TP-LINK MC100CM

Zobrazit katalog
4x
0
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 2km
Cena s DPH
932,-
Cena bez DPH
770,-
Záruka okamžité výměny zboží 93,-
Možnost vrátit zboží do 60 dnů 47,- Možnost vrátit zboží do 60 dnů
Skladem 4 ks
nebo
Koupit zrychleně Nakupujte jedním klikem bez nutnosti opakovaně vybírat dopravu a platbu
Přidat do seznamu
Doporuč a získej 47 Alzáků
Záruka 60 měsíců Kód:  TP607f3 Prod. číslo:  MC100CM Stránky výrobce
Helpdesk Vytisknout
TP-LINK MC100CM 932,- Skladem 4 ks
Koupit
5,0
Hodnotili 4 uživatelé
5 4x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
100 % zákazníků doporučuje

TP-LINK MC100CM

Media konvertor TP-LINK slouží pro převod metalického vedení 10/100Base-T na optický standard 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využitelný na vzdálenost až 2 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využívá vlnové délky 850 nm. Napájení zajišťuje externí adaptér. Zařízení nevyžaduje dodatečné zakrytování nebo montáž, ale může být pomocí adaptéru instalováno do racku. Media konvertor je nástupcem modelu TR-932D.

Parametry a specifikace:

Hlavní vlastnosti:
1x 10/100Base-T TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení (10/100) a duplexního módu
1x 100Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení
Multi-mode vlákno 50/62,5/125µm
Vlnová délka: 850 nm
Auto MDI-II/MDI-X
802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX

Porty:
1x 10/100Base-T TP port s automatickou detekcí rychlosti připojeného zařízení (10/100) a duplexního módu, konektor RJ-45
1x 100Base-FX optický port s automatickou detekcí duplexního módu připojeného zařízení, konektor 2xSC (Duplex)

Podporované standardy:
IEEE 802.3 10Base-T
IEEE 802.3u 100Base-TX
IEEE 802.3x 100Base-FX

Napájení:
Externí napájecí zdroj na střídavý proud 240 V AC/5 V DC 2 A

Pracovní podmínky:
Teplota: 0° až +50°C
Vlhkost: relativní vlhkost max. 10 - 90% (non-condensing)

Rozměry:
95 x 73 x 27 mm

Hmotnost:
0,2 kg

Obsah dodávky:
Media konvertor
Napájecí zdroj
Dokumentace

Online chat

Vážený zákazníku, pokud máte dotazy ke službe, můžete je s námi vyřešit online. V případě že chcete chat využít přihlaste se prosím.

Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.

V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
5,0
Hodnotili 4 uživatelé
5 4x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
100 % zákazníků doporučuje
Firma, Praha 4. 3. 2016
cena
 
Recenze TP-LINK MC100CM
Pomozte ostatním při výběru
Napsat recenzi
For shipping to other EU countries visit this page TP-LINK MC100CM. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte TP-LINK MC100CM. Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si TP-LINK MC100CM. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte TP-LINK MC100CM. For shipping to the United Kingdom visit this page TP-LINK MC100CM. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: TP-LINK MC100CM.

Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB2