Vlogování a natáčení

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Velikost snímače
Full Frame
(13)
APS-C
(52)
Micro 4/3
(15)
1/2,3"
(1)
1"
(8)
Rozlišení snímače
0,00 Mpx
40,2 Mpx
-
Maximální rozlišení videa
8K
(2)
6K
(5)
5K
(2)
4K
(80)
Funkce displeje
Pevný
(8)
Otočný/výklopný
(17)
Otočný/výklopný o 180° (Selfie)
(86)
Dotykový
(77)
Živý náhled (Live View)
(50)
Typ paměťové karty
SD
(88)
SDHC
(84)
SDXC
(83)
CFexpress Type B
(5)
Micro SD
(3)
Barva
Černá
(82)
Stříbrná
(7)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

Vlogování a natáčení je populární hobby, které si získává stále více příznivců. Vybavení správnými nástroji a znalostmi můžete z vlogování a natáčení vybudovat i vlastní kariéru. Během vybírání správného fotoaparátu, objektivu, příslušenství k natáčení a dalšího náčiní si musíte dát pozor na celou řadu důležitých faktorů. Pokračujte ve čtení a dozvíte se, co vše do začátku vlogování budete potřebovat.

Pokračovat

Co je vlogování?

Vlogování, kombinace slov „video” a „blogging”, je forma blogování, kde je většina obsahu prezentována ve videu. Je to skvělý způsob, jak sdílet své myšlenky, zkušenosti a zážitky s širokou veřejností. Vlogování je více než jen natáčení videa. Je to umění vyprávění příběhů a budování komunity. V moderní době digitálního obsahu se vlogování a natáčení staly nejen koníčky, ale i kariérami pro mnoho lidí.

Abyste mohli vstoupit do světa vlogování a natáčení pořádně, budete potřebovat kvalitní vybavení. Zcela klíčová je kamera či fotoaparát, který dokáže pořídit i kvalitní video záznam. Dále potřebujete spolehlivé audio, stativ a dobrou stabilizaci.

Obraz hraje při vlogování klíčovou roli

V natáčení a vlogování hrají kritickou roli kvalita obrazu a tedy fotoaparáty. Rozlišujeme různé typy fotoaparátů. Každý z nich navíc nabízí odlišné funkce, které mohou být při vlogování velmi užitečné. Jiné zase méně. Základem profesionálního videa jsou také stabilní záběry. Rozlišujeme optickou stabilizaci, která pomáhá snížit otřesy a vibrace, což je ideální při natáčení z ruky. Digitální optimalizace je řízena softwarem a rovněž eliminuje rušivé otřesy.

 • Zrcadlovka je typ fotoaparátu, který má vhled do hledáčku. Vhled je odrazem obrazu z objektivu, který je promítán do hledáčku pomocí zrcadla. Nabízí úžasnou hloubku ostrosti a vysoké rozlišení. Zrcadlovky jsou ideální volbou pro profesionální fotografie i videa.
 • Bezzrcadlovka již podle názvu zrcadlo nemá. To znamená, že obraz z objektivu je přímo promítán na elektronický hledáček nebo na displej fotoaparátu. Bezzrcadlovky jsou známé svou kompaktní velikostí a lehkostí, a přitom nabízejí vysokou kvalitu obrazu a širokou škálu nastavení.
 • Kompakt představuje skvělou volbu pro začátečníky. Kompaktní fotoaparáty jsou obvykle vybaveny automatickým režimem, který umožňuje fotografům pořizovat kvalitní snímky bez nutnosti znalosti nastavení fotoaparátu
 • Ultrazoom kamery většinově patří mezi kompaktní fotoaparáty. Disponují extrémním zoomem, což umožňuje snímání detailních záběrů z velké vzdálenosti. Mezi hlavní výhody patří již zmiňovaný ultrazoom, kompaktní velikost a lehkost a automatický režim.

Jaké funkce u fotoaparátů najdete?

Fotoaparáty oplývají celou řadou zajímavých funkcí. Každý uživatel, který chce vlogovat či natáčet by měl mít dopředu rozmyšlený svůj styl, kterým by chtěl věci okolo sebe zachytit. Podle toho také budete vědět, jaké funkce u fotoaparátu oceníte a které naopak nebudete potřebovat. Rovněž výměnné objektivy, abyste mohli obraz zachytit různým způsobem.

 • Stativový závit budete však potřebovat určitě. Pro stabilní a klidné snímky bez otřesů může někdy stačit pouhá digitální stabilizace, ale stativ je sázkou na jistotu. Jednoznačně patří mezi základní potřeby k vlogování a natáčení obecně.
 • Výměnné objektivy hrají důležitou roli. Objektivy fotoaparátů jsou důležitou součástí fotoaparátu. Jsou zodpovědné za to, jak fotoaparát zachycuje světlo a vytváří obraz. Mezi funkce objektivů patří zaostření, zoom, změna ohniskové vzdálenosti a změna světelnosti.
 • Vestavěný blesk a sáňky pro blesk slouží k lepšímu osvětlení scény. Pro opravdu kvalitní a spolehlivé osvětlení budete bezpochyby potřebovat externí svícení. Sáňky pro blesky jsou zařízení, které se připevňují k fotoaparátu a umožňují připojit externí blesk.
 • Speciální funkce pro video jsou opravdu důležité. Mezi ně patří například maximální rozlišení videa, protože diváci mají v dnešní době vysoké nároky na kvalitu obrazu a další speciální funkce jako slow-motion pro zpomalené záběry či time-lapse.

i

Zajímejte se také o velikost a rozlišení snímače. Větší snímače poskytují lepší kvalitu obrazu, zejména ve slabém osvětlení. Vyšší rozlišení snímače umožňuje vytvářet detailnější a ostré obrazy.

Při vlogování a natáčení nezapomeňte na ozvučení videa

Vlogování se bezpochyby neobejde bez kvalitního zvukového záznamu. Lidem chcete předat nejenom vizuální, ale také zvukový zážitek. Jedná se koneckonců o určitou formu blogování, kdy lidem předáváte zajímavým způsobem příběhy. Ozvučení videa je proces zaznamenávání zvuku při natáčení videa. Typ zvuku, který je zaznamenán, může mít významný vliv na kvalitu videa. Různé typy ozvučení videa zahrnují mono, stereo a prostorový zvuk.

 • Mono ozvučení je nejjednodušší forma zvuku, která používá pouze jeden kanál. To znamená, že zvuk je stejný na obou stranách reproduktorů. Mono zvuk je obvykle používán pro účely, jako je rozhlas nebo telefony, kde není potřeba reprodukovat prostorový zvuk. Při vlogování jej nevyužijete.
 • Stereo používá dva kanály, jeden pro levou a jeden pro pravou stranu. To umožňuje reprodukovat zvuk, který má hloubku a prostor. Stereo zvuk je obvykle používán pro hudbu, filmy a videohry.
 • Prostorové ozvučení používá více než dva kanály k vytvoření zvuku, který má pocit, že pochází ze všech stran. Prostorový zvuk je obvykle používán pro domácí kina, virtuální realitu a další aplikace, kde je důležité vytvořit pohlcující zážitek.

Hledáček fotoaparátu je zařízení, které umožňuje fotografovi vidět, co bude zachyceno na snímku. Hledáčky jsou obvykle umístěny na horní nebo přední straně fotoaparátu a poskytují fotografovi pohled na scénu přes objektiv a jsou velmi užitečné pro vloggery.

Paměť a podporované formáty ukládání

Dříve nebo později vás bude zcela jistě zajímat, jak a kde ukládat všechen natočený materiál z vlogování. V tu chvíli vstupují na scénu úložiště, podporované formáty a typ paměťové karty. Bez paměťové karty se dnes neobejdete. Zejména pokud chcete natáčet kvalitní videa. Typicky budete potřebovat SD, SDHC či SDXC kartu. Mezi podporované formáty patří RAW, JPEG, DCF či HEIF, což vás bude zajímat zejména v postprodukci.

i

Fotoaparát může být napájen klasickými a dobíjecími bateriemi, nebo specifickým akumulátorem. Výdrž baterie se pohybuje od 220 až do 2 260 snímků. Kapacita baterie tedy činí od 875 do 2 280 mAh.

Kamera na natáčení se správnými vstupy a výstupy

Kamera na natáčení musí disponovat správnými vstupy a výstupy. Vyberte správné rozhraní, jako jsou HDMI, USB nebo mikrofonní vstup, které usnadní připojení a integraci s jinými zařízeními. Výstupy by měly být kompatibilní s vaší editační sestavou, ať už jde o video, zvuk nebo data. Mezi základní rozhraní patří USB-C či micro USB. Některé kamery disponují bezdrátovým rozhraním Wi-Fi, NFC a Bluetooth.

Pokud chcete opravdu vědět, jak začít vlogovat a natáčet, podívejte se na článek Vlogování a natáčení: co potřebujete a jak to vybrat? (RADY A TIPY). Tady vám předáme všechny potřebné informace ve stravitelné podobě.

Jaké příslušenství na natáčení se vám bude hodit?

Příslušenství na natáčení je také nedílnou součástí vlogování a natáčení. Pokud to budete v tomto odvětví myslet vážně, určitě budete potřebovat stativ případně kvalitní stabilizátor. Externí mikrofony jsou cestou, jak zkvalitnit vaše audio. Objektivy jsme si pospali výše a jednoznačně patří mezi důležité příslušenství. Pokud si chcete postavit malé domácí studio, zvažte nákup studiových světel a softboxů.

i

U nás pořídíte také video kity, které vám dají vše potřebné do vašich začátků vlogování a natáčení. Bude zde kvalitní kamera na natáčení s mikrofonem, stativ či stabilizátor, paměťová karta a další nezbytnosti.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
89 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
Canon EOS RP + RF 24-105 mm f/4.0-7.1 IS STM - Digitální fotoaparát
Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 15×
Canon EOS RP + RF 24-105 mm f/4.0-7.1 IS STM
Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, se sáňkami pro blesk, se stativovým závitem, vhodný pro video, s výměnnými objektivy, elektronický hledáček, optická stabilizace obrazu, bajonet Canon RF, Full Frame snímač, rozlišení snímače 26,2 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, uhlopříčka displeje 3", rozlišení displeje 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej s živým náhledem (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG, SD, SDHC a SDXC paměťová karta, maximální velikost SD karty 512 GB, rozhraní USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní Bluetooth, mini HDMI, externí mikrofon a jack 3,5 mm součástí, rozměry 8,5 × 13,25 × 7 cm (V׊×H), hmotnost 485 g, popruh/poutko, manuál, napájecí kabel/adaptér, objektiv a krytka objektivu součástí balení
26 790,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OC850a5
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
Sony Alpha A6700 tělo - Digitální fotoaparát Doručení na
prodejnu zdarma
4,6 15×
Sony Alpha A6700 tělo + akce Klikni a ušetři
Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, detekuje tváře, možnost použití místo webkamery, odolný, se sáňkami pro blesk, vhodný pro video, elektronický hledáček, stabilizace obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony E, APS-C snímač, rozlišení snímače 26 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, zebra, uhlopříčka displeje 3", rozlišení displeje 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW a JPEG, SD, SDHC a SDXC paměťová karta, micro HDMI a jack 3,5 mm součástí, rozměry 6,9 × 12,2 × 6,36 cm (V׊×H), hmotnost 409 g, akumulátor, popruh/poutko a krytka těla součástí balení
41 899,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS073d1a
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
OM SYSTEM OM-5 + ED 12-45mm f/4 PRO černý - Digitální fotoaparát
Varianty Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
OM SYSTEM OM-5 + ED 12-45mm f/4 PRO černý
Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, detekuje tváře, možnost použití místo webkamery, se stativovým závitem, voděodolný, s výměnnými objektivy, stabilizace obrazu na snímači (IBIS), bajonet Micro 4/3, Micro 4/3 snímač, rozlišení snímače 20,4 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, elektronický (EVF) hledáček, uhlopříčka displeje 3", dotykový, otočný/výklopný displej s živým náhledem (Live View), SD, SDHC a SDXC paměťová karta, maximální velikost SD karty 0,512 GB, bezdrátové rozhraní Wi-Fi, bezdrátové rozhraní Bluetooth a rozhraní Micro USB, možnost přímého tisku pomocí DPOF (Digital Print Order format), rozměry 8,52 × 4,97 × 12,53 cm (V׊×H), hmotnost 366 g, akumulátor, popruh/poutko, USB kabel, manuál, objektiv a krytka těla součástí balení
Cena s CashBack 36 799,-
44 299,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: OL301c1c1
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
Canon EOS R6 Mark II tělo - Digitální fotoaparát
Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
Canon EOS R6 Mark II tělo + cashback 2500 Kč
Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, odolný, se sáňkami pro blesk, se stativovým závitem, vhodný pro video, s výměnnými objektivy, elektronický hledáček, stabilizace obrazu na snímači (IBIS), bajonet Canon RF, Full Frame snímač, rozlišení snímače 25,6 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, 10 bitové video, Log a HLG, uhlopříčka displeje 3", rozlišení displeje 1,62 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej s živým náhledem (Live View), podporovaný formát RAW, JPEG a JPG, SD, SDHC a SDXC paměťová karta, rozhraní USB-C, rozhraní USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní Bluetooth, micro HDMI součástí, rozměry 9,84 × 13,84 × 8,84 cm (V׊×H), hmotnost 588 g
Cena s CashBack 57 490,-
59 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OC095a1
5,0
Sony ZV-1 + akce Klikni a ušetři
Digitální fotoaparát - kompakt, se sáňkami pro blesk, se stativovým závitem, vhodný pro video, bez hledáčku, elektronická, optická stabilizace obrazu, 1" snímač, rozlišení snímače 20,1 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, uhlopříčka displeje 3", rozlišení displeje 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej s živým náhledem (Live View), podporovaný formát RAW, JPEG a DCF, SD, SDHC a SDXC paměťová karta, rozhraní USB 2.0, bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní Bluetooth, micro HDMI a jack 3,5 mm součástí, rozměry 6 × 10,55 × 4,35 cm (V׊×H), hmotnost 294 g
Cenová bomba
16 990,- Ušetříte 3 000,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS080zv1
5,0
Sony ZV-1 II
Digitální fotoaparát - kompakt, detekuje tváře, možnost použití místo webkamery, se stativovým závitem, vhodný pro video, bez hledáčku, elektronická stabilizace obrazu, 1" snímač, rozlišení snímače 20,1 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, uhlopříčka displeje 3", dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW, SD a SDHC paměťová karta, bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní Bluetooth, micro HDMI a jack 3,5 mm součástí, rozměry 6 × 10,6 × 4,7 cm (V׊×H), manuál součástí balení
Cenová bomba
19 990,- Ušetříte 5 000,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS080zv1v2
4,5 20×
Sony Alpha ZV-E10 vlogovací fotoaparát + E PZ 16–50 mm f/3,5–5,6 OSS + akce Klikni a ušetři
Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, odolný, se sáňkami pro blesk, se stativovým závitem, vhodný pro video, s výměnnými objektivy, bez hledáčku, elektronická stabilizace obrazu, bajonet Sony E, APS-C snímač, rozlišení snímače 24,2 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, Log, HLG a zebra, uhlopříčka displeje 3", rozlišení displeje 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej s živým náhledem (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG, SD, SDHC, SDXC a Memory Stick PRO paměťová karta, rozhraní USB-C, bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní Bluetooth, micro HDMI a jack 3,5 mm součástí, rozměry 6,42 × 11,52 × 4,48 cm (V׊×H), hmotnost 343 g, akumulátor, popruh/poutko, uživatelská příručka, USB kabel, napájecí kabel/adaptér a objektiv součástí balení
+Dárek UV filtr K&F Concept v hodnotě 229,-
Koupit s kódem SN1 17 490,-
Zlevněno -11 %
19 990,- 22 690,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS062a1
Canon EOS R10 + RF-S 18-45mm IS STM - Digitální fotoaparát
Doručení na
prodejnu zdarma
4,7 13×
Canon EOS R10 + RF-S 18-45mm IS STM
Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, elektronický hledáček, bajonet Canon RF, APS-C snímač, rozlišení snímače 24 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, 10 bitové video a neomezené nahrávání, uhlopříčka displeje 3", rozlišení displeje 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej s živým náhledem (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG, SD, SDHC a SDXC paměťová karta, rozhraní USB 2.0, bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní Bluetooth, micro HDMI, externí mikrofon a USB-C součástí, rozměry 8,8 × 12,6 × 8,3 cm (V׊×H), hmotnost 382 g, objektiv součástí balení
Zlevněno -9 %
22 990,- 25 290,-
Skladem 2 ks
Objednací kód: OC0989b1a
Canon EOS R10 + RF-S 18-150mm IS STM - Digitální fotoaparát Doručení na
prodejnu zdarma
4,7 13×
Canon EOS R10 + RF-S 18-150mm IS STM
Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, elektronický hledáček, bajonet Canon RF, APS-C snímač, rozlišení snímače 24 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, 10 bitové video a neomezené nahrávání, uhlopříčka displeje 3", rozlišení displeje 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej s živým náhledem (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG, SD, SDHC a SDXC paměťová karta, rozhraní USB 2.0, bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní Bluetooth, micro HDMI a externí mikrofon součástí, rozměry 8,8 × 12,6 × 8,3 cm (V׊×H), hmotnost 429 g, objektiv součástí balení
31 690,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OC0989a3
Canon EOS R8 tělo - Digitální fotoaparát
Varianty Doručení na
prodejnu zdarma
4,6
Canon EOS R8 tělo + cashback 1500 Kč
Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, detekuje tváře, možnost použití místo webkamery, odolný, se sáňkami pro blesk, se stativovým závitem, vhodný pro video, s výměnnými objektivy, elektronický hledáček, optická stabilizace obrazu, bajonet Canon RF, Full Frame snímač, rozlišení snímače 24,2 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, 10 bitové video, uhlopříčka displeje 3", dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW, JPEG, DCF a HEIF, SD, SDHC a SDXC paměťová karta, rozhraní USB-C, bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní Bluetooth, micro HDMI a externí mikrofon součástí, rozměry 8,61 × 13,25 × 7 cm (V׊×H), hmotnost 460 g, popruh/poutko a napájecí kabel/adaptér součástí balení
Cena s CashBack 33 490,-
34 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OC0990a1
Canon EOS RP tělo černý - Digitální fotoaparát
Doručení na
prodejnu zdarma
5,0 15×
Canon EOS RP tělo černý
Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, se sáňkami pro blesk, se stativovým závitem, vhodný pro video, s výměnnými objektivy, elektronický hledáček, elektronická stabilizace obrazu, bajonet Canon RF, Full Frame snímač, rozlišení snímače 26,2 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, uhlopříčka displeje 3", rozlišení displeje 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej s živým náhledem (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG, SD, SDHC a SDXC paměťová karta, maximální velikost SD karty 512 GB, rozhraní USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0), bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní Bluetooth, mini HDMI, externí mikrofon a jack 3,5 mm součástí, rozměry 8,5 × 13,25 × 7 cm (V׊×H), hmotnost 485 g
Super cena
22 990,- Ušetříte 1 500,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OC098d1
Panasonic Lumix DMC-FZ1000 II černý - Digitální fotoaparát
Doručení na
prodejnu zdarma
4,9
Panasonic Lumix DMC-FZ1000 II černý
Digitální fotoaparát - ultrazoom, se sáňkami pro blesk, se stativovým závitem, s vestavěným bleskem, elektronický hledáček, optická stabilizace obrazu, 1" snímač, rozlišení snímače 20 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, uhlopříčka displeje 3", dotykový, otočný/výklopný displej s živým náhledem (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG, SD, SDHC a SDXC paměťová karta, maximální velikost SD karty 256 GB, rozhraní USB 2.0, bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní NFC, HDMI, micro HDMI, A/V (TV Výstup), 2,5 mm Sub-Mini a jack 3,5 mm součástí, možnost přímého tisku pomocí DPOF (Digital Print Order format), rozměry 9,72 × 13,62 × 13,15 cm (V׊×H), hmotnost 810 g, akumulátor, popruh/poutko, USB kabel, manuál, napájecí kabel/adaptér a krytka objektivu součástí balení
20 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ON014c5
5,0
Vlogovací fotoaparát Sony ZV-1F + akce Klikni a ušetři
Digitální fotoaparát - kompakt, se sáňkami pro blesk, se stativovým závitem, vhodný pro video, elektronická stabilizace obrazu, 1" snímač, rozlišení snímače 20,1 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, zebra, elektronický (EVF) hledáček, uhlopříčka displeje 0,30", rozlišení displeje 0,92 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej s živým náhledem (Live View), podporovaný formát JPEG, SD, SDHC a SDXC paměťová karta, maximální velikost SD karty 64 GB, rozhraní USB-C, bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní Bluetooth, možnost přímého tisku pomocí DPOF (Digital Print Order format), rozměry 6 × 10,5 × 4,6 cm (V׊×H), hmotnost 256 g, akumulátor, USB kabel a manuál součástí balení
+Dárek Baterie pro fotoaparát SONY v hodnotě 1 349,-
Zlevněno -10 %
12 490,- 13 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS080zv2
Canon EOS R8 + RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM - Digitální fotoaparát
Varianty Doručení na
prodejnu zdarma
4,6
Canon EOS R8 + RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM + cashback 1500 Kč
Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, detekuje tváře, možnost použití místo webkamery, odolný, se sáňkami pro blesk, se stativovým závitem, vhodný pro video, s výměnnými objektivy, elektronický hledáček, optická stabilizace obrazu, bajonet Canon RF, Full Frame snímač, rozlišení snímače 24,2 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, 10 bitové video, objektiv Canon RF 24-50mm f/4,5-6,3 IS STM, uhlopříčka displeje 3", dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW, JPEG, DCF a HEIF, SD, SDHC a SDXC paměťová karta, rozhraní USB-C, bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní Bluetooth, micro HDMI a externí mikrofon součástí, možnost přímého tisku pomocí DPOF (Digital Print Order format), rozměry 8,61 × 13,25 × 7 cm (V׊×H), hmotnost 414 g, popruh/poutko, napájecí kabel/adaptér, objektiv a krytka objektivu součástí balení
Cena s CashBack 38 490,-
39 990,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OC0990a2
Sony Alpha A6700 + objektiv Sony E 15 mm F1.4 G - Set Doručení na
prodejnu zdarma
4,6 15×
Sony Alpha A6700 + objektiv Sony E 15 mm F1.4 G + akce Klikni a ušetři
Set – bezzrcadlovka, detekuje tváře, možnost použití místo webkamery, odolný, se sáňkami pro blesk, vhodný pro video, elektronický hledáček, stabilizace obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony E, APS-C snímač, rozlišení snímače 26 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, zebra, uhlopříčka displeje 3", rozlišení displeje 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW a JPEG, SD, SDHC a SDXC paměťová karta, micro HDMI a jack 3,5 mm součástí, rozměry 6,9 × 12,2 × 6,36 cm (V׊×H), hmotnost 0,409 kg, akumulátor, popruh/poutko a krytka těla součástí balení + objektiv, automatické ostření, clonový kroužek, odolnost proti prachu a vlhkosti, váha 219 g
57 649,-
Skladem 4 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS073d1aBN1
Sony Alpha A6700 + objektiv Sony E 16-55mm f/2.8 G - Set Doručení na
prodejnu zdarma
4,6 15×
Sony Alpha A6700 + objektiv Sony E 16-55mm f/2.8 G + akce Klikni a ušetři
Set – bezzrcadlovka, detekuje tváře, možnost použití místo webkamery, odolný, se sáňkami pro blesk, vhodný pro video, elektronický hledáček, stabilizace obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony E, APS-C snímač, rozlišení snímače 26 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, zebra, uhlopříčka displeje 3", rozlišení displeje 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW a JPEG, SD, SDHC a SDXC paměťová karta, micro HDMI a jack 3,5 mm součástí, rozměry 6,9 × 12,2 × 6,36 cm (V׊×H), hmotnost 0,409 kg, akumulátor, popruh/poutko a krytka těla součástí balení + objektiv, automatické ostření, odolnost proti prachu a vlhkosti, váha 494 g
69 639,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS073d1aBN4
Sony Alpha A6700 + objektiv Sony E PZ 10-20mm F4 G - Set Doručení na
prodejnu zdarma
4,6 15×
Sony Alpha A6700 + objektiv Sony E PZ 10-20mm F4 G + akce Klikni a ušetři
Set – bezzrcadlovka, detekuje tváře, možnost použití místo webkamery, odolný, se sáňkami pro blesk, vhodný pro video, elektronický hledáček, stabilizace obrazu na snímači (IBIS), bajonet Sony E, APS-C snímač, rozlišení snímače 26 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, zebra, uhlopříčka displeje 3", rozlišení displeje 1,04 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW a JPEG, SD, SDHC a SDXC paměťová karta, micro HDMI a jack 3,5 mm součástí, rozměry 6,9 × 12,2 × 6,36 cm (V׊×H), hmotnost 0,409 kg, akumulátor, popruh/poutko a krytka těla součástí balení + objektiv, automatické ostření, odolnost proti prachu a vlhkosti, váha 178 g
57 639,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS073d1aBN2
FujiFilm X-S20 tělo - Digitální fotoaparát Doručení na
prodejnu zdarma
5,0
FujiFilm X-S20 tělo
Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, se sáňkami pro blesk, se selfie zrcátkem, vhodný pro video, elektronický hledáček, stabilizace obrazu na snímači (IBIS), bajonet Fujifilm X, APS-C snímač, rozlišení snímače 26,1 Mpx, maximální rozlišení videa 6K, uhlopříčka displeje 3", dotykový, otočný/výklopný displej, podporovaný formát RAW a JPEG, SD, SDHC a SDXC paměťová karta, rozhraní USB-C, USB-C, jack 3,5 mm a microHDMI součástí, rozměry 8,51 × 12,77 × 6,54 cm (V׊×H), hmotnost 491 g, akumulátor, popruh/poutko, uživatelská příručka, manuál a napájecí kabel/adaptér součástí balení
34 990,-
Skladem 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OG260a1
Sony Alpha A6400 černý + E 18-135mm f/3.5-5.6 OSS - Digitální fotoaparát Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 21×
Sony Alpha A6400 černý + E 18-135mm f/3.5-5.6 OSS + akce Klikni a ušetři
Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, odolný, se stativovým závitem, s vestavěným bleskem, vhodný pro video, s výměnnými objektivy, elektronický hledáček, bajonet Sony E, APS-C snímač, rozlišení snímače 24,2 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, Log, HLG a zebra, uhlopříčka displeje 3", rozlišení displeje 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej s živým náhledem (Live View), SD, SDHC, SDXC a Memory Stick Micro paměťová karta, bezdrátové rozhraní Wi-Fi, bezdrátové rozhraní Bluetooth a bezdrátové rozhraní NFC, micro HDMI, externí mikrofon a jack 3,5 mm součástí, rozměry 6,7 × 12 × 6 cm (V׊×H), hmotnost 403 g, akumulátor, popruh/poutko, uživatelská příručka, USB kabel, manuál, napájecí kabel/adaptér, objektiv, držák, krytka objektivu a krytka těla součástí balení
Koupit s kódem SN1 30 490,-
Cenová bomba
32 990,- Ušetříte 5 000,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS072i1m3
Panasonic Lumix DC-GH6 tělo - Digitální fotoaparát Doručení na
prodejnu zdarma
4,8
Panasonic Lumix DC-GH6 tělo
Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, se sáňkami pro blesk, se stativovým závitem, vhodný pro video, s výměnnými objektivy, elektronický hledáček, stabilizace obrazu na snímači (IBIS), bajonet Micro 4/3, Micro 4/3 snímač, rozlišení snímače 25,2 Mpx, maximální rozlišení videa 5K, 10 bitové video, anamorfní video, Waveform, Vectorscope, Log, HLG, LUT náhled, neomezené nahrávání, zebra, Timecode In-Out a aktivní chlazení, uhlopříčka displeje 3", rozlišení displeje 1,84 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej s živým náhledem (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG, SD, SDHC, SDXC a CFexpress Type B paměťová karta, rozhraní USB-C, bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní Bluetooth, HDMI, externí mikrofon, 2,5 mm Sub-Mini, USB-C a jack 3,5 mm součástí, rozměry 10,03 × 13,84 × 9,96 cm (V׊×H), hmotnost 823 g
36 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ON105G6b
Sony Alpha A6400 tělo černá - Digitální fotoaparát
Doručení na
prodejnu zdarma
4,8 21×
Sony Alpha A6400 tělo černá + akce Klikni a ušetři
Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, detekuje tváře, odolný, se stativovým závitem, s vestavěným bleskem, vhodný pro video, s výměnnými objektivy, elektronický hledáček, bajonet Sony E, APS-C snímač, rozlišení snímače 24,2 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, Log, HLG a zebra, uhlopříčka displeje 3", rozlišení displeje 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej s živým náhledem (Live View), SD, SDHC, SDXC a Memory Stick Micro paměťová karta, bezdrátové rozhraní Wi-Fi, bezdrátové rozhraní Bluetooth a bezdrátové rozhraní NFC, micro HDMI, externí mikrofon a jack 3,5 mm součástí, rozměry 6,7 × 12 × 6 cm (V׊×H), hmotnost 403 g, akumulátor, popruh/poutko, uživatelská příručka, USB kabel, manuál, napájecí kabel/adaptér a držák součástí balení
Koupit s kódem SN1 21 490,-
Zlevněno -14 %
23 990,- 27 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS072i1m1
4,5 20×
Sony Alpha ZV-E10 vlogovací fotoaparát - tělo + akce Klikni a ušetři
Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, odolný, se sáňkami pro blesk, se stativovým závitem, vhodný pro video, s výměnnými objektivy, bez hledáčku, elektronická stabilizace obrazu, bajonet Sony E, APS-C snímač, maximální rozlišení videa 4K, Log, HLG a zebra, uhlopříčka displeje 3", rozlišení displeje 0,921 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej s živým náhledem (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG, SD paměťová karta, rozhraní USB-C, bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní Bluetooth, micro HDMI a jack 3,5 mm součástí, rozměry 6,42 × 11,52 × 4,48 cm (V׊×H), hmotnost 343 g, akumulátor, popruh/poutko, uživatelská příručka, USB kabel a napájecí kabel/adaptér součástí balení
Koupit s kódem SN1 16 990,-
19 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OS062a
Panasonic Lumix DC-GH6 + Lumix G Vario 12-60 mm f/3,5-5,6 ASPH. Power O.I.S. - Digitální fotoaparát Doručení na
prodejnu zdarma
4,8
Panasonic Lumix DC-GH6 + Lumix G Vario 12-60 mm f/3,5-5,6 ASPH. Power O.I.S.
Digitální fotoaparát - bezzrcadlovka, se sáňkami pro blesk, se stativovým závitem, vhodný pro video, s výměnnými objektivy, elektronický hledáček, stabilizace obrazu na snímači (IBIS), bajonet Micro 4/3, Micro 4/3 snímač, rozlišení snímače 25,2 Mpx, maximální rozlišení videa 5K, 10 bitové video, anamorfní video, Waveform, Vectorscope, Log, HLG, LUT náhled, neomezené nahrávání, zebra, Timecode In-Out a aktivní chlazení, objektiv Panasonic Lumix G Vario 12-60mm f/3,5-5,6 ASPH Power OIS, uhlopříčka displeje 3", rozlišení displeje 1,84 Mpx, dotykový, otočný/výklopný displej s živým náhledem (Live View), podporovaný formát RAW a JPEG, SD, SDHC, SDXC a CFexpress Type B paměťová karta, rozhraní USB-C, bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní Bluetooth, HDMI, externí mikrofon, 2,5 mm Sub-Mini, USB-C a jack 3,5 mm součástí, rozměry 10,03 × 13,84 × 9,96 cm (V׊×H), hmotnost 739 g, objektiv součástí balení
Super cena
39 290,- Ušetříte 3 700,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ON105G6ME
4,6
Canon PowerShot SX740 HS černý
Digitální fotoaparát - kompakt, detekuje tváře, se stativovým závitem, s vestavěným bleskem, bez hledáčku, se stabilizací obrazu, 1/2,3" snímač, rozlišení snímače 0,00 Mpx, maximální rozlišení videa 4K, uhlopříčka displeje 0,12", otočný/výklopný displej s živým náhledem (Live View), podporovaný formát JPEG, SD paměťová karta, rozhraní USB 2.0, bezdrátové rozhraní Wi-Fi a bezdrátové rozhraní Bluetooth, microHDMI součástí, rozměry 11,01 × 6,38 × 3,99 cm (V׊×H), hmotnost 0,299 kg
12 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OC096a

Vlogování a natáčení

RecenzeCanon RF 85mm f/2 IS STM Macro (RECENZE) Naše série o objektivech pro Full Frame bezzrcadlovky Canon pokračuje objektivem pro maximálně detailní focení modelem Canon RF 85mm f/2 IS STM Macro. Opticky velice zdařilý objektiv kombinuje světelnost f/2 s o něco menším zvětšením na makro, což ukazuje na jistý...
Pro milovníky focení s pevným ohniskem jsme připravili recenzi nového kompaktního fotoaparátu Fujifilm X100VI, který v upraveném retro designu představuje upravený APS-C senzor s optickou stabilizací, hybridní hledáček nebo simulaci fotografických režimů. Vyplatí se...
Objektiv Nikon Z 70-180mm f/2,8 představuje přírůstek do rodiny objektivů pro systém Nikon Z. Své uživatele oslovuje unikátním spojením vysoké světelnosti, kompaktních rozměrů a vynikající optické kvality, a to vše za velmi příznivou cenu. V této uživatelské recenzi se...
reproduktoryReproduktory SVS Prime Wireless Pro jsou špičky bezdrátového světa Může se z bezdrátové stereo soustavy linout vysoce kvalitní zvukový výstup? SVS Prime Wireless Pro jsou reproduktory, které to chtějí dokázat. Sami o sobě se navíc zvládnou napojit na různé streamovací služby a přehrávat zvuk odtud. S luxusním designem jsou pak ozdobou...
V recenzi Nikonu Z6 II se dozvíte, jak moc dbal výrobce při vývoji důraz na ergonomii ovládání, jaké jsou fotografické vlastnosti nebo s jakými neduhy byste měli počítat při pořízení této bezzrcadlovky. Již samozřejmostí jsou přiložené fotografie Michala Kupsy....
True Wireless sluchátka Marshall Motif II A.N.C. se ukázala ke konci roku 2023. Míří spíše na náročnější posluchače a zaujmou třeba aktivním potlačením hluku nebo unikátním designem. Značka Marshall je na audio trhu velmi uznávaná, a tak není divu, že očekávání pro...
Více článků Všechny články

Vlogování a natáčení

V kategorii Vlogování a natáčení máme právě teď na Alza.cz celkem 89 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné vlogování a natáčení Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší vlogování a natáčení Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v vlogování a natáčení recenze
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací