40" KIVI 40F740NB
Television - SMART ANDROID LED, 102cm, Full HD , 50 / 60Hz, Direct LED,, 3× HDMI, 2× USB, WiFi, Bluetooth, HbbTV, Android TV, VESA 200×200, ClearAudio+, F
Code:  WK047a1 Product Fiche
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
40" KIVI 40F740NB
Specifications
Energy efficiency class in SDR mode
F
Energy consumption in SDR mode
41 kWh/1000h
Energy consumption in HDR mode
41 kWh/1000h
Energy efficiency class in HDR mode
G
Maximum power consumption
62 kW
Power outlet type
Country
Austria, Croatia, Czechia, France, Germany, Hungary, Poland, Romania, Russia, Slovakia, Slovenia
Energy specifications
F
Energy consumption in SDR mode
Energy consumption in HDR mode
G
Maximum power consumption
62 kW
Typical power consumption
42 kW
Screen
Panel refresh rate
50 / 60 Hz
Technology
LED
Backlight
Direct
Colour depth
10 bit
Operating system
Operating system
Android TV
Model year
Model year
2022
Application
Global applications
Apple TV, Disney+, HBO Max, Kodi, NETFLIX, VLC Media Player, YouTube
Czech apps
Vodafone TV
Slovak apps
O2 TV, Voyo
TV functions
Multimedia features
Playback from USB
Gaming features
GAME MODE
Connectivity
Wireless connection
Bluetooth, WiFi
Total number of HDMI ports
3 ×
Dimensions and weight
Height without stand
52.4 cm
Depth without stand
6.5 cm
Base width / leg spacing
84.42 cm
VESA mounting
200×200
Colour
Colour
Black
Package contents
Control in package
Classic
More Specifications
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
There are no posts in this discussion.
Accessories for 40" KIVI 40F740NB
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 40" KIVI 40F740NB
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 40" KIVI 40F740NB
Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte 40" KIVI 40F740NB
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 40" KIVI 40F740NB