MIO MiVue 818 Wifi GPS

Zobrazit katalog
MIO MiVue 818 Wifi GPS
4,5 49 hodnocení
Kamera do auta - se snímačem CMOS, úhel záběru 140°, 2,7" displej, asistenční systém lane Assist, GPS, detekce radarů, automatické spuštění, parkovací režim a g-senzor, max. rozlišení videa 2560×1440, max. snímkovací frekvence 60 sn./s, stereo ozvučení videa, kompatibilní s paměťovou kartou micro SD do velikosti 128 GB, podporovaný formát H.264, napájecí kabel/adaptér v balení, napájení zajišťuje zásuvka autozapalovače, kapacita baterie 250 mAh
Kód:  PP818ay Prod. číslo:  5415N6600002 Stránky výrobce

MIO MiVue 818 Wifi GPS

MIO MiVue 818 Wifi GPS

Váš jedinečný parťák na cestách autem, který vám vždy bude krýt záda! To je tato moderní autokamera Mio MiVue 818, která se pyšní neobyčejnou kvalitou obrazu o 2K WQHD 1440p a k tomu 5M senzorem, které dohromady zaručí křišťálově čistou kvalitu obrazu. K tomu vám při nočních jízdách poslouží i technologie Mio Night Vision, starající se o výjimečnou kvalitu záběrů i za horších světelných podmínek díky sestavě skleněných čoček s vysoce světelným objektivem f/1.8. Kamera do auta Mio MiVue 818 s úhlem záběru 140° vás potěší také mnoha moderními technologiemi, mezi které patří např. upozornění na úsekové měření, GPS polohování i upozornění na radary, režim inteligentního parkování nebo zabudovaný Wi-Fi modul.

Klíčové vlastnosti kamery do auta Mio MiVue 818

 • Neobyčejná autokamera pro každodenní použití a kvalitní záznamy z vašich cest
 • Mio MiVue 818 nahrává při kvalitě Full HD (1920 × 1080) při 60 sn./s., nebo maximálním rozlišení 2K WQHD 1440p (2560 × 1440)
 • Vestavěný Bluetooth vám poskytne možnost rychlého stažení dat o najetých kilometrech a také snadného nalezení vašeho vozu např. na rozlehlém plném parkovišti
 • Díky integrované GPS jsou informace o vaší jízdě automaticky zaznamenávány (rychlost, směr, souřadnice a další)
 • GPS modul kamery do auta Mio MiVue 818 se také stará o vaši informovanost ohledně rychlostních radarů, kamer a úsekových měření s bezplatnou aktualizací
 • S vestavěnou Wi-Fi můžete sledovat záběry i ve vašem chytrém telefonu či tabletu a snadno soubory sdílet
 • Zaznamenávání najetých kilometrů do virtuální knihy jízd
 • Mio Night Vision - vysoká světelnost objektivu f/1.8 a chytrá sestava skleněných čoček zařídí perfektní kvalitu při horších světelných podmínkách
 • Kamera do auta Mio MiVue 818 disponuje širokým úhlem záběru 140°
 • Autokamera s inteligentním parkovacím režimem
 • O veškerých údajích máte přehled na 2,7“ obrazovce kamery Mio MiVue 818
 • Samozřejmostí je zabudovaný G-senzor
 • Ke kameře dostanete také přístup k PC softwaru Mio MiVue Manager, s nímž můžete sdílet, přehrávat a analyzovat vaše záběry

Ve dne nebo v noci, autokamera Mio MiVue 818 všechno zachytí

S širokoúhlou kamerou do auta Mio MiVue 818 Wi-Fi GPS vás nečeká nic jiného, než křišťálově čistý obraz za každé situace. Senzor 5M společně s rozlišením v nezpochybnitelné kvalitě 1440p WQHD se postarají o to, aby vaše záběry byly skvělé za jakýchkoli podmínek. Uvidíte vše, co budete potřebovat, a tedy i dění např. za krajnicí, díky objektivu se zorným úhlem 140°.

Vysoká kvalita záznamu Full HD i při vyšší rychlosti jízdy

S kamerou Mio MiVue 818 můžete očekávat špičkovou kvalitu záznamů ve Full HD (1080p) při výtečných 60 snímcích za vteřinu. Krásně vykreslené detaily a perfektně čitelné dopravní značky nebo SPZ označení aut i za šera nebo noci zajistí u kamery Mio MiVue 818 kvalitní objektiv s vysokou světelností f/1.8. Navíc ke kameře můžete pořídit také volitelnou zadní kameru MiVue A50 a udělat tak z autokamery MiVue 818 kameru duální.

Bezdrátové připojení autokamery Mio MiVue 818

Přenos dat bez zbytečného tahání, hledání a zapojování kabelů? Žádný problém pro špičkovou kameru do auta Mio MiVue 818. Díky integrovanému Wi-Fi modulu můžete soubory z kamery Mio přesouvat do jiných zařízení bezdrátově, kde je uložíte snadno a rychle do aplikace MiVue Pro. S technologii OTA (Over-the-air) bude vaše zařízení stále aktualizováno na nejnovější verzi softwaru.

Mio MiVue 818 má integrovaný Bluetooth systém

S vestavěným modulem Bluetooth budete moci s autokamerou Mio MiVue 818 snadno přenášet soubory, stahovat reporty o vašich najetých kilometrech nebo dokonce nalézt svůj vůz na velkém parkovišti mezi ostatními auty. Technologie při využití funkce "Nalézt můj zaparkovaný vůz" využívá uložených GPS souřadnic a vy tak snadno získáte informace o poloze vašeho vozidla.

Kamera do auta Mio MiVue 818 vás upozorní na úsekové měření

Pokud budete podnikat cesty autem ve společnosti autokamery Mio MiVue 818, nemusíte mít obavy z nechtěného překročení rychlosti ani tam, kde to neznáte. Kamera vám poskytne včasnou informaci o omezeních rychlosti, průměrné rychlosti intervalu a promítá vám vzdálenost a čas (ve formě vteřin), než přijdete do styku s rychlostní kamerou na úseku vaší cesty. O všech těchto informacích máte perfektní přehled na 2,7" displeji.

Patentovaná funkce Mio Smart Alert

Včasné upozornění na měřené úseky, abyste si mohli pohlídat a přizpůsobit rychlost své jízdy, vám u kamery Mio MiVue 818 zajistí GPS technologie v kombinaci s předinstalovanou databází radarů. Inovativní autokamera Mio MiVue 818 vás na radary upozorní s dostatečným předstihem a navíc jsou její interní data bezplatně aktualizována po celou dobu životnosti (s výjimkou mapy rychlostních radarů Francie, Švýcarska, Lotyšska, Estonska, Rumunska, Turecka a Německa).

Vestavěná GPS technologie

O zaznamenávání rychlosti jízdy, přesné polohy a času do vašich záznamů z jízdy je bezpečně postaráno pomocí integrovaného GPS polohování. GPS modul, uložen přímo uvnitř jednotky, na rozdíl od jiných modelů autokamer, se u Mio MiVue 818 navíc stará také o automatické kalibrování času i polohy, např. při delší době nepoužívání tohoto zařízení.

Mio MiVue 818 nabídne chytrý režim parkování

Autokamera Mio MiVue 818 Wi-Fi GPS umožňuje využití až inteligentního parkovacího režimu, při kterém se automaticky spustí zaznamenávání, jakmile jsou zjištěny nepřirozené vibrace vašeho vozu. To napomáhá získat důkazní materiály, i když nejste poblíž vozu. Tento režim vyžaduje trvalé napájení kamery Mio MiVue 818.

Snadná manipulace se záběry s aplikací MiVue Manager

K autokameře Mio MiVue 818 dostanete také přístup k počítačovému programu MiVue Manager Desktop pro Windows i MAC, se kterým můžete své soubory snadno přehrávat, kombinovat i stříhat a následně je pohodlně sdílet rovnou na sociálních sítích.

S Mio MiVue 818 Wifi GPS můžete využít i Knihu jízd v aplikaci

Kniha jízd automaticky zaznamenává informace o jízdě jako jsou datum a čas, místo zahájení a ukončení jízdy, jednotlivý i celkový nájezd kilometrů a možné finanční náhrady/km v případě služebních jízd. Report lze jednoduše exportovat do pdf.

Parametry a specifikace

Barva
Černá Hotovo!
Obsah balení
Napájecí kabel/adaptér Hotovo!
Vnitřní paměť
0 MB (0 GB) Hotovo!
Podporované video formáty
H.264 Hotovo!

Barva

Barva
Černá Hotovo!

Obsah balení

Obsah balení
Napájecí kabel/adaptér Hotovo!

Paměť a ukládání

Vnitřní paměť
0 MB (0 GB) Hotovo!
Podporované video formáty
H.264 Hotovo!
Max. velikost SD karty
128 GB Hotovo!

Rozměry a hmotnost

Hmotnost
86,1 g Hotovo!
Šířka
8,56 cm Hotovo!
Výška
5,47 cm Hotovo!
Hloubka
3,61 cm Hotovo!

Baterie

Typ napájení
Zásuvka autozapalovače Hotovo!
Kapacita baterie
250 mAh Hotovo!
Více parametrů
Poznámka:

Všechny kamery do auta ve zpětném zrcátku, duální kamery do auta, a kamery do auta s GPS.

Všechny kamery na motorku a couvací kamery do auta.

Na baterii či akumulátor, které mohou být součástí produktu, se vztahuje doba životnosti v délce šesti měsíců, protože se jedná o spotřební materiál.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.

Vyhledávání zaparkovaného auta funguje super, ale jak je na tom prosím kniha jízd? Jak to funguje? To se mi eviduje někde v kameře nebo v té aplikaci v telefonu?

Prosím, jak se kamerka Mio 818 upevňuje na sklo nebo palubovou desku? Je držák součástí?

Dobrý den, u kamery při pokusu o připojení pomocí WiFi k aplikaci "MIVuePro" požaduje telefon heslo pro WiFi síť. Bohužel v návodu žádné heslo není?!?

Pokud se chci ke kameře připojit pomocí WiFi, tak byť postupuji podle návodu v aplikaci MiVue pro, tak nevidím WiFi hotspot MiVue... Jen poznamenám, že vidím jiné hotspoty v okolí, ale ne ten kamery. Podobně jsem zkoušel hledat jiným telefonem a také jsem nic nenašel (To bez aplikace, ale tady jde o klasický hotspot a jsem toho názoru, že se problém projeví už jen tím, že prostě žádou wifi nevidím, ať app mám nebo ne.)

dobrý den, koupil jsem autokameru: MiVue 818 (02/2024), včetně smart Boxu, kabeláž instaloval autoelektrikář. Po zapojení kamera jede, SD karta zformátována, ALE! nejde připojit k aplikaci v telefonu MiVuePro - telefon Xiaomi Redmi Note Pro, zapnuto wifi, datový přenos, bluethoth. Aplikace odstraněna, znova naistalována, telefon restartovaný. kamera taky restart. postup: znova spojení "připojit aplikaci" a ... spojení se nezdařilo. V čem je problém, prosím, děkuji josef

Dobrý den, nějaký darebný pachatel mi ničí pneumatiky a sprejuje barvu na auto. Jsou kamery do auta, které se umí zapnout při pohybu nikoliv auta, ale při pohybu zvenku u auta, bližším než např. 1 metr? Děkuji.

Dobry den, rad by som sa opytal ci kamera disponuje aj funkciou detekcie narazov v pripade ze odparkujem niekde auto ze sa spusti nahravanie ak mi don niekto nahodou nabura. Vdaka

Lze zakoupit k MIO 818 další držáček na sklo ?

Dobrý den, lze kameru rozšířit i o zadní s funkcí couvání? Pokud ano, tak prosím jakou, Děkuji za odpověď.

Dobrý den, dá se pořídit i samostatně nálepka která drží kameru na skle?

123...
Diskuze a poradna k MIO MiVue 818 Wifi GPS
Příslušenství pro MIO MiVue 818 Wifi GPS Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Mio MiVue 818 WiFi GPS. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: MIO MiVue 818 Wifi GPS.
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací