Richter Czech RV.13.50.PL
5 4 ratings
Padlock - steel, 388g, resistance to weather conditions and reinforced caliper, 6 keys
Price Guarantee
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
Warranty 24 months Code:  RICHmhzam09
Richter Czech RV.13.50.PL 159,- In stock > 10 pcs
Buy
Richter Czech RV.13.50.PL
Specifications
Lock type
Key
Features
Reinforced caliper, Resistance to weather conditions
Body material
Steel
Saddle diameter
9 mm
Saddle width
21 mm
Lock Type
Key
Features
Body material
Steel
Dimensions
Saddle diameter
9 mm
Saddle width
21 mm
Saddle height
70 mm
Body width
50 mm
Body depth
33 mm
Body height
116 mm