Richter Czech RV.ELIPS.30
4,5 71 hodnocení
Visací zámek - materiál těla mosaz, uzamknutí bez klíče, 3 klíče součástí, rozměry třmenu 16 × 15 mm (V׊), průměr třmenu 4,9 mm, rozměry těla 48 × 30 × 13 mm (V׊×H)
Garance nejlepší ceny
Nakupte zrychleně do AlzaBoxu nebo na prodejnu.
Přidat do seznamu
Richter Czech RV.ELIPS.30 114,- Skladem > 20 ks
Do košíku
Richter Czech RV.ELIPS.30
Parametry a specifikace
Typ zámku
Na klíč
Vlastnosti
Uzamknutí bez klíče
Materiál těla
Mosaz
Průměr třmenu
4,9 mm
Šířka třmenu
15 mm
Typ zámku
Na klíč
Vlastnosti
Uzamknutí bez klíče
Materiál těla
Mosaz
Rozměry
Průměr třmenu
4,9 mm
Šířka třmenu
15 mm
Výška třmenu
16 mm
Šířka těla
30 mm
Hloubka těla
13 mm
Výška těla
48 mm