TP-Link MC100CM

Zobrazit katalog
TP-Link MC100CM
4,7 10 hodnocení
Média konvertor - SFP, metalický výstup optický výstup, rychlost přenosu 0,1 Gb/s, podpora IEEE 802,3 , IEEE 802,3x a IEEE 802,3u, přenos na vzdálenost max. 2000 m, rozměry 2,7 × 9,45 × 7,3 cm (V׊×H)
889,-
Garance nejlepší ceny
Do košíku Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu
Přidat do seznamu
Záruka 60 měsíců Kód:  TP607f3 Prod. číslo:  MC100CM Stránky výrobce

TP-Link MC100CM

Media konvertor TP-LINK slouží pro převod metalického vedení 10/100Base-T na optický standard 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení zajišťuje externí adaptér. Zařízení nevyžaduje dodatečné zakrytování nebo montáž, ale může být pomocí adaptéru instalováno do racku. Media konvertor je nástupcem modelu TR-932D.

Parametry a specifikace:

Hlavní vlastnosti:
1x 10/100Base-T TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení (10/100) a duplexního módu
1x 100Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení
Multi-mode vlákno 50/62,5/125µm
Vlnová délka: 1310 nm
Auto MDI-II/MDI-X
802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX

Porty:
1x 10/100Base-T TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení (10/100) a duplexního módu, konektor RJ-45
1x 100Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2xSC (Duplex)

Podporované standardy:
IEEE 802.3 10Base-T
IEEE 802.3u 100Base-TX
IEEE 802.3x 100Base-FX

Napájení:
Externí napájecí zdroj na střídavý proud 240 V AC/5 V DC 2 A

Pracovní podmínky:
Teplota: 0° až +50°C
Vlhkost: relativní vlhkost max. 10 - 90% (non-condensing)

Rozměry:
95 x 73 x 27 mm

Hmotnost:
0,2 kg

Obsah balení:
Převodník
Napájecí zdroj
Instalační manuál


Přečíst více

Parametry a specifikace

Přenosová rychlost
0,1 Gb/s (100 Mb/s) Hotovo!
Max. přenosová vzdálenost
2 000 m Hotovo!
Max. provozní teplota
40 °C Hotovo!
Typ
SFP Hotovo!
Výstup
Optika, Metalika Hotovo!

Vlastnosti

Přenosová rychlost
0,1 Gb/s (100 Mb/s) Hotovo!
Max. přenosová vzdálenost
2 000 m Hotovo!
Max. provozní teplota
40 °C Hotovo!
Typ
SFP Hotovo!
Výstup
Optika, Metalika Hotovo!

Podporované standardy

Podporované standardy
IEEE 802.3 , IEEE 802.3x, IEEE 802.3u Hotovo!

Vlnová délka

TX
1 310 Nm Hotovo!
RX
1 310 Nm Hotovo!

Rozměry a hmotnost

Výška
2,7 cm Hotovo!
Šířka
9,45 cm Hotovo!
Hloubka
7,3 cm Hotovo!
Více parametrů

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze ilustrativní charakter.

Dobrý den, v popisu výrobku uvádíte vlnovou délku 850nm, ale přímo u výrobce je uvedena vlnová délka 1310nm (viz níže). Jedná se jiné zařízení nebo o chybu v popisku? Odkaz do neznáma

Diskuze a poradna k TP-Link MC100CM
Příslušenství pro TP-Link MC100CM Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si TP-Link MC100CM. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte TP-LINK MC100CM. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte TP-LINK MC100CM. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: TP-LINK MC100CM.
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací