Emise pro AP+ v app - všechny segmenty P&G MS v hokeji_CZ

MIO MiVue 846 Wifi GPS

Zobrazit katalog
MIO MiVue 846 Wifi GPS
4,3 51 hodnocení
Kamera do auta - se snímačem CMOS, úhel záběru 150°, 2,7" displej, GPS, detekce radarů, automatické spuštění, parkovací režim a g-senzor, max. rozlišení videa Full HD (1920×1080), max. snímkovací frekvence 60 sn./s, stereo ozvučení videa, kompatibilní s paměťovou kartou micro SD, micro SDHC a micro SDXC do velikosti 256 GB, podporovaný formát H.264 a MP4, bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní GPS, uživatelská příručka, nabíječka do auta a držák v balení, napájení zajišťuje zásuvka autozapalovače, kapacita baterie 240 mAh
Kód:  PP350ya Prod. číslo:  5415N6310038 Stránky výrobce

Nevyhovují vám alternativy? Vybírejte z celé nabídky

MIO MiVue 846 Wifi GPS

Zážitek z jízdy autem nemusí být jen všední záležitosti – s novou navigací Mio MiVue 846 se vaše každodenní jízdy promění v dobrodružství! Tato neobyčejná autokamera se pyšní vysokou kvalitou obrazu o rozlišení Full HD 1080p při 60 snímcích za vteřinu a k tomu patentovaným vysoce kvalitním snímačem STARVIS CMOS, který zaručuje vynikající čistotu obrazu. K tomu vám při nočních jízdách poslouží i technologie Night Vision Ultra, starající se o výjimečnou kvalitu záběrů i za horších světelných podmínek společně s vysoce světelným objektivem f/1.8. Kamera do auta Mio MiVue 846 s úhlem záběru 150° vás potěší také mnoha moderními technologiemi, mezi které patří např. upozornění na úsekové měření, GPS polohování i upozornění na radary, režim parkování s pasivním napájením nebo zabudovaný Wi-Fi modul.


Klíčové vlastnosti kamery do auta Mio MiVue 846

 • Moderní autokamera pro každodenní použití a maximálně kvalitní zážitek ze záznamů vašich cest
 • Mio MiVue 846 nahrává při kvalitě Full HD (1920 × 1080) při 60 sn./s.
 • Vysoce kvalitní snímač STARVIS CMOS zajišťuje perfektně čistý obraz
 • Technologie Night Vision Ultra a světelnost objektivu f/1.8 zařídí kvalitu při horších světelných podmínkách
 • S technologií H.264 budou vaše nahrávky vysoce kvalitní a zároveň nezaberou soubory mnoho místa
 • Díky integrované GPS jsou informace o vaší jízdě automaticky zaznamenávány (rychlost, směr, souřadnice a další)
 • GPS modul se také stará o vaši informovanost ohledně rychlostních radarů, kamer a úsekových měření s bezplatnou aktualizací
 • S vestavěnou Wi-Fi můžete sledovat záběry i ve vašem chytrém telefonu či tabletu a snadno soubory sdílet
 • Kamera do auta Mio MiVue 846 disponuje širokým úhlem záběru 150°
 • Detekce nárazu a uzamčení záběru díky 3osému G-senzoru
 • Autokamera s pasivním parkovacím režimem bez nutnosti trvalého napájení (až 48 hodin)
 • O veškerých údajích máte přehled na 2,7“ obrazovce kamery Mio MiVue 846
 • Ke kameře dostanete také přístup k PC softwaru Mio MiVue Manager, s nímž můžete sdílet, přehrávat a analyzovat vaše záběry i informace z G-senzoru v případě nehody
 • Kamera do auta Mio MiVue 846 je vybavena kompletně českým i slovenským menu

Výjimečně kvalitní obraz díky STARVIS CMOS snímači

S širokoúhlou kamerou do auta Mio MiVue 846 Wi-Fi GPS vás nečeká nic jiného, než křišťálově čistý obraz za každé situace. Snímač vysoké kvality STARVIS CMOS patentovaný světoznámou společností Sony zajistí bohatou barevnost a špičkový kontrast, jenž se postarají o to, aby vaše záběry byly skvělé i za zhoršených světelných podmínek. 

Perfektní záběry i z nočních jízd s kamerou Mio MiVue 846

Autokamera Mio MiVue 846 je vybavena vysoce kvalitním skleněným objektivem 5G+1 IR s výjimečnou světelností a technologií Night Vision Ultra, díky kterým se opravdu nemusíte bát natáčet své cesty i v noci. Navíc je snímač autokamery MiVue 846 citlivý na světlo na škále téměř infračerveného pásma, což působí účinek jako u nočního vidění.

Autokamera Mio MiVue 846 Wi-Fi GPS s technologií HDR

S funkcí HDR budou záběry z vaší jízdy vypadat téměř tak, jak je vidíte skutečným okem - a to i za horších světelných podmínek. HDR technologie kamery do auta Mio MiVue 846 zajišťuje vysoký dynamický rozsah, díky kterému jsou jednotlivé snímky videa ostřejší a plné důležitých detailů.

Kamera do auta MiVue 846 vás upozorní na úsekové měření

Pokud budete podnikat cesty autem ve společnosti autokamery Mio MiVue 846 Wi-Fi GPS, nemusíte mít obavy z nechtěného překročení rychlosti ani tam, kde to neznáte. Kamera vám poskytne včasnou informaci o omezeních rychlosti, průměrné rychlosti intervalu a promítá vám vzdálenost a čas (ve formě vteřin), než přijdete do styku s rychlostní kamerou na úseku vaší cesty. O všech těchto informacích máte perfektní přehled na 2,7" displeji.

Nastavte si vhodný úhel kamery s dokovací stanicí QuickClick

Snadné vyjmutí i opětovné připevnění kamery Mio MiVue 846 Wi-Fi GPS do držáku je zajištěno originální dobíjecí stanicí QuickClick, takže je velice snadné vzít si kameru vždy s sebou, jakmile opouštíte vaše vozidlo. Navíc můžete tuto kompaktní autokameru nenápadně připevnit za zpětné zrcátko i u větších či vyšších vozů. Úhel záběru si pohodlně nastavíte podle vaší potřeby.

Mio MiVue 846

Vysoká kvalita záznamu Full HD i při vyšší rychlosti jízdy

S kamerou Mio MiVue 846 Wi-Fi GPS můžete očekávat špičkovou kvalitu záznamů ve Full HD (1080p) při výtečných 60 snímcích za vteřinu. Navíc jsou vaše záběry komprimovány moderní technologií H.264, takže zabírají soubory velice málo místa na paměťové kartě a přitom si zachovávají svou vysokou kvalitu.

Mio MiVue 846

Výjimečně světelný objektiv

Krásně vykreslené detaily a perfektně čitelné dopravní značky nebo SPZ označení aut i za šera nebo noci zajistí u kamery Mio MiVue 846 kvalitní objektiv s vysokou světelností f/1.8.

Mio MiVue 846

Široký zorný úhel pro perfektní přehled

Ve vašich záběrech z cest uvidíte vše, co budete potřebovat, a tedy i dění např. za krajnicí, díky širokoúhlému objektivu se zorným úhlem 150°.

Bezdrátové připojení autokamery Mio MiVue 846

Přenos dat bez zbytečného tahání, hledání a zapojování kabelů? Žádný problém pro špičkovou kameru do auta Mio MiVue 846 Wi-Fi GPS. Díky integrovanému Wi-Fi modulu můžete soubory z kamery Mio přesouvat do jiných zařízení bezdrátově, kde je uložíte snadno a rychle do aplikace MiVue Pro. S technologii OTA (Over-the-air) bude vaše zařízení stále aktualizováno na nejnovější verzi softwaru.

Mio MiVue 846

Vestavěná GPS technologie

O zaznamenávání rychlosti jízdy, přesné polohy a času do vašich záznamů z jízdy je bezpečně postaráno pomocí integrovaného GPS polohování. GPS modul, uložen přímo uvnitř jednotky, na rozdíl od jiných modelů autokamer, se u Mio MiVue 846 navíc stará také o automatické kalibrování času i polohy, např. při delší době nepoužívání tohoto zařízení. K tomu si můžete nastavit individuální rychlostní limit, který nechcete překročit a kamera MiVue 846 vás na to v takovém případě upozorní.

Mio MiVue 846

Režim parkování s pasivním napájením

Autokamera Mio MiVue 846 Wi-Fi GPS umožňuje využití až 48hodinového pohotovostního režimu s bateriovým napájením, při kterém se automaticky spustí zaznamenávání, jakmile jsou zjištěny nepřirozené vibrace vašeho vozu. Pasivní parkovací režim můžete využít i bez nabíjení, díky vestavěné baterii.

Pokročilé asistenční systémy pro řidiče autokamery Mio MiVue 846

S autokamerou Mio MiVue 846 Wi-Fi GPS se nemusí bát usednout za volant ani čerství nebo méně zkušení řidiči - díky modernímu rozhraní kamery, které zahrnuje také předinstalované pokročilé asistenční systémy (ADAS) vás zařízení upozorní např. na vybočení z jízdního pruhu (FCWS) nebo dokonce dovede detekovat a včas vás varovat před nebezpečným mikrospánkem (FA).

Mio MiVue 846

Ochrana záznamů díky G-senzoru

Již samozřejmou věcí pro většinu autokamer je vestavěný G-senzor, který se stará o uzamčení záznamů proti přepsání v případě detekce nepřirozených vibrací, popř. nehody. G-senzor nechybí ani ve výbavě moderní autokamery Mio MiVue 846 Wi-Fi GPS.

Mio MiVue 846

Patentovaná funkce Mio Smart Alert

Včasné upozornění na měřené úseky, abyste si mohli pohlídat a přizpůsobit rychlost své jízdy, vám u kamery Mio MiVue 846 zajistí GPS technologie v kombinaci s předinstalovanou databází radarů. Inovativní autokamera vás na radary upozorní s dostatečným předstihem a navíc jsou její interní data bezplatně aktualizována po celou dobu životnosti (s výjimkou mapy rychlostních radarů Francie, Švýcarska, Lotyšska, Estonska, Rumunska, Turecka a Německa).

Mio MiVue 846

Podpora připojení zadní kamery MiVue

K špičkové autokameře Mio MiVue 846 Wi-Fi GPS si můžete pořídit také zadní kameru MiVue A30 nebo A50, neboť podporuje její připojení. Získáte tak přehled i nad situací za vaším vozidlem. Vaše záběry se tak stanou dvojitými a vaše kamera MiVue 846 duální.

Mio MiVue 846

Snadná manipulace se záběry s aplikací MiVue Manager

K autokameře Mio MiVue 846 dostanete také přístup k počítačovému programu MiVue Manager Desktop pro Windows i MAC, se kterým můžete své soubory snadno přehrávat, kombinovat i stříhat a následně je pohodlně sdílet rovnou na sociálních sítích.


Parametry a specifikace

Barva

Barva
Černá Hotovo!

Vstupy a výstupy

Datová rozhraní
Bezdrátové rozhraní Wi-Fi, Bezdrátové rozhraní GPS Hotovo!

Obsah balení

Obsah balení
Uživatelská příručka, Nabíječka do auta, Držák Hotovo!

Rozměry a hmotnost

Hmotnost
117 g Hotovo!
Šířka
8,75 cm Hotovo!
Výška
6,23 cm Hotovo!
Hloubka
4,15 cm Hotovo!

Baterie

Typ napájení
Zásuvka autozapalovače Hotovo!
Kapacita baterie
240 mAh Hotovo!
Více parametrů
Poznámka:

Všechny kamery do auta ve zpětném zrcátku, duální kamery do auta, a kamery do auta s GPS.

Všechny kamery na motorku a couvací kamery do auta.

Na baterii či akumulátor, které mohou být součástí produktu, se vztahuje doba životnosti v délce šesti měsíců, protože se jedná o spotřební materiál.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.

Zaujíma ma pasívny parkovací režim. 48hodinový interval se může měnit v závislosti na množství aktivačních událostí a na teplotě. Môžte mi to vysvetliť bližšie.

Dobrý den, kameru vlastním a používám, ale občas se mi stane, že mi kamera napíše chyba karty? Po vypnutí a zapnutí je problém vyřešen. Je to kartou? Jaká tam má správně být? Nebo mám reklamovat.

Dobrý den,zakoupil jsem auto kameru MIO MiVou 846 Wifi GPS. K tomu Kartu SanDisk Micro SDXC Extreme 128GB pak i SanDisk Micro SDXC Extreme PRO 128GB ani na jedné nebyl všechny zaznamenané soubory. Třetina z nich hlásila chybu NELZE PŘEHRÁT. I když jsem kartu nakonfiguroval v kameře. Je problém v kameře nebo v kártách?

Dobrý den zakoupil jsem si dvě autokamery MIO MiVue 846 Wifi GPS a k nim 256gb micro sd karty Sandisk ultra, obě karty v obou kamerách hlásí „chyba karty“, ani opakované formátování nikterak nepomáhá, ani v kameře, ani na PC. Je nějaký problém s kompatibilitou karty? Nerad bych si koupil další kartu, která by nefungovala.

Dobrý deň, kamera nezaznamenáva zvuk aj keď to mám v nastaveniach zapnuté. Kde môže byť chyba?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli má auto kamera přísvit v noci, nebo ne.. V parametrech jsem nic o tom bohužel nenašel. A také se chci zeptat jestli je součástí balení nějaká SD karta, nebo jestli tu si musím sehnat sám (popřípadě jestli je pravda, že 256 Gb je maximum, bohužel jsem ale nikde nenašel jakou zápisovou hodnotu by měla sd karta mít minimálně, aby to fungovalo jak má.)

Proč neprodáváte i Smart box 3 k této kameře?

Dobrý den , na kameře Mio 846 mám stále nápis NOUZOVÉ NAHRÁVÁNÍ, jak při jízdě ,tak při stání.

Mam kameru mio 846 WiFi a nejde vôbec stiahnuť v aplikácii hlas slovenčina do telefónu....pusti ma len po prevziať a nič nestihne poradí niekto?

Dobrý den, je možné k této kameře dokoupit a použít MIO MiVue SmartBox III a napájet tak kameru z pojistek. Abychtak neztratil místo v usb nebo autozapalovači, který mám nevhodně umístěn. Děkuji za odpověď.

123...
Diskuze a poradna k MIO MiVue 846 Wifi GPS
Příslušenství pro MIO MiVue 846 Wifi GPS Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si MIO MiVue 846 Wifi GPS. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: MIO MiVue 846 Wifi GPS.
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací