Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Rychlé dárky do obálky Aplikace alza.cz

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Zobrazit katalog
102x
0
IPL epilátor na obličej, nohy, intimní partie, záda a tělo, snímač odstínu pokožky, počet záblesků: 250000, počet nástavců: 4, počet režimů: 5, napájení: elektrická síť a akumulátor
Prodloužená záruka + 3 roky. Nejvýhodnější varianta. 2 840,-
Pojištění proti rozbití a krádeži na 2 roky 1 440,-
Přidat do seznamu
Doporuč a získej 700 Alzáků
Záruka 24 měsíců (IČ 12) Kód:  EAT2070g Prod. číslo:  BRI956/00
Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 13 999,- Skladem > 5 ks
Koupit
4,9
Hodnotilo 102 zákazníků
Napsat recenzi
5 91 ×
4 7 ×
3 3 ×
2 0 ×
1 1 ×
5 000+ zákazníků již zakoupilo
96 % zákazníků doporučuje
98% spolehlivost - model s velmi nízkou mírou reklamovanosti
Více informací

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Philips Logo

Philips Lumea Prestige IPL
BRI956/00

Použití na tělo, podpaží, oblast bikin a obličej

První zařízení IPL, které nabízí unikátně zaoblené a přizpůsobené nástavce na tělo, obličej, oblast bikin a podpaží. Epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 je zároveň nejúčinnější řešení IPL, které nabízí použití s kabelem i bez a snímač SmartSkin. Užívejte si 6 měsíců hedvábně hladkou pokožku bez chloupků.

IPL epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00
Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Až 6 měsíců hladká pokožka bez chloupků*

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Profesionální IPL technologie vyvinutá s dermatology

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Bezpečné použití a ověřená účinnost

Video Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Přehrát video

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Technologie IPL

IPL je zkratka pro Intense Pulsed Light (intenzivní pulzní světlo). Tato technologie využívá širší světelné spektrum (oranžová, červená a infračervená světla), které pronikne díky melaninu (barvivu v chloupcích) až k folikulu a díky světelné energii, která se v lůžku přemění na tepelnou, se chloupek dostane do fáze nečinnosti a vypadne. Opakované používání zanechá vaši pokožku nádherně hladkou a jemnou na dotek. Zabraňování růstu chloupků s epilátorem Philips Lumea Prestige BRI956/00 je bezpečné a šetrné, a to i v citlivých oblastech.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

5 nastavení intenzity se senzorem SmartSkin

Použití epilátoru Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 je snadné a bezpečné. Lumea Prestige nabízí 5 stupňů nastavení intenzity a usnadňuje výběr toho správného pomocí senzoru SmartSkin. Ten nabídne vhodnou volbu nastavení pro právě váš tón pleti. Zvolte to nejpohodlnější a nejvhodnější nastavení energie pro svůj odstín kůže pokožky.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Ošetření různých partií těla

Chloupky a křivky se v různých partiích těla liší, proto jsou třeba různá ošetření, aby byly zajištěny skvělé výsledky. Laserový epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 je jako jediný vybaven unikátně zakřivenými inteligentními nástavci pro tělo (nohy, ruce, břicho) a tvář (horní ret, brada). Každý inteligentní nástavec se odlišuje kombinací tvaru, velikosti okénka a barevného filtru a po připojení k zařízení aktivuje přizpůsobený program úpravy pro konkrétní partii těla. Tato kombinace promyšleného designu a konkrétního ošetření umožňuje efektivní a bezpečné ošetření i na citlivých místech. Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 disponuje režimem Slide&Flash pro jednoduché použití bez potřeby opakovaného stisknutí tlačítka záblesku.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Nástavec na tělo

Nástavec na tělo je perfektní pro rychlé ošetření velkých částí těla, jako jsou nohy, ruce a břicho. Prohnuté provedení kopíruje tvar těla a zajišťuje optimální kontakt s pokožkou. Nasazení nástavce automaticky spustí přizpůsobené ošetření vhodné pro tyto oblasti těla. Velikost okénka 4,1 cm2.

IPL epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Nástavec na podpaží

Speciálně formovaný nástavec je navržen pro účinné ošetření obtížně dosažitelných chloupků v podpaží. Po nasazení tohoto inteligentního nástavce na Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 je automaticky spuštěno přizpůsobené ošetření podpaží. Velikost okénka 3 cm2.

IPL epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Nástavec na oblast bikin

Chloupky v oblasti třísel bývají silnější a hustší než ostatní chloupky, takže pro dosažení nejlepších výsledků vyžadují použití speciálního nástavce. Nástavec je zakřivený a má extra průhledný filtr. Po připojení nástavce k IPL epilátoru Philips Lumea Prestige BRI956/00 je světelné ošetření automaticky upraveno. Velikost okénka 3 cm2.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Nástavec na obličej

Aby bylo možné jemně a zároveň efektivně ošetřit chloupky na tváři, je nástavec pečlivě navržen a vybaven plochým okénkem pro přesnou práci v oblasti horního rtu, brady nebo čelisti. Nástavec má extra integrovaný filtr a po nasazení automaticky upraví světlo, aby bylo vhodnější pro ošetření nežádoucích chloupků na obličeji. Velikost okénka 2 cm2.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Bez bolesti a podráždění

Philips Lumea Prestige BRI956/00 IPL epilátor vysílá jemné světelné pulzy na kořínek chloupku. Tyto světelné pulzy vytváří teplo, stimulující kořínek chloupku tak, aby přešel do klidové fáze (jedné ze třech fází růstového cyklu chloupků). Výsledkem je přirozené vypadnutí chloupku a zabránění jeho opakovanému růstu. Vestavěný světelný filtr zajišťuje bezpečné a účinné použití i pro tu nejjemnější pokožku, včetně tváře. Užijte si až 6 měsíců bez chloupků*.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Mobilní aplikace

Aplikace Lumea je zdarma ke stažení a nabízí jedinečné a přizpůsobené užívání epilátoru Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 – jen pro vás. Je to váš vlastní osobní rádce a zajišťuje, abyste své zařízení Lumea využili co nejvíce, správným způsobem a dosáhli dlouhodobých výsledků. Aplikace vám s epilátorem Philips BRI956/00 Lumea Prestige IPL pomůže vytvořit osobní plán procedur pro každou část těla a přináší tipy a rady pro každé ošetření. Stačí jen aplikaci pravidelně kontrolovat a sledovat upozornění a připomínky.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Použití s kabelem i bez

Philips Lumea Prestige BRI956/00 IPL epilátor funguje pohodlně s napájecím kabelem i bez něj. Pokud chcete úplnou svobodu pohybu, použijte jej bez kabelu. V případě, že by během ošetření došlo k vybití, můžete zařízení jednoduše zapojit do zásuvky a nerušeně pokračovat v používání.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Žádné doplňky ani výměnné díly

Philips Lumea Prestige BRI956/00 IPL epilátor představuje kompletní řešení dodávané tak, aby bylo ihned připraveno k použití. Nepotřebujete žádné doplňky, gely nebo výměnné díly

Ověřená účinnost až na 6 měsíců

Objektivní studie prokazují omezení růstu chloupků až o 92 % po pouhých třech ošetřeních**. První 4 ošetření proveďte jednou za dva týdny. Poté již můžete vidět požadované výsledky. Pro udržení těchto výsledků proveďte ošetření vždy po 4 týdnech. Již po 8 ošetřeních epilátorem Philips BRI956/00 Lumea Prestige IPL zůstane vaše pokožka hladká až 6 měsíců*!

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Vhodné pro různé typy chloupků a pokožky

Epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00 účinně, snadno a bezpečně působí na celou řadu různých typů chloupků a pokožky. Je efektivní u chloupků barvy přirozeně tmavé blond, hnědé i černé a u tónů pokožky od velmi světlé až po tmavě hnědou. Podobně jako jiné technologie založené na IPL není systém Philips Lumea vhodný k ošetření světlých blond nebo zrzavých chloupků a není vhodný pro velmi tmavou pokožku kvůli požadavku na vysoký kontrast mezi pigmentem v barvě chloupků a v odstínu kůže!

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00
Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Extra záruka

Využijte možnosti mít 3 roky záruku na produkty Philips Lumea s IPL technologií. Abyste mohli využít +1 rok záruky zdarma navíc, stačí když do 90 dnů po nákupu registrujete svůj produkt na stránkách My Philips. Po registraci obdržíte potvrzující e-mail, jenž bude obsahovat i číslo smlouvy o prodloužené záruce.

Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00
Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00
Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00
Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00
IPL epilátor Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

Recenze od zákazníků

Produkt Lumea Prestige používám dva měsíce a již pozoruji, že na některých místech mi chloupky nerostou nebo mnohem pomaleji. Obsluhování je jednoduché, bezbolestné a rychlé, do hodiny zvládnu ošetřit celé tělo. Přístroj doporučuji, investice se vyplatí.

Technické specifikace epilátoru Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00

OBLASTI APLIKACE

Oblast těla

Paže, nohy, břicho

Oblast obličeje

Brada, horní ret, čelist

Citlivé oblasti

Podpažní jamky, bikiny

REŽIM POUŽITÍ

Posun a záblesk

Pro rychlou aplikaci a snadné použití

Přitisknutí a záblesk

Pro bezpečné použití

Použití s/bez kabelu

Použití s kabelem i bez

DOBA APLIKACE

Dolní část nohou

8,5 minuty

Podpažní jamka

2,5 minuty

Oblast bikin

2 minuty

Oblasti obličeje

1,5 minuty

BEZPEČNOST A NASTAVENÍ

Integrovaný UV filtr

Chrání pokožku před UV zářením

5 nastavení světelné energie

Dle typu pokožky

Integrovaný bezpečnostní systém

Zabrání nechtěným zábleskům

Snímač odstínu pokožky

Zjistí odstín vaší pokožky

TECHNICKÉ ÚDAJE

Vysoce výkonná žárovka

Produkuje > 250 000 záblesků

Napětí

100-240 V

Záruka

Celosvětová záruka na 2 roky

NÁSTAVCE

Pro ošetření těla

Velikost okénka: 4,1 cm2

Pro ošetření tváře

Velikost okénka: 2 cm2, speciální filtr

Pro ošetření podpaží

Velikost okénka: 3 cm2

Pro ošetření tříšel

Velikost okénka: 3 cm2, speciální filtr

BALENÍ OBSAHUJE

Návod k použití

Uživatelskou příručku

Uskladnění

Luxusní pouzdro

Adaptér

Adaptér 19,5 V / 4000 mA

Více specifikací

* Průměrný výsledek 78% redukce chloupků na nohou, po úplném ošetřovacím cyklu (12 ošetření), objektivní studie na 48 ženách v Nizozemí a Rakousku. Studie byla realizovaná společností Philips.

 

** Měřeno na nohou, po 3 ošetřeních, 27 z 55 žen dosáhlo výsledku 92 % či více. Studie byla realizovaná společností Philips.

Parametry a specifikace

Porovnat
Typ
IPL Hotovo!
Využití
Obličej, Nohy, Intimní partie, Záda, Tělo Hotovo!
Funkce
Snímač odstínu pokožky Hotovo!
Počet nástavců
4 Hotovo!
Obsah balení
Nástavce, Pouzdro / taštička Hotovo!

Typ

Typ
IPL Hotovo!

Využití

Využití
Obličej, Nohy, Intimní partie, Záda, Tělo Hotovo!

Vybavení a funkce

Funkce
Snímač odstínu pokožky Hotovo!
Počet nástavců
4 Hotovo!
Obsah balení
Nástavce, Pouzdro / taštička Hotovo!
Počet nástavců
4 Hotovo!

Určení

Určení
Dámské Hotovo!

Barva

Barva
Bílá Hotovo!

Napájení

Napájení
Elektrická síť, Akumulátor Hotovo!

Typ zásuvky

Země
Česko, Slovensko, Maďarsko, Německo, Velká Británie, Rusko, Rakousko, Chorvatsko, Francie, Polsko, Rumunsko, Slovinsko Hotovo!

Vlastnosti

Počet nástavců
4 Hotovo!
Počet záblesků
250 000 Hotovo!
Počet režimů
5 Hotovo!
Další funkce a vlastnosti
Snímač odstínu pokožky Hotovo!
Více parametrů
Poznámka:

Na baterii či akumulátor, které mohou být součástí produktu, se vztahuje doba životnosti v délce šesti měsíců, protože se jedná o spotřební materiál.


Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.
Na vaše dotazy odpovídá expert

Dobrý den přístroj se používá až po oholení nebo už funguje na delší chloupky?Děkuji za odpověd

Mohou používat těhotné ženy?

Po 250 000 záblescích co? Nový přístroj, nebo se dá dokoupit žárovka?

Dobrý den, na světlejší chloupky Lumea tedy nefunguje,že? A co na opálenou pokožku? Dekuji Míša

Može sa používať aj v letnom období,keď bude pokožka vystavená slnku?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat od kolika let je Philips lumea doporučen? A má to nějaký vliv na otěhotnění? Děkuji.

Dobrý den, ty chloupky, co přístroj spálí už jsou zničené na stálo nebo zase někdy opětovně narostou ve stylu strniště ? 1) Lze po pravidelném používání očekávat, že chloupky porostou méně, případně vůbec a budou oslabenější, jemnější těmi záblesky ? 2) Existují různé cenové relace a typy přístrojů: Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00, Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00, použití na tělo, obličej, oblast bikin a podpaží....některé mají ještě různé nádstavce. Jaký je mezi nimi rozdíl - životnost, které kritérium je stěžejní při rozhodování o koupi ? 3) Potřebuji přístroj pro oblast bikin, nohou a případně podpaží.. stačí mi nejlevnější varianta ? Pro Philips Lumea Essential IPL SC1995/00, použití na tělo.Myslím, že nepotřebuji více nádstavců,postačuje mi ta nejlevnější verze přístroje ? 6999kč. 4) Lze zboží zakoupit na splátky ? Děkuji

Dobry den,na svetlejši nebo šedivi chloupky mohli biste nico poradit

Dá sa to použiť s rovnakým efektom aj na mužskú hruď/brucho?

Na jak dlouho pristroj vydrzi? Po tech 250000 zablescich je na vyhozeni nebo se da zarovka vymenit? Nahradni hlavy nikde neprodavate. Ono to zas tolik neni, pri pravidelnem pouzivani to bude hracka max tak na 2-4 roky a to mi prijde za 15 tisic dost. Jaky je prosim rozdil mezi jednotlivymi modely, krom te ceny? Diky

123...
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Diskuze a poradna k Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00
4,9
Hodnotilo 102 zákazníků
Napsat recenzi
5 91 ×
4 7 ×
3 3 ×
2 0 ×
1 1 ×
5 000+ zákazníků již zakoupilo
96 % zákazníků doporučuje
98% spolehlivost - model s velmi nízkou mírou reklamovanosti
Více informací
Recenze Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00
Příslušenství pro Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00. For shipping to other EU countries visit this page Philips World Prestige IPL BRI956/00, use on body, face, bikini area and armpit. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00. For shipping to the United Kingdom visit this page Philips World Prestige IPL BRI956/00, use on body, face, bikini area and armpit. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Philips Lumea Prestige IPL BRI956/00.

Splátková kalkulačka zobrazuje výpočet měsíčních splátek s pojištěním. Pojištění je možné změnit nebo úplně zrušit po kliknutí na tlačítko Dokončit objednávku nebo na stránkach Hello bank!.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB27
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi