Novatron GLC-LH-SMD=OEM

Zobrazit katalog
Doprava zdarma. Platí pro vybrané dopravy. Podmínky Více informací
0
Modul Novatron GLC-LH-SMD=OEM
Zboží můžete do 14 dnů vrátit
Peníze vám vrátíme do 1 dne
Modul 1000 BASE-LX/LH SFP MMF
Cena s DPH 2 949,-
Cena bez DPH 2 437,-
nyní bez navýšení
od  147,-  měsíčně
   Výměna nevhodného dárku Nyní zdarma Možnost vrátit nevhodný dárek do 13. 1. 2017
   Prodloužení záruky + 2 roky 444,- Prodloužit záruku + 2 roky
   Možnost vrátit zboží do 2 měsíců 147,- Možnost vrátit zboží do 2 měsíců
Na objednávku do 4 pracovních dnů Hlídat dostupnost
Koupit
nebo
Koupit zrychleně Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu
Přidat do seznamu
Doporuč a získej 148 Alzáků
Záruka 36 měsíců Kód:  LY200a Prod. číslo:  GLC-LH-SMD=OEM
Garantujeme doručení pod stromeček Přidat do seznamu Vánoční dárky Přidat do seznamu Chci od Ježíška
Helpdesk Vytisknout
Novatron GLC-LH-SMD=OEM 2 949,- Na objednávku do 4 pracovních dnů
Koupit

Novatron GLC-LH-SMD=OEM

Novatron GLC-LH-SMD=OEM je SFP (Small Factor Pluggable) optický modul 1000Base-LX/LH (SM i MM vlákno, LC konektor), kompatibilní se switchy značky Cisco. Jeho dosah činí až 10 km – SM vlákno 9/125 m nebo až 550 m – MM vlákno 50/125 m i 62,5/125 m.

Klíčové vlastnosti

  • Optický SFP modul
  • Kompatibilní se switchy Cisco
  • Konektor LC

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Příklad splácení: cena zboží 15 990 Kč s přímou platbou 0 Kč. Výše úvěru 15 990 Kč, počet měsíčních splátek 24, měsíční splátka 799 Kč, celkem zaplatíte 19 176 Kč, roční úroková sazba 18,09 %, RPSN 19,67%, úvěr s pojištěním schopnosti splácet. Společnost CETELEM ČR, a.s. poskytuje úvěry od 3 000 Kč.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Fórum Novatron GLC-LH-SMD=OEM
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Novatron GLC-LH-SMD = OEM. Chcete doručiť tovar do Slovensko? Prezrite si Novatron GLC-LH-SMD = OEM. For shipping to the United Kingdom visit this page Novatron GLC-LH-SMD = OEM.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB1