50" Philips 50PUT6400
4.7 9 ratings
Television ANDROID SMART LED, 700Hz, 16: 9, Pixel Plus Ultra HD, screen size 127 cm, 4K Ultra HD 3840x2160, DVB-T / T2 / C, 4x HDMI, 3x USB, YPbP, SCART, CI +, LAN, DVI, HbbTV, WiFi , Micro Dimming Pro, Spotify Connect, 20W speakers, Energy efficiency class A +
Code:  WC377m3 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
50" Philips 50PUT6400
Specifications
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Android TV
Global applications
Facebook, YouTube
Screen
Technology
LED
Backlight
Direct
Operating system
Android TV
Application
Global applications
Facebook, YouTube
Czech apps
Telly
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C
Dimensions and weight
Height without stand
64.7 cm
Depth without stand
7.7 cm
VESA mounting
400×200
Colour
Colour
Black
More Specifications
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 50" Philips 50PUT6400
Accessories for 50" Philips 50PUT6400
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 50 "Philips 50PUT6400
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 50" Philips 50PUT6400