Siguro - robotické vysavače

Robotické vysavače na koberce

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Typ úklidu
Vysávání
(31)
Vytírání
(158)
Mokré čištění
(100)
Suché čištění
(114)
Určení
Pro alergiky
(58)
Na zvířecí chlupy
(113)
Antibakteriální
(26)
Způsob navigace
Základní
(21)
Laserová
(78)
Kamerová
(25)
Gyroskopická
(59)
VSLAM
(12)
LiDAR
(26)
Funkce
Automatické dobíjení
(177)
Senzor proti nárazu
(167)
Pokračování úklidu po samostatném dobití
(117)
Automatické vysypání
(40)
Vysátí více místností
(145)
Typ povrchu
Všechny druhy podlah
(152)
Koberce
(191)
Tvrdé podlahy
(140)
Měkké povrchy
(98)
Čalounění
(3)
Typ napájení
Aku
(163)
S kabelem
(13)
Typ vysavače
Bezsáčkový
(3)
Robotický
(191)
2v1
(1)
Cyklónový
(1)
Vodní
(22)
Typ filtru
High Efficiency filter
(27)
Mikrofiltr
(2)
HEPA filtr
(119)
Omyvatelný filtr
(47)
EPA filtr
(3)
Příkon
20 W
50 W
-
Hlučnost
54 dB
75 dB
-
Objem
0,25 l
1 l
-
Hmotnost
1 kg
11 kg
-
Barva
Antracitová
(1)
Bílá
(83)
Černá
(95)
Modrá
(1)
Stříbrná
(7)
Šedá
(5)
Zlatá
(2)
Nejnovější objednávky

Nebaví vás vysávání koberců? Robotický vysavač na koberce může být vaším novým pomocníkem, který vám ušetří čas i energii, navíc je oproti klasickému vysavači snadnější na údržbu a nemusíte zápasit s dlouhou šňůrou. Jaké jsou jeho funkce a podle čeho vybrat ten nejlepší robotický vysavač na koberce?

Pokračovat

Klasický a robotický vysavač na koberce má zásadní rozdíly

Robotický vysavač na koberce má zásadní výhodu v efektivním vysávání bez vaší asistence. Navíc se dostane i do hůře dostupných míst, kam byste se s hubicí klasického vysavače těžko dostali. Není ani pravda to, že by byl robotický vysavač na koberce oproti běžným vysavačům méně účinný. Jaké jsou jeho další výhody?

 • Úspora času a energie.
 • Povysává i těžko dostupná místa pod nábytkem či postelí.
 • Díky vysoké sací síle odstraní i nečistoty usazené hluboko ve vláknech koberce.
 • Robotický vysavač na koberce se na více znečištěná místa několikrát vrací.

Robotický vysavač na koberce a jeho funkce

Pokud jste se rozhodli pro robotický vysavač na koberce, doporučujeme při výběru zohlednit jeho výbavu a funkce – těmi se jednotlivé modely vzájemně liší.

 • Navigační systém u některých typů vypočítá nejefektivnější dráhu úklidu a vyhýbá se překážkám.
 • Automatické dobíjení během úklidu je pro robotický vysavač na koberce nespornou výhodou.
 • Senzory zabraňující nárazu či pádu prodlužují životnost zařízení a zabraňují poničení nábytku.
 • Možnost WiFi připojení a propojení s mobilní aplikací umožňuje pohodlné ovládání zařízení na dálku.
 • Funkce odložení úklidu umožňuje nastavit si datum i čas příštího vysávání.
 • Informaci o plném zásobníku vám robotický vysavač na koberce ohlásí pomocí signalizace.
 • Senzor pro detekci nečistot zajišťuje, že vysavač nepřestane vysávat, dokud není koberec naprosto čistý.

Robotické vysavače na koberce vybírejte také v závislosti na sacím výkonu a příkonu. Náš rádce vám pomůže tyto pojmy nezaměnit a vysvětlí, co určují.

Robotický vysavač na koberce si poradí s každým nepořádkem

Hlavní výhodou je schopnost odstranit i odolnější nečistoty. Robotické vysavače na koberce si rovněž poradí se všemi typy podlah, včetně linolea, dlažby, dřevěných a plovoucích podlah. V závislosti na typu podlahy vybrané modely dokážou přizpůsobit sací výkon.

 • Pro vytírání podlah stačí do práce zapojit i odnímatelný mop. V suchém režimu vás zbaví veškerého prachu, v mokrém režimu si poradí i s většími nečistotami.
 • Na zvířecí chlupy jsou vhodné robotické vysavače na koberce s co nejvyšším sacím výkonem a kvalitním filtrem, který tyto vlákna dokáže zachytit.
 • Antibakteriální typ díky speciálním filtrům odstraní i jemný prach včetně alergenů a bakterií.
 • O sběr nečistot se robotický vysavač na koberce postará pomocí speciálních kartáčů, které se na více znečištěná místa zaměřují intenzivněji.

Robotické vysavače s vytíráním díky schopnosti mokrého i suchého úklidu doporučujeme do domácností s převahou tvrdých podlah.

Vyberte pro robotický vysavač na koberce správný filtr

Důležitým parametrem při výběru je také typ filtru, který je pro robotický vysavač na koberce nezbytný. Ačkoliv je většina filtrů vyrobena z kvalitní netkané textilie, nejefektivnější jsou filtry HEPA a EPA ze skelného mikrovlákna.

 • Mikrofiltr poskytuje vysavači silný průtok vzduchu a vysokou úroveň filtrace, aby schopnost zachytit veškerý prach byla maximalizovaná.
 • EPA filtr zachycuje podobně jako HEPA filtr ten nejjemnější prach, pyl a další mikročástice. U vysavačů se EPA filtry používají se stupněm 10, 11 a 12, přičemž pro alergiky je nejvhodnější stupeň 12.
 • HEPA filtr je zkratka pro vysoce efektivní filtr vzduchových částic a vyplatí se, pokud máte v domácnosti alergika. Filtrační schopnost HEPA filtru ve vysavači se udává stupni 13–14, kde platí, že čím vyšší stupeň, tím vyšší filtrace.
 • Omyvatelný filtr se vyznačuje svou snadnou údržbou. Jakmile se vysavač zanese nečistotami, stačí filtr umýt pod proudem vody a nechat řádně vyschnout.
 • AeroForce je vysoce efektivní filtr, který má robotický vysavač na koberce umístěn ve sběrném koši. Tento filtrační systém se řadí mezi nejúčinnější a dokáže zachytit nečistoty, prachové částice i alergeny.

Filtrační schopnost u stupně 10 zadrží až 85 % nečistot, u stupně 13 je to až 99,95 % částic.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Robotický vysavač - sací výkon 2200 Pa, doba provozu až 150 min, na čištění koberců a všech typů podlah, na suché a mokré čištění, s mopem, 2 boční štětce, čištění kartáčem a mopování, funkce 2 v 1 (vysávání + mopování), objem nádoby na prach 600 ml, objem nádoby na vodu 400 ml, Li-ion baterie s kapacitou 4900 mAh, automatické dobíjení v nabíjecí stanici, senzor proti pádu ze schodů, ovládání přes aplikaci Tuya, dálkové ovládání, vysavač překoná překážky do výšky 1,5 cm, laserová navigace, motor BLDC, filtr HEPA, pro alergiky, hlučnost 60 dB, jazyk aplikace angličtina, čeština, slovenština, maďarština a němčina, jazyk přístroje angličtina, čeština, slovenština a maďarština, 3 roky záruka
8 499,-

2.
Robotický vysavač s elektronickým mopem a automatickou stanicí na vysypávání prachu a nečistot, pro úklid bez práce až na 60 dní, sací výkon až 2 700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser + 3x TOF senzor, infračervené senzory, BLDC motor, 4 režimy úklidu, ovládání přes mobilní aplikaci včetně nastavení zakázaných zón, elektronický mop pro vytírání a vysávání zároveň, 4 úrovně nastavení tlaku vody, počet mopů v balení 2, objem nádoby na vodu 0,3 l, elektronický turbo kartáč, počet bočních kartáčů 1, přizpůsobení výkonu dle povrchu podlahy, objem nádoby na prach 0,26 l, objem prachového sáčku do automatické stanice 4,1 l, počet prachových sáčku v balení 3, hlučnost 65 dB, provozní doba 120 min, čas dobíjení 180 min, Lithium ion baterie, HEPA filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, překonání překážky do výšky 1,8 cm, barva bílá, 15letá záruka opravitelnosti
12 990,-

3.
Robotický vysavač s elektronickým mopem a automatickou stanicí na vysypávání prachu a nečistot, pro úklid bez práce až na 60 dní, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, sací výkon až 2 700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser + 3x TOF senzor, infračervené senzory, BLDC motor, 4 režimy úklidu, ovládání přes mobilní aplikaci včetně nastavení zakázaných zón, elektronický mop pro vytírání a vysávání zároveň, 4 úrovně nastavení tlaku vody, počet mopů v balení 3, objem nádoby na vodu 0,3 l, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, počet bočních kartáčů 1, přizpůsobení výkonu dle povrchu podlahy, objem nádoby na prach 0,26 l, objem prachového sáčku do automatické stanice 4,1 l, počet prachových sáčku v balení 3, hlučnost 65 dB, provozní doba 120 min, čas dobíjení 180 min, Lithium ion baterie, HEPA filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, překonání překážky do výšky 1,8 cm, barva černá, 15letá záruka opravitelnosti
12 490,-

Další nejprodávanější
191 položek
Lidovka
Siguro RV-G57 Cleanbot CZ Black - Robotický vysavač Doprava
zdarma
4,7
Siguro RV-G57 Cleanbot CZ Black
Robotický vysavač - sací výkon 1800 Pa, doba provozu až 120 min, na čištění koberců a všech typů podlah, na suché a mokré čištění, s mopem, 2 boční štětce, čištění kartáčem a mopování, funkce 2 v 1 (vysávání + mopování), objem nádoby na prach 600 ml, objem nádoby na vytírání 300 ml (prach) a 150 ml (voda), Li-ion baterie s kapacitou 2600 mAh, digitální displej, automatické dobíjení v nabíjecí stanici, senzor proti pádu ze schodů, ovládání na těle vysavače i přes aplikaci Tuya, dálkové ovládání, vysavač překoná překážky do výšky 1,5 cm, navigace gyroskop, motor BLDC, filtr HEPA, pro alergiky, hlučnost 65 dB, jazyk aplikace angličtina, čeština, slovenština, maďarština a němčina, jazyk přístroje čeština, 3 roky záruka
Super cena
5 799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SGR_RV_G570B
Zlatá střední cesta
Rowenta RR8587WH X-PLORER S75s+ 4v1 Laser s automatickou stanicí - Robotický vysavač Varianty Doprava
zdarma
4,6 23×
Rowenta RR8587WH X-PLORER S75s+ 4v1 Laser s automatickou stanicí
Robotický vysavač s elektronickým mopem a automatickou stanicí na vysypávání prachu a nečistot, pro úklid bez práce až na 60 dní, sací výkon až 2 700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser + 3x TOF senzor, infračervené senzory, BLDC motor, 4 režimy úklidu, ovládání přes mobilní aplikaci včetně nastavení zakázaných zón, elektronický mop pro vytírání a vysávání zároveň, 4 úrovně nastavení tlaku vody, počet mopů v balení 2, objem nádoby na vodu 0,3 l, elektronický turbo kartáč, počet bočních kartáčů 1, přizpůsobení výkonu dle povrchu podlahy, objem nádoby na prach 0,26 l, objem prachového sáčku do automatické stanice 4,1 l, počet prachových sáčku v balení 3, hlučnost 65 dB, provozní doba 120 min, čas dobíjení 180 min, Lithium ion baterie, HEPA filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, překonání překážky do výšky 1,8 cm, barva bílá, 15letá záruka opravitelnosti
12 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROWRV237
Pro náročné
iRobot Roomba j7+ - Robotický vysavač
Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,1
iRobot Roomba j7+
Robotický vysavač , navigace PrecisionVision s mapováním Imprint™, rozpoznávání překážek, personalizovaná doporučení úklidu, zóny Keep out a Clean, 10x vyšší sací výkon, automatické vysypávání sběrného koše v čisticí stanici Clean Base®
22 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: IRORV200
Siguro RV-L65 Infinity CZ EN Black - Robotický vysavač Doprava
zdarma
4,8
Siguro RV-L65 Infinity CZ EN Black
Robotický vysavač - sací výkon 2200 Pa, doba provozu až 150 min, na čištění koberců a všech typů podlah, na suché a mokré čištění, s mopem, 2 boční štětce, čištění kartáčem a mopování, funkce 2 v 1 (vysávání + mopování), objem nádoby na prach 600 ml, objem nádoby na vodu 400 ml, Li-ion baterie s kapacitou 4900 mAh, automatické dobíjení v nabíjecí stanici, senzor proti pádu ze schodů, ovládání přes aplikaci Tuya, dálkové ovládání, vysavač překoná překážky do výšky 1,5 cm, laserová navigace, motor BLDC, filtr HEPA, pro alergiky, hlučnost 60 dB, jazyk aplikace angličtina, čeština, slovenština, maďarština a němčina, jazyk přístroje angličtina, čeština, slovenština a maďarština, 3 roky záruka
Super cena
8 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SGR_RV_L650B
Rowenta RR8595WH X-PLORER S75s+ Animal & Allergy 4v1 Laser HEPA s automatickou stanicí - Robotický vysavač
Varianty Doprava
zdarma
4,6 23×
Rowenta RR8595WH X-PLORER S75s+ Animal & Allergy 4v1 Laser HEPA s automatickou stanicí
Robotický vysavač s elektronickým mopem a automatickou stanicí na vysypávání prachu a nečistot, pro úklid bez práce až na 60 dní, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, sací výkon až 2 700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser + 3x TOF senzor, infračervené senzory, BLDC motor, 4 režimy úklidu, ovládání přes mobilní aplikaci včetně nastavení zakázaných zón, elektronický mop pro vytírání a vysávání zároveň, 4 úrovně nastavení tlaku vody, počet mopů v balení 3, objem nádoby na vodu 0,3 l, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, počet bočních kartáčů 1, přizpůsobení výkonu dle povrchu podlahy, objem nádoby na prach 0,26 l, objem prachového sáčku do automatické stanice 4,1 l, počet prachových sáčku v balení 3, hlučnost 65 dB, provozní doba 120 min, čas dobíjení 180 min, Lithium ion baterie, HEPA filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, překonání překážky do výšky 1,8 cm, barva černá, 15letá záruka opravitelnosti
12 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROWRV268
iRobot Roomba i7 - Robotický vysavač
Varianty
4,5 81×
iRobot Roomba i7
Robotický vysavač - pro alergiky a na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, na vysávání, AeroForce filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, automatické vysypání, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu, funkce proti zamotání kabelů a detekce znečištěných míst, ovládání mobilní aplikací, objem nádoby na prach 0,4 l, 1 boční kartáč, překoná překážky do výšky 2 cm, kamerová navigace, Li-ion baterie, doba provozu 75 min, doba nabíjení 1,5 h, hlučnost 58 dB, kompatibilní s Wi-Fi, příkon 33 W, rozměry 9 × 34 × 34 cm (V׊×H), hmotnost 3 kg, nabíjecí stanice součástí balení, černá a stříbrná barva
Zlevněno -7 %
13 999,- 14 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: IROVRCZ28
Roborock S7+ bílý (vysavač S7 + Auto Empty Dock) - Robotický vysavač Varianty
4,6 23×
Roborock S7+ bílý (vysavač S7 + Auto Empty Dock)
Robotický vysavač s mopem - na všechny druhy podlah, na suché čištění, mokré čištění, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, automatické vysypání, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu, přizpůsobení povrchu podlahy a časový rozvrh úklidu, indikátor nabíjení, regulace výkonu a měkčená kolečka, ovládání mobilní aplikací, objem nádoby na prach 0,47 l, 1 boční kartáč, překoná překážky do výšky 2 cm, LiDAR navigace, DC motor, Li-ion baterie, doba provozu 180 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 67 dB, rozměry 9,7 × 35,3 × 35 cm (V׊×H), hmotnost 11 kg, akumulátor, nabíjecí adaptér a nabíjecí stanice součástí balení, bílá barva
15 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROBRV244
4,4 17×
ETA Falco Smart 2515 90000
Robotický vysavač 2v1 se smart aplikací na vytírání podlah, na koberce, na sbírání nečistot, na všechny druhy podlah, tvrdé podlahy, hladké podlahy i měkké povrchy, doba provozu 120 min, doba nabíjení 5 h, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, senzor proti pádu ze schodů, senzor proti nárazu, vysátí více místností a přizpůsobení povrchu podlahy, objem nádoby 0,6 l, počet bočních štětců 2, překoná překážku do 1,5 cm, způsob navigace gyro, DC motor, typ ovládání dálkový ovladač, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, typ baterie Li-ion, HEPA filtr, hlučnost 72 dB(A), mobilní aplikace, boční kartáč, dálkové ovládání, mopovací modul s mopovací tkaninou, mopovací textílie (2ks), nabíjecí adaptér, nabíjecí základna a virtuální zeď, barva stříbrná
7 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ETARV410
4,1 12×
Niceboy ION Charles i8 black
Robotický vysavač s mopem - na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, na suché čištění, mokré čištění, high Efficiency filter, omyvatelný filtr, pěnový filtr a HEPA H13 filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, senzor proti pádu ze schodů a funkce odloženého úklidu, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, ovládání mobilní aplikací, na těle, objem nádoby na prach 0,35 l, 2 boční kartáče, překoná překážky do výšky 2,1 cm, gyroskopická navigace, BLDC motor, Li-ion baterie, doba provozu 120 min, doba nabíjení 5 h, hlučnost 65 dB, rozměry 0,96 × 32 × 32 cm (V׊×H), hmotnost 3 kg, černá barva
6 239,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: NICRV670
4,0 163×
TESLA RoboStar iQ100
Robotický vysavač s mopem - na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, na suché čištění, mokré čištění, HEPA filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů a funkce odloženého úklidu, dálkové ovládání, ovládání mobilní aplikací, objem nádoby na prach 0,2 l, 2 boční kartáče, překoná překážky do výšky 1 cm, základní navigace, BLDC motor, Li-ion baterie, doba provozu 150 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 59 dB, rozměry 8 × 29,5 × 29,5 cm (V׊×H), hmotnost 3 kg, akumulátor a nabíjecí adaptér součástí balení, bílá barva
3 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESRV673
Niceboy ION Charles i4 White - Robotický vysavač
Varianty
4,4 23×
Niceboy ION Charles i4 White
Robotický vysavač s mopem - na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, na suché čištění, mokré čištění, high Efficiency filter, HEPA filtr, omyvatelný filtr, pěnový filtr a HEPA H13 filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů a funkce odloženého úklidu, ovládání mobilní aplikací, objem nádoby na prach 0,6 l, plastová sběrná nádoba o objemu 0,6 l, 2 boční kartáče, překoná překážky do výšky 1,5 cm, gyroskopická navigace, BLDC motor, Li-ion baterie, doba provozu 100 min, doba nabíjení 5 h, hlučnost 65 dB, kompatibilní s Google Assistant, Wi-Fi, rozměry 7,8 × 32 × 32 cm (V׊×H), hmotnost 2 kg, nabíjecí stanice součástí balení, bílá barva
Zlevněno -7 %
3 999,- 4 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: IONVR338
iRobot Roomba i7 silver - Robotický vysavač
Varianty
4,5 81×
iRobot Roomba i7 silver
Robotický vysavač - na všechny druhy podlah, na suché čištění, HEPA filtr a AeroForce filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, automatické vysypání, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu, funkce proti zamotání kabelů a detekce znečištěných míst, ovládání mobilní aplikací, objem nádoby na prach 0,4 l, 1 boční kartáč, překoná překážky do výšky 2 cm, kamerová navigace, Li-ion baterie, doba provozu 75 min, doba nabíjení 1,5 h, hlučnost 58 dB, kompatibilní s Wi-Fi, rozměry 9,2 × 33,9 × 33,9 cm (V׊×H), hmotnost 3 kg, nabíjecí stanice součástí balení, stříbrná barva
Zlevněno -13 %
12 999,- 14 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: IRORV335
Rowenta RR7447WH X-PLORER S60 Allergy - Robotický vysavač
Varianty Doprava
zdarma
4,0 57×
Rowenta RR7447WH X-PLORER S60 Allergy
Robotický vysavač s mopem a na sbírání nečistot, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, objem nádoby 0,4 l, počet bočních štětců 2, způsob navigace gyro, typ ovládání aplikace, hlučnost 65 dB, mobilní aplikace, malý mop, barva bílá, provozní doba 90 min, čas dobíjení 240 min, Lithium ion baterie, 3 režimy úklidu, vysoce výkonný filtr, systém Aqua Force, ovládání skrz aplikaci, kompatibilita s hlasovými asistenty, navigační systém Smart Exploration 4.0, 2 boční kartáče, 15letá záruka opravitelnosti
6 329,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROWRV814
4,4 12×
ETA Master 5229 90000
Robotický vysavač s mopem - na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, na suché čištění, mokré čištění, HEPA filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu a přizpůsobení povrchu podlahy, dálkové ovládání, indikátor nabíjení a regulace výkonu, ovládání mobilní aplikací, objem nádoby na prach 0,6 l, sběrná nádoba o objemu 1 l, 2 boční kartáče, překoná překážky do výšky 1,5 cm, laserová navigace, DC motor, Li-ion baterie, doba provozu 230 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 68 dB, kompatibilní s Wi-Fi, rozměry 9,5 × 35 × 35 cm (V׊×H), hmotnost 4 kg, akumulátor, nabíjecí adaptér a nabíjecí stanice součástí balení, černá barva
11 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ETARV748
Niceboy ION Charles i4 Black - Robotický vysavač Varianty
4,4 23×
Niceboy ION Charles i4 Black
Robotický vysavač s mopem - na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, na suché čištění, mokré čištění, high Efficiency filter, HEPA filtr, omyvatelný filtr, pěnový filtr a HEPA H13 filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů a funkce odloženého úklidu, ovládání mobilní aplikací, objem nádoby na prach 0,6 l, plastová sběrná nádoba o objemu 0,6 l, 2 boční kartáče, překoná překážky do výšky 1,5 cm, gyroskopická navigace, BLDC motor, Li-ion baterie, doba provozu 100 min, doba nabíjení 5 h, hlučnost 65 dB, kompatibilní s Google Assistant, Wi-Fi, rozměry 7,8 × 32 × 32 cm (V׊×H), hmotnost 2 kg, nabíjecí stanice součástí balení, černá barva
4 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: IONVR277
4,4
ETA Aron 3512 90000
Robotický vysavač - s mopem, na všechny druhy podlah, vysávání a mopování, SMART aplikace, doba provozu 120 min, doba nabíjení 6 h, gyroskopická navigace, senzory proti pádu ze schodů, senzory proti narážení do nábytku, DC motor, HEPA filtr, hlučnost 72 dB(A), objem nádoby na prach 0,3 l, automatické dobíjení, 4 režimy úklidu, funkce odloženého úklidu, nastavení sacího výkonu, ovládání na těle vysavače i přes aplikaci a dálkové ovládání, počet bočních štětců 2, virtuální zeď, překoná překážky do výšky 1,5 cm
5 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ETARV000
4,1 36×
CONCEPT VR3205 3v1 PERFECT CLEAN Laser UVC Y-wash
Robotický vysavač sací výkon 3 300 Pa, s mopem, pro alergiky, na čištění koberců a na suché a mokré čištění, na všechny druhy podlah, typ baterie: Li-ion, doba provozu 250 min, doba nabíjení 4 h, hlučnost 60 dB(A), objem nádoby 0,6 l, automatické dobíjení, předvolba místností k úklidu, senzor proti pádu ze schodů, odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, senzor proti nárazu, vysátí více místností a přizpůsobení povrchu podlahy, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 2, překoná překážku do 1,8 cm, způsob navigace: laserová, BLDC motor, způsob čištění: kartáče, programy a mopování, čisticí kartáček, dálkové ovládání, HEPA filtr, kartáč na podlahu/koberce, mopovací modul s mopovací tkaninou, mopovací textílie, nabíjecí stanice a pěnový filtr, pěnový filtr a HEPA H13 filtr, mobilní aplikace, barva bílá
Zlevněno -9 %
8 499,- 9 349,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CONRV291
4,3
iRobot Roomba i7+ light silver
Robotický vysavač - na všechny druhy podlah, na suché čištění, AeroForce filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, automatické vysypání, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu, funkce proti zamotání kabelů, detekce znečištěných míst a funkce odloženého úklidu, ovládání mobilní aplikací, objem nádoby na prach 0,4 l, 1 boční kartáč, překoná překážky do výšky 1,3 cm, kamerová navigace, Li-ion baterie, doba nabíjení 1,5 h, hlučnost 58 dB, rozměry 9,2 × 33,9 × 33,9 cm (V׊×H), hmotnost 3 kg, nabíjecí stanice součástí balení, stříbrná barva
Zlevněno -22 %
17 999,- 22 999,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: IRORV742
Rowenta RR9065WH X-PLORER S130 AI 4v1 Laser & Camera 8 cm s umělou inteligencí - Robotický vysavač Varianty Doprava
zdarma
4,4 20×
Rowenta RR9065WH X-PLORER S130 AI 4v1 Laser & Camera 8 cm s umělou inteligencí
Robotický vysavač s umělou inteligencí pro personalizované čištění a detekci nízkých překážek, tenký vysavač s výškou pouhých 8 cm, s mopem, sací výkon až 2700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser kamera, infračervené senzory, BLDC motor, ovládání přes mobilní aplikaci, elektronický turbo kartáč, počet bočních kartáčů 2, systém Aqua Power pro vytírání a vysávání zároveň, 2x mop na běžné čištění, objem nádoby na vodu 0,15 l, nastavení výkonu povrchu dle zón, nastavení automatických zakázaných zón, objem nádoby na prach 0,5 l, hlučnost 60 dB, provozní doba 120 min, čas dobíjení 180 min, Lithium ion baterie, 4 režimy úklidu, HEPA filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, překonání překážky do výšky 1,6 cm, barva černá, 15letá garance opravitelnosti
10 290,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROWRV759
4,1
HOME RV-A35 Robo Sweeper Black
Robotický vysavač - sací výkon 1000 Pa, doba provozu až 120 min, na čištění koberců a všech typů podlah, na suché čištění, mopovací tkanina, 2 boční štětce, objem nádoby na prach 250 ml, Li-ion baterie s kapacitou 1500 mAh, manuální dobíjení, senzor proti pádu ze schodů, dálkové ovládání, vysavač překoná překážky do výšky 1,2 cm, motor BLDC, filtr HEPA, pro alergiky, hlučnost 65 dB
Super cena
2 399,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: HM_RV_A350B
CONCEPT VR2020 3 v 1 Perfect Clean Gyro Defender UVC - Robotický vysavač
Varianty
4,2 51×
CONCEPT VR2020 3 v 1 Perfect Clean Gyro Defender UVC
Robotický vysavač s mopem, na čištění koberců, na suché a mokré čištění a antibakteriální, na všechny druhy podlah, UV lampa (UVC), typ baterie: Li-ion, doba provozu 120 min, doba nabíjení 4 h, hlučnost 56 dB(A), objem nádoby 0,6 l, předvolba místností k úklidu, vysátí více místností, přizpůsobení povrchu podlahy a funkce odloženého úklidu, typ ovládání: aplikace, počet bočních štětců: 2, překoná překážku do 1,5 cm, způsob navigace: gyro, BLDC motor, způsob čištění: kartáče,programy a mopování, boční kartáč, čisticí kartáček, dálkové ovládání, zásobník na aroma tabletu, hepa filtr, kartáč na podlahu/koberce, mopovací textílie, nabíjecí stanice, pěnový filtr a magnetické páska, pěnový filtr a HEPA H13 filtr, mobilní aplikace, barva bílá
5 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CONRV256
5,0
ETA Zero 2227 90000
Robotický vysavač s mopem - na koberce, tvrdé podlahy a plovoucí podlahy, na vysávání, suché čištění, mokré čištění, HEPA filtr, automatické dobíjení, senzor proti pádu ze schodů, funkce odloženého úklidu a časový rozvrh úklidu, dálkové ovládání a indikátor nabíjení, ovládání dálkovým ovladačem, na těle, objem nádoby na prach 0,6 l, 2 boční kartáče, překoná překážky do výšky 0,15 cm, základní navigace, BLDC motor, Li-ion baterie, doba provozu 120 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 72 dB, rozměry 8 × 32 × 31,5 cm (V׊×H), hmotnost 2,8 kg, nabíjecí stanice součástí balení, bílá barva
3 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ETARV344
CONCEPT VR3520 3v1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC - Robotický vysavač
Varianty
4,0 25×
CONCEPT VR3520 3v1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC
Robotický vysavač s funkcí automatického vysypávání, s mopem 3 v 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC, Navigační technologie LaserTec 2.0, prachová základna s automatickým vysypáním prachu, 3 v 1: VYSÁVÁ, VYTÍRÁ, STERILIZUJE, ROOMPLAN 3.0 – automatické rozdělení místností, plánování úklidu, BLDC motor, Li-Ion baterie 5200 mAh – až 250 minut, UVC lampa - režim UVC (sterilizace a vysávání), režim sterilizace (bez vysávání), aplikace Concept Robot v ČEŠTINĚ, ovládání přes domácího asistenta Amazon Alexa/Google Home, TOF senzor, CARPET turbo, úklid vícepatrových domácností, Total Surface, 3 režimy úklidu (kompletní, zónový, lokální), tichý režim, elektronicky řízené VYTÍRÁNÍ, prachový zásobník 2 v 1, třístupňová filtrace s HEPA filtrem 13, doba nabíjení 4 - 5 hodiny
14 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: CONRV092
Rowenta RR8575WH X-PLORER S75s Animal & Allergy 4v1 Laser HEPA - Robotický vysavač Varianty Doprava
zdarma
4,6 23×
Rowenta RR8575WH X-PLORER S75s Animal & Allergy 4v1 Laser HEPA
Robotický vysavač s elektronickým mopem, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, sací výkon až 2 700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser + 3x TOF senzor, infračervené senzory, BLDC motor, 4 režimy úklidu, ovládání přes mobilní aplikaci včetně nastavení zakázaných zón, elektronický mop pro vytírání a vysávání zároveň, 4 úrovně nastavení tlaku vody, počet mopů v balení 3, objem nádoby na vodu 0,3 l, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, počet bočních kartáčů 1, přizpůsobení výkonu dle povrchu podlahy, objem nádoby na prach 0,4 l, hlučnost 65 dB, provozní doba 120 min, čas dobíjení 180 min, Lithium ion baterie, HEPA filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, překonání překážky do výšky 1,8 cm, barva černá, 15letá garance opravitelnosti
9 999,-
Skladem poslední 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROWRV244
Robotický vysavačRobotický vysavač Roborock S8 Pro Ultra (RECENZE) Na vlastní podlaze jsme vyzkoušeli robotický vysavač Roborock S8 Pro Ultra, který představuje technologickou...
Dreame je poměrně mladá značka vysavačů i další elektroniky, která za dobu svého krátkého působení dosáhla...
Roborock, tvůrce ultrainteligentní domácí robotiky, přichází na trh s novou řadou robotických vysavačů...
XiaomiNovinky Xiaomi v podobě stolního mixéru, tyčového a robotického vysavače Pod značkou Xiaomi nalezneme širokou nabídku domácích spotřebičů zaměřených na úklid, vaření i trávení volného...
V domácím prostředí jsme vyzkoušeli robotický vysavač Niceboy Charles i8, který je vybaven pokročilými...
V domácí recenzi jsme tentokrát otestovali robotický vysavač Rowenta X-PLORER S75s, který se mimo jiné pyšní...
Více článků Všechny články
 

Již neprodáváme

Robotické vysavače na koberce

Robotický vysavač na koberce je v domácnostech čím dál častěji používaným spotřebičem. Důvod je prostý – úspora energie i času a záruka kvalitně uklizených podlah i hluboko ve vláknech koberce. Inspirujte se od jakých předních značek si můžete robotické vysavače na koberce pořídit.

Jaký robotický vysavač na koberce vybrat?

Na robotické vysavače na koberce se specializuje hned několik značek a nabízí přístroje s účinnými funkcemi. Vybrat si tak můžete na základě individuálních požadavků na perfektní úklid.

Robotický vysavač na koberce Roomba

Robotický vysavač na koberce Roomba si bez problému poradí ve větších prostorách. Úklid usnadňuje navigační systém a schopnost automatického dobíjení a funkce pokračování v úklidu.

Robotický vysavač na koberce Hoover

Robotický vysavač na koberce Hoover má vysoký sací výkon, který oceníte zejména v případě, že máte doma zvířecí mazlíčky a různé typy podlah. Propojit ho můžete také pomocí WiFi připojení s mobilním telefonem a úklid ovládat na dálku.

Za zmínku stojí také robotický vysavač Tesla, který podlahu nejen vysaje, ale také vytře pomocí utěrky z mikrovlákna.

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné robotické vysavače na koberce Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší robotické vysavače na koberce Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší robotické vysavače na koberce Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v robotické vysavače na koberce recenze
P-DC1-WEB04
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací