65 "Philips 65PUS7502
Television ANDROID SMART LED, 164cm, 4K Ultra HD, 2200 PPI (100Hz FR), Perfect Natural Motion, Micro Dimming Pro, HDR Premium, Ambilight 3, DVB-T2 / S2 / C, H.265 / HEVC, Quad Core, , 2x USB, WiFi, DTS HD Premium sound II 45W, A +
Code:  WC389r5 Producer's Website:
Don't like the alternatives? Choose from the full product list
65 "Philips 65PUS7502
Specifications
Display resolution
3840 × 2160 Mpx
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Technology
LED
Operating system
Android TV
Screen
Panel refresh rate
100 / 120 Hz
Technology
LED
Operating system
Android TV
Application
Czech apps
Telly
Connectivity
Wireless connection
WiFi
Total number of HDMI ports
4 ×
Tuners
Tuner type
DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC
Dimensions and weight
Height without stand
86.35 cm
Depth without stand
5.3 cm
VESA mounting
400×200
Colour
Colour
Black
More Specifications
Pernerova 702/39, 186 00 Prague 8,   [email protected]
Note:
Specifications can be changed without notice. Images are for illustrative purposes only.
Questions and answers: 65 "Philips 65PUS7502
Accessories for 65 "Philips 65PUS7502
Related categories
Chcete doručiť tovar na Slovensko? Prezrite si 65 "Philips 65PUS7502
Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte 65" Philips 65PUS7502
Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: 65" Philips 65PUS7502