Dvouletá záruka pro firmy Aplikace

Programy na úpravu fotek

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Určení
Pro domácnosti
(70)
Pro firmy
(60)
Pro školy
(8)
Pro státní správu
(49)
Produkt
Adobe Creative Cloud
(12)
Adobe Photoshop
(9)
Adobe Stock
(9)
Corel Technical Suite
(8)
Adobe Acrobat Standard
(6)
Typ softwaru
Vektorová grafika
(46)
Úprava fotografií
(72)
Webová grafika
(21)
2D grafika
(23)
Typ licence
Fyzická licence
(3)
Ke stažení
(69)
Operační systém
Windows
(72)
MacOS
(47)
Jazyková verze
Čeština
(35)
Angličtina
(66)
DE
(17)
FR
(17)
IT
(17)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Programy na úpravu fotek jsou funkcemi nabité nástroje, které využívají amatérští i profesionální fotografové. Vzájemně se liší v účelu použití, uživatelském rozhraní, počtu funkcí, ale i ve způsobu licencování. Podle čeho tedy vybrat vhodný program na úpravu fotek?

Pokračovat

Funkce, které nabízí každý program na úpravu fotek

Když se řekne program na úpravu fotek, každého napadne úprava jasu, černobílý filtr nebo retušovací štětec. Tyto a mnoho dalších patří mezi základní funkce, které nabízí každý editor fotek. Jaké jsou ty nejdůležitější?

 • Každý foto editor má k dispozici sadu štětců, sprej, selektivní kopírování, rozostření, zaostření a podobné.
 • Ve výbavě nechybí nástroje pro úpravu jasu, kontrastu či barevné hloubky. Často s pomocí umělé inteligence.
 • Spolehnout se můžete také na knihovny s předdefinovanými efekty a filtry pro vylepšení fotografií.
 • Vlastní jsou pro každý program na úpravu fotek koláže. Tedy funkce sloučení více fotografií do jedné.

Adobe Photoshop a z něj odvozené programy na úpravu fotek

Adobe Photoshop patří dle mnohých mezi ty nejlepší programy na úpravu fotek vůbec. Je natolik rozšířený, že se sloveso pro úpravu Photoshopem objevilo dokonce i ve slovnících Oxford a Cambridge. U profesionálů vede díky svým komplexním funkcím pro každý aspekt fotografie, univerzálnosti a efektivní práci s vrstvami.

 • Photoshop slouží nejen jako editor fotek, ale také jako výkonný grafický editor.
 • Podporuje celou řadu formátů. Samozřejmostí je JPG, PNG, TIF, BMP, nechybí ani RAW.
 • Adobe Photoshop je kompatibilní s Windows, MacOS, ale i mobilními OS Android nebo iOS.

Adobe Photoshop Elements patří mezi jednoduché programy na úpravu fotek

Adobe Photoshop Elements patří mezi velmi jednoduché programy na úpravu fotek. Jde o odlehčenou verzi Adobe Photoshop, jehož cílovou skupinou mohou být uživatelé, kteří berou fotografování jako hobby. Nabízí všechny funkce pro úpravu fotografií jako Photoshop a většinu lze díky umělé inteligenci používat jedním kliknutím.

i

Přes podobné funkce mají programy na úpravu fotek mnoho odlišností. Patří mezi ně rozdílné uživatelské prostředí, množství funkcí, univerzálnost nebo způsob licencování.

Adobe Photoshop Lightroom je profesionální editor fotek

Adobe Photoshop Lightroom je komplexní editor fotek pomáhající také s jejich tříděním. Díky správě archivů, tvorbě fotoknih a prezentací je hojně využíván profesionály, kteří pracují s velkým objemem dat. Využití je velmi podobné jako u Elements, Lightroom však pořídíte pouze jako součást předplatného Creative Cloud.

Adobe Creative Cloud zahrnuje aplikace na úpravu fotek, videí a další

Adobe Creative Cloud je služba obsahující aplikace na úpravu fotek a jiné kreativní aplikace Adobe. Za měsíční či roční poplatek získáte přístup ke všem funkcím Photoshopu nebo Lightroomu a mnoho dalších výhod.

Sháníte program na úpravu fotek v mobilu? Adobe Photoshop Express je aplikace na úpravu fotek určená pro mobily a tablety Android i iOS. Automatická úprava fotek, koláže či poutavé efekty a mnohem víc. V neposlední řadě zmíníme, že je tento program na úpravu fotek zdarma.

Zoner Photo Studio je program na úpravu fotografií z české kotliny

Zoner Photo Studio je program na úpravu fotografií, který není tak obsáhlý a složitý jako Photoshop. Právě užší zaměření činí z Photo Studia ideální nástroj pro začátečníky či pokročilé. Navíc, je-li pro vás program na úpravu fotek v češtině prioritou, Zoner je česká firma. Nemusíte se tak prát s někdy krkolomným překladem konkurence.

 • Hlavním účelem Zoner Photo Studio je editace fotek. Nemá tak tunu funkcí okolo a je snazší na naučení.
 • Zoner Photo studio je jako aplikace na úpravu fotek mnohonásobně cenově přívětivější.
 • ZONER software je firma sídlící v Brně, která nabízí celý svůj program na úpravu fotek v češtině.

Je pro aplikace na úpravu fotek lepší trvalá licence, nebo předplatné?

Aplikace na úpravu fotek můžete vybrat s trvalou licencí, kdy platíte pouze jednou, nebo v rámci předplatného. Výhodou trvalé licence je, že program vlastníte a nemusíte dále platit. Za novou verzi však opět dáte plnou cenu. Předplatné zaručuje, že vaše aplikace na úpravu fotek dostává pravidelné aktualizace a často i cloud.

i

Foto editor si můžete pořídit ve fyzické či elektronické podobě. Pokud zvolíte elektronickou, koupíte si autorizační klíč. Jak to funguje se dozvíte v článku Co je elektronická licence.

Hledáte program na úpravu fotek zdarma? Máte několik možností

Pokud hledáte program na úpravu fotek zdarma, můžete vyzkoušet placené programy v rámci demo či trial verzí. Ty jsou většinou časově nebo funkčně omezené. K dispozici jsou i foto editory zdarma (freeware). Neřekneme vám, které jsou ty nejlepší programy na úpravu fotek, mezi nejoblíbenější však patří Polarr nebo Pixlr.

 • Polarr, to je úprava fotek online a zdarma. Funguje v prohlížeči i jako počítačový program.
 • Pixlr je další oblíbený „Photoshop online“. Využívat lze variantu zdarma či výkonnější placenou verzi.

Preferujete-li bezplatný editor fotek na PC, nikoliv v prohlížeči, velkou fanouškovskou základnu má GIMP. Jeho popularita plyne především z otevřeného kódu (je tedy vyvíjen komunitou) a podpory více platforem (Windows, Linux, macOS, BSD a další).

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Grafický software Corel DRAW určený pro 1 zařízení, trvalá licence, typ software: vektorová grafika a úprava fotografií, vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS
12 990,-

2.
Grafický software Adobe Creative Cloud určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, prodloužení předplatného, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a webová grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem
29 890,-

3.
Grafický software Zoner Photo Studio určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: úprava fotografií, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
1 370,-

Další nejprodávanější
72 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,8
Zoner Photo Studio X pro 1 uživatele na 1 rok (elektronická licence)
Grafický software Zoner Photo Studio určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: úprava fotografií, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
1 370,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: EO201aa9e
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
Adobe Creative Cloud All Apps, Win/Mac, CZ/EN, 12 měsíců, obnova (elektronická licence)
Grafický software Adobe Creative Cloud určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, prodloužení předplatného, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a webová grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem
29 890,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: EO605h9
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
Adobe Creative Cloud All Apps, Win/Mac, CZ/EN, 12 měsíců (elektronická licence)
Grafický software Adobe Creative Cloud určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a webová grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem
29 890,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: EO605h8
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
Adobe Stock (750 assets), Win/Mac, EN, 12 měsíců, obnova (elektronická licence)
Grafický software Adobe Stock určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, prodloužení předplatného, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a webová grafika, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem
58 290,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: EO605t9
CorelDRAW CorelDRAW Essentials Minibox, Win, CZ/EN/DE (BOX)
Grafický software Corel DRAW určený pro 1 zařízení, přenositelná, trvalá licence, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, DE, FR, IT, ES, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU
Novinka
3 449,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SWcdem
CorelDRAW Graphics Suite 2024 Minibox, Win/Mac, CZ/EN/DE (BOX)
Grafický software Corel Graphics Suite určený pro 1 zařízení, přenositelná, trvalá licence, typ software: vektorová grafika a úprava fotografií, jazyková verze: čeština, angličtina, DE, FR, IT, ES, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, zeměpisné omezení: pouze v EU
19 290,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SWcgs24m
5,0
CorelDRAW Graphics Suite 2023 Minibox EU, Win/Mac, CZ/EN (BOX)
Grafický software Corel DRAW určený pro 1 zařízení, trvalá licence, typ software: vektorová grafika a úprava fotografií, vhodné pro domácnosti, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS
12 990,-
Skladem poslední kus
Objednací kód: SWcdgs30
5,0
CorelDRAW Graphics Suite 2024, Win/Mac, CZ/EN/DE (elektronická licence)
Grafický software Corel Graphics Suite určený pro 1 zařízení, přenositelná, trvalá licence, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, DE, FR, IT, ES, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
Novinka
19 290,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWcgs24
1,0
CorelDRAW Graphics Suite Special Edition 2023, CZ/PL (elektronická licence)
Grafický software Corel DRAW určený pro 1 zařízení, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, PL, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
4 990,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWKE003SE23
CorelDRAW Graphics Suite 2024 Education, Win/Mac, CZ/EN/DE (elektronická licence)
Grafický software Corel Graphics Suite určený pro 1 zařízení, přenositelná, trvalá licence, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, DE, FR, IT, ES, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro školy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
Novinka
4 490,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWcgs24e
CorelDRAW Essentials 2024, Win, CZ/EN/DE (elektronická licence)
Grafický software Corel Essentials určený pro 1 zařízení, přenositelná, trvalá licence, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, DE, FR, IT, ES, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
Novinka
3 449,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWce24
5,0
Corel ParticleShop Corporate License, Win, EN (elektronická licence)
Grafický software Corel ParticleShop určený pro 1 zařízení, trvalá licence, typ software: úprava fotografií, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem
1 129,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: EO602n1
Adobe Photoshop, Win/Mac, CZ/EN, 12 měsíců, obnova (elektronická licence)
Grafický software Adobe Photoshop určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, prodloužení předplatného, typ software: úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem
12 890,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: EO605q3
Adobe Photoshop & Premiere Elements 2024, Win/Mac, CZ (elektronická licence)
Grafický software Adobe Photoshop určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, typ software: úprava fotografií, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem
3 749,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: EO605ppe24a1
1,0
CorelDRAW Graphics Suite 365, Win (elektronická licence)
Grafický software Corel DRAW určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, DE, FR, IT, PL, NL, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem
8 990,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: EO602b7
Adobe Acrobat Standard DC, Win, CZ/EN, 12 měsíců (elektronická licence)
Kancelářský software Adobe Acrobat Standard určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: práce s PDF, typ software: vektorová grafika a úprava fotografií, jazyková verze: čeština, angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem
5 339,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: EO606b2
Adobe Photoshop, Win/Mac, CZ/EN, 12 měsíců (elektronická licence)
Grafický software Adobe Photoshop určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem
12 890,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: EO605q2
Adobe Photoshop Elements 2024, Win/Mac, CZ (elektronická licence)
Grafický software Adobe Photoshop Elements určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, typ software: úprava fotografií, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem
2 489,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: EO605pe24a1
Adobe Creative Cloud All Apps, Win/Mac, EN, 12 měsíců, obnova (elektronická licence)
Grafický software Adobe Creative Cloud určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, prodloužení předplatného, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a webová grafika, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem
29 090,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: EO605h12
Adobe Photoshop & Premiere Elements 2024, Win/Mac, EN (elektronická licence)
Grafický software Adobe Photoshop určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, typ software: úprava fotografií, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem
3 749,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: EO605ppe24a2
Adobe Acrobat Standard DC, Win, EN, 12 měsíců (elektronická licence)
Kancelářský software Adobe Acrobat Standard určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, typ software: práce s PDF, typ software: vektorová grafika a úprava fotografií, jazyková verze: angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč bude doručen emailem
5 179,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: EO606b5
Adobe Premiere Elements 2024, Win/Mac, CZ (elektronická licence)
Grafický software Adobe Premiere Elements určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, typ software: úprava fotografií, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, zeměpisné omezení: pouze v EU, lic. klíč bude doručen emailem
2 489,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: EO605pre24a1
Adobe Photoshop, Win/Mac, CZ/EN, 1 měsíc (elektronická licence)
Grafický software Adobe Photoshop určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, typ software: úprava fotografií a 2D grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS, lic. klíč bude doručen emailem
1 079,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: EO605q1
Adobe Creative Cloud All Apps, Win/Mac, CZ/EN, 1 měsíc (elektronická licence)
Grafický software Adobe Creative Cloud určený pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, typ software: vektorová grafika, úprava fotografií a webová grafika, jazyková verze: čeština, angličtina, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti, pro firmy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows a macOS
2 489,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: EO605h7

Programy na úpravu fotek

CorelCorelDRAW Graphics Suite vám zajistí nástroje, se kterými zvládnete každý projekt Čas je jednou z nejvzácnějších věcí a CorelDRAW Graphics Suite je tu od toho, abyste jím zbytečně neplýtvali. Díky novým vylepšeným nástrojům, které zjednoduší složité pracovní postupy, zvládnete projekty klientů rychleji a budete mít více času zaměřit se na to...
Adobe Photoshop je špičková aplikace, kterou lze dnes navíc pořídit za docela rozumný měsíční poplatek. Jenže pro ty, kdo nepracují s fotkami či grafikou na denní bázi, může být sebemenší poplatek zbytečně velký. Přinášíme vám proto výběr nejlepších fotografických...
SharePoint od Microsoftu vám přináší moderní platformu pro sdílený přístup, interakci a spolupráci. Týmová spolupráce tak může probíhat kdekoli a kdykoli – a navíc rychle, spolehlivě a bezpečně.
WacomZpátky do školy s grafickými tablety Wacom Najděte si dokonalé zařízení pro studenty a učitele umění, elektronické vzdělávání nebo práci z domova, s nimiž můžete ihned pracovat na dálku. Například grafické displeje od společnosti Wacom. Znáte jejich funkce?
Už jste slyšeli o Linuxu? Pokud ano, zajímá vás, která z populárních linuxových distribucí přesně odpovídá vaší představě o kvalitním operačním systému? V našem článku se pokusíme objasnit vše, co potřebujete o distribucích Linuxu vědět!
Profesionální grafický editor CorelDRAW nebude od dalšího roku vydávat žádné upgrade verze. Společnost Corel se však rozhodla zvýhodnit majitele licencí nejnovějšího balíčku v dalších nákupech nově vydávaných verzí. Pokud tedy plánujete CorelDRAW používat i nadále,...
Více článků

Programy na úpravu fotek

V kategorii Programy na úpravu fotek máme právě teď na Alza.cz celkem 72 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné programy na úpravu fotek Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší programy na úpravu fotek Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v programy na úpravu fotek recenze
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací