Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Nakupování budoucnosti Novinářem v Číně kniha

Office 365

Nový Office
Lepší způsob práce

Pro domácnosti Pro jednotlivce
 • Office 365
 • Jaký Office 365 vybrat?
 • O produktech
 • Aktivace
 • Požadavky

Office 365 pro jednotlivce

Předplatné Office 365 obsahuje všechny vaše známé Office aplikace (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Publisher a Access). K oblíbeným aplikacím získáte i unikátní výhody, díky kterým ušetříte. Aplikace si jednoduše nainstalujete na počítač/Mac, tablet a telefon (Windows, iOS, Android). Díky onlinovému úložišti OneDrive s kapacitou až 1 024 GB máte soubory dostupné a synchronizované na všech zařízeních. Získáte také 60 minut měsíčně na volání na pevné linky nebo mobilní čísla přes Skype 4. Navíc se nemusíte starat o nové verze Office, upgrade máte v ceně. Office 365 není pouze na práci, ale i pro zábavu a představuje nezbytnou součást každé moderní domácnosti. Office 365 pro jednotlivce je určený pro předplatné na 1 rok nebo obnovení vašeho stávajícího Office předplatného.


OneDrive s kapacitou 1 024 GB na onlinovém úložišti

V rámci Office 365 získáte prostor na onlinovém úložišti OneDrive. Díky kapacitě 1 024 GB můžete ukládat nepřeberné množství dokumentů, fotek, hudby nebo videí, a to ze všech možných zařízení. Své soubory můžete jednoduše sdílet nebo k nim přistupovat odkudkoliv. Například fotky z telefonu promítnete snadno ve svém PC, ve smart TV nebo je nasdílíte vašim blízkým. Žádné pevné disky, žádné flash disky, žádné nahrávání na web, již nikdy nepřijedete o data, vždy je najdete na svém OneDrive. Synchronizace, zálohování a sdílení dokumentů je tak více než snadné.

Onedrive s kapacitou 1024 GB

Office na všech zařízeních a na všech platformách

Plnou verzi Office aplikací, stejně jako všechny další výhody, si můžete užít nejen ve svém počítači, ale i na tabletu nebo v chytrém telefonu. Office má plnou podporu pro platformy Windows, ale stejně tak iOS nebo Android. Vytvořte si poznámky ve svém tabletu, upravte je v chytrém telefonu a vytiskněte v Macu. Prozkoumejte kouzlo známých aplikací přímo ve svém Macu, iPadu nebo Android tabletu či telefonu. Výběr vhodného zařízení je teď již jen na vás, Office můžete mít, kdekoliv ho potřebujete.

Office na všech zařízeních

Volání zdarma

Zůstaňte v kontaktu se svými přáteli a rodinou kdekoliv na světě díky službě Skype. S Office 365 získáte 60 volných minut měsíčně pro volání na mobilní telefony v 8 zemích a pevné linky ve více než 60 zemích světa.

Logo Skype

Známé aplikace, jak je neznáte, vždy v nejnovější verzi

Office 365 nabízí plné verze vašich známých aplikací, jako je Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access a Publisher, které si nainstalujete na různá zařízení. Objevte svět Office aplikací a zjednodušte si život. Upravujte PDF soubory, tvořte atraktivní dokumenty nebo sledujte rodinné výdaje v grafech, sepište a sdílejte například nákupní seznam nebo vytvořte omalovánky pro děti. Díky Office 365 navíc máte vždy upgrade na novou verzi již v ceně, nemusíte tak kupovat další licenci na každé nové zařízení, pokud chcete aktuální verzi Office.

Vylepšené aplikace

Produkty

word
excel
outlook
access
onenote
publisher
powerpoint
Microsoft Word
Word ikona

Microsoft Word

Vytvářejte, vylepšujte, sdílejte své dokumenty a upravujte soubory PDF. Nová čtecí obrazovka vám usnadní čtení a opravu hotových dokumentů, stejně jako pokročilé nástroje kontroly pravopisu. Tvořte blogy, seminární práce nebo začněte psát román.

Microsoft Word
Excel ikona

Microsoft Excel

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby. Excel automaticky vybere ten nejlepší graf a připraví odpovídající funkce. S dynamickým doplňováním dat vás bude tvorba tabulek opravdu bavit. Sledujte rodinné výdaje nebo si spočítejte daňové přiznání.

Microsoft Word
Outlook ikona

Microsoft Outlook

Organizujte si e-maily, koordinujte plány a udržujte své kontakty aktuální. Díky sdílenému kalendáři tak můžete mít jednoduchý přehled o aktivitách vašich blízkých a již nikdy se vám nestane, že zapomenete na vánoční besídku svých ratolestí nebo vyzvednout babičku na nádraží.

Microsoft Word
Access ikona

Microsoft Access

Vytvořte si své vlastní databáze a přispějte ke schopnostem svých dat. Určeno pouze pro počítače PC.

Microsoft Word
Onenote ikona

Microsoft OneNote

Uspořádejte si nápady ve svém vlastním digitálním poznávacím bloku, který můžete i sdílet. Máte přístup ke všem svým textům, obrázkům, webům, ale i zvukovým záznamům nebo videu. Sdílejte nákupní seznam, naskenujte si pasy celé své rodiny nebo si vytvořte cestovní plán dovolené.

Microsoft Publisher
Publisher ikona

Microsoft Publisher

Tiskněte a sdílejte profesionálně vypadající publikace. Publisher vás intuitivně provede tvorbou vizitek, brožurek, ale i papírových skládanek. Stačí si vybrat předpřipravenou šablonu, použít vlastní text a omalovánky pro děti nebo pozvánka na oslavu jsou hotové. Určeno pouze pro počítače PC.

Microsoft Powerpoint
PPT ikona

Microsoft PowerPoint

Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše počínaje styly textu a ikonami konče. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line nebo ji sdílet se svými blízkými.

Jak na aktivaci

 • Zakoupení licenčního kódu

  Licenci pro vaše Office nakoupíte zde. Po zaplacení objednávky najdete licenční kód v sekci Moje Alza -> Moje knihovna -> Licence

 • Zadání kódu

  Na počítači PC nebo Mac, na který chcete Office 365 nainstalovat, přejděte ve webovém prohlížeci na adresu www.office.cz/setup a zadejte 25místný kód (Produkt Key), který naleznete na zadní straně karty nebo uvnitř balení Office 365.

 • Přihlaste se

  Přihlaste se svým účtem Microsoft, který již používáte na svém PC, tabletu, telefonu s Windows nebo v aplikacích jako OneDrive, Skype nebo Xbox. Pokud účet Microsoft ještě nemáte, můžete si ho jednoduše vytvořit.

 • Vyberte jazyk

  Vyberte zemi a jazykovou verzi, ve které chcete Office 365 nainstalovat do počítače.

 • Spusťte instalaci

  Podle pokynů na obrazovce spustíte instalaci aplikací Office do vašeho počítače. Správu svého účtu naleznete na webové adrese www.office.cz/setup, odkud můžete váš Office 365 nainstalovat i do dalších zařízeních.

Stále váháte, jaký Office vybrat?
Poradíme vám.


Podnikáte, nebo chcete Office pouze pro osobní použití?

OSOBNÍ POUŽITÍ
PODNIKÁNÍ

ZPĚT

Office 365 pro podnikání

pro domácnosti a předplatitele
• Pro Windows
pro domácnosti a předplatitele
• Pro Mac

ZPĚT

Office 365 pro osobní použití

Rádi byste Office 365 pro celou rodinu, nebo jenom pro sebe?

RODINA
JEDEN UŽIVATEL

ZPĚT

Office 365 pro rodinu

pro domácnosti a předplatitele
• Pro 5 uživatelů
• pro PC/Mac, tablet a telefon
• 1 024 GB OneDrive
• předplatné na 1 rok

ZPĚT

Office 365 pro jednoho uživatele

Stačí vám licence pro jeden počítač, nebo potřebujete licenci pro více zařízení?

PRO JEDEN POČÍTAČ
PRO VÍCE ZAŘÍZENÍ

ZPĚT

Office 365 pro jeden počítač

pro domácnosti a předplatitele
• trvalá, přenositelná licence
• 15 GB OneDrive

ZPĚT

Office 365 pro více zařízení

pro domácnosti a předplatitele
• pro PC/Mac, tablet a telefon
• 1 024 GB OneDrive
předplatné 1 rok

Systémové požadavky

Office 365 Systémové požadavky PC
Procesor: 1 GHz nebo rychlejší x86 nebo x64 s podporou SSE2
Operační paměť: 2 GB Ram
Pevný disk: 3.0 GB prostoru
Minimální rozlišení: 1 280 × 800
Verze DirectX: DirectX 10
Operační systém: Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 , Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 , Windows 10 Server
Podpora prohlížečů: Internet Explorer 9,10,11 Mozilla Firefox 35.x +, Google Chrome 40+, Microsoft Edge
Net verze: .NET 3.5, některé funkce vyžadují také nainstalované .NET 4.0 nebo 4.5 CLR
Účet Microsoft a internetové připojení pro instalaci
 1. Aplikace Publisher a Access jsou k dispozici jen pro počítače PC.
 2. Úplný přehled požadavků na systém včetně požadavků na tablety a chytré telefony naleznete na webové stránce http://www.office.com/information.
 3. Vyžaduje se účet služby Skype. Volat nelze na zvláštní a prémiová čísla ani na čísla, která nejsou přiřazena k zeměpisné oblasti. Volání na mobilní čísla jsou k dispozici pouze ve vybraných zemích. Volné minuty ve službě Skype jsou k dispozici jen ve vybraných zemích. Detaily zde.
 4. Kontrola gramatiky a oprava pravopisu v českém jazyce, aplikace jsou pouze v anglickém jazyce.
 • Office 365
 • Jaký Office 365 vybrat?
 • O produktech
 • Aktivace
 • Požadavky

Office 365 pro domácnosti

Předplatné Office 365 obsahuje všechny vaše známé Office aplikace (Word, Excel, Outlook, PowerPoint, OneNote, Publisher a Access). K oblíbeným aplikacím získáte i unikátní výhody, díky kterým ušetříte. Office 365 pro domácnosti lze využít až pro 5 uživatelů v jedné domácnosti. Každý uživatel si aplikace jednoduše nainstaluje do svých různých zařízení (počítač PC/Mac, tablet a telefon) s operačním systémem, který preferuje (Windows, iOS, Android). Díky online úložišti OneDrive s kapacitou až 1 024 GB pro každého uživatele máte soubory dostupné a synchronizované na všech zařízeních. Získáte také 60 minut měsíčně na volání na pevné linky nebo mobilní čísla přes Skype 4. Navíc se nemusíte starat o nové verze Office, upgrade na nové aplikace máte již v ceně. Office 365 není pouze na práci, ale i pro zábavu a představuje nezbytnou součást každé moderní domácnosti. Office 365 pro domácnosti je určený pro předplatné na 1 rok nebo obnovení vašeho stávajícího Office předplatného.


OneDrive s kapacitou 1 024 GB na onlinovém úložišti

V rámci Office 365 získáte prostor na onlinovém úložišti OneDrive. Díky kapacitě 1 024 GB můžete ukládat nepřeberné množství dokumentů, fotek, hudby nebo videí, a to ze všech možných zařízení. Své soubory můžete jednoduše sdílet nebo k nim přistupovat odkudkoliv. Například fotky ze svého telefonu promítnete snadno ve svém PC, ve smart TV nebo je nasdílíte vašim blízkým. Žádné pevné disky, žádné flash disky, žádné nahrávání na web, již nikdy nepřijedete o svá data, vždy je najdete na svém OneDrive. Synchronizace, zálohování a sdílení dokumentů je tak více než snadné.

Onedrive s kapacitou 1024 GB

Office na všech zařízeních a na všech platformách

Plnou verzi Office aplikací, stejně jako všechny další výhody, si můžete užít nejen ve svém počítači, ale i na tabletu nebo v chytrém telefonu. Office má plnou podporu pro platformy Windows, ale stejně tak iOS nebo Android. Vytvořte si poznámky ve svém tabletu, upravte je v chytrém telefonu a vytiskněte v Macu. Prozkoumejte kouzlo známých aplikací přímo ve svém Macu, iPadu nebo Android tabletu či telefonu. Výběr vhodného zařízení je teď již jen na vás, Office můžete mít, kdekoliv ho potřebujete.

Office na všech zařízeních

Až pro 5 uživatelů najednou

Plnou verzi aplikací Office si může nainstalovat až 5 uživatelů v jedné domácnosti. Udělejte radost svým blízkým a věnujte jim Office. Každý uživatel získá plnou verzi aktuálních aplikací Office, 1 024 GB online úložného prostoru na OneDrive a 60 volných minut měsíčně pro volání přes Skype na mobilní telefony v 8 zemích a pevné linky ve více než 60 zemích světa.

Pět uživatelů

Známé aplikace, jak je neznáte, vždy v nejnovější verzi

Office 365 nabízí plné verze vašich známých aplikací, jako jsou Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Access a Publisher, které si nainstalujete na různá zařízení. Objevte svět Office aplikací a zjednodušte si život. Upravujte PDF soubory, tvořte atraktivní dokumenty nebo sledujte rodinné výdaje v grafech, sepište a sdílejte například nákupní seznam nebo vytvořte omalovánky pro děti. Díky Office 365 navíc máte vždy upgrade na novou verzi již v ceně, nemusíte tak kupovat další licenci na každé nové zařízení, pokud chcete aktuální verzi Office.

Vylepšené aplikace

Produkty

word
excel
outlook
access
onenote
publisher
powerpoint
Microsoft Word
Word ikona

Microsoft Word

Vytvářejte, vylepšujte, sdílejte vaše dokumenty a upravujte soubory PDF. Nová čtecí obrazovka vám usnadní čtení a opravu hotových dokumentů, stejně jako pokročilé nástroje kontroly pravopisu. Tvořte blogy, seminární práce nebo začněte psát román.

Microsoft Word
Excel ikona

Microsoft Excel

Analyzujte a vizualizujte svá data novými a intuitivními způsoby. Excel automaticky vybere ten nejlepší graf a připraví odpovídající funkce. S dynamickým doplňováním dat vás bude tvorba tabulek opravdu bavit. Sledujte rodinné výdaje nebo si spočítejte daňové přiznání.

Microsoft Word
Outlook ikona

Microsoft Outlook

Organizujte si e-maily, koordinujte plány a udržujte aktuální své kontakty. Díky sdílenému kalendáři tak můžete mít jednoduchý přehled o aktivitách vašich blizkých a již nikdy se vám nestane že zapomenete na vánoční besídku vašich ratolestí nebo vyzvednout babičku na nádraží.

Microsoft Word
Access ikona

Microsoft Access

Vytvořte si své vlastní databáze a přispějte ke schopnostem svých dat. Určeno pouze pro počítače PC.

Microsoft Word
Onenote ikona

Microsoft OneNote

Uspořádejte si nápady ve svém vlastním digitálním poznávacím bloku který můžete i sdílet. Máte přístup ke všem vašim textům, obrázkům, webům ale i zvukovým záznamům nebo videu. Sdílejte nákupní seznam, naskenujte si pasy celé vaší rodiny, nebo si vytvořte cestovní plán vaší dovolené

Microsoft Publisher
Publisher ikona

Microsoft Publisher

Tiskněte a sdílejte profesionálně vypadající publikace. Publisher vás intuitivně provede tvorbou vizitek, brožurek, ale i papírových skládanek. Stačí si vybrat předpřipravenou šablonu, použít vlastní text a omalovánky pro děti nebo pozvánka na oslavu jsou hotové. Určeno pouze pro počítače PC.

Microsoft Powerpoint
PPT ikona

Microsoft PowerPoint

Vytvářejte, sdílejte a efektivně prezentujte své nápady. Můžete využít jednu ze stovek nabízených šablon, upravovat vše počínaje styly textu a ikonami konče. Hotovou prezentaci můžete klidně odvysílat on-line nebo ji sdílet s vašimi blízkými.

Jak na aktivaci

 • Zakoupení licenčního kódu

  Licenci pro vaše office nakoupíte zde. Po zaplacení objednávky najdete licenční kód v sekci Moje Alza -> Moje knihovna -> Licence

 • Zadání kódu

  Na počítači PC nebo Mac, na který chcete Office 365 nainstalovat přejděte ve webovém prohlížeci na adresu www.office.cz/setup a zadejte 25místný kód (Produkt Key), který naleznete na zadní straně karty nebo uvnitř balení Office 365.

 • Přihlaste se

  Přihlaste se svým účtem Microsoft, který již používáte na svém PC, tabletu, telefonu s Windows nebo v aplikacích jako OneDrive, Skype nebo Xbox. Pokud účet Microsoft ještě nemáte můžete si ho jednoduše vytvořit.

 • Vyberte jazyk

  Vyberte zemi a jazykovou verzi ve které chcete Office 365 nainstalovat do počítače.

 • Spusťte instalaci

  Podle pokynů na obrazovce spustíte instalaci aplikací Office do vašeho počítače. Správu vašeho účtu naleznete na webové adrese www.office.com/myaccount odkud můžete váš Office 365 nainstalovat i do dalších zařízeních.

Stále váháte jaký Office vybrat?
Poradíme vám.


Podnikáte, nebo chcete Office pouze pro osobní použití?

OSOBNÍ POUŽITÍ
PODNIKÁNÍ

ZPĚT

Office 365 pro podnikání

pro domácnosti a předplatitele
• Pro Windows
pro domácnosti a předplatitele
• Pro Mac

ZPĚT

Office 365 pro osobní použití

Rádi byste Office 365 pro celou rodinu, nebo jenom pro sebe?

RODINA
JEDEN UŽIVATEL

ZPĚT

Office 365 pro rodinu

pro domácnosti a předplatitele
• Pro 5 uživatelů
• pro PC/Mac, tablet a telefon
• 1024 GB OneDrive
• předplatné na 1 rok

ZPĚT

Office 365 pro jednoho uživatele

Stačí vám licence pro jeden počítač, nebo potřebujete licenci pro více zařízení

PRO JEDEN POČÍTAČ
PRO VÍCE ZAŘÍZENÍ

ZPĚT

Office 365 pro jeden počítač

pro domácnosti a předplatitele
• pro Windows
trvalá, přenositelná licence
• 15 GB OneDrive
pro domácnosti a předplatitele
• pro Mac
trvalá, přenositelná licence
• 15 GB OneDrive

ZPĚT

Office 365 pro více zařízení

pro domácnosti a předplatitele
• pro PC/Mac, tablet a telefon
• 1 024 GB OneDrive
předplatné 1 rok

Systemové požadavky

Office 365 Systémové požadavky PC
Procesor: 1 GHz nebo rychlejší x86 nebo x64 s podporou SSE2
Operační paměť: 2 GB Ram
Pevný disk: 3.0 GB prostoru
Minimální rozlišení: 1280 × 800
Verze DirectX: DirectX 10
Operační systém: Windows 7 Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1 , Windows 10, Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 , Windows 10 Server
Podpora prohlížečů: Internet Explorer 9,10,11 Mozilla Firefox 35.x +, Google Chrome 40+, Microsoft Edge
Net verze: .NET 3.5, některé funkce vyžadují také nainstalované .NET 4.0 nebo 4.5 CLR
Účet Microsoft a internetové připojení pro instalaci
 1. Aplikace Publisher a Access jsou k dispozici jen pro počítače PC.
 2. Úplný přehled požadavků na systém včetně požadavků na tablety a chytré telefony naleznete na webové stránce https://www.office.com/information
 3. Platné pouze pro Office 365 pro domácnosti.
 4. Vyžaduje se účet služby Skype. Volat nelze na zvláštní a prémiová čísla ani na čísla, která nejsou přiřazena k zeměpisné oblasti. Volání na mobilní čísla jsou k dispozici pouze ve vybraných zemích. Volné minuty ve službě Skype jsou k dispozici jen ve vybraných zemích. Detaily zde.
 5. Kontrola gramatiky a oprava pravopisu v českém jazyce, aplikace jsou pouze v anglickém jazyce.
0
Vytisknout

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB22
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi