Richter Czech RV.OVAL.38.JU2
4.8 16 ratings
Padlock - steel, 130g, keyless lock, 3 keys
Price Guarantee
Quantity discount
Discount already from 2 pcs, up to 15%
Shop faster with pickup at AlzaBox or in-store.
Richter Czech RV.OVAL.38.JU2 119,- In stock > 20 pcs
Buy
Richter Czech RV.OVAL.38.JU2
Specifications
Lock type
Key
Features
Keyless lock
Body material
Steel
Saddle diameter
6.3 mm
Body width
38 mm
Lock Type
Key
Features
Keyless lock
Body material
Steel
Dimensions
Saddle diameter
6.3 mm
Body width
38 mm
Body height
58.3 mm