83" Samsung QE83S85F
4,9 17 hodnocení
Televize - OLED, 210cm, 4K Ultra HD, 100/120 Hz, HDR10+, antireflexní obraz, DVB-T2/S2/C, 4× HDMI 2.1, 2× USB, Bluetooth, herní režim, hlasové ovládaní, Apple Airplay2, Oneplay, Netflix, Disney+, HBO Max, VESA 400×300, repro 20W, Dolby Atmos, Dolby Digital Plus, modelový rok 2025, SMART - Tizen
Koupit s kódem ALZADNY40
-7 % z nového 69 690,- Nový 74 983,-
Home Credit AKCE 4,9%  úrok od 1 603,- měsíčně
Nakupte zrychleně do AlzaBoxu nebo na prodejnu.
Přidat do seznamu
83" Samsung QE83S85F 69 690,- Rozbaleno - skladem 1 ks
Do košíku
83" Samsung QE83S85F
83" Samsung QE83S85F je téměř nové zboží, v perfektním stavu a s plnou zárukou. Původní balení ale už někdo otevřel před vámi. Proč? Mohlo jít o nevhodný dárek. Detailní informace zde.
  • Parametry a specifikace
    Porovnat
    Úhlopříčka
    83 " (210,82 cm)
    Maximální rozlišení
    3840 × 2160
    Obnovovací frekvence panelu
    100 / 120 Hz
    Technologie
    OLED
    Úhlopříčka a rozlišení
    Úhlopříčka
    83 " (210,82 cm)
    Maximální rozlišení
    3840 × 2160
    Obrazovka
    Obnovovací frekvence panelu
    100 / 120 Hz
    Technologie
    OLED
    Povrch obrazovky
    Antireflexní
    Barevná hloubka
    10 bit
    Operační systém
    Operační systém
    Tizen
    Jazyk rozhraní
    Angličtina, Čeština, Francouzština, Italština, Maďarština, Němčina, Slovenština, Španělština
    Modelový rok
    Modelový rok
    Aplikace
    Globální aplikace
    Amazon Prime Video, Disney+, HBO Max, MAGENTA TV, NETFLIX, Rakuten TV
    České aplikace
    AntikTV, Kuki, LepšíTV, Oneplay, Skylink Live TV, SledováníTV, Telly, Vodafone TV
    Slovenské aplikace
    Maďarské aplikace
    AntikTV
    Kompatibilita s hlasovým asistentem
    Bixby
    Funkce televize
    Herní funkce
    Připojení
    Bezdrátové připojení
    Apple AirPlay2, Bluetooth, DLNA
    Wifi standardy
    WiFi 5
    Audio-Video konektory
    HDMI 2.1
    Celkový počet HDMI
    4 ×
    Počet HDMI 2.1
    4 ×
    Audio konektory
    Digitální optický výstup
    Datové a systémové konektory
    CI+ 1.4, LAN (RJ-45), USB
    Celkový počet USB
    2 ×
    Možnosti napájení
    AC 220-240V
    Tunery
    Typ tuneru
    DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
    Rozměry a hmotnost
    Šířka televize
    Výška televize
    Hloubka televize
    Hmotnost televize
    33,9 kg
    Výška bez podstavce
    Hloubka bez podstavce
    3,49 cm
    Šířka podstavce / rozteč nožiček
    VESA uchycení
    Barva
    Barva
    Černá
    Obsah balení
    Ovladač v balení
    Chytrý se solárním nabíjením
    Obsah balení
    Odnímatelný stojan
    Energetické parametry
    Energetická třída v SDR režimu
    F
    Spotřeba v SDR režimu
    146 kWh/1000h
    Spotřeba v HDR režimu
    239 kWh/1000h
    Energetická třída v HDR režimu
    G
    Stand-by spotřeba (pohotovostní)
    0,5 W
    Typická spotřeba
    146 W
    Typ zásuvky
    Země
    Více parametrů
    Poznámka:
    V diskuzi zatím nejsou žádné příspěvky.
    Příslušenství pro 83" Samsung QE83S85F