Čím je lepší propojit monitor hdmi 2.0 nebo dp 1.2. Zjistil jsem že přes hdmi je 4k/60hz a barva 8bpc ale přes dp je 4k/60hz a jde vybrat 8 i 10bpc(to známena v 8bit nebo 10bit barve)Takže přes dp je to lepší.Dekuji za odpověď.

Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.