Doplňky stravy na vlasy

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Obsažené látky
Kolagen
(26)
Biotin
(21)
Zinek
(21)
Kyselina hyaluronová
(11)
Methionin
(11)
Účinek
Na růst a proti vypadávání vlasů
(56)
Na posílení imunity
(49)
Pro krásnou pleť
(43)
Na růst a proti lámání nehtů
(37)
Na únavu a vyčerpání
(10)
Pro část těla
Vlasy
(125)
Nehty
(75)
Pleť
(60)
Kosti
(25)
Klouby
(23)
Pro koho
Pro dospělé
(103)
Pro děti
(16)
Pro těhotné
(3)
Pro kojící
(4)
Pro seniory
(9)
Pouze pro ženy
(9)
Pouze pro muže
(2)
Forma
Kapsle
(50)
Tablety
(32)
Tobolky
(14)
Sypký prášek
(13)
Prášek
(6)
Počet tablet/kapslí
30
250
-
Vlastnosti
Bez éček
(14)
Bez laktózy
(12)
Bez lepku
(13)
Bez palmového oleje
(9)
Bez přidaného cukru
(18)
Bio
(5)
Vegan
(17)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Vitamíny na vlasy představují zásadní prvek pro zdraví, lesk a celkovou vitalitu vašeho vlasu. Správná kombinace vitamínů může podpořit růst vlasů, zabránit vypadávání a zlepšit strukturu vlasového vlákna. Ať už hledáte řešení na poškozené vlasy, nebo prostě chcete podpořit jejich zdraví a krásu, správné doplňky stravy jsou klíčové. Nevíte si rady s výběrem? Čtěte dále a poradíme vám, jaké vitamíny na vlasy budou ty pravé.

Pokračovat

Jaké jsou nejlepší vitamíny na vlasy?

Vitamíny na vlasy, jako je biotin, vitamín E, vitamín A nebo vitamín C, hrají významnou roli v posílení vlasových folikulů, podporují jejich růst a předcházejí lámavosti a vypadávání. Správná vyváženost těchto vitamínů ve stravě nebo ve formě doplňků stravy může mít výrazný dopad na celkový vzhled a zdraví vaší kštice. Pro optimální péči je důležité zvolit produkty, které jsou specificky formulovány pro podporu zdraví vlasů a jsou obohaceny o esenciální vitamíny a minerály.

Vyvážená strava bohatá na živiny spolu s kvalitními vitamíny na vlasy a ideální péčí může efektivně podpořit růst zdravých vlasů.

Toužíte po dlouhé zdravé hřívě? Zjistěte, co brát na růst vlasů

Pro podporu růstu vlasů se doporučuje užívat doplňky obsahující biotin (vitamín B7), který je zásadní pro produkci keratinu, proteinu tvořícího základ vlasů. Dále vitamín E pro podporu krevního oběhu ve vlasových folikulech, vitamín C pro výrobu kolagenu, zinek, jenž napomáhá opravě a růstu vlasových tkání, a železo, které zabraňuje vypadávání vlasů tím, že zvyšuje kyslík pro vlasové folikuly. Také omega-3 mastné kyseliny mohou zlepšit kvalitu vlasů tím, že je udržují hydratované.

i

Jaké jsou vhodné vitamíny na padání vlasů?

Vitamíny na vlasy proti vypadávání často obsahují biotin, vitamín E, vitamín C, zinek a železo, které jsou klíčové v boji proti nadměrnému vypadávání vlasů, neboť podporují jejich růst, posilují vlasové folikuly a zlepšují celkovou kvalitu vlasů.

Jsou tu přírodní i syntetické vlasové vitamíny

Až budete vybírat vlasové vitaminy, můžete se setkat se dvěma hlavními kategoriemi: syntetickými a přírodními vitamíny. Každá z těchto skupin má své specifické vlastnosti a potenciální výhody. Výběr mezi syntetickými a přírodními vitamíny by měl ve finále vycházet z individuálních potřeb, preferencí a možných reakcí organismu. Důležitá je rovněž kvalita a renomé značky, aby bylo zajištěno, že produkt skutečně obsahuje účinné látky v uvedeném množství.

Syntetické vitamíny na vlasy dokážou být velmi efektivní

Syntetické vitamíny na vlasy jsou vyrobeny v laboratoři a mají za cíl napodobit účinky přírodních vitaminů. Jsou často cenově dostupnější a mají delší trvanlivost. Při správném výběru a dávkování mohou efektivně podporovat zdraví vlasů, přispívat k jejich růstu a pevnosti. Na druhou stranu někteří jedinci mohou mít citlivější reakci na syntetické složky, což může vyvolat nežádoucí účinky.

Jsou tu i přírodní vitamíny na vlasy

Přírodní vitamíny na vlasy pocházejí přímo z rostlinných nebo živočišných zdrojů a jsou obecně považovány za lépe stravitelné pro tělo. Tyto vitamíny jsou často doporučovány pro svou vyšší biologickou dostupnost a menší pravděpodobnost vedlejších účinků. Přírodní vitamíny na vlasy mohou obsahovat i další složky, jako jsou antioxidanty a minerály, které podporují celkové zdraví vlasů. Jejich nevýhodou může být vyšší cena a kratší doba trvanlivosti účinků.


vlasove vitaminy s bylinkami
Bylinkové vitamíny

vitaminy vlasy Mycomedica
Přírodní vitamíny

vitaminy pro vlasy Movit
Syntetické vitamíny

i

Také potraviny obsahují vitamíny na vlasy

Zdroje obsahující vitamíny na vlasy nejsou pouze v doplňcích stravy, ale také v běžných potravinách. Biotin můžete najít v potravinách, jako jsou vejce, ořechy a celozrnné produkty. Zelená zelenina, jako je špenát a brokolice, jsou bohaté na vitamín A a C. Pro dostatečný příjem vitamínu E je dobré zařadit do stravy avokádo, ořechy a nejrůznější semena.

Co mohou obsahovat vitamíny pro vlasy?

Vitamíny pro vlasy často obsahují kombinaci klíčových látek, které jsou zásadní pro jejich růst a zdraví. Zinek hraje významnou roli v růstu a opravě tkání, včetně vlasů, a pomáhá udržovat funkci mazových žláz obklopujících folikuly. Kolagen, hlavní protein v těle, poskytuje vlasům strukturu a pružnost, a jeho dostatečný příjem může zlepšit jejich celkovou kvalitu a vzhled. Biotin, neboli vitamín B7, je nezbytný pro produkci keratinu, což je protein tvořící vlasovou strukturu. Methionin, esenciální aminokyselina, podporuje zdravý růst vlasů díky své roli v syntéze kolagenu a jako antioxidant.

 • Kolagen na vlasy je esenciální pro zdraví a elasticitu vlasů, zvyšuje jejich sílu a lesk. Jeho užívání může zlepšit vzhled suchých vlasů a podporovat zdravý růst posílením vlasových folikulů. Doplněk stravy s kolagenem nebo konzumace kolagenových potravin může efektivně posílit kvalitu vlasů.
 • Methionin, esenciální aminokyselina, je klíčovou složkou mnoha doplňků stravy určených pro podporu zdraví vlasů. Jeho význam spočívá v silných antioxidačních vlastnostech a v roli při syntéze kolagenu a keratinu, což jsou základní stavební prvky pro pevné a zdravé vlasy.

Jak vybrat ty nejlepší vitamíny na vlasy? Recenze našich zákazníků vám napoví a s výběrem vám pomohou.

Vyberte si vitamíny pro vlasy ve vhodné podobě

Při hledání ideálního doplňku stravy je klíčové zaměřit se nejen na jeho složení, ale také pečlivě zvážit formu, ve které jsou vitamíny pro vlasy nabízeny. Různé formy mohou výrazně ovlivnit jak míru a rychlost absorpce účinných látek v těle, tak celkové pohodlí a praktičnost při denním užívání. Na trhu existuje několik základních forem doplňků stravy, z nichž každá má své specifické výhody a potenciální nevýhody. Podívejte se na ně.

 • Sypký prášek umožňuje uživatelům flexibilně upravit dávkování podle individuálních potřeb. Prášek lze snadno smíchat s vodou nebo jinými nápoji.
 • Kapsle jsou obalové formy, uvnitř kterých se nachází prášek nebo tekutina. Jsou oblíbené pro svou snadnou polykatelnost a přesné dávkování.
 • Tablety jsou pevné doplňky, které mohou obsahovat různé účinné látky. Někdy jsou navrženy tak, aby se účinné látky uvolňovaly postupně.
 • Sirup je sladká, tekutá forma, často s příchutí, která maskuje chuť účinných látek. Vhodná pro děti a osoby s citlivým chuťovým vnímáním.
 • Kapky se vyznačují rychlou a efektivní absorpcí. Jsou vhodné pro osoby, které mají problémy s polykáním pevných forem.
 • Tobolky, podobné kapslím, ale obvykle s pevnějším obalem, mohou obsahovat jak prášek, tak tekutinu.

vitaminy na vlasy Beastpink kapsle
Kapsle

vitaminy na vlasy tabletyy
Tablety

vitaminy na vlasy Ducray sérum
Sérum

i

Sledujte i to, jaké mají vitamíny na vlasy složení

Důraz je kladen i na složení a vlastnosti, aby vitamíny na vlasy vyhovovaly široké škále preferencí. Produkty mohou být bez éček, bez laktózy a bez lepku, což jsou klíčové atributy pro jedince citlivé a trpící intolerancí na některé z často používaných složek. Veganské produkty zahrnují pouze rostlinné složky. Bio označení zaručuje, že suroviny byly pěstovány bez použití syntetických hnojiv a pesticidů.

V jakém balení se vlasové vitamíny prodávají?

Při výběru doplňků stravy je důležité pečlivě zvážit velikost a množství balení, což výrazně ovlivňuje cenu a dobu, jakou můžete vlasové vitamíny užívat. Větší balení mohou přinést lepší cenovou efektivitu na jednotku, zatímco menší balení umožňují otestovat produkt. Frekvence užívání také určuje, jak rychle produkt spotřebujete, což může ovlivnit rozhodnutí mezi větším a menším balením. Optimalizace velikosti balení podle osobních potřeb a finančních možností pomáhá zajistit, že uživatelé získají nejlepší hodnotu a přísun doplňků potřebných pro dosažení žádaných výsledků.

 • Množství kapslí/tobolek naleznete v balení v rozmezí od 20 kusů, jež jsou ideální pro testování produktu, až po 250 kusů určených pro stálé uživatele.
 • Velikost balení tekutých doplňků, kapek a sirupů, se pohybuje v objemech od 30 ml, vhodných pro dočasné použití, až po 500 ml.
 • Hmotnost práškových doplňků nabízí varianty vážící až 900 g, což poskytuje dostatek materiálu na dlouhé období.

Volba správné formy je klíčová pro maximální spokojenost, komfort a efektivitu užívání, ať už preferujete pohodlí kapslí, flexibilitu prášků nebo jednoduchost tekutých forem.

Hledáte vitamíny na vlasy určené pro specifickou skupinu?

Vitamíny na vlasy jsou specificky formulovány tak, aby vyhovovaly potřebám různých skupin lidí, zohledňují přitom jednotlivé životní fáze a potřeby. Pro dospělé jsou tyto doplňky navrženy tak, aby posílily vlasy a podpořily jejich růst. Těhotné a kojící ženy potřebují vitamíny, které jsou bezpečné i pro vývoj dítěte. Senioři mohou mít prospěch ze složek, které bojují proti řídnutí vlasů a podporují jejich hustotu. Produkty určené výhradně pro ženy často řeší problémy, jako jsou vlivy hormonálních změn na kvalitu vlasů, zatímco doplňky pro muže se zaměřují na prevenci vypadávání vlasů a podporu růstu.


vitaminy na vlasy Ivybears pro ženy
Vitamíny pro ženy

vitaminy na vlasy pro děti
Vitamíny od 3 let

vitaminy na vlasy Ivybears pro muže
Vitamíny pro muže

i

Vitamíny na vlasy pro děti od 3 let jsou formulovány pro jejich rostoucí těla a specifické vlasové potřeby. Tyto doplňky stravy obsahují esenciální vitamíny jako D a železo pro silné a zdravé vlasy. Zároveň jsou bezpečné a snadno uživatelné.

Jaké jsou nejlepší vitamíny na vlasy a nehty?

Nejlepší vitamíny na podporu zdraví vlasů a nehtů zahrnují širokou paletu živin, které jsou klíčové pro jejich sílu, růst a celkovou vitalitu. Přispívají nejen k posílení a zlepšení vzhledu vlasů, ale také k udržení zdravé a mladistvé pleti a pevných nehtů, což odráží celkové zdraví a pohodu jedince. Jaké to jsou?

 1. Biotin (vitamín B7) je často označován jako zázrak pro vlasy a nehty díky své schopnosti podporovat jejich růst a zlepšovat jejich strukturu.
 2. Vitamín E hraje roli v ochraně buněčných membrán a podporuje krevní oběh ke kořínkům vlasů, což napomáhá ke zdravějšímu růstu.
 3. Vitamín C je nezbytný pro výrobu kolagenu, důležitého proteinu, který přispívá k pevnosti a pružnosti jak vlasů, tak nehtů.
 4. Patří sem i zinek a železo či omega-3 mastné kyseliny.

Sháníte levné doplňky stravy na vlasy? Objevte kvalitní, avšak cenově dostupné produkty.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Vlasové hnojivo 150 tob. Skladem > 5 ks
Doplněk stravy s vysokým obsahem aminokyselin, MSM, zinku a biotinu pro účinnou pomoc v boji s nadměrným vypadáváním a ztrátou vlasů, jejich pomalým růstem a špatnou kvalitou - 4,33 Kč/ks
649,-

2.
Kolagen – kvalitní, účinný a čistý mořský kolagen, skvěle vstřebává, konzumuje se rozpuštěný ve vodě, bez chuti, barviv a aditiv, výroba je šetrná k životnímu prostředí - 19,97 Kč/ks
599,-

3.
Doplněk stravy pro ženy po porodu na regeneraci, podporu kojení, růst vlasů a pro udržení normálního stavu pokožky - 9,10 Kč/ks
819,-

Další nejprodávanější
130 položek
4,7 13×
Vlasové hnojivo 150 tob.
Doplněk stravy s vysokým obsahem aminokyselin, MSM, zinku a biotinu pro účinnou pomoc v boji s nadměrným vypadáváním a ztrátou vlasů, jejich pomalým růstem a špatnou kvalitou - 4,33 Kč/ks
649,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SIMVLA076
4,8 12×
Collalloc Bioaktivní mořský kolagen 30× 3,3 g
Kolagen – kvalitní, účinný a čistý mořský kolagen, skvěle vstřebává, konzumuje se rozpuštěný ve vodě, bez chuti, barviv a aditiv, výroba je šetrná k životnímu prostředí - 19,97 Kč/ks
599,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: COLDOPDS017
VERRA Komplex po porodu 90 kapslí - Doplněk stravy Varianty
4,4 12×
VERRA Komplex po porodu 90 kapslí
Doplněk stravy pro ženy po porodu na regeneraci, podporu kojení, růst vlasů a pro udržení normálního stavu pokožky - 9,10 Kč/ks
819,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BABY21265
5,0
Viridian High Five Multivitamin & Mineral Formula 120 kapslí
Multivitamín - kapsle, 120 kapslí, určený pro dospělé
Cenová bomba
579,- Ušetříte 70,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTvrd029
4,8 29×
MOVit Zinek Chelát 15 mg, 90 tablet
Zinek - na posílení imunity, na podporu plodnosti, na růst a proti vypadávání vlasů, část těla vlasy, nehty, pokožka, pro dospělé, 90 kapslí/tablet - 1,66 Kč/ks
149,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MEDMOVDS016
4,8 24×
Amix Nutrition Ca + Mg + Zn, 100tbl
Minerály komplexním 100 kapslí, bez příchuti - 2,19 Kč/ks
Super cena
219,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTami0007
4,6 31×
Extrifit Gela 1000 mg, 250 kapslí
Kloubní výživa - ve formě kapslí, obsahuje kolagenní bílkovinu – hydrolyzát želatiny. Bohatý zdroj naštěpených kolagenních peptidů
319,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTsupl0479
4,7 21×
MOVit Mořský Kolagen Beauty Plus + Kyselina hyaluronová, 90 tablet
Kolagen - ve formě tablet, obsahuje důležité živiny pro kůži, vlasy a nehty, hlavní složkou je 100% přírodní hydrolyzovaný mořský kolagen typu I. Peptan® F 2000 LD. - 5,10 Kč/ks
459,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTmoe022
5,0
ALLNATURE Kolagen Original Premium 200 g
Kolagen – kolagen zajišťuje elasticitu kůže, pomáhá nahrazovat odumřelé buňky, udržuje hydratovanou a pružnou pleť
169,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ALLKOLDS113
4,9
DS LABORATORIES REVITA Tablety 30 ks
Doplněk stravy proti vypadávání vlasů - 23,97 Kč/ks
Zlevněno -6 %
719,- 769,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KSVL4408
3,7
Vlasové hnojivo 60 tob.
Doplněk stravy s vysokým obsahem aminokyselin, MSM, zinku a biotinu pro účinnou pomoc v boji s nadměrným vypadáváním a ztrátou vlasů, jejich pomalým růstem a špatnou kvalitou - 6,32 Kč/ks
Super cena
379,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SIMVLA574
1 519,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DOST036
5,0
Reflex Zinc Matrix, 100 kapslí
Zinek - kapsle, 100 kapslí, určený pro Pro dospělé - 2,99 Kč/ks
299,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTref008
4,4
DonnaHAIR FORTE 4měsíční kúra tob.90 + 30 zdarma
Doplněk stravy – obsahuje zvýšenou dávku aminokyselin,pivovarských kvasnic a biotinu,který podporuje zdravý růst vlasů a pomáhá při lámání a třepení; navíc je obohacen o extrakt kopřivy dvoudomé,která podporuje tvorbu keratinu,základního stavebního prvku vlasů; speciálně přizpůsobeno také pro potřeby těhotných a kojících žen - 5,24 Kč/ks
Zlevněno -3 %
629,- 649,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SIMDONDS025
4,8 21×
Walmark Vápník Hořčík Zinek OSTEO 90 tablet
Vápník – Zdroj klíčového minerálu prémiové kvality a vitaminu D, který pomáhá vstřebávání vápníku a udržuje hladinu tohoto minerálu v organismu v rovnováze. Obohaceno o vitaminy B3 a B6. - 1,99 Kč/ks
179,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: WAVAP069
5,0 20×
MedPharma Zinek 25 mg Forte 107 tbl.
Zinek – přispívá k udržení normálního stavu vlasů, nehtů a pokožky, k normální plodnosti a reprodukci - 0,82 Kč/ks
Skladem > 20 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MEDZINDS838
5,0
Life Extension Two-Per-Day multivitamín, 120 kapslí
Multivitamín - kapsle, 120 kapslí, určený pro dospělé
789,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTlie005
5,0
Collalloc Nano 2.0, 30 ml
Kolagen - unikátní koncetrovaný 100% bioaktivní mořský kolagen s vitaminem C, pro přirozenou krásu a pro váš zdravý životní styl
639,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTdsnano1
4,3
DUCRAY Anacaps Expert 90 tbl
Doplněk stravy
1 049,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DOST035
4,8
MOVit Methionin Premium 500 mg, 90 veganských kapslí
Doplněk stravy - na růst a proti vypadávání vlasů, na růst a proti lámání nehtů, pro krásnou pleť, část těla vlasy, nehty, pleť, pro dospělé, 90 kapslí/tablet - 3,77 Kč/ks
339,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPT15955
5,0
GreenFood Nutrition Methionin 90 kapslí
Doplněk stravy tablety, bez příchuti, 200 g - 3,10 Kč/ks
279,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTgfn0114
5,0
NatureVia Multikomplex 60 tablet
Multivitamín - tablety, určený pro dospělé a pro děti od 3 let - 6,32 Kč/ks
379,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: NAMUL432
4,8
Galmed Selen-Zinek-Methionin forte 50+10 kapslí
Minerály - na posílení imunity, část těla vlasy, pleť, pro dospělé, pro děti, 60 kapslí/tablet - 1,98 Kč/ks
119,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SPTdst023
5,0
Walmark Biotin 300 µg 90 tablet
Vitamín B – Vysoká dávka Biotonu v jedné tabletě pro zdraví vašich vlasů a pleti. - 2,10 Kč/ks
189,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: WABIOTI793

Doplňky stravy na vlasy

vitamíny v těhotenstvíNejdůležitější vitamíny a minerály pro naše zdraví Vždy je lepší dbát na dostatek vitamínů a minerálů průběžně než pak řešit jejich nedostatek, když se tělo ozve v podobě zdravotních potíží. Je třeba si včas uvědomit, že bez nich to prostě nepůjde. Pojďme se tedy podívat, jaký vliv mají vitamíny a minerální látky na...

Doplňky stravy na vlasy

V kategorii Doplňky stravy na vlasy máme právě teď na Alza.cz celkem 130 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné doplňky stravy na vlasy Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší doplňky stravy na vlasy Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší doplňky stravy na vlasy Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v doplňky stravy na vlasy recenze
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací