AD schízovačka AD schízovačka

Sady hrnců

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Typ vnitřního povrchu
Nepřilnavý
(75)
Nepřilnavý mramor
(43)
Keramický
(17)
Smaltovaný
(20)
Hliníkový
(3)
Nerezový
(117)
S příměsí titanu
(12)
Počet kusů v sadě
3 ks
27 ks
-
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Kvalitní nádobí je základem úspěšného a efektivního vaření. Dobrý hrnec vydrží dlouhá léta a ušetří váš čas i energii. Při výběru sady hrnců je třeba brát do úvahy nejen cenu, ale i kvalitu materiálu, ze kterého jsou hrnce vyrobeny a typ sporáku, na kterém vaříte. Sada nádobí obvykle obsahuje hrnce, kastroly, rendlíky a někdy je součástí sady i pánev, samozřejmostí jsou poklice. Na co se při výběru sady hrnců zaměřit?

Pokračovat

Jaké základní parametry má sada hrnců?

Aby zakoupené nádobí splňovalo všechna vaše očekávání, věnujte pozornost parametrům, které vám pomohou s výběrem. Mezi nejdůležitější patří materiál, ze kterého je sada hrnců vyrobena a typ nádobí, ze kterého se skládá. Pomůžeme vám zorientovat se v nabídce.

Které typy nádobí může sada hrnců obsahovat a jak se mezi sebou liší?

Sada hrnců je ekonomicky výhodná varianta, jak získat potřebné nádobí, navíc ve shodném designu. Obvykle obsahuje hrnce o různých velikostech a často jsou její součástí rendlíky nebo sada kastrolů. Při výběru je proto důležité zhodnotit, které nádobí potřebujete.

 • Rendlík je ideální na omáčky nebo ohřívání menších porcí. Mívá jednu rukojeť a často je vybaven nálevkou.
 • Kastrol je nižší, má však širší základnu – vhodný na vaření brambor, zeleniny, příloh apod.
 • Hrnec při stejné šířce bývá vyšší než kastrol, obvykle se vejde i na menší plotýnku, ale pro dostatečné prohřátí obsahu je třeba pokrm míchat. Hodí se na polévky, vaření masa apod.
 • Vysoký hrnec se nejčastěji používá na vaření těstovin, některé modely mívají i speciální vložku na špagety.
 • Mlékovar je speciálně určen pro vaření a ohřívání mléka, čokolády, omáček, nebo pudinků. Zpravidla má dvoustěnnou konstrukci, do které se nalije voda, vaření tedy probíhá jako ve vodní lázni. Ohřívané pokrmy se tak nepřipálí.

Jak rozpoznat hrnec od kastrolu? Hrnec má větší výšku než poloměr, zatímco kastrol má výšku nižší než poloměr (měřeno u horního okraje nádoby).

Kvalitu sady hrnců poznáte podle materiálů a vlastností dna

U sady hrnců je nejdůležitějším parametrem kvality schopnost vést teplo. Odvíjí se od použitých materiálů, tloušťce stěn a dna. Zvolené kovy také ovlivňují možnost použití hrnců na různých typech sporáků, například pro vaření na indukční desce musí dno obsahovat vysoký obsah železa.

 • Schopnost vést teplo je kritériem pro kvalitní nádobí. Platí, že čím silnější stěna nebo dno, tím větší udržitelnost tepla.
 • Materiál disku / dna má vliv na typ sporáku, pro který se hodí sada hrnců.

Sady hrnců vybírejte s ohledem na typ sporáku

Pokud vlastníte indukční sporák, ne všechny hrnce jsou pro něj použitelné. Zásadním parametrem je materiál dna hrnce, který musí obsahovat železo. Na ostatní typy ohřevu lze použít i sady hrnců, které pro indukci vhodné nejsou. Rozlišujeme buď sendvičové dno nebo kapslové dno.

 • Sady hrnců vhodné na indukci obsahují feromagnetické dno (s vysokým obsahem železa) a ideálně silnou vrstvu hliníku pro rychlý rozvod tepla. Tyto hrnce lze ovšem použít o pro vaření na ostatních typech sporáků (plynové, elektrické, sklokeramické).

i

Pro ostatní typy ohřevu není nezbytný vysoký obsah železa ve dnu nádobí. Vhodná může být tak každá sada hrnců, která splňuje vaše další požadavky.

Sada hrnců se sendvičovým dnem

Základ hrnce tvoří hliníkový disk, který je přivařen ke dnu hrnce. Hliník rychle kumuluje a rozvádí teplo. Na disk se následně pod velkým tlakem a vysokou teplotou připevní další disk z nerezové oceli s vyšším obsahem železa. Takové dno se nazývá sendvičové, vzniká spojením více vrstev materiálů.

 • Vhodné především pro plynové sporáky, kde dochází k rychlému nárůstu teploty.
 • Díky disku s vysokým obsahem železa lze hrnce použít i na indukčních varných deskách.
 • Ideální pro časté použití a velkou zátěž.

Sada hrnců s kapslovým dnem

Základ tvoří hliníkový disk menšího průměru, který je uzavřen v pouzdře (kapsli). Pouzdro je vyplněné vakuem a je připevněné ke spodu hrnce. Pokud přidáme další disk z nerezové oceli k hliníkovému, vznikne tzv. kapslové sendvičové dno.

 • Kapslové dno je vhodné pro vaření na elektrice a sklokeramice.
 • Pokud dno obsahuje disk ze železa, hrnce jsou vhodné i pro indukční vařiče.
 • Může se v případě méně kvalitního provedení deformovat.

Z jakého materiálu může být sada hrnců vyrobena

Materiály pro výrobu nádobí se vyznačují vysokou odolností a dobrou akumulací a distribucí tepla. Kov, nebo jejich slitina, ze kterého je sada hrnců vyrobena, může být doplněn vnitřní a vnější vrstvou z odlišného materiálu, který má odlišné vlastnosti, například je nepřilnavý.

 1. Nerezová ocel je nejčastěji používaný odolný materiál s dlouhou životností a snadnou údržbou.
 2. Ocel bez ochrany proti korozi je cenově dostupnější, bývá z vnější i vnitřní strany opatřena dalším povrchem (nejčastěji smaltem).
 3. Litina se vyznačuje velkou hmotností a dobře udržuje naakumulované teplo. Litinové sady hrnců jsou velmi odolné.
 4. Hliník (lisovaný hliník) je lehký materiál, který dobře vede teplo. Pro vnitřní a vnější povrch se používají další materiály.
 5. Litý hliník se vyznačuje dokonale rovnoměrným rozvodem tepla a oproti lisované variantě je odolnější.
 6. Měď představuje špičkový vodič tepla s dlouhou životností. Vždy musí být vnitřní strana opatřena odlišným povrchem. Nevýhodou měděných hrnců je vyšší cena a náročnost údržby.

Sada hrnců a jejich vnitřní povrch

Kvalita vnitřního povrchu je velmi důležitá, neboť přichází do přímého kontaktu s jídlem. Ovlivňuje jak životnost hrnce, tak i snadnost jeho čištění. Obvyklým materiálem je nerezová ocel, ale sada hrnců může mít vnitřní vrstvu taktéž ze smaltu, nebo moderního nepřilnavého materiálu.

 • Nerezová ocel je materiál odolný proti korozi s dlouhou životností a snadnou údržbou. Dobře vede teplo, je odolný vůči pachům i mechanickému poškrábání. Kvalitu nerezového hrnce lze posoudit dle tloušťky stěny (čím silnější, tím lepší), síly dna a také podle hmotnosti. Čím vyšší hmotnost, tím je nádobí kvalitnější.
 • Smalt se dlouhodobě používá k výrobě hrnců. Je velmi odolný vůči vysokým i nízkým teplotám a dobře uchovává teplo. Daní za to je, oproti oceli, menší odolnost vůči nárazům a poškrábání. Vzniká tak, že se při vysoké teplotě na hrnce natavuje sklovitý povlak.
 • Nepřilnavý nazývaný též antiadhezivní povrch, je moderní materiál, který v mnohém usnadní vaši práci v kuchyni, jelikož se na něm pokrmy nepřipalují. Tyto povrchy dokáží být i nečekaně odolné a velmi snadno se čistí. Umožňují připravit jídlo s minimálním množstvím tuku, jsou tudíž vhodné pro zdravé vaření.
 • Keramický je odolný povrch vůči mechanickému poškození, časem však ztrácí nepřilnavé vlastnosti, v současné době je spíše na ústupu.

i

Jak poznáte kvalitu nerezové oceli?

Nejvyšší kvalita nerezové oceli má označení 18/8, 18/10, 18/12, čím vyšší číslo, tím vyšší kvalita. Tato čísla vyjadřují procentuální obsah chromu a niklu v oceli, např. nerezová ocel 18/10 znamená, že ocel obsahuje 18 % chromu a 10 % niklu.

Vnější povrch sady hrnců

Materiál vnějšího povrchu chrání hrnce před poškozením. Nejčastěji se jedné o nerezavějící ocel, ale vybírat můžete i z dalších kovů a slitin. Kromě zajištění fyzické odolnosti může být vnější plášť zajímavým designovým prvkem sady hrnců.

 1. Nerezová ocel je snadná na údržbu, hrnce lze mýt v myčce. Vzhledem k vysoké odolnosti si sada hrnců z nerez oceli dlouho si zachová svůj původní vzhled.
 2. Smalt je tradiční, cenově dostupný materiál vysoké kvality. Dodává hrncům tradiční vzhled.
 3. Nepřilnavý povrch se velmi snadno se čistí, na povrchu se díky jeho vlastnostem tolik neusazují nečistoty. Zároveň jej lze mýt v myčce.
 4. Hliník (lakovaný) se používá ve formě vysoce odolné vrstvy, která je vytvořena řízenou oxidací hliníku. Obvykle je lakovaný, takže sada hrnců může být v rozličných barvách.

Jaké úchyty může sada hrnců obsahovat?

Rukojeti nebo ucha jsou nedílnou součástí hrnců a umožňují nám manipulovat i s hrncem, který je horký. Sada hrnců obvykle obsahuje stejné řešení u všeho nádobí, které je součástí sady.

 • Odnímatelná rukojeť je velice skladné řešení při ukládání v kuchyni. Po odejmutí rukojeti lze použít do trouby, v některých případech nahradí pekáč nebo pečící formu, připravené jídlo lze servírovat přímo na stůl. Současně i mytí v myčce je snadnější.
 • Pevná ucha jsou vyrobena nejčastěji z duté oceli nebo z plastu. Výhodou plastu je, že méně vede teplo a manipulace s hrncem je tak pohodlnější, ovšem hrnec pak nelze použít v troubě.
Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Sada nádobí - z prvotřídní nerezové oceli, chytré poklice s okraji umožňujícími cezení, hrnce s hubičkou Easy Pour, obsah sady a vnitřní rozměry: rendlík 16 × 7,5 cm (1,5 l), hrnec 18 × 8,5 cm (2,11 l), hrnec 20 × 11,5 cm (3,55 l), hrnec 24 × 13,5 cm (6,02 l), nýtovaná držadla, snadná údržba, vnitřní míra pro snadnou orientaci, skleněné poklice s otvory pro únik páry, možnost použití na všech typech varných desek, v troubě i s poklicí do max. 250 °C, vhodné do myčky nádobí, 3 roky záruka
2 299,-

2.
Sada nádobí 10ks, sada obsahuje typ nádobí: kastrol, rendlík, sady, pánev a vysoký hrnec, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, nerezová ocel 18/10, vnitřní povrch nerezový, vhodné do trouby,
2 939,-

3.
Sada nádobí 7 ks, sada obsahuje rendlík 16 cm, kastrol 16, 20 a 24 cm se skleněnou poklicí, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, nerezová ocel 18/10, vnitřní povrch nerezový, vhodné do trouby
2 289,-

Další nejprodávanější
283 položek
Naše značka TOP kvalita za super cenu
Siguro Sada hrnců Pure Delight s chytrými poklicemi, 8 ks - Sada nádobí Varianty
4,8 61×
Siguro Sada hrnců Pure Delight s chytrými poklicemi, 8 ks
Sada nádobí - z prvotřídní nerezové oceli, chytré poklice s okraji umožňujícími cezení, hrnce s hubičkou Easy Pour, obsah sady a vnitřní rozměry: rendlík 16 × 7,5 cm (1,5 l), hrnec 18 × 8,5 cm (2,11 l), hrnec 20 × 11,5 cm (3,55 l), hrnec 24 × 13,5 cm (6,02 l), nýtovaná držadla, snadná údržba, vnitřní míra pro snadnou orientaci, skleněné poklice s otvory pro únik páry, možnost použití na všech typech varných desek, v troubě i s poklicí do max. 250 °C, vhodné do myčky nádobí, 3 roky záruka
Super cena
2 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SGR_CP_T808SS
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,5 34×
Lamart LT1111 NÁDOBÍ SET 8KS NEREZ SHAPE L
Sada nádobí 8ks, sada obsahuje typ nádobí: sady a hrnec, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, vnitřní povrch nerezový, vhodné do trouby,
Koupit s kódem ALZADNY20 1 213,-
Cenová bomba
1 516,- Ušetříte 383,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LAMLT111
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,7 219×
Tefal Sada nádobí 10ks Duetto+ G719SA74
Sada nádobí 10 ks, sada obsahuje rendlík 16 cm, kastrol 18, 20 a 24 cm, vysoký hrnec 22 cm, skleněné poklice, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, nerezová ocel 18/10, vnitřní povrch nerezový, vhodné do trouby
Cenová bomba
3 269,- Ušetříte 330,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TEFSN125
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
4,8
Kolimax Sada nádobí Professional 12ks
Sada nádobí 12ks, sada obsahuje typ nádobí: rendlík, sady, klasický a hrnec, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, nerezová ocel 18/10, vnitřní povrch nerezový, vhodné do trouby,
5 999,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MERCA028
4,7 219×
Tefal Sada nádobí 10ks Duetto+ G732SA55
Sada nádobí 10ks, sada obsahuje typ nádobí: kastrol, rendlík, sady, pánev a vysoký hrnec, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, nerezová ocel 18/10, vnitřní povrch nerezový, vhodné do trouby,
2 939,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TEFSN057
4,7 219×
Tefal Sada nádobí 7ks Duetto+ G719S734
Sada nádobí 7 ks, sada obsahuje rendlík 16 cm, kastrol 16, 20 a 24 cm se skleněnou poklicí, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, nerezová ocel 18/10, vnitřní povrch nerezový, vhodné do trouby
2 289,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TEFSN214
5,0
TESCOMA Sada nádobí VISION 10ks 726010.00
Sada nádobí 10ks, sada obsahuje typ nádobí: kastrol, rendlík, sady a hrnec, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, nerezová ocel 18/10, vnitřní povrch nerezový,
Koupit s kódem ALZADNY15 5 864,-
6 899,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: ETS127
4,8
CS Solingen BELM 7ks CS-054953
Sada nádobí 7ks, sada obsahuje typ nádobí: sady, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika, elektřina a halogen, nerezová ocel 18/10, vnitřní povrch nerezový, vhodné do trouby,
Koupit s kódem ALZADNY15 1 019,-
Cenová bomba
1 199,- Ušetříte 496,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: SOLSH953
4,9 12×
TESCOMA Sada hrnců HOME PROFI 13ks 725013.00
Sada nádobí 13ks, sada obsahuje typ nádobí: kastrol, rendlík, sady, vysoký hrnec a mlékovar, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, nerezová ocel 18/10, vnitřní povrch nerezový, vhodné do trouby,
Koupit s kódem ALZADNY15 6 374,-
7 499,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: ETS126
Tefal Sada nádobí 13 ks Ingenio Emotion L897DS04 - Sada nádobí Varianty
4,8 56×
Tefal Sada nádobí 13 ks Ingenio Emotion L897DS04
Sada nádobí - 13 ks, složení sady: rendlík o průměru 16 (1,8 l), 18 (2,3l) a 20 cm (2,8 l), pánev o průměru 22, 26 a 28 cm, hluboká pánev o průměru 24 cm, hermetické poklice 16 a 20 cm, odnímatelná rukojeť, lžíce, 2x obracečka, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika, elektřina, nerezová ocel 18/10, vnitřní nepřilnavý povrch pánví Titanium 2x, indikátor teploty, vhodné do trouby do 250 °C (bez rukojeti), vhodné do myčky, silné dno, odolný povrch, možnost použití neostrého kovového náčiní, záruka 5 let a 10 let na rukojeť
3 699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TEFSN286
4,5 10×
Tescoma Sada hrnců HOME PROFI 9ks 725009.00
Sada nádobí 9ks, sada obsahuje typ nádobí: hrnec a vysoký hrnec, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, nerezová ocel 18/10, vnitřní povrch nerezový, vhodné do trouby,
Koupit s kódem ALZADNY15 4 844,-
5 699,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: ETS125
4,6 34×
Tefal sada nádobí 12 ks Duetto+ G732SC55
Sada nádobí - 12 ks, sada obsahuje rendlík 16 cm, kastrol 18, 20, 24 cm a hrnec 22 cm se skleněnými poklicemi, pánev 24 a 28 cm, materiál nerezová ocel, vnitřní nepřilnavý povrch pánví Titanium 2x, indikátor teploty Thermo-Signal, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika, elektřina, vhodné do trouby (bez poklice), vhodné do myčky
4 879,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TEFSN247
5,0
TESCOMA SmartCOVER, 8 dílů
Sada nádobí 8ks, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina,
Koupit s kódem ALZADNY15 3 204,-
3 769,-
Skladem 2 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESSH900
Tefal Sada nádobí 20 ks Ingenio Emotion L897SK04 - Sada nádobí Varianty
4,8 56×
Tefal Sada nádobí 20 ks Ingenio Emotion L897SK04
Sada nádobí - 20 ks, složení sady: rendlík o průměru 16 (1,8 l), 18 (2,3l) a 20 cm (2,8 l), pánev o průměru 22, 24 a 28 cm, hluboká pánev o průměru 24 cm, pánev wok o průměru 26 cm, hermetické poklice 16, 18 a 20 cm, 2x odnímatelná rukojeť, lžíce, 2x obracečka, 4x chránič pánví, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika, elektřina, nerezová ocel 18/10, vnitřní nepřilnavý povrch pánví Titanium 2x, indikátor teploty, vhodné do trouby do 250 °C (bez rukojeti), vhodné do myčky, silné dno, odolný povrch, možnost použití neostrého kovového náčiní, záruka 5 let a 10 let na rukojeť
4 799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TEFSN293
4,8 11×
TESCOMA Sada nádobí AMBITION, 10ks
Sada nádobí 10ks, sada obsahuje typ nádobí: kastrol, rendlík a sady, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, nerezová ocel 18/10, vnitřní povrch nerezový,
Koupit s kódem ALZADNY15 3 484,-
4 099,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESAM001
Tefal Sada nádobí 13 ks Ingenio Unlimited On L3959343 - Sada nádobí Varianty
4,3 13×
Tefal Sada nádobí 13 ks Ingenio Unlimited On L3959343
Sada nádobí 13 ks, složení sady: pánev 24 a 28 cm, rendlík 16 cm (1,8 l) a 20 cm (2,8 l), hluboká pánev 24 cm, skleněné poklice 16, 20, 24 cm, lžíce, naběračka, obracečka, 2x odnímatelná rukojeť premium, vnitřní nepřilnavý povrch Titanium s až 6x delší odolností, vnější nepřilnavý povrch, materiál hliník, indikátor teploty Thermo-Signal, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika, elektřina, vhodné do trouby do 250 °C (bez rukojeti a poklice), vhodné do myčky, silné dno, odolný povrch, možnost použití neostrého kovového náčiní, záruka 10 let na rukojeť, vyrobeno ve Francii
5 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TEFSN749
4,7 45×
TESCOMA Sada hrnců ULTIMA 10ks 780610.00
Sada nádobí 10ks, sada obsahuje typ nádobí: kastrol, rendlík, sady a klasický, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, nerezová ocel 18/10, vnitřní povrch nerezový,
Zlevněno -2 %
5 269,- 5 379,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ETS125a
5,0 19×
Tefal Sada nádobí 20 ks Ingenio Daily Chef On L7619402
Sada nádobí 20 ks, složení sady: pánev 22, 24, 26 a 28 cm, rendlík 16 cm (1,8 l), 18 cm (2,3 l) a 20 cm (2,8 l), hluboká pánev 24 cm, hermetické poklice 16, 18, 20 cm, skleněné poklice 16, 18, 20 cm, lžíce, naběračka, obracečka, dlouhá obracečka, 2x odnímatelná rukojeť, vnitřní nepřilnavý povrch Titanium s až 2x delší odolností, vnější nepřilnavý povrch, materiál hliník, indikátor teploty Thermo-Signal, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika, elektřina, vhodné do trouby do 250 °C (bez rukojeti), vhodné do myčky, silné dno, odolný povrch, možnost použití neostrého kovového náčiní, záruka 10 let na rukojeť, vyrobeno ve Francii
Koupit s kódem ALZADNY10 7 199,-
7 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TEFSN0480
Tefal Sada nerez nádobí Daily Cook 11 ks G713SB45 - Sada nádobí
Varianty
4,7 63×
Tefal Sada nerez nádobí Daily Cook 11 ks G713SB45
Sada nádobí obsahuje 11 ks, robustní a trvanlivé nerezové nádobí, rendlík 16 cm, kastroly s poklicí 20/24cm, pánev 28 cm, vidlice, metla, naběračka, obracečka, lžíce, zesílené dno pro rovnoměrný ohřev, skleněná poklice pro snadné sledování průběhu přípravy, ergonomické rukojeti pro větší pohodlí a bezpečnost, hladinové značky pro snadné měření, u pánve vysoce odolný a nepřilnavý povrch Titanium 2x a indikátor teploty Thermo-Signal, kompatibilní se všemi typy ohřevů včetně indukce, záruka 10 let
Koupit s kódem ALZADNY10 2 069,-
Zlevněno -8 %
2 299,- 2 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TEFSNB74
4,0 14×
TESCOMA Sada nádobí PRESIDENT Stone 8ks 780310.00
Sada nádobí 8ks, sada obsahuje typ nádobí: kastrol, rendlík a sady, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, vnitřní povrch nepřilnavý, vhodné do trouby,
3 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESKU737
4,6 14×
Tescoma Sada nádobí PRESIDENT, 10ks 780210.00
Sada nádobí 10ks, sada obsahuje typ nádobí: kastrol, rendlík a sady, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, nerezová ocel 18/10, vnitřní povrch nerezový,
5 239,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TESSN001
4,0 28×
Lamart Sada nádobí 8ks Elegant LTSSSET8
Sada nádobí 8ks, sada obsahuje typ nádobí: sady a hrnec, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, nerezová ocel 18/10, vhodné do trouby,
Koupit s kódem ALZADNY20 1 095,-
1 369,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LAM002o
4,6
Tefal Sada nádobí 13 ks Ingenio Preference On L9749432
Sada nádobí 13 ks, složení sady: pánev 24 a 28 cm, rendlík 16 cm (1,8 l) a 20 cm (2,8 l), hluboká pánev 24 cm, pánev wok 26 cm, skleněné poklice 16, 20, 24 cm, hermetické poklice 16 a 20 cm, 2x odnímatelná rukojeť premium, vnitřní nepřilnavý povrch pánví Titanium 6x, vnitřní nerezový povrch rendlíků, vnější nerezový povrch, materiál nerezová ocel 18/10, indikátor teploty Thermo-Signal, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika, elektřina, vhodné do trouby do 250 °C (bez rukojeti a poklice), vhodné do myčky, silné dno, odolný povrch, možnost použití neostrého kovového náčiní, záruka 10 let včetně rukojeti, vyrobeno ve Francii
Zlevněno -5 %
7 099,- 7 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TEFSN098
4,3 30×
Blaumann Sada nádobí nerez 12ks Gourmet Line BL-1410
Sada nádobí 12ks, sada obsahuje typ nádobí: kastrol, rendlík, sady a pánev, kompatibilní typ ohřevu: indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, vnitřní povrch nerezový,
Zlevněno -3 %
1 739,- 1 799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BLASH619
rýžovarModerní vaření i pohodlný úklid se značkou Lauben Pokud jste zastánci zdravého životního stylu, čistého designu i intuitivního ovládání, neměly by vám uniknout novinky od společnosti Lauben. Ta se kromě péče o domácnost zaměřuje také na gastro produkty, díky kterým se příprava pokrmů i samotné vaření stává snadnou a...
V domácí recenzi jsme otestovali Remosku Tria. Jak se tento multifunkční pomocník osvědčil při každodenním vaření a pečení? Přečtěte si v naší recenzi.
Zdravý životní styl vyžaduje mimo jiné také zdravé způsoby přípravy pokrmů. Parní hrnec vám pomůže rychle, efektivně a pohodlně připravit chutná a vyvážená jídla. Přinášíme recepty a tipy na to, jak a proč vybrat právě parní hrnec!
článekVýhody indukčního vaření Co je indukce, jak vařit na indukci a jaká je nejlepší varná indukční deska pro vaši domácnost? Odpovědi na tyto otázky přináší následující článek. V něm se mimo jiné dozvíte, jaké inovativní funkce obsahuje indukční varná deska, jak vypadá znak indukce a poradíme vám...
Zapomeňte na staré tlakové hrnce. Ty současné vás překvapí svou bezpečností a snadným otevíráním i zavíráním. Nejlepší modely jsou vybaveny také elektrickou minutkou, která po ukončení nastavené doby vaření spustí zvukový signál, a další řadou užitečných detailů a...
Hledáte kvalitní kuchyňské nože, které si bravurně poradí se všemi nástrahami při zpracovávání surovin? Kuchyňské nože Cold Steel takové jsou a navíc vynikají odolností a dlouhou životností. Ostatně svědčí o tom i jejich záruka 5 let. Zjistěte o nich více a přečtěte si...
Více článků Všechny články
 

Již neprodáváme

Sady hrnců

V kategorii Sady hrnců máme právě teď na Alza.cz celkem 283 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné sady hrnců Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší sady hrnců Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší sady hrnců Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v sady hrnců recenze
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací