hazard i pro český televizní seriál Místo nahoře. Je jedním ze spoluzakladatelů populárního komiksového časopisu a nakladatelství CREW, které se specializuje především na tvorbu pro dospělé.

Audio vydavatelství Walker & Volf s.r.o. vydalo 24. června 2014 jedno z nejbrutálnějších děl české fantastiky, dnes již kultovní horor Asfalt (2009) od mága české hororové literární scény Štěpána Kopřivy. Brutálně-satirický horor ASFALT byl nejprve vydán jako rozsáhlý román, pro velkou popularitu se však dočkal mluveného zpracování a byl rozdělen na dvě audioknihy -  Asfalt I. Poslední tři týdny a Asfalt II. Efektivní brutalita.

V roce 2014 vyšel také krvelačný román s názvem Aktivní kovy, který vypráví příběh bývalého superzabijáka galaktické armády.

David Hidden (3)
Eduard Fiker (3)
Samuel Bjork (3)
Simon Mawer (3)
Dennis Lehane (3)
Anders de la Motte (2)
Artur Conan Doyle (2)
David Haták (2)
David Lagercrantz (2)
Denise Mina (2)

Mina Denise

(* 1966, Skotsko)

Denise Mina je známá autorka kriminálních románů. Za své detektivní prózy získala několik prestižních ocenění a některé se dočkaly i filmového zpracování. Rovněž se podílela na známých komiksech, jako je například Hellblazer.

Velmi populární jsou nejen její povídky a komiksové úpravy, ale také kriminální série, které obvykle spojuje postava hlavního detektiva. Kritika pozitivně hodnotí například ságu s vyšetřovatelkou Alex Morrowovou z Glasgow. První díl s názvem Stále půlnoc (česky 2014) vypráví o záhadném únosu a napadení jedné skotské rodiny. Za kriminální thriller Konec vosí sezóny (česky 2013) získala skotská autorka v roce 2011 cenu za nejlepší přeloženou detektivku od Švédské akademie autorů detektivek (The Martin Beck Award) a dále ocenění za nejlepší britskou detektivku roku 2012. Ve třetím pokračování Bohové a bestie (2014) pátrá vyšetřovatelka Alex Morrowová po dobře ozbrojeném lupiči. 

H. P. Lovecraft (2)
Iva Procházková (2)
Lyndsay Fayeová (2)
Peter Mayle (2)
Sir Artur Conan Doyle (2)
Thomas Harris (2)
Paula Hawkins (2)
Petr Stančík (2)
Asa Larsson (2)
Lee Child (2)
B. A. Paris (2)
S. K. Tremayne (2)
Andrew Gross (1)
Andy Weir (1)
Caroline Graham (1)
David Zane Mairowitz (1)
Erik Larson (1)
Graham Greene (1)
Jan Kučera (1)
Jan Opatřil (1)
Jiří Březina (1)
Karen Cleveland (1)
Ken Kesey (1)
Margaret Atwoodová (1)
Paulo Coelho (1)

Paulo Coelho

(* 24. srpna 1947, Rio de Janeiro)

Paulo Coelho je známý brazilský autor psychologických románů a zároveň jeden z nejčtenějších spisovatelů posledních desetiletí. V roce 2002 se stal členem Brazilské literární akademie. Jeho knihy jsou k dostání ve 168 zemích světa a je možné si je přečíst až v 73 jazycích.

Dříve než se stal spisovatelem, pracoval jako dramatik, novinář, televizní scenárista a písňový textař brazilských zpěváků. Jako mladý musel čelit těžkému životnímu osudu a svou cestu za úspěchem poté včlenil i do některých svých příběhů.

Nejúspěšnějším knižním bestsellerem Paula Coelha je bezesporu román Alchymista (1998, česky 1999), díky kterému byl Coelho zapsán do Guinnessovy knihy rekordů jako autor nejpřekládanější knihy.

Významným dílem je také autobiografický příběh o neobyčejné cestě katolického poutníka do Santiaga de Compostela s názvem Poutník - Mágův deník (1987, česky 2002), kde se Coelho inspiroval vlastními zážitky z duchovní pouti.

V současnosti vychází román Nevěra (česky 2014) o mladé redaktorce Lindě, která se pod vlivem sexuálního chtíče odhodlá k manželské zradě.

Rachel Abbottová (1)
Volker Kutscher (1)
A. C. Doyle (1)
Agatha Christie® (1)
Arnošt Goldflam (1)
Camilla Läckberg (1)
Dick Francis (1)
Dolores Redondo (1)
Don Miguel Ruiz (1)
E. A. Poe (1)
E.A.Poe (1)
Emil Vachek (1)
Erben Václav (1)
G.K. Chesterton (1)
George R. R. Martin (1)

(* 20. září 1948 v Bayonne, New Jersey)

George Raymond Richard Martin je známý americký spisovatel čtenářsky úspěšných románových serií a novel, které spadají do žánru sci-fi a fantasy. Za své knihy získal spisovatelská ocenění Hugo a Nebula, cenu Brama Stokera či World Fantasy Award.

Kult příznivců kolem spisovatele George R. R. Martina se utvořil především po vydání prvních dílů epické ságy Píseň ledu a ohně (A Song of Ice and Fire), podle které byl následně natočen divácky populární seriál kabelové televize HBO. Sám autor se podílí i na scénářích.

Dosud nedokončená sága zahrnuje díly – Hra o trůny, 2000 (A Game of Thrones, 1996), Střet králů, 2001 (A Clash of Kings, 1999), Bouře mečů, 2002 (A Storm of Swords, 2000), Hostina pro vrány, 2006 (A Feast for Crows, 2005) a Tanec s draky, 2012 (A Dance with Dragons, 2011). Nový díl ponese název Vichry zimy (The Winds of Winter), ale zatím je uveřejněno jen několik kapitol.

Napínavá sága si získává čtenáře i diváky po celém světě. Podobně jako u slavných dramat Williama Shakespeara zde figurují hlavní hrdinové s tragickými osudy, láska je vždy předem odsouzená k zániku a do rozepře se dostává tvrdá pravda a milosrdná lež.

Je také autorem novel o rytířích a oblíbených povídkových sbírek, jako je například Píseň pro Lyu, 2002 (A Song for Lya, 1976), Zpěvy hvězd a stínů, 2006 (Songs of Stars and Shadows, 1977), Rytíř Sedmi království (A Knight of the Seven Kingdoms, 2014) a mnohých dalších.

Jaroslav Rudiš (1)
Jiří Šulc (1)
Jiří W. Procházka (1)
Josef Klíma (1)
Josef Svátek (1)
Karel Čapek (1)

Karel Čapek

(* 9. ledna 1890, Malé Svatoňovice - 25. prosince 1938, Praha)

Karel Čapek byl jedním z nejvýznamnějších českých spisovatelů. Kromě toho je znám také jako novinář, filosof, překladatel a amatérský fotograf. Narodil se do rodiny lékaře a byl nejmladším ze tří dětí. Jeho bratrem byl Josef Čapek, malíř a spisovatel. Studoval na gymnáziu v Hradci Králové a Brně a v roce 1915 získal doktorát na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Kvůli své nemoci nebyl odveden do armády, nemusel tedy bojovat v první světové válce.

Po studiu působil krátce jako vychovatel a učitel, krátce na to však přešel k novinařině. Jako redaktor působil například v Lidových novinách, poté byl dramaturgem i režisérem Vinohradského divadla a 8 let působil jako předseda Československého PEN klubu.

Karel Čapek rád cestoval a zajímal se o dění kolem sebe. V jeho obsáhlém díle se odráží jeho inteligence a sečtělost. Varoval před fašismem a rasismem a vyjádřil také obavu, že jednou technika získá moc nad člověkem. Jeho úvahy a odkazy jsou aktuální dodnes. Ve svém díle využíval bohaté slovní zásoby, neobvyklých slov a rozvitých souvětí. Karel Čapek zemřel na zápal plic, pohřben je na vyšehradském hřbitově v Praze.

Výčet jeho rozsáhlého díla zahrnuje například fejetonový román Továrna na absolutno (1922), román Krakatit (1922), povídky s detektivní tematikou Povídky z jedné kapsy a Povídky z druhé kapsy (1929), volnou trilogii s filosofickými myšlenkami Hordubal, Povětroň, Obyčejný život (1933-1934) nebo protifašistický román s využitím alegorie Válka s mloky (1936).

Čapek je dále autorem vědeckofantastického dramatu R.U.R (1920), v němž poprvé zazní slovo robot, alegorie Ze života hmyzu (1921), divadelní hry Věc Makropulos (1922) nebo protidiktátorských dramat Bílá nemoc (1937) a Matka (1938). Z jeho pera pochází také cestopisy (Italské listy, Anglické listy), pohádky pro děti (Dášeňka čili život štěněte, 1933), překlady nebo politické texty (Hovory s T.G. Masarykem, 1928–1935). V roce 1989 natočil režisér Štěpán Skalský film Člověk proti zkáze pojednávající o posledních letech života Karla Čapka.

Dílo Karla Čapka si můžete vychutnat i prostřednictvím audioknih, například:
Válka s mloky
Bílá nemoc
Dášenka čili život štěněte
Hordubal
R.U.R.
Hovory s T. G. Masarykem
Krakatit
Věc Makropulos

Další audioknihy Karla Čapka.

Klára Smolíková (1)
Mary Shelleyová (1)
Olivier Truc (1)
P. D. Jamesová (1)
Pavel Nauman (1)
Petr Janeček (1)
Petra Soukupová (1)

Petra Soukupová

(* 1982, Československo)

Petra Soukupová je českou spisovatelkou, scénáristkou a dramaturgyní. Na filmové a televizní fakultě Akademie múzických umění v Praze úspěšně absolvovala obor Scenáristika a dramaturgie. Poté se stala scenáristkou divácky populárního sitcomu Comeback (2008–2010) a od roku 2011 působí jako dramaturgyně v seriálu Ulice.

Do literatury vstoupila první knihou s názvem K moři (2007), za niž obdržela Cenu Jiřího Ortena 2008 pro mladé literáty. Dalším úspěšným počinem se stal triptych rozsáhlých povídek Zmizet (2009), který byl následně oceněn prestižní Magnesií Literou za rok 2010. K povídce Na krátko vytvořila také úspěšný scénář, který získal Cenu Sazky za nerealizovaný scénář.

Na pultech českých knihkupectví se dále objevil titul Marta v roce vetřelce (2011) a také první próza určená mladším čtenářům - Bertík a čmuchadlo (2014). Na konci března 2015 se připravuje vydání dalšího románu s názvem Pod sněhem.

Robert Louis Stevenson (1)
Stanisław Lem (1)
Umberto Eco (1)
John Fowles (1)
Kyril Bonfiglioli (1)
Tom Rob Smith (1)
Chris Priestley (1)
Ĺsa Larsson (1)
B. M. Horská (1)
Patrick Quentin (1)
Minna Lingrenová (1)
Lyndsay Faye (1)
Chuck Palahniuk (1)
Michal Sýkora (1)
Petr Macek (1)
Patricia Highsmithová (1)
Nelson DeMille (1)
Josef Mareš (1)
Ingar Johnsrud (1)
Alex Grecian (1)
Robert Harris (1)
Mikaela Bley (1)
Stephen Williams (1)
Ben Aaronovitch (1)
Jeff Lindsay (1)
Edgar Wallace (1)
Markéta Hejkalová (1)
Heine Bakkeid (1)
Sophie de Mullenheim (1)
Mark Haddon (1)
Eleanor Moranová (1)
Michael Dobbs (1)
A. J. Finn (1)
P.D. Jamesová (1)
Jan Drnek (1)
Franck Thilliez (1)
Dot Hutchison (1)
Andrea Maria Schenkelová (1)
William P. Blatty (1)
John Grisham (1)
Michelle Francesová (1)
Jaroslav Šikl (1)
Robin Cook (1)
Interpret
Jan Hyhlík (22)
Pavel Rímský (16)
Marián Geišberg (13)
Igor Bareš (12)
Jan Vondráček (12)
Ladislav Frej (10)
Lukáš Hlavica (9)
Jiří Vyorálek (9)
Jiří Dvořák (8)
Jiří Žák (8)
Miroslav Táborský (8)
Růžena Merunková (8)
Jana Stryková (8)
Martin Stránský (8)
David Novotný (7)
Jaromír Meduna (7)
Různí interpreti (7)
Hynek Čermák (6)
Lucie Pernetová (6)
Simona Postlerová (6)
Václav Neužil (6)
Jan Vlasák (6)
Jan Zadražil (6)
Josef Somr (6)
Petra Špalková (6)
Vladimír Brabec (6)
Dana Černá (5)
Vladislav Beneš (5)
David Matásek (5)
Aleš Procházka (4)
Ivan Trojan (4)
Jana Hermachová (4)
Kamil Halbich (4)
Marek Holý (4)
Martin Myšička (4)
Rudolf Hrušínský (4)
Vasil Fridrich (4)
Kristýna Kociánová (4)
Petr Oliva (4)
Petr Pelzer (4)
Vladimír Čech (4)
Martin Písařík (4)
Jan Hartl (3)
Jan Meduna (3)
Jaroslav Kuneš (3)
Jaroslav Plesl (3)
Jiří Lábus (3)
Jiří Samek (3)
Jiří Tomek (3)
Jitka Ježková (3)
Oldřich Kaiser (3)
Pavel Tesař (3)
Dana Batulková (3)
Filip Švarc (3)
Jiří Klem (3)
Ludvík Král (3)
Oldřich Vlach (3)
Otakar Brousek ml. (3)
Petr Kubes (3)
Svatopluk Beneš (3)
Andrea Elsnerová (2)
Eduard Cupák (2)
Jan Kolařík (2)
Jan Přeučil (2)
Jiřina Bohdalová (2)
Martin Sláma (2)
Otakar Brousek (2)
Pavel Batěk (2)
Pavel Soukup (2)
Petr Nárožný (2)
Taťjana Medvecká (2)
Tereza Bebarová (2)
Valérie Zawadská (2)
Zuzana Slavíková (2)
Alois Švehlík (2)
Bořivoj Navrátil (2)
David Prachař (2)
Démophobia (2)
Eva Novotná (2)
Irena Kačírková (2)
Ivan Řezáč (2)
Jana Boušková (2)
Jana Plodková (2)
Jana Plodková a Martin Myšička (2)
Jaroslav Doleček (2)
Jiří Adamíra a další. (2)
Jiří Ornest (2)
Josef Vinklář (2)
Ladislav Lakomý (2)
Ladislav Mrkvička (2)
Ladislav Trojan (2)
Ludvíci (2)
Lukáš Příkazký (2)
Magdaléna Borová (2)
Martin Bohadlo (2)
Matouš Ruml (2)
Michal Zelenka (2)
Miroslav Moravec (2)
Oldřich Vízner (2)
Otakar Brousek st. (2)
Petr Lněnička (2)
Simona Peková (2)
Tomáš Kobr (2)
Václav Knop (2)
Vlastimil Hašek (2)
Kateřina Veselá (2)
Regina Řandová (2)
Dušan Sitek (2)
Antonín Kaška (1)
Arnošt Goldflam (1)
Barbora Hrzánová (1)
Bohumil Klepl (1)
Hana Maciuchová (1)
Honza Hájek (1)
Jakub Saic (1)
Jan Kačer (1)
Jan Kanyza (1)
Jan Novotný (1)
Jan Opatřil (1)
Jan Šťastný (1)
Jan Teplý (1)
Jiří Adamíra (1)
Jiří Sovák (1)
Jiří Zavřel (1)
Kajetán Písařovic (1)
Kateřina Horáčková Mendlová (1)
Kryštof Hádek (1)
Lenka Krobotová (1)
Lucie Juřičková a Martin Zahálka (1)
Miloš Hlavica (1)
Miroslav Černý (1)
Naďa Konvalinková (1)
Ondřej Novák (1)
Pavel Pavlovský (1)
Petr Kostka (1)
Sylva Talpová (1)
Tereza Dočkalová (1)
Viktor Preiss (1)
Vladimír Ráž (1)
Neuvedeno (1)
Alfréd Strejček (1)
Antonín Molčík (1)
Apolena Veldová (1)
Artuš Kalous (1)
Blanka Waleská (1)
Braňo Holiček (1)
Ctirad Götz (1)
člen DRDS (1)
Dana Syslová (1)
Daniel Šváb (1)
Daniela Bartáková (1)
František Filipovský (1)
František Hanus (1)
František Němec (1)
Gabriela Vránová (1)
Hauser Vladimír (1)
Helena Dvořáková (1)
Ilona Vaňková (1)
Ivan Lupták (1)
Jakub Slach (1)
Jan Dolanský (1)
Jan Schmid (1)
Jan Vágner (1)
Jana Postlerová (1)
Jana Synková (1)
JAROMÍR HUSÁK (1)
Jaromír Spal (1)
Jaroslav Kepka a další (1)
Jaroslava Adamová (1)
Jaroslava Kretschmerová (1)
Jiří Císler a Jiří Adamíra (1)
Jiří Čapka (1)
Jiří Holý a další (1)
Jiří Langmajer (1)
Jiří Němeček (1)
Jiří Pick (1)
Jiří Schmitzer (1)
Jiří Štěpnička (1)
Jiří Vala (1)
Jiří Zapletal (1)
Josef Abrhám (1)
Josef Bek (1)
Josef Červinka (1)
Josef Klíma (1)
Josef Nechutný a další. (1)
Kateřina Janečková (1)
Kateřina Lojdová (1)
Klára Sedláčková-Oltová (1)
Lada Jelínková (1)
Ladislav Frey (1)
Ladislav Županič (1)
Lenka Veliká (1)
Lenka Vlasáková (1)
Libuše Švormová (1)
Ljuba Krbová (1)
Lucie F. Šternerová (1)
Luděk Kopřiva (1)
Lukáš Hlavica a další (1)
Marcela Nohýnková (1)
Marek Eben (1)
Marie Marešová (1)
Marta Vančurová (1)
Martha Issová (1)
Martin Hruška (1)
Martin Myšička a další (1)
MARTIN PREISS (1)
Martin Velda (1)
Martin Zahálka (1)
Maxmilián Hornyš (1)
Michal Pavlata (1)
Milan Mach (1)
Milan Rybák (1)
Miloš Kopecký (1)
Miloš Liška (1)
Mimi Irena Goldflamová (1)
Miriam Kantorková (1)
MIROSLAV ETZLER (1)
Miroslav Hanuš (1)
Norbert Lichý (1)
Oldřich Musil (1)
Oldřich Navrátil (1)
Ondřej Vetchý (1)
Otto-Antonín Goldflam (1)
Pavel Rímský a Vladislav Beneš (1)
Pavel Rímský Stryková (1)
Petr Pavlovský (1)
Petr Pospíchal (1)
Petr Stach (1)
Petr Štěpánek (1)
Petra Špalková (1)
Radek Holub (1)
Radoslav Brzobohatý (1)
Renata Honzovičová Volfová (1)
Roman Štolpa (1)
Sabina Remundová (1)
Simona Babčáková (1)
Simona Vrbická (1)
Soběslav Sejk (1)
Stanislav Zindulka (1)
Stanislava Jachnická (1)
Stella Zázvorková (1)
Svatopluk Schuller (1)
Táňa Vilhelmová (1)
Tatiana Vilhelmová (1)
Tomáš Šolc (1)
Tomáš Töpfer (1)
Václav Rašilov (1)
Václav Vydra (1)
Veronika Gajerová (1)
Veronika Kubařová (1)
Viktor Dvořák (1)
Viktor Vrabec (1)
Viktor Vrabec a další. (1)
Viola Zinková (1)
Vladimír Dlouhý (1)
Vladimír Javorský (1)
Vladimír Polívka a další (1)
Vlastimil Brodský (1)
Vlastimil Brodský a další (1)
Zdeněk Dvořák a Rudolf Krátký (1)
Zdeněk Maryška (1)
Zdeňka Sajfertová (1)
Zuzana Bydžovská (1)
Miroslav Táborský a Jiří Hromada (1)
Anna Linhartová (1)
Jana Štvrtecká (1)
Marek Lambora (1)
Petr Vršek (1)
Prokop Rímský (1)
Ivana Uhlířová (1)
Adriana Růžičková (1)
Anežka Jakubcová (1)
Kryštof Nohýnek (1)
Jitka Moučková (1)
Marta Falvey Sovová (1)
Aleš Vrzák (1)
Jan Hofman (1)
Marika Procházková (1)
Tomáš Pavelka (1)
Ladislav Hampl (1)
Jiří Hána a Hanuš Bor (1)
Renata Rychlá (1)
Lukáš Křišťan (1)
Josefína Bianca Štěpánková a Alberto Tošner (1)
Martin Siničák (1)
Luboš Pavel a Adéla Vaníčková (1)
Délka
1 h
82 h

Kategorie
Detektivky, thrillery (289)
Audioknihy (266)
Zahraniční literatura (186)
Česká literatura (56)
Dějiny a historie (27)
Horory a mystika (26)
Fantasy a sci-fi (7)
Povídky (6)
Humor, satira a komedie (5)
Pro mládež (5)
Divadlo, rozhlas, televize (1)
Dobrodružné romány (1)
Klasická díla (1)
Osobní rozvoj (1)
Společenská próza (1)
Vzpomínky a biografie (1)
Filmové (1)
Série
Detektiv Joona Linna (audio) (6)
Cormoran Strike audio (4)
Martin Servaz (audio) (4)
Josef Bergman (audio) (4)
Naše Mesto (audio) (4)
Hříšní lidé Království českého (audio) (3)
Komisař Maigret (audio) (3)
Letopisy královské komory (audio) (2)
Jack Reacher (audio) (2)
Krev na sněhu (2)
Akta Enzo (audio) (1)
Carl Morck (audio) (1)
Rebecka Martinssonová (1)
Případy komisaře Wallandera (audio) (1)
Policista Tomáš Volf (audio) (1)
Peter Grant (audio) (1)
Vraždy v Midsomeru (audio) (1)
Jazyk
česky (306)
sk (7)
Zobrazit položky
Kroky vraha
Audiokniha MP3 - Krimi s inspektorem Josefem Bergmanem od dvojnásobné držitelky ocenění za nejlepší detektivku roku. - Michaela Klevisová, čte Kristýna Kociánová, 13 hod.

199,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A391
Pan Mercedes
Audiokniha MP3 - Detektivní příběh ve stylu drsné školy z pera mistra napětí. Kdo je v téhle hře kočka a kdo je myš? - Stephen King, čte Jan Kanyza, Kajetán Písařovic, 17 hod. 11min.

379,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A965
5x komisař Maigret
Audiokniha MP3 Georges Simenon, čte Rudolf Hrušínský, Stella Zázvorková, Josef Abrhám, Ladislav Mrkvička, Josef Vinklář, Vlastimil Hašek, Blanka Waleská, Jiří Adamíra a další., 5 hod. 7min.

5x komisař Maigret
-14%
-14% 699,-
599,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA071
Počátek
Audiokniha MP3 - Fantasticky vynalézavý román od nejpopulárnějšího autora thrillerů na světě. - Dan Brown, čte Martin Sláma, 19 hod. 28min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A753
Zmizela v mlze
Audiokniha MP3 - Severská krimi v českém provedení od držitelky ocenění za nejlepší českou detektivku. - Michaela Klevisová, čte Kristýna Kociánová, 11 hod. 21min.

219,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A888
Noc
Audiokniha MP3 - Čtvrté pokračování bestsellerové série s kriminalistou Martinem Servazem. - Bernard Minier, čte Jiří Žák, 15 hod.

289,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A942
Měsíc nad Soho
Audiokniha MP3 - Ještě napínavější a zábavnější fantasy případ Petera Granta, kterého znáte z bestselleru Řeky Londýna. - Ben Aaronovitch, čte Tomáš Kobr, 12 hod.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A723
Lovec králíků
Audiokniha MP3 - Mistr thrilleru Lars Kepler je zpět s novým knižním trhákem o komisaři Joonovi Linnovi. - Lars Kepler, čte Pavel Rímský, 20 hod. 45min.

329,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A426
Ve službách zla
Audiokniha MP3 - Třetí detektivní případ Cormorana Strika. - Robert Galbraith (pseudonym J.K. Rowling), čte Pavel Rímský, 23 hod. 4min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A333
Mráz
Audiokniha MP3 Bernard Minier, čte Jiří Žák. První díl francouzské bestsellerové série s kriminalistou Martinem Servazem, 19 hod. 20min.

289,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A109
V lese visí anděl
Audiokniha MP3 Samuel Bjork, čte Petra Špalková, 14 hod. 47min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A106
Muži, kteří nenávidí ženy
Audiokniha MP3 Stieg Larsson, čte Martin Stránský, 14 hod. 37min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKI112
Paganiniho smlouva
Audiokniha MP3 - Druhý díl detektivní řady s komisařem Joonou Linnou vypráví opět nezaměnitelný hlas celé série Pavel Rímský. - Lars Kepler, čte Pavel Rímský, 11 hod. 45min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ682
Půlnoční slunce: Krev na sněhu II.
Audiokniha MP3 - Druhý díl thrillerové duologie od krále severské krimi literatury. - Jo Nesbo, čte Václav Neužil, 5 hod. 13min.

279,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A738
Přítelkyně
Audiokniha MP3 - Nejlepší debutový psychologický thriller roku 2017. - Michelle Francesová, čte Kateřina Lojdová, 14 hod. 15min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A887
Hypnotizér
Audiokniha MP3 - Kriminální román, thriller, který odhaluje temné stránky lidské duše a otvírá bránu do pekla lidského zatracení. - Lars KEPLER, čte Pavel Rímský, 16 hod. 30min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA955
Jáma a kyvadlo a jiné povídky
Audiokniha MP3 Edgar Allan Poe, čte Bořivoj Navrátil, 2 hod. 18min.

Jáma a kyvadlo a jiné povídky
-34%
-34% 149,-
99,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ176
Artemis
Audiokniha MP3 - Napínavá noir kriminálka odehrávající se na Měsíci od autora hitu Marťan. - Andy Weir, čte Tereza Dočkalová, 9 hod. 22min.

Tento týden zakoupilo 13 zákazníků
Artemis
Nové
319,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1B033
Muž, který hledal svůj stín
Audiokniha MP3 – Pátý díl jedné z nejúspěšnějších thrillerových sérií Milénium – autor David Lagercrantz, čte Martin Stránský, délka 14 hodin 1 minuta, 14 hod. 1min.

349,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A592
Tma
Audiokniha MP3 Bernard Minier, čte Jiří Žák. Třetí kniha bestsellerové série s kriminalistou Martinem Servazem, 18 hod. 19min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A393
Pavučina lží
Audiokniha MP3 - Napínavý román od autora bestselleru Šifra mistra Leonarda. - Dan Brown, čte Vladimír Kudla, 19 hod. 4min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKA777
Hedvábník
Audiokniha MP3 - Druhý případ Cormorana Strika. Od autora bestselleru Volání Kukačky. - Robert Galbraith, čte Petr Oliva, 19 hod. 13min.

299,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AKZ644
Krev na sněhu
Audiokniha MP3 - První díl thrillerové duologie od krále severské krimi literatury. - Jo Nesbo, čte David Novotný, 3 hod. 38min.

259,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A492
Nesmírný
Audiokniha MP3 - Šestý případ oddělení Q. - Jussi Adler-Olsen, čte Igor Bareš, 14 hod. 17min.

339,-
Koupit
Ihned ke stažení a poslechu
Objednací kód: AK1A609

Detektivky, thrillery

audiokniha rokuSoutěž o nejlepší audioknihu roku 2017 zná své vítěze! Soutěž O2 Audiokniha roku 2017 zná své vítěze! Pokud máte rádi mluvené slovo, přečtěte si náš článek a...
Dá se vůbec ještě něco dělat, když nemůžete věřit ani sami sobě? Temná noc, žena v autě, zaváhání...
Norský spisovatel bestsellerů v kategorii severských detektivek se tentokrát vydal jinou cestou. Jo Nesbø...
historiePočátek – profesorovo páté pátrání po pravdě Americký spisovatel Dan Brown napsal pro fanoušky historických thrillerů další knihu o dobrodružství...
Co vznikne, když se dá dohromady jeden nesmírně talentovaný americký spisovatel a odkaz toho nejlepšího z&...
Ať už slavnou detektivku Vražda v Orient expresu od Agathy Christie znáte, nebo ne, poslechnout si...
Více článků Všechny články

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Před 26 sekundami objednal Roman, Ústí nad Labem
 
Pan Mercedes Ihned ke stažení a poslechu
379,-Před 59 min. objednala Jana, Praha 4
Před 1 hodinou objednala Michaela
 
Za zavřenými dveřmi Ihned ke stažení a poslechu
249,-Před 1 hodinou objednal Jan, Třebíč
 
Poslední cantilena Ihned ke stažení a poslechu
249,-Před 1 hodinou objednal Jan, Jirny
 
Cigaretka na dva ťahy Ihned ke stažení a poslechu
282,-Před 4 hodinami objednala firma, Podbořany
 
Artemis Ihned ke stažení a poslechu
319,-Před 4 hodinami objednala Jana, Klecany
Před 4 hodinami objednala firma, Praha
 
Lidojedi Ihned ke stažení a poslechu
149,-Před 5 hodinami objednala Alena, Polešovice
 
Šachové figurky Ihned ke stažení a poslechu
299,-Před 6 hodinami objednal Jan, Postřížín
 
Lovci hlav Ihned ke stažení a poslechu
269,-Před 7 hodinami objednal Radek, Praha 58
 
Mokrá ryba Ihned ke stažení a poslechu
369,-Před 15 hodinami objednal Petr, Praha
 
Do vody Ihned ke stažení a poslechu
349,-
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB0
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi