55" Samsung UE55U8072
4,7 64 hodnocení
Televize - LED, 139cm, 4K Ultra HD, 50/60 Hz, HDR10+, lokální stmívání, DVB-T2/S2/C, 1× USB, Bluetooth, herní režim, Apple Airplay2, Oneplay, Netflix, Disney+, HBO Max, VESA 200×200, repro 20W, Dolby Digital Plus, modelový rok 2025, SMART - Tizen
-3 % z nového 8 719,- Nový 8 990,-
Nakupte zrychleně do AlzaBoxu nebo na prodejnu. Hlídat dostupnost
Přidat do seznamu
55" Samsung UE55U8072
55" Samsung UE55U8072 je téměř nové zboží, v perfektním stavu a s plnou zárukou. Původní balení ale už někdo otevřel před vámi. Proč? Mohlo jít o nevhodný dárek. Detailní informace zde.
  • Parametry a specifikace
    Porovnat
    Úhlopříčka
    55 " (139,7 cm)
    Maximální rozlišení
    3840 × 2160
    Obnovovací frekvence panelu
    50 / 60 Hz
    Technologie
    LED
    Úhlopříčka a rozlišení
    Úhlopříčka
    55 " (139,7 cm)
    Maximální rozlišení
    3840 × 2160
    Obrazovka
    Obnovovací frekvence panelu
    50 / 60 Hz
    Technologie
    LED
    Podsvícení
    Edge
    Povrch obrazovky
    Lesklý
    Operační systém
    Operační systém
    Tizen
    Jazyk rozhraní
    Angličtina, Čeština, Francouzština, Italština, Maďarština, Němčina, Slovenština, Španělština
    Modelový rok
    Modelový rok
    Aplikace
    Globální aplikace
    Amazon Prime Video, Disney+, HBO Max, MAGENTA TV, NETFLIX, Rakuten TV
    České aplikace
    AntikTV, Kuki, LepšíTV, Oneplay, Skylink Live TV, SledováníTV, Telly, Vodafone TV
    Slovenské aplikace
    Maďarské aplikace
    AntikTV
    Kompatibilita s hlasovým asistentem
    Bixby
    Připojení
    Bezdrátové připojení
    Apple AirPlay2, Bluetooth, DLNA
    Wifi standardy
    WiFi 5
    Audio-Video konektory
    HDMI 2.1
    Celkový počet HDMI
    3 ×
    Počet HDMI 2.0
    3 ×
    Datové a systémové konektory
    CI+ 1.4, LAN (RJ-45), USB
    Celkový počet USB
    1 ×
    Možnosti napájení
    AC 220-240V
    Tunery
    Typ tuneru
    DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
    Rozměry a hmotnost
    Šířka televize
    Výška televize
    Hloubka televize
    19,9 cm
    Hmotnost televize
    9,9 kg
    Výška bez podstavce
    Hloubka bez podstavce
    7,66 cm
    Šířka podstavce / rozteč nožiček
    VESA uchycení
    Barva
    Barva
    Černá
    Obsah balení
    Ovladač v balení
    Chytrý
    Obsah balení
    Odnímatelný stojan
    Energetické parametry
    Energetická třída v SDR režimu
    G
    Spotřeba v SDR režimu
    79 kWh/1000h
    Spotřeba v HDR režimu
    118 kWh/1000h
    Energetická třída v HDR režimu
    G
    Stand-by spotřeba (pohotovostní)
    0,5 W
    Maximální spotřeba
    125 W
    Typická spotřeba
    79 W
    Typ zásuvky
    Země
    Více parametrů
    Poznámka:
    Další informace
    HBO Max: Nejlepší filmy a seriály v češtině
    Disney+: Nejlepší filmy a seriály v češtině
    Netflix: Vše, co potřebujete vědět
    Recenze 55" Samsung UE55U8072
    Příslušenství pro 55" Samsung UE55U8072