Nakupování budoucnosti Sport Šlápněte do příprav!

Mio Cyclo Discover Plus

Zobrazit katalog
1x
0
Cyklonavigace - bezdrátová, měření ujeté vzdálenosti, měření celkového času jízdy, tréninkový deník, záznam trasy, dotykový displej, notifikace z mobilu, držák součástí balení, voděodolný, připojení přes WiFi a Bluetooth, hmotnost 177 g, 4" displej, formát mapy OpenStreetMap
Prodloužená záruka + 3 roky. Nejvýhodnější varianta. 1 838,-
Pojištění proti rozbití a krádeži na 2 roky 939,-
Přidat do seznamu
Doporuč a získej 450 Alzáků
Záruka 24 měsíců Kód:  MioCD02
Mio Cyclo Discover Plus 8 990,- Na objednávku do 4 pracovních dnů
Koupit
5,0
Hodnotil 1 zákazník
Napsat recenzi
5 1 ×
4 0 ×
3 0 ×
2 0 ×
1 0 ×
100 % zákazníků doporučuje

Mio Cyclo Discover Plus

Jestliže nejraději trávíte svůj čas v sedle kola, cyklistická navigace Mio Cyclo Discover Plus se stane vaším nerozlučným parťákem na cestách. Nabídne vám předinstalované cyklistické i silniční mapy celé Evropy, zvukové upozornění před každým pokynem a vodotěsný obal se stupněm ochrany IPX7 pro jízdu za každého počasí. O všem budete mít perfektní přehled na 4" dotykovém displeji. Sledování a měření vzdálenosti, času, rychlosti, spálených kalorií a dalších záznamů je samozřejmostí a baterie vám vydrží až 15 hodin na jedno nabití. Využít můžete inovativních funkcí Surprise Me™ pro náhodný výběr trasy, NeverMiss™ cyklistického zápisníku nebo databáze bodů zájmu. Propojte cyklonavigaci Mio Cyclo Discover Plus se svým mobilním zařízením a budete mít pořád přehled o veškerých notifikacích, příchozích zprávách či hovorech na displeji navigace. Bezdrátová synchronizace a propojení s cyklistickými platformami Komoot a RouteYou ještě usnadní zaznamenávání a sdílení informací o vašich dobrodružstvích na kole.


Klíčové vlastnosti cyklistické navigace Mio Cyclo Discover Plus

 • Chytrá cyklistická navigace
 • Snadné ovládání navigace Mio Cyclo Discover Plus díky velkým obrázkovým tlačítkům a jednoduché struktuře nabídky
 • K dispozici budete mít předinstalované mapy 38 zemí Evropy (OpenStreetMaps)
 • Před každým pokynem vás upozorní zvukový signál
 • Přehledný 4" dotykový displej 
 • Samozřejmostí je možnost sledování a měření rychlosti, času, vzdálenosti či spálených kalorií
 • Baterie vydrží až 15 hodin provozu navigace Mio Cyclo Discover Plus
 • Možnost Bluetooth propojení s vaším mobilním telefonem vám zajistí přehled o notifikacích na displeji navigace
 • S vestavěnou databází bodů zájmu neminete žádný cyklistický obchod či občerstvení
 • Funkce NeverMiss™ udělá z vašeho navigačního zařízení cyklistický zápisník
 • Pro náhodný výběr ze tří trasy dle vámi zvoleného času jízdy či vzdálenosti můžete využít funkci Surprise Me™
 • V případě nouze vám vaši polohu oznámí funkce "Kde jsem?"
 • Snadné nahrávání, stahování a plánování tras vám nabídne nový cloudový nástroj s bezdrátovou synchronizací MioShare
 • Možnost propojení navigace Mio Cyclo Discover Plus s cyklistickými platformami Komoot a RouteYou
 • Obal cyklonavigace je chráněn vodotěsným stupněm IPX7
 • Rozměry cyklonavigace Mio Cyclo Discover Plus činí 129 × 74 × 22 mm

Cyklonavigace Mio Cyclo Discover Plus s intuitivním ovládáním

Navigační zařízení Mio Cyclo Discover Plus vás na cestách dovede kamkoliv si budete přát. Perfektní přehled o vaší trase budete mít na velké 4" dotykové obrazovce, jejíž ovládání je díky jednoduché struktuře nabídky a přehledným obrázkovým tlačítkům velice snadné a intuitivní. Před vydáním každého pokynu navigace Mio Cyclo Discover Plus vydá zvukový signál, takže o vaší trase neztratíte přehled. Baterie vydrží až 15 hodin na jedno nabití. S vestavěným Bluetooth rozhraním můžete i během vašeho cestování zůstat v kontaktu s přáteli, neboť je možné zobrazovat zprávy z aplikací sociálních sítí ve vašem telefonu, jako např. Messenger, WhatsApp nebo Twitter. Potěší vás jistě také předinstalovaná zajímavá místa (POI), kde se můžete během jízdy zastavit, jsou to např. prodejny cyklistického vybavení, možnost občerstvení nebo pohotovostní služby. Navíc dostala cyklonavigace Mio Cyclo Discover Plus do výbavy také vodotěsné pouzdro se stupněm ochrany IPX7, což vám umožní používat navigaci i během nepřízně počasí.

Nechte se překvapit nabídnutou trasou a objevujte nové krajiny s cyklonavigací Mio Cyclo Discover Plus

S jedinečnou funkcí Surprise Me™ cyklistické navigace Mio Cyclo Discover Plus vás čekají nevšední zážitky, ať vás cesty zavedou kamkoliv. Funguje to tak, že si zadáte dle vlastní volby čas nebo vzdálenost požadované trasy a navigace Mio Cyclo Discover Plus vám na základě těchto hodnot vypočítá tři odpovídající trasy. Ideální funkce pro všechny dobrodruhy, kteří mají již místní trasy projety a chtějí objevovat nová zákoutí. Navíc můžete využít také interního cyklistického zápisníku NeverMiss™, se kterým vám navigace Mio Cyclo Discover Plus oznámí plánovaný bod zájmu, jakmile se k němu přiblížíte. Vy si pak můžete naskenovat uvedený QR kód a přečíst si uložené poznámky. Buďte svým vlastním průvodcem s cyklistickou navigací Mio Cyclo Discover Plus!

Plánujte své trasy v moderním stylu, Mio Cyclo Discover Plus obstará všechny informace za vás

Cyklonavigace Mio Cyclo Discover Plus je vybavená integrací s cyklistickými platformami Komoot a RouteYou, takže si můžete své plánované trasy synchronizovat snadno přímo v zařízení a nečeká vás tedy žádné složité ruční stahování a import souborů .gpx. Zároveň díky bezdrátové synchronizaci s MioShare máte k dispozici nový cloudový nástroj pro plánování tras a snadnému nahrávání a sledování dat.


Mio Cyclo Discover Plus

Funkce NeverMiss™

Žádné zajímavé místo vám již na cestách neunikne s inovativní funkcí NeverMiss™ vaší cyklistické navigace Mio Cyclo Discover Plus. Jakmile se přiblížíte k bodu zájmu, navigace vám dá včas vědět. Při vložení odkazu se veškeré informace o navštíveném místě samy vloží do vašeho cyklistického zápisníku.

Mio Cyclo Discover Plus

Funkce Surprise Me™

Pokud jste rozhodnuti pouze jak dlouho či jak daleko chcete jet, ale nevíte přesně kam, funkce Surprise Me™ cyklonavigace Mio Cyclo Discover Plus je přesně to pravé pro vás. Pouze zadáte údaje o času či vzdálenosti a funkce vám vygeneruje 3 náhodné trasy, o kterých jste třeba ani nevěděli, že máte ve vašem okolí. I když budete vždy vyjíždět ze stejného místa, navigace Mio Cyclo Discover Plus vám pokaždé nabídne jiné cyklistické trasy než předtím.

Mio Cyclo Discover Plus

Předinstalované mapy cyklonavigace Mio Cyclo Discover Plus

Ať už chcete na kole jezdit ve své domovské zemi či vyrazit za hranice, všude vám cyklonavigace Mio Cyclo Discover Plus poslouží jako perfektní parťák na cesty. Obsahuje totiž předinstalované cyklistické i silniční mapy 38 zemí Evropy, včetně České republiky. Navigace Mio Cyclo Discover Plus obsahuje mapy těchto zemí:

 • AD, AT, BE, CH, DE, DK, ES, FL, FR, GB, GI, IE, IT, LI, LU, MC, MT, NL, NO, PT, SE, SM, VA, BG, CZ, HR, EE, GR, HU, LT, PL, RO, SK, SI, RS, TR, UA

Mio Cyclo Discover Plus

Propojení s Komoot a RouteYou

Užitečné informace o vaší trase můžete snadno získat díky propojení navigace Mio Cyclo Discover Plus s cyklistickými platformami RouteYou a Komoot. Nemusíte ručně stahovat a importovat žádné soubory, plánované trasy se jednoduše synchronizují s vaším zařízením.

Mio Cyclo Discover Plus

Databáze bodů zájmu

Navštívit prodejnu cyklistických potřeb, zajít si do restaurace či využít pohotovostních služeb, ať už jste kdekoliv, pro vás nebude žádný problém s integrovanými, cyklisticky zaměřenými body zájmu cyklonavigace Mio Cyclo Discover Plus.

Mio Cyclo Discover Plus

Funkce "Kde jsem?"

Každému se může stát, že občas sjede z trasy a najednou netuší, kde se to ocitl. Díky cyklistické navigaci Mio Cyclo Discover Plus a její vestavěné funkci "Kde jsem?" se však nikdy neztratíte. Funkce vám prozradí vaši aktuální polohu, adresu a dokonce i zeměpisnou délku a šířku, takže snadno zjistíte, kudy ve svém cestování pokračovat.


Mio Cyclo Discover Plus

Cloud nástroj pro plánování tras

Vytvářet a spravovat své trasy teď budete moci velice pohodlně díky cloudovému nástroji s bezdrátovou synchronizací MioShare. Nahrávání a sledování dat nebylo nikdy snazší!

Mio Cyclo Discover Plus

Hands-free upozornění

Svůj mobilní telefon můžete nechat v batohu, aby byl během vaší jízdy v bezpečí, a i tak budete mít přehled o veškerých upozorněních, jaká se vám v něm objeví. Cyklonavigace Mio Cyclo Discover Plus se s vaším zařízením dovede totiž propojit a dávat vám na svém displeji vědět o veškerých notifikacích, jako jsou např. zprávy či příchozí hovory.

Mio Cyclo Discover Plus

Bezdrátová synchronizace a Bluetooth rozhraní

Své soubory nahrajete i stáhnete snadno díky bezdrátové synchronizaci cyklistické navigace Mio Cyclo Discover Plus. Navíc s vestavěným Bluetooth rozhraním zůstanete propojeni se svými sociálními sítěmi snadno i během jízdy.


Obsah balení cyklistické navigace Mio Cyclo Discover Plus:

 • Navigační zařízení Mio Cyclo Discover Plus
 • Držák na kolo
 • Nabíjecí (datový) kabel
 • Šňůrka

Parametry a specifikace

Konektivita
WiFi , Bluetooth Hotovo!
Přenos dat
Bezdrátový Hotovo!
Funkce
GPS, Notifikace z mobilu, Záznam trasy, Dotykový displej, Držák součástí, Celkový čas jízdy, Ujetá vzdálenost, Voděodolnost, Tréninkový deník Hotovo!
Součást balení
Držák Hotovo!
Formát mapy
OpenStreetMap Hotovo!

Hardware a software

Konektivita
WiFi , Bluetooth Hotovo!
Přenos dat
Bezdrátový Hotovo!

Funkce

Funkce
GPS, Notifikace z mobilu, Záznam trasy, Dotykový displej, Držák součástí, Celkový čas jízdy, Ujetá vzdálenost, Voděodolnost, Tréninkový deník Hotovo!

Součást balení

Součást balení
Držák Hotovo!

Formát mapy

Formát mapy
OpenStreetMap Hotovo!

Výdrž baterie

Max. výdrž baterie
15 h Hotovo!

Rozměry

Šířka
73,7 mm Hotovo!
Úhlopříčka displeje
4" (101,6 mm) Hotovo!
Výška
129,4 mm Hotovo!
Hloubka
22 mm Hotovo!

Hmotnost

Hmotnost
177 g Hotovo!
Více parametrů
Poznámka:

Na baterii či akumulátor, které mohou být součástí produktu, se vztahuje doba životnosti v délce šesti měsíců, protože se jedná o spotřební materiál.


Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
5,0
Hodnotil 1 zákazník
Napsat recenzi
5 1 ×
4 0 ×
3 0 ×
2 0 ×
1 0 ×
100 % zákazníků doporučuje
Recenze Mio Cyclo Discover Plus
Příslušenství pro Mio Cyclo Discover Plus
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si MIO CYCLO Discover Plus. For shipping to other EU countries visit this page MIO CYCLO Discover Plus. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte MIO CYCLO Discover Plus. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte MIO CYCLO Discover Plus. For shipping to the United Kingdom visit this page MIO CYCLO Discover Plus. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: MIO CYCLO Discover Plus.

Splátková kalkulačka zobrazuje výpočet měsíčních splátek s pojištěním. Pojištění je možné změnit nebo úplně zrušit po kliknutí na tlačítko Dokončit objednávku nebo na stránkach Hello bank!.

Alternativy k Mio Cyclo Discover Plus

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB28
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi